www.elenn-okienko.sk

20. 11. – 26. 11. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Budete vystavení viacerým nepríjemným situáciám, ktoré vás donútia premýšľať, počúvať, prehodnocovať a dedukovať. V bežných dňoch si nájdete potrebný čas na oddych, počas ktorého sa vám podarí aspoň na chvíľu vypnúť hlavu. Stretnutie s „dravejšími“ ľuďmi vo vás „nakopne“ tie správne pochody. V práci si v prípade vyplávania neistoty dané veci radšej overte, následne už môžete pokračovať s väčším vnútorným pokojom. Láska vám dá trochu zabrať, no jej teplo je silné a tak vás zaleje celých a zohreje od hlavy až po päty. Zdravie – pokožka, citlivosť, začervenanie, „šupinatenie“.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nejaký čas sa budete krútiť vo víre výčitiek a to takých, ktorých autormi budete sami, ale zároveň sa vám nejaké zrkadlovo budú aj vracať, preto bude potrebné, aby ste si v tomto smere trochu „upratali“. Náročnejšie dni budete niesť ťažšie, no napriek tomu budú mať svoje opodstatnenie. Niečo prevratné pre vás samotných pochopíte a následne sa nad vašimi hlavami krásne vyjasní. V práci je potrebné udržať si stálu hladinu rovnováhy, nedajte sa vykoľajiť ani menšími upozorneniami. Láska je o citoch, ktoré budete mať tendenciu trochu potláčať. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vzhľadom k tomu, že budete teraz o čosi viac „lenivejší“, príde na rad donucovanie do bežných povinností. Pokiaľ nie ste ohraničení časom alebo samotným zamestnaním, tak si tie záhaľčivé chvíľky doprajte, nič vám neutečie. Rozum bude pracovať na plné obrátky a tak narazíte na situácie, niekedy banálne a malicherné, kde budú potrebné vaše rozhodnutia. V práci budete uvoľnení a pohodoví. V láske pozor na správne volenie slov napr. v prípade, ak siahnete po ultimátach, vrátane tých, ktoré stanovíte sebe alebo sú myslené zo žartu. Zdravie – pocity nafúknutia a „naliatosti“.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Opäť viac spadnete do „ružového“ sveta a farebného vnímania reality, podpíše sa pod to viac otvorené a sprístupnené srdce plné lásky, viery a odhodlania. Vďaka vašim poznámkam, rozhovorom, pohľadom a smiechu, povzbudíte viacero ľudí, ktorí to budú potrebovať. Bude u vás fungovať príťažlivosť, jej zásluhou sa do vašej blízkosti dostanú práve tí ľudia, ktorí potrebujú vzpruhu. V práci sa vám bude dariť s ľahkosťou a „nákazlivou“ veselosťou. V láske to bude o preciťovanej čistote a hĺbke. Nezadaní si tiež môžu prísť „na svoje“. Zdravie – zosilnenie intuície (hlava) a čiastočné pocity únavy.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V týchto dňoch vás čaká viacero ciest, vnímaných v rôznych prevedeniach. Po prvé – budete, samozrejme, viac v pohybe a rozbehaní, následne na to naviaže aj vaša duchovná cesta, z ktorej opäť kúsok prejdete a v neposlednom rade je to aj „štreka“ vášho tela, ktorá bude viesť cez vyššie sebavedomie, vďaka ktorému sa viac rozžiarite a skrásniete. Pracovné povinnosti budú mať tendenciu vás trošku zahltiť, chce to zavedenie správneho systému a postupnosti. Na poli lásky príde nejaká nečakaná správa, neplánované náhodné stretnutie alebo krásne strávený voľný čas s vašou „polovičkou“. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napriek tomu, že budete trochu frustrovaní zo šedi okolo vás, ako aj zo správania sa ľudí, ktoré vás necháva smutnými, neklesajte na duchu. Obklopte sa priateľmi a blízkymi ľuďmi, ktorí sú nositeľmi hodnôt, ktoré vás opäť oživia vo viere v krajšie zajtrajšky a tie veru aj prídu. Na pracoviskách sa síce rozvíri menšia vlna nepokoja vytváraná niektorými osobami, no vy sa radšej obráťte na tých, s ktorými si rozumiete a osôbky vystrkujúce rožky sa postupne upokoja, chce to len trpezlivosť. V láske si zapracujte na tom, ako sami seba vnímate, toto chce viac sebalásky. Zdravie – pocity chladu, zimy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Podarí sa vám nájsť univerzálny kľúč, vďaka ktorému prežijete plnohodnotný, krásny a aj príjemný týždeň bez prípadných pletiek, problémov a pocitov nepokoja. Všetko zamotané sa upraví a uvedie na pravú mieru, čo bude viesť aj k častejšiemu usmievaniu sa. V práci budete na všetko reagovať rýchlo, efektne a konštruktívne. V láske sa o vás obtrie menšia žiarlivosť, ktorá u niektorých z vás môže v sebe niesť nie fyzickú, ale duchovnú formu. Ak si to dovolíte, spracujete a hlavne pochopíte aj tieto vaše pochody, čím sa vám uľaví. Zdravie – hybnosť a oblasť podbruška.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Väčšiu a intenzívnejšiu zomknutosť budete cítiť smerom k ľuďom, ktorí tvoria vašu rodinu, zároveň si toho veľa vypoviete s ľuďmi, ktorí sa vám, alebo naopak vy im, začali trochu odcudzovať, minimálne si v tom urobíte potrebný poriadok. V práci budete „makať“ ostošesť, no pri plnom pracovnom nasadení by ste mali postupne, hoci zatiaľ len orientačne, premýšľať nad rozpisom dovoleniek. Láska vám prinesie jej chápanie vo forme prejavov a správania sa vašich „polovičiek“, z čoho budete očarení a krásne rojčiví. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Do vášho Ja sa vpletie vznešenosť, grácia, šarmantnosť a elegantnosť, vďaka čomu si každý deň vychutnáte svojským spôsobom. Je to vítané, problémy pôjdu bokom. Vo všeobecnosti budete otvorení novinkám a zmenám, ktoré k vám budú síce v menších, no hlavne vítaných,  prevedeniach prichádzať „zhora“ (v duchovnom ponímaní). V práci pre vás akoby zastal čas a všetko pôjde pomalšie, vydržte to a hlavne pozorne zachytávajte potrebné pokyny a tiež informácie. V láske budú mať trošku (páni sa tomu len potešia) „navrch“ dámy. Zdravie – chrbát, svalstvo.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek tomu, že budete viac padať do nostalgie, neohrozí vás to natoľko, aby ste úplne vykĺzli z reality, takže pokiaľ je to potrebné, a pre vás to svoj význam má, je to v poriadku. Vo všeobecnosti sa budete uťahovať viac do seba, aby ste mohli čistejšie premýšľať, takže spoločenské dianie pôjde na kratučký čas mimo vás, no potom si to určite s tými správnymi ľuďmi vynahradíte. V práci vám stav utiahnutosti umožnený nebude, takže v tomto smere budete plne sústredení. Láska pre vás chytí to potrebné tajomno so vzplanutím iskry (aj v zabehnutých vzťahoch). Zdravie – prechladnutie, hrdlo, dýchanie.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Viac sentimentálnosti, ktorú si zvolíte, vám neuškodí, no s ľutovaním sa samých seba, tam už buďte opatrnejší (odtiaľ – potiaľ),  inak sa zamotáte v otázkach typu prečo, začo, načo a iba vás to doženie k potoku ťažšie zastaviteľných sĺz a to bez toho, aby to malo pre vás očistný charakter. Práca vám síce pôjde ťažšie, no celý týždeň ustojíte celkom slušne. Nevylučujem pozvanie(a) na rôzne akcie, párty a zábavné oslavy. Na poli lásky sa budete vzájomne so svojou „polovičkou“ počúvať nielen ušami, ale aj cez srdce, čo je skvelé a povznášajúce. Zdravie – nohy (bolestivosť, otlaky, odreniny, modriny, opuchy a pod.).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša oddanosť a vernosť nielen sebe a svojim zásadám, ale aj ostatným ľuďom, bude dojímavo zúročená. Viacerí vaši blízki a priatelia ocenia to, že ste pri nich dlhodobo stáli a naďalej stojíte nezávisle od ich problémov. Prevedenie ich vďaky, či precitnutia v tomto fakte, bude mať viacero podôb, napriek tomu, že to pre vás bude akési samozrejmé, oni to tak ani zďaleka neberú. V práci to svojím spôsobom bude o „podržaní“, menších novinkách, radách a vašom celkovom raste. Láska bude v tomto týždni aj o silnom priateľstve medzi vami a vaším/ou vyvoleným/ou. Zdravie – vitamíny, minerálne látky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist