www.elenn-okienko.sk

06. 11. – 12. 11. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pokúste sa odolávať návalom rôznych rečí a klebiet, ktoré sa môžu dotýkať priamo vás alebo vašich blízkych. Vysvetľovanie skutočností bude náročnejšie vzhľadom k tomu, že sami si nebudete istí, kto je ich zdrojom. Vo všeobecnosti sa pokúsite nešetrne míňať aj tých málo síl, ktoré teraz máte, preto sa hodíte do akéhosi štádia „hybernácie“. Do lásky, či vzťahov, sa zapletie nejedno „kibicovanie“ okolia, nuž je na vás, do akej miery ste ovplyvniteľní. Láska, svetlo, pravda a život si svoju cestu vždy nájdu. Zdravie – oblasť 7. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vašimi slovami môžete rozpútať nejednu búrlivú a niekedy v podstate aj nikam nevedúcu debatu. Je fajn obohacovať sa a dozvedať sa aj názory iných ľudí, možno si z nich niečo zoberiete a vyberiete. V tomto týždni budete celkovo, vrátane práce, napredovať, síce len pomalšie, ale o to efektívnejšie. V láske sa neklamte, to, čo si prikazujete alebo zakazujete vy sami, rovnako dokážete zmeniť tiež iba vy sami, možno vám k tomu dopomôžu určité  príjemné okolnosti. Nepodceňujte svoju silu a odhodlanie. Zdravie – spodná časť tela.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

To, že narazíte na silu odporu u ľudí, pri ktorých ste na to neboli pripravení alebo zvyknutí, nebude ničím výnimočným. Názorná ukážka toho, ako dokážu so sebou ľudia pracovať, svojím spôsobom „nakopne“ i vás samotných. V práci a bežnom živote bude všetko o stabilite, istotách a prílišnom neriskovaní, čo vám bude prinášať potrebný pocit pokoja. Vo vzťahoch svojim „polovičkám“ načúvajte – priamo, či medzi riadkami, dostanete na veľa vecí potrebné odpovede, od ktorých sa môžete odrážať. Zdravie – oblasť 3. a 5. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaša celková pripravenosť, stabilita a pokoj dosahujú nateraz svoje maximum, podkopnúť si ho dokážete veľmi rýchlo, postarať sa o to môžu aj vonkajšie vplyvy. Ukážte, akú silu máte na to, aby ste si tento stav zachovali čo najdlhšie, berte to ako mentálny tréning. Vo všeobecnosti sa k vám bude rovnako dostávať viacero zaujímavých a aj plnohodnotných informácií. V práci bude o čosi intenzívnejšie platiť pravidlo, že čo zo seba sálate a dávate, to sa vám aj bude vracať. V láske sa svojím spôsobom pohnete vpred. Zdravie – ruky (celé od ramien až po prsty).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Jedna vec je to, ako sa v skutočnosti cítite a druhá, ako sa prezentujete navonok. Pozor na to, aby ste neboli hercami, v niektorých prípadoch aj zlými, práve na tých nesprávnych miestach. Odhadujte jednotlivé situácie v prepojení na intuíciu a pocity. V práci sa bude viacero záležitostí odvíjať od podania daných informácií, nevylučuje sa vznik menších možno aj úsmevných nedorozumení. V láske je niekedy čas viac vaším priateľom ako nepriateľom a niečo, v pozitívnom slova zmysle, sa k vám blíži. Zdravie – celá oblasť panvy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V niektorých oblastiach (u každého individuálne) ste si toho odskákali už poriadne dosť. Neistota a nevedomie sa končí, hurá, celková jasnosť prichádza. Prichádzajú k vám aspoň nateraz jasné a zrejmé veci, na ktoré budete vedieť reagovať rýchlo bez prílišného váhania. Pokiaľ ste mali na pracoviskách niečo „nahnuté“, tak na to pomaly budete zabúdať, všetko sa správne rieši a spracováva. V láske svitá na jasné a pekné časy, podľa vašich pocitov môžete svojim „polovičkám“ alebo nápadníkom/čkam trochu pomôcť. Zdravie – oblasť 4. čakry, postupné rozpúšťanie niektorých menších blokov.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Niekedy je vŕtanie sa vo veciach, ktoré viac bolia, než tešia, nevyhnutné, no vy sa k nim niekedy vraciate účelovo ako k pripomienke, že na vás číha veľa nástrah a preto musíte byť v strehu, rozlišujte mieru tohto konania. Vo všeobecnosti budete narážať na menšie prekážky, či na nevrlejších ľudí, nič z toho vás však nerozhodí, preto si uchovávajte svoje naladenie ako aj overené a vám vlastné postoje, v skratke, nedajte sa tým strhnúť. V láske sa nechytajte na partnerove menšie „doťahovačky“, inak z toho vyrobíte niečo veľké, čo má od svojej podstaty ďaleko. Zdravie – oblasť 6. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete sa cítiť veľmi sviežo, nabito, silno a neodolateľne, čo vám dodá potrebnú „šťavu“ na to, aby ste prirodzene a v niektorých prípadoch aj nevedome (vďaka energiám), mierili istým smerom alebo sa viac rozkývali v oblasti, ktoré ste možno do tejto doby ignorovali, lebo ste si to stále niečím podmieňovali. V práci, ako aj v súkromí, kam spadajú aj srdcové záležitosti, budete podporení celkovou šťastenou, čo môžete začať vnímať už aj na maličkostiach. Pri rýchlejšom tempe bytia a žitia podaktorým z vás skĺznu z očí klapky, ktoré si sami založili. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Prekvapenia budú prichádzať v rôznych formách a podobách, no nevylučujem ani to, že vás budú prekvapovať svojím správaním aj ľudia samotní, vrátane vás samých. Vnímate na sebe zmeny vnútorného napredovania? V práci nič dôležité neodkladajte a nedajte sa rozptyľovať ani súkromnými záležitosťami, ktoré vám môžu „stepovať“ v hlave aj pri plnení povinností. V láske nahliadajte na seba očami svojich partnerov a konečne sa začnite vidieť krajšími, nebuďte na seba takí tvrdí. Zdravie – podráždenie (psychické i fyzické – jednotlivé orgány, či samotná pokožka).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vytáča vás celková detinskosť a samotná infantilnosť ľudí, no teraz pre zmenu budete mať tendenciu skĺzať do nej aj vy sami, že by sa vám to dialo pre pochopenie? Konáte tak, aby ste sa uvoľnili a odbúrali bežný stres? Celkovo vám bude na perách pohrávať úsmev a na veci nebudete nahliadať s príliš vážnou tvárou, preto príde aj potrebné uvoľnenie sa. V práci vám bude čas ubiehať rýchlejšie, čo iba privítate. V láske sa so svojimi „polovičkami“ trošku viac zžijete, z čoho vzídu príjemné a hrejivé momenty. Zdravie – oblasť 1. a 3. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Dokončievate všetko rozrobené a nedotiahnuté, s čím prídu aj tie príjemné pocity z dobre odvedenej práce. Potom budú nasledovať aj zadosťučinenia, ktoré sa ukážu v rôznych prevedeniach. V práci nepocítite žiadne tlaky ani nič, čo by vás nepríjemne obmedzovalo, či sťahovalo, preto budú vaše výkony a výsledky veľmi potešujúce. Niektorí sa začnú pohrávať s myšlienkou predaja a kúpy toho, či onoho. Možno sa za tým ukrýva túžba po zmenách, a tým aj vymanenie sa zo stereotypov. Zdravie – práca so srdcom a láskou (energetická forma).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Karta vyobrazujúca Srdce sa odvoláva na to, aby ste sa otvorili univerzálnej láske. Tá nepozná deštrukčný hnev, zlobu, nenávisť, predsudky, súdenie a neodpustenie, ktoré môžu vznikať a prameniť aj z malicherností . Pomaly, ale isto, sa cez rôzne situácie budete oslobodzovať od negatívnych pochodov, ktoré by vám mohli čo-to skresľovať. Každá jedna komunikácia, či stretnutie s novými ľuďmi, bude čisto o zachytávaní energií bez prímesí a tak budete môcť vychádzať práve z týchto pocitov. V práci a partnerstve bude všetko klapať ako má. Zdravie – celková únava.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist