www.elenn-okienko.sk

KNIHA NÁVŠTEV

Pridaj zápis do knihy
(88)
1 2 3 4 5 6 7 8 9
>
(88) Elenn
Thu, 19 October 2017 10:05:48
email

Ďakujem všetkým, ktorí mi napísali do Knihy návštev môjho Okienka snov množstvo milých slov, rôzne pochvaly a poďakovania... veľmi ste ma potešili... mám radosť aj zo všetkých stretnutí - na nahrávaní, v autobuse, vo vlaku, na akciách a pod. Ak chcete moju odpoveď, napíšte mi, prosím, e-mail na adresu elenn@elenn-okienko.sk :) Majte krásne dni!

(87) Majka
Mon, 16 October 2017 11:51:02

Ahoj Elenn, veľmi sa Ti chcem za seba a aj ostatných členov FSK Záriečanky poďakovať, za natočenie piesní do Tvojej relácie.Počasie nám vyšlo a my všetci máme krásny zážitok z prekrásneho dňa stráveného spolu s Tebou.Už sa tešíme na 5.11.17, ked sa to bude vysielať.Dúfam, že to nie je naša prvá a ani posledná akcia.....
Prajeme Ti Elenn veľa zdravia a síl,veľa dobrých nápadov a úspechov v Tvojej relácii.

(86) Eva Kondelova
Tue, 10 October 2017 11:06:45
email

Ahoj Elenka.Som nesmierne rada že sme sa stretli vo Vyčapoch Opatovciach. To tvoje moderovanie bolo perfektné. Môžeš byť zo sebou spokojná aj ten kroj ti úžasne sadne si dokonalá Slovenka. Teším sa na teba keď sa znovu stretneme. Pozdravujem ťa a prajem ti hodne úspechov v tvojej relacii.

(85) monika
Thu, 28 September 2017 11:59:11
email

Dobrý deň.

Občas pozerám TV8, ľudové umenie. Vaše kroje ktoré nosíte sú krásne.
Milujem ľudovú hudbu a tanec. V detstve sa mi nepodarilo splniť si túžbu a naučiť sa hrať na akordeón. Páči sa mi aj heligónka. Rada by som naučila hrať na heligónku.
Nie som si istá či to sama dokážem podľa Čerňanského?
Nepoznáte niekoho z BA, kto by hral na heligónku a mohol by venovať čas a trpezlivosť aspoň na úplnom začiatku - ako učiteľ- začiatočníčke, ktorá sa v dospelom veku chystá splniť si sen ?
Nejako veľmi ťažkopádny je ten môj začiatok, hoci v srdci to mám živé :o)


(84) Pavol
Thu, 10 August 2017 05:24:31

Ahoj Elenn nezabudni na ten cimbal. Okienko snov je super len škoda,že nie je viacej priestoru na ľudovku.

(83) Patrícia
Mon, 31 July 2017 12:12:53

Dobrý deň pani Elenn, chcela som Vás len pozdraviť a zaželať Vám prijemné leto. Dúfam, že si spomínate na našu cestu regiojetom z Bratislavy ( kde ste natáčali ) do Nitry, kedy ste mi porozprávali množstvo zaujímavých príbehov. Chcem Vám zaželať ešte veľa úspechov. Majte krásny deň

(82) Eva Kondelova
Sun, 2 July 2017 11:19:29

Ahoj Elenka. Prajem ti krásny deň. Práve pozerám hitparádu a len tak rozmýšľam že konečne je aj niečo pre nás amatérov ktorý sa snažíme zachovať kultúrne dedičstvo naších predkov.Aj keď niekdy nám to nejde tak ako profesionálom ale aspoň sa snažíme čo má. veľmi teší. Prajem ti pekný deň.

(81) Vladimír Rumanko
Fri, 30 June 2017 12:57:41

Vážená p. Elenn,srdečne Vás pozdravujem v mene svojom a tiež v mene speváckej skupiny Zlatomoravčianka. Oceňujem Váš prínos a zásluhy pri propagácii folklóru a vzostupe záujmu o ľudové tradície a spevy zo strany verejnosti. O popularite a sledovanosti Vašej televíznej "Hitparády" sa po zaradení speváckej skupiny Zlatomoravčianka do súťaže teraz presviedčam denne... Prajem Vám veľa zdravia a elánu do ďalšej práce.

(80) Eva Kondelova
Thu, 22 June 2017 20:46:12
email

Ahoj Elenka. Nesmierne ma teší že okienko snov má čoraz viac a viac priaznivcov. Vieš ako upútať ľudí aby do neho nazreli. Prajem ti ešte veľa dobrých nápadov a vystúpení. Pozdravujem ťa. Eva Kondelova(79) Oľga
Sun, 11 June 2017 07:49:02
email

Ahoj Elenka.
Chcem sa Ti srdečne poďakovať za včerajší
úžasný deň, ktorý sme spolu strávil v krásnom
prostredí kúpeľného mesta Nimnice.
Poďakovanie patrí za nádherné zážitky z nahrávania Zaspievajú si ľudovku naživo, kde sme mali možnosť znovu sa stretnúť a zaspievať si z našimi priateľmi z Kolovratku.
Takže Trojkolovratkovanie Melcice-Lieskove, Prílepy a Drahovce. Vážim si Tvoju náročnú prácu a prajem Ti veľa ďalších úspechov pri nahrávaní podobných akcií a zároveň sa teším na ďalšie.
S pozdravom za celu skupinu praje vedúca Oľga.

>

 Meno *
 Email
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu vypočítajte príklad:
5 + 3=

TOPlist