www.elenn-okienko.sk

23. 10. – 29. 10. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Roztržitosť dajte bokom, potrebujete byť rozhodní, odhodlaní,  priami, sebaistí a sebavedomí, to vám zaistí dopracovať sa k tomu, čo pokladáte za svoje predsavzatia alebo ciele. Nedajte sa pomýliť a vykoľajiť menšími skúškami, ktorým budete vystavovaní. V súkromí, kam spadá aj oblasť lásky, stále platí, aby ste načúvali a nepodceňovali silu komunikácie. Odpovede, ktoré na svoje otázky získate, budú pre vás dôležitým odrazovým mostíkom. Potrebnú silu vám bude dodávať kvalitný spánok a ticho, ktoré sprevádzajú noc. Zdravie – svaly, hybnosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vrásky na čele vám robia starosti rôzneho druhu a rázu, podporujete ich tým, že sa v nich s akýmsi druhom pasie vŕtate a pitvete ich. Akonáhle sa zameriate na význam veci v ich prvotnej forme, ako vám boli podané alebo tak, ako sa stali, všetko uvidíte v jasnejšom svetle, podľa čoho už budete vedieť ako konať a činiť. V práci, súkromí a láske sa teda sústredíte viac na seba, než na to, čo sa deje alebo na tých druhých. Chce to širší pohľad na vec, takže nebuďte na seba takí tvrdí a prehnane nároční. Vyvážte svoje uzemňovanie sa. Zdravie – močové cesty a mechúr.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Každým dňom sa pohybujete vlastnou gráciou a niekedy aj dôležitosťou, no niektorí z vás budú mať tendenciu byť na seba až prehnane pyšní, takže nezabúdajte na istú dávku skromnosti, no a samozrejme, oprášime si aj slovká vďaky. Vo vašich životoch sa budú v každej sfére mlieť, či už väčšie alebo menšie, zmeny, takže o zábavu, v dobrom slova zmysle mienené, bude postarané. Pokiaľ sa budete cítiť kvôli niečomu konkrétnemu veľmi zviazaní a akosi ťažko, už tradične pomôže prijatie a nadhľad. Zdravie – zadná časť hlavy, uši, nohy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaše srdce sa v univerzálnom ponímaní otvára, všetko budete chápať, prijímať veľmi rýchlo. Vďaka tomuto procesu budete môcť pomôcť nielen sebe, ale aj všetkým, ktorých ľúbite a ktorým budete chcieť pomôcť nezištne. Vaša univerzálna láska bude pracovať, dá sa povedať, sama, stačí na to vaša prítomnosť, či myšlienka. V každej sfére budete cítiť výraznejší posun, vďaka čomu si budete môcť v sebe výraznejšie „poupratovať“, čo prinesie pocit pokoja. Pokiaľ pocítite ako sprievodný jav strach, nepoddajte sa mu. Zdravie – oblasť 4. a 6. čakry.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Dôležitým slovom, ťahajúcim sa s vami počas celého týždňa, je vernosť a to nie iba tá partnerská. Buďte „verní“ sami sebe, svojim priateľom a všetkým, či všetkému, čo vám za to stojí a na čom vám záleží. Na nejaké prílišné pokusy a príliš riskantné kroky, ktoré by ste uskutočnili bez uváženia, nie je čas, tak pokiaľ sa pre niečo budete rozhodovať, najprv si to aspoň trochu rozanalyzujte z každej strany, aby vás nič nečakané neprekvapilo. Vo všetkých oblastiach sa budete chvíľu cítiť spútaní, akoby ste boli uviazaní nejakou neviditeľnou reťazou. V tomto prípade to však nebude na škodu, no na strane druhej, ak by ste chceli, dá sa z toho dostať. Zdravie – pokožka, vlasy, nechty – vitamíny, minerály.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pokúste sa medzi dávaním a prijímaním nastoliť rovnováhu. Platí to najmä pre rovinu financií, majte to pod kontrolou, všetko s mierou. Vaša tendencia žiť z pekných myšlienok  naviazaných na minulosť je pekná, no v prítomnosti máte stále dostatok ľudí, s ktorými si vďaka vašej pozornosti smerom k nim môžete vytvárať nové a aktuálne príjemné pocity, či zážitky. V práci pozor na menšie omyly a v súkromí, kam spadá aj sféra lásky, neignorujte svoje príjemné pocitové pochody, tie vás v prípade bezradnosti povedú. Zdravie – oblasť krku, dýchacia sústava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše vnútro sa bude rozpínať do všetkých strán, budete sa pohybovať od tých najpríjemnejších pocitových a myšlienkových sfér až k tým nepríjemným. Vôbec sa za to nepranierujte, je to prirodzený spôsob filtrácie a spracovávania toho, čo vo vás zostalo dlhší čas usadené, takže dá sa to opísať ako vítaný proces. V práci nájdete potrebný univerzálny kľúč na to, aby ste dosiahli potrebný pocit spokojnosti. V súkromí, vrátane lásky, spoznáte aj inú, možno ešte neobjavenú, no každopádne príjemnú, stránku svojho Ja. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nachádzate sa alebo sa ešte len dopracovávate k pocitom celkovej istoty, stability a spokojnosti. Už ste unavení riešením žabomyších vojen, či už vrátane alebo mimo vás. Je to potrebné k tomu, aby ste pochopili to, že v podstate vediete pokojný a vyvážený život. Ak vidíte dôvody, prečo tomu tak nie je, tieto sa postupne zahladia a budú spracovávané. V práci pôjdete stále svojím tempom, pričom vás nič nevytočí a nebude stresovať, čo otvára aj priestor na potrebné „vyfúknutie“ si v súkromí. V partnerstvách nezabúdajte na obojstrannú úctu. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Síce nepôjde všetko podľa vašich predstáv, no aj menšie zamrznutia budú vo vašom ponímaním vítané. Na nikoho, vrátane seba, ani na nič netlačte, dospeli by ste iba k vysileniu a únave. Sami vychytáte čas a obdobie, kde sa vám jednotlivé veci, záležitosti a možnosti budú otvárať. V práci i v láske si budete vyžadovať určitý druh pozornosti, v tomto smere však stále platí, aby tak bolo konané s určitou mierou, vďaka čomu sa vyhnete „prepísknutiu“. Cestu vám môže skrížiť zaujímavá osoba, ktorú sa vám našťastie nepodarí nijako „zaškatuľkovať“, práve naopak, bude zahalená akýmsi tajomnom. Zdravie – oblasť 1. a 2. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Udržujte sa v pokoji, prílišné rozčuľovanie sa, či vírenie hladiny vám teraz nič neprinesie, práve naopak, veci budú mať tendenciu ešte viac sa zamotať, takže naozaj to chce chladnú hlavu a určitý čas, kde sa postupne všetko potrebné ukáže. V práci sa nedajte zastrašiť konkurenciou ani súťaživými ľuďmi, ktorí tých druhých radi zneisťujú, čo vy však už dávno viete. V láske môžu aj menšie nezhody viesť k príjemnému udobrovaniu sa a prehĺbeniu vzťahu, len zbytočne nič nenafukujte, ani prikrášľovanie by tu nemalo mať žiadny priestor. Zdravie – celá oblasť trupu.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete viac aktívni, čo vám prinesie aj menšie zadosťučinenie a pocity radosti. Vaša dobrá nálada a šírenie pozitívneho pohľadu na život bude nákazlivá záležitosť, ktorá vás bude viesť tam, kam kráčate. Na neprajnosť okolia, či nechápavé pohľady sa nezameriavajte. V práci, ale aj v súkromí, máte „našliapnuté“ na celkovú úspešnosť. Ste príkladom toho, že nech je svet akokoľvek rozháraný, dá sa v ňom stále veriť, napredovať a objavovať pocity šťastia, či naplnenia. Láska bude pre vás potrebnou baterkou. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vysoko ste mierili a teraz, keď ste sa tam dostali, sužujú vás pocity úzkosti a obáv. Nečakali ste, že táto dosiahnutá výška môže vami zamávať. Je to prirodzené, ani sa nenazdáte a aj v týchto pozíciách (duchovných, pracovných, vzťahových) sa naučíte pohybovať s ľahkosťou a prehľadom. Nepripúšťajte si príliš hlboko nič, na čom ste neboli účastní, lebo čím hlbšie budete do vecí skĺzať, o to skreslenejší pohľad budete nadobúdať. V práci a láske budete mať pocit, že je potrebné bojovať, no vy zvoľte radšej cestu lásky, priateľstva a komunikácie. Zdravie – tlak, pitný režim, oslabenosť.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist