www.elenn-okienko.sk

30. 10. – 05. 11. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Pri príležitosti Sviatku všetkých svätých a dňa patriaceho Pamiatke zosnulých
spomínajte na svojich blízkych s otvoreným srdcom naplneným čistou láskou.

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pri kráčaní jednotlivými dňami narazíte na momenty, kde sa budete musieť rozhodnúť medzi možnosťami, ktoré budete považovať za stanovené. Vaša šikovnosť a vynaliezavosť vám však umožní zo zväzujúcich situácií vyviaznuť s úsmevom na perách. Napriek tomu, že svoj cieľ nevidíte v dohľadne, je pomerne blízko, preto sa nevzdávajte. V práci vám pomôže vaša rozhľadenosť  a znalosť s každým komunikovať v závislosti od jeho osobnosti. V láske budete viac „roztekaní“ a „nesvoji“, čo sa postupom času urovná do tej miery, že budete jasno počuť svoje srdce. V prípade problémov na svojich vzťahoch pracujte. Zdravie – oblasť hrude.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše hravé vnútro chce ísť na povrch. Chcete vypustiť svoju bezprostrednosť a ľahkosť, no ste stále pod silnejšou sebakontrolou vzhľadom k spoločnosti, v ktorej sa pohybujete. Prichádza obdobie, kde nájdete medzi týmito dvoma stavmi rovnováhu, potom nebudete musieť hľadať pravidelné úniky len v súkromí. V práci pri riešení rôznych záležitostí nič nepodceňujte a radšej berte do úvahy aj tie najjednoduchšie a prostejšie riešenia, ktoré často zavrhneme ako prvé. Nezadaní sa stretnú s osôbkou oplývajúcou chytľavým nadhľadom, zadaní využijú spoločný čas naplno. Zdravie – menšie nehody (zakopnutia, narazenia a pod.).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Začínate viac a rýchlejšie rozoznávať dobro a zlo, čo sa týka ľudí a ich prejavov, berte však do úvahy, že tie nesprávne postoje sú často dôsledkom iných ľudských slabostí (strach, „nesebadôvera“, ego, materializmus a pod.), preto pozor na to, aby ste neskĺzali k súdeniu. V práci, rovnako aj v súkromí a samotnej láske, môžete napredovať, lebo ste veľa vecí na duchovnej úrovni spracovali, pochopili a pomenovali si. V rukách držíte univerzálny „kľúč“ (vedomie), vďaka ktorému získavate potrebnú rovnováhu a ľahkosť v bytí. Zdravie – oblasť hlavy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Akoby sa vám už nechcelo bojovať s nikým a obzvlášť nie so sebou. Nastolili ste akýsi stav rezignácie, tá vám však priniesla iba vyplavenie sa všetkého, čo vás vnútorne ničilo, preto sa to pokúste všetko postupne spracovať, čím z vás opadne ťaživá starostlivo nazbieraná a navrstvená škrupuľa. V práci pocítite potrebné istoty, no na oplátku by ste sa na jej vykonávanie mohli konečne správne naladiť aj vy, inak bude stále vystrkovať rožky vaša nespokojnosť. V láske príde príjemné partnerské spestrenie, ktoré bude mať rôzne podoby. Zdravie – oblasť žalúdka, trávenie, žlčník.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Napriek počasiu, ktoré vonku panuje, si nad sebou nosíte svoje vlastné súkromné slnko, ktoré prehreje a presvetlí všetko sivé, tmavé a hlavne ťažké, či náročné. Svitá vám na pekné zajtrajšky plné noviniek a lákavých možností. V práci sa poriadne „rozšupnete“ a opäť máte možnosť posunúť sa o kúsok vyššie. Rovnako sa otvárajú možnosti nových pracovných ponúk. Vo vzťahoch sa prestanete motať v bludnom kruhu a nevedomosti, všetko sa ukáže v pravom svetle. Nezadaní budú mať tendenciu nečakane sa „zakukať“ do niekoho pôsobivého. Zdravie – svaly, žalúdok.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nejako sa vám nechce vyhrabať sa zo sebaľútosti, ktorá na vás, či už v menšej alebo väčšej sile, dopadla. Napriek tomu sa o to pokúste, lebo vďaka pochmúrnym myšlienkam nemusíte vidieť to pekné, čo sa okolo vás bude diať. V práci nesľubujte nič, čo nie je možné, aby ste všetko časovo stihli, inak stále platí rast vašej šikovnosti. V súkromí sa pokúste nehnevať sa na blízkych, ktorí vám nevyjdú v ústrety úplne do bodky podľa vašich predstáv. V láske si nedomýšľajte, otvorte si cestu komunikácie a okrem prijímania lásku aj dávajte. Zdravie – vnútorná nervozita, pnutie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Karta Srdce hovorí o tom, že na svet nahliadate cez univerzálnu lásku, ktorá vám umožní vidieť, cítiť a vnímať aj to, čo cez rozum a pri jeho používaní práve mimo srdca býva obvykle pre nás neviditeľné alebo zahalené. Všetkým okolo vás môžete pomáhať skrz vašu podporu, rady alebo len tým, že ich „nakazíte“ svojím správnym naladením. V práci, rovnako ako aj v láske, budete  čoskoro robiť veľké kroky, za ktoré od okolia zožnete vďačnosť a opätované prejavy vďačnosti, ktoré sa pre vás stanú akousi hnacou silou. Zdravie – pocity chladu a zimy – prekrvenie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete napnutí ako tetiva na luku, akosi inštinktívne očakávate zvonka nárazy klamstva, zavádzania a rôznych nekalostí. Uvedomte si, že tieto záležitosti vy ako osoba z bežnej reality ľudí ako takých úplne nevytesníte a „nezačistíte“, vaša intuícia vás na prípadné nástrahy upozorní, no nateraz sa trochu to napätie snažte spracovať. Nezabudnite oddychovať a dopriať si aj pekné príjemné chvíle. V práci aj v súkromí sa k vám budú dostávať príjemní ľudia a aj príjemné informácie. V láske a partnerstvách svoje „polovičky“ počúvajte. Zdravie – nohy, oblasť krku.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V týchto dňoch si dokončíte všetko nevyhnutné, vďaka čomu príde nastolenie potrebného pokoja a dopriatia si  nejakých tých chvíľ venovaných rodine a blízkym. Zároveň sa vám otvárajú možnosti vrátiť sa k vašim obľúbeným činnostiam naviazaným na súkromie (čítanie, písanie, tvorenie a pod.). V práci pôjdete svojou cestou istôt, zároveň stihnete pomôcť aj tým, ktorí o to stáť budú. V láske sa pustíte do spoločných projektov, pričom sa prejavom toho, čo cítite s radosťou, poddáte. Zdravie – celková únava, až lenivosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Prejavy nepokoja, nespokojnosti, ako aj neprimeraných reakcií, môžu byť výsledkom toho, že si s niektorými vecami dávate svojím a vám vyhovujúcim spôsobom rady. Snažíte sa (čo je dobré) všetko si spracovať a ako ja zvyknem hovoriť – „začistiť“. V práci sa prípadné dusno a ťaživé energie rozplynú, čo bude viesť k vášmu častejšiemu úsmevu. V súkromí sa prípadné vzťahové nezrovnalosti, vrátane tých partnerských, urovnajú, no berte to zároveň ako poučenie sa do budúcna, ľuďom vo vašom okolí dajte dostatok priestoru. Zdravie – kašeľ, kýchanie, bolestivosť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Súdržnosť a spoločná sila je presne to, v čom budete v týchto dňoch precitať. Úzko s tým bude súvisieť vaša snaha pritiahnuť si k sebe, do svojej blízkosti ľudí, ktorí sa vám z rôznych dôvodov vzďaľovali. V práci si zavedené novinky rýchlo osvojíte, takže z prípadných, či už menších alebo väčších zmien si starosti robiť nemusíte. K láske sa snažte pristupovať ústretovo a bez zbytočných a hlavne malicherných, či neopodstatnených útokov. Vo všeobecnosti budete pracovať na medziľudských vzťahoch. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Zamestnávať sa prácou, aby ste ušli pred realitou, nie je najšťastnejším riešením, preto pozor na vysilenie sa a dlhodobejšiu únavu. Svoj voľný čas okrem rodiny venujte aj priateľom, či iným spoločenským aktivitám, ktoré vás príjemným spôsobom rozptýlia a zabezpečia vám prísun dobrej nálady. V práci sa snažíte zo seba vytiahnuť to najlepšie, čo bude pre všetkých aj evidentné, len to netreba preháňať. V láske sa treba sústrediť na to, čo vám chýba, nie na to, čoho máte dostatok, skúste to prehodiť a hneď budete všetko vidieť inak. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist