www.elenn-okienko.sk

27. 11. – 03. 12. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Sami voči sebe budete ústretovejší a tak si dovolíte, aby sa veci okolo vás o čosi viac rozhýbali. Inklinovať k vám budú ľudia naladení na rovnakú vlnu, čím sa otvoria možnosti na budovanie nových známostí a časom možno aj priateľstiev. V práci budete pôsobiť uvoľnene, čo sa odrazí aj na rýchlejšom dosahovaní uspokojivých výsledkov. Vzťahy prinesú priateľskosť, otvorenosť a chuť na bláznenie, čím vystúpite z komfortnej zóny. V blízkosti partnerov alebo priateľov si dovolíte byť „bláznivejší“ a „rozkokošenejší“. Zdravie – zvýšená náchylnosť na počasie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše vyžarovanie bude umiernené, rozvážne a hrejivé, náchylnejší budete však na výraznejšiu citlivosť voči sebe a aj voči okoliu. Vo všeobecnosti sa vám do života začlenia menšie zmeny, vrátane nových, zaujímavých ľudí. Pracovné povinnosti si budete vykonávať spoľahlivo a s istotou, pričom zachytíte skúmavý pohľad nejakej osoby, ktorej sa páčite (nemusí sa jednať výhradne o fyzickú záležitosť). Prvotné zneistenie prejde do príjemného pocitu pozdvihujúceho sebavedomie, či vašu ženskosť/mužnosť. Vo vzťahoch bude víťaziť láska. Zdravie – 6. čakra.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nepokoj budete zaháňať chuťou byť stále v pohybe alebo sa zamestnávať rôznorodými činnosťami, čo bude vo svojej podstate aj fungovať. Túlavejšie topánky budete mať obuté počas celého týždňa. V práci narazíte na chaotickejšie energie, ktoré si však dokážete skrotiť natoľko, že sa tým rušiť nedáte. V láske sa o čosi viac uvoľníte, čo partner precíti a tak si niektorí vychutnáte aj príjemné „šteklivé“ spoločné chvíle. V prenesení na duchovnú sféru sa bude utužovať súdržnosť a spoločná sila. Zdravie – ruky (od pliec až po prsty).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Poteší vás zistenie, že sa vám o čosi viac bude dariť vo sfére financií a matérie a to dokonca bez vynaloženia väčšieho a zámerného úsilia máte sprístupnené energie hojnosti. Pozor však na nepremyslené hospodárenie, aby ste dva dni nemali všetko a tie nasledujúce nič, čo by vás mohlo frustrovať. A či si budete uvedomovať rýchle míňanie, je už len na vás. V práci sa síce o čosi viac „zažeriete“ do seba, no skvelí kolegovia vás vo voľnejších chvíľkach príjemne rozptýlia. V partnerskej rovine si budete, či už priamo alebo na duchovnej úrovni, odovzdávať rôzne poznatky. Zdravie – ústna dutina, chlad.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Napriek tomu, že vaše naladenie bude rozšafné, ba až prekvapivo hravé, nedajte sa tým strhnúť natoľko, že nechtiac zbagatelizujete problémy, či názory niekoho iného, kto momentálne neoplýva veľkou mentálnou silou (môže nadobudnúť pocit, že si z nej/neho strieľate). V práci budete prekvapovať seba, aj iných a rovnako to platí aj pre zvyšok kolektívu, takže to bude o každodennej pestrosti. V láske nezabúdajte na nežnosť a jemnosť, po ktorej budú vaše „polovičky“ o čosi viac prahnúť, veď nie je samozrejmosťou vidieť a zažiť Leva v polohe pradiaceho mačiatka. Zdravie – precitlivenosť na rušivé elementy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Obdobie akéhosi ticha, ktoré budete pociťovať, vám prospeje, dáte sa do pozície vyváženosti a budete sa cítiť istejšie a neohroziteľnejšie. Následne z ticha prejdete do tvorivého levelu, kde vám bude prúdiť veľa zaujímavých nápadov, myšlienok a ideí. Vaše vybičovanejšie, spracované a prijaté sebapoznanie sa bude napájať viac na intuíciu a pocity. V práci pozor na založenie, „zapatrošenie“, či odloženie niečoho potrebného a dôležitého, nejaký čas by ste, zrejme, stratili hľadaním. Nebudete si chcieť dovoliť, aby vami láska „mávala“, no mimo povinností ponoriť sa do ružového obláčika zamilovanosti si trošku dovoliť môžete. Zdravie – hydratácia zvonka i zvnútra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Narazíte na intenzívnejšiu vzdorovitosť vášho okolia, čo potvrdí fakt, a pre vás možno ani nie príjemná zmenu, v tom zmysle, že sa budete častejšie prispôsobovať tým, ktorí sa doteraz prispôsobovali vám. Napriek tomu, že s tým budete svojským spôsobom zápoliť, zistíte, že na tom nie je nič, čo by ublížilo vašej dôstojnosti, či veľkosti, čo vás vnútorne pobaví. Pracovná oblasť vám zaistí zápolenie s vlastnou, dočasnou lenivosťou, ktorú hravo premôžete. V partnerstvách sa môžu vyrojiť ostrejšie výmeny názorov, čomu sa dá predchádzať. Zdravie – dutiny, sliznice.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vyhrotenejšie, mizernejšie a ťažšie stavy berte ako niečo, čo sa láme a čistí, takže predtým, než sa to dá na poriadok, to musí vyplávať na povrch, takže radšej zaujmite postoj, že sa vám vlastne robí len dobre. V práci budete napredovať rýchlejšie, preto sa pustíte aj do starších záležitosti alebo vecí, ktoré súvisia s predprípravou, či dokonca pomôžete tým, ktorí akosi nestíhajú. V láske sa v každom smere vyjasní, budete vedieť ako sa zachovať, čo spraviť, povedať, či ako k opačnému pohlaviu pristupovať s úplnou istotou. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Konečne sa oslobodíte z lán, ktoré ste si okolo seba sami uviazali, odpútate sa od všetkého, čo vás dusilo, sťahovalo a sužovalo, tento proces vám uľahčí aj dosiahnutie alebo, ak chcete, nastúpenie jasnejšej a pokojnejšej mysle, čo vám prinesie pocity, ktoré ste už dlhšiu dobu nepoznali. Na pracoviskách sa váš vnútorný stav bude reflektovať do priestoru, takže na túto vlnu strhnete aj iných ľudí, s ktorými zdieľate svoje pôsobenie. Vaši partneri prebehnuté zmeny postrehnú a tak sa spoločne pustíte do týždňa plného maznavosti a „ješitnosti“. Zdravie – kolená, vrátane oblasti vedúcej ku členkom.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Budete chcieť rozjímať, no vaša zanesená a nemlčiaca myseľ vám to nebude veľmi zjednodušovať, takže v tomto smere budete konať účelovo, no ak budete vytrvalí, váš zámer sa vám podarí, potom sa vám so sebou bude pracovať už oveľa schodnejšie a rýchlejšie. Poteší vás vedomie, že v tomto týždni budete mať podporenú schopnosť rozhodovania sa, čo plne zúročíte aj v práci. Zároveň sa nejakým spôsobom zúčastníte na organizovaní akejsi pracovnej spoločenskej akcii. V partnerstvách svojim „polovičkám“ trošku pre poučenie necháte „vyžrať“ to, čo im podľa vás patrí. Zdravie – cievy, žily.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Do popredia pôjde vaše radikálnejšie a nekompromisnejšie Ja, ktoré sa odrazí aj v bežnej komunikácii. Nevylučujem, že niektorých ľudí necháte vďaka vašej zámernej ignorácii poriadne sa podusiť vo vlastnej šťave – vo vlastných problémoch. Pozor si však dajte na to, aby to nebolo natoľko vyostrené, že namiesto toho, že ich necháte od seba odísť vy, aj keď to budete myslieť ako niečo dočasné, že opustia oni vás. V práci ako aj v láske dávate zelenú rôznym zmenám, tieto by však mali ísť v korešpondencii s ľuďmi, ktorých sa to bude priamo týkať. Zdravie – duchovno, vnútorná pohoda, psychika.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Z viacerých Rybičiek, ako sama karta vyobrazujúca cestovanie naznačila, sa stanú buď putovníci, čiže ľudia, ktorí budú viac cestovať, poznávať a spoznávať nové veci, čím sa postavia aj viacerým výzvam alebo naopak – pustovníci, ktorí pôjdu vpred iba sami so sebou bez vplyvu iných ľudí. Pri pohybe autom pozor na dodržiavanie predpisov. Pracovné povinnosti vás nebudú pohlcovať natoľko, aby ste si nedokázali spraviť potrebný čas aj na ľudí, ktorí o vašu spoločnosť budú stáť, prípadne vy o ich spoločnosť. V láske ste ochotní zabojovať aj za vaše „polovičky“, ktoré tiež majú právo byť niekedy v oslabení. Zdravie – oblasť 3 čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist