www.elenn-okienko.sk

04. 12. – 10. 12. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Prebudia sa vo vás energie naviazané na zmyselnosť, demonštráciu svojej emocionálnej veľkosti a celkovú citlivosť. Do akej miery, to ukážete okolie a vzhľadom k situáciám to bude individuálne. V práci si na svoju stranu môžete nakloniť sympatizantov, ktorých ste v minulosti mohli pokladať, či už v jemnejšej alebo hrubšej línii, za „nepriateľov“, prípadne, podľa vás, za nemilých ľudí, s ktorými ste nechceli toho zdieľať až príliš veľa. S rôznymi ľuďmi vás začnú spájať spoločné súvislosti. V láske bude svoju úlohu zohrávať silná príťažlivosť. Zdravie – horná časť tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Rozpor nastane medzi napĺňaním si pracovných a súkromných záležitostí a chuťou podľahnúť sladkému „nič nerobeniu“ vedúcemu maximálne tak k hýreniu a zábave. Realita vám úplne a presne udá smernice, vďaka čomu si buď úlety jednoducho budete môcť, alebo naopak, absolútne nebudete môcť dovoliť. V práci budete konať rýchlo a to aj napriek jemnejšiemu tlaku, ktorý môžete pociťovať. V láske sa nezamotávajte do ďalších vzťahov a to o to prioritnejšie, ak ste zadaní. Slobodní majú v spoznávaní voľnú cestu. Zdravie – stravovanie (tráviaci systém, žlčník).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V každom smere budete napredovať o čosi ľahšie než ostatní, no v tom zhode nezabúdajte ani na potrebné poučenia, ktoré budú z vašich zážitkov a skúseností prameniť. Prezent v štýle príchodu „veľkej vody“ nebude v tomto týždni príliš efektívny, tak sa trošku kroťte. V práci sa veľmi nerozptyľujte tým, že sa budete porovnávať s inými kolegami alebo ich sledovať. Láska vám bude priať a aj napriek menším nezhodám sa udržíte nad vodou. Zamyslite sa nad tým, či na svoje „polovičky“ trošku, vďaka ich vynikaniu v niektorých smeroch, nežiarlite. Zdravie – pocity slabosti.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Z nejakého dôvodu sa budete cítiť napäto a stále v strehu, ako by ste niečo očakávali a obávate sa, že vás to zastihne v nepripravenom stave. V tomto prípade skúste dekódovať, či sa jedná o niečo prameniace z intuície alebo sú to len preventívne starosti. Pomôže vám to v zorientovaní sa. Napriek tomu, že sa v práci budete cítiť neisto alebo až natoľko demotivovane, že sa budete pohrávať s otázkami, či má zmysel na danom mieste zotrvávať, vedzte, že hneď ten nasledujúci deň to bude o čosi lepšie a postupne sa to vytratí. V partnerstvách dajte „rýpavú“ náladu bokom. Zdravie – oblasť 6. čakry.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

S úplným pokojom a odovzdaním čakáte na uspokojivé naplnenie jednotlivých dní, ktoré budú sprevádzané prítomnosťou príjemných ľudí a pretkané len dobrými správami. Takto nejako to bude vyzerať, no každý sebe vlastným spôsobom tomu môže vďaka svojej primeranej aktívnosti dopomôcť. V práci si zabojujete s dominantnosťou niektorých ľudí, ktorí sú rovnako silno vybavení ako vy, takže sa z toho vykľuje nejedna zaujímavá skúsenosť. Láske bude viac prístupné mužské zastúpenie znamenia, to ženské vytasí svoju bojovnejšiu stránku. Zdravie – dýchacia sústava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaše „vnútro“ bude príjemne zharmonizované a sprevádzané pocitmi pohody bez ataku prípadného stresu. Za príjemné budete považovať to, že šťastie rozhodne stojí na vašej strane, preto sa pokúste zachytávať jeho znamenia, či samotné nápovede a žiarenie. V pracovnom smere sa sústreďte na svoje úspechy a tiež na to, čo všetko máte za sebou. Rôzne menšie nezrovnalosti si natoľko nepripúšťajte, ovládnite svoj perfekcionizmus. Láska a jej priamejšie prejavy sa prebúdzajú u každého z vás, miera, ktorej podľahnete, bude závisieť od okolností. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Do popredia pôjdu jemné prvky popudlivosti, preto sa môžete rýchlejšie dostať do dusivejších a konfliktnejších situácií a stretov. Malicherné výmeny názorov môžu zájsť aj ďalej, než by ste chceli, preto nad týmito momentmi majte potrebnú kontrolu. V práci sa šetrite a príliš sa, či už fyzicky, mentálne alebo emocionálne často a nárazovo intenzívne, neprepínajte. Neustále a niekedy až strategicky nenápadné vyžiadané uisťovanie o stálej náklonnosti vášho partnera voči vám vás bude iba unavovať, tak pribrzdite. Zdravie – oblasť 7. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Na namrzenosť bude najlepším liekom smiech, bezprostrednosť a radosť (čo veľmi dobre viete),  ktorá je pre vás rovnako príznačná ako stavy už spomínanej mrzutosti. Každý deň sa preto budete rôznymi spôsobmi snažiť na seba strhnúť pozornosť, ktorá vás dokáže „nabudiť“ a posúvať ďalej, konajte však s triezvou hlavou. V práci sa niektoré záležitosti nebudú vyvíjať podľa predstáv, no o nič nezvládnuteľné nepôjde, práve naopak, aj v tomto dokážete nájsť niečo pre vás dôležité. V láske budete fungovať viac na spoločnom preciťovaní a prepojení. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stavanie sa na zadné nohy nepostačí, skúste zo seba vydolovať vieru v to, že všetko zvládnete s potrebným pokojom, veď nie darmo sa hovorí, že s horúcou hlavou to ďaleko nedotiahneme. V práci vytesnite stres a viac sa vnútorne uvoľnite, čo prispeje k otvorenejšej mysli a efektívnosti, ktorú od seba vyžadujete. V oblasti lásky, aj celkovo vzťahov ako takých, sa stretnete okrem silnej súdržnosti aj s protichodnými názormi, čo preukáže vaše akceptovanie a rešpektovanie iných bez toho, aby to ovplyvnilo váš náhľad a obraz na tieto osoby. Zdravie – oblasť trupu a krku.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vaše celkové zmysly budú síce napätejšie, ale zároveň citlivejšie na zachytávanie okolitých impulzov, ktoré vás upozornia na tie dobré a zároveň aj varovné signály. Vďaka tomuto budete na sebe, dokonca aj nevedomky, pracovať, čo ako výraznejšie duchovné scelenie a pokroky pocítite v budúcnosti o čosi vzdialenejšej. Na poli lásky verte sile vášho puta a to aj napriek  menším škriepkam, ktoré, pokiaľ sa nad ich podstatou zamyslíte, vyjdú s prívlastkom „smiešne“. Nezadaní by sa mali nechať prekvapiť spontánnosťou života a nie konať účelovo (hľadaním). Zdravie – menšie „boliestky“.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nesnažte sa niekým „vykývať“, inak sa veľmi rýchlo môže garde otočiť. Dá sa to napísať aj inak – nešťúrajte do vecí, ktoré „smrdia“ a nijako sa vás netýkajú, radšej venujte svoju pozornosť iba sebe a tým, ku ktorých prechovávate pozitívne city. V práci by ste prípadné nástupy povrchnosti mali potlačiť, lebo spravíte pletku sami sebe, čo si rovnako budete musieť aj naprávať. Aj keď sa to nezdá, no niekedy aj v oblasti lásky nadhľad pomáha, hlavne v prípadoch, keď je naša, či partnerova, pusa rýchlejšia než myslenie. Zdravie – tlak, hlava, vyvýšenejšie miesta – závraty.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Z vašej stability vás dokáže vytrhnúť iba tendencia a danosť vytáčania samých seba a to dokonca aj na maličkostiach, čoho si však budete plne vedomí, takže to chce tieto stavy pekne predýchať a rozdýchať. Na pracoviskách sa držte známych línií, prípadné zmeny prifrčia samé, niektoré sa vám dokonca ponúknu ako na zlatom podnose, čo je vítané a zároveň to chce svoj čas. V partnerstvách je stabilita vítaná, no u vás to môže poľahky prejsť do stavov nudy, ktorú vy naozaj nemáte radi, takže nápomocná bude fantázia, nápaditosť a predstavivosť. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist