www.elenn-okienko.sk

27. 03. – 02. 04. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozprestiera sa pred vami toľko možností, stačí si len vybrať. Ako inak vám treba predostrieť to, čo má byť svojím spôsobom, či už okrajovo alebo úplne, súčasťou týchto dní? Vo všeobecnosti si v každom smere nechávate potrebné rezervy, čo sa dá považovať za osobitý a nateraz správny druh ochrany. O nabúranie tejto ochrany sa postarajú konkrétne situácie alebo dokonca určití ľudia. V práci sa o čosi viac „rozkukajte“, stále tu máte možnosti, ako sa posunúť. Vo vzťahoch sa spoliehajte na neustále pestovanú silu lásky, lebo spoločne stráveného času je stále menej a menej. Finančne budete trošičku pokrivkávať. Zdravie – párové orgány, končatiny.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Staviate na pohodlnosť a pohodlie, preto, pokiaľ vám niekto umožní zviesť sa na jeho chrbte, radi túto možnosť využijete, čím odhalíte čaro chcenej spolupráce a symbiózy. Vo väčšom meradle budete môcť využiť svoje danosti vrátane ohurujúceho všeobecného prehľadu. V láske sem-tam musí človek siahnuť aj po nadhľade a čo-to si príliš nepripúšťať, takže s privretým očkom buďte k nervóznejšie naladeným „polovičkám“ tolerantní. Jeden pohľad niekedy povie viac, než veľa slov… zachytíte ho? Pracovné povinnosti, aspoň niektoré z nich, budete považovať za úplne scestné až nepotrebné, napriek tomu sa do nich pustíte. Zdravie – tlak, malátnosť, únava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Kto verí v silu zúfalstva, tak mu automaticky prepadne. Ľudia, chce to koncentrovanie a načretie do svojich útrob, kde vylovíte potrebné riešenia a silu na prekonanie terajšieho trápenia, či sužovania sa. Vo vzťahoch nebuďte necitliví, empatia by vám nemala byť cudzia ani v prípade, že sa práve vy z páru cítite byť tí dotknutí. Pracovne sa ocitnete v stave akéhosi „vyhorenia“, no je to naozaj iba krátkodobá záležitosť, takže niektorí z vás to pocítia len veľmi okrajovo. Vo všeobecnosti verte svojim schopnostiam a nedovoľte, aby vás niekto presviedčal o opaku. V naviazanosti na financie nekonajte bez premýšľania. Zdravie – prechladnutie, kosti, svaly.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Šťastná ruka, ktorá v tomto týždni bude pre vás ako znamenie priam typická, vám nedovolí siahnuť mimo alebo tam, kde to bude pre vás nevhodné, nevýhodné a zlé. Vo vzťahoch si prežijete niečo veľmi príjemné a hrejivé, čo vás ubezpečí o svojej správnej voľbe, čomu budete prispôsobovať aj svoju budúcnosť v prepojení na lásku. Pracovné tempo bude pozvoľné a tak postíhate všetko, čo budete potrebovať a to možno aj s nejakým časovým náskokom. Pokúste sa do spoločných rodinných činností zapojiť aj svoje, v tento týždeň výrazne trucujúce, ratolesti. Financie vám budú fungovať spôsobom ako odliv a príliv – koľko pustíte (nehovoríme o márnotratnosti), toľko sa vám aj vráti. Zdravie – strava, pitný režim.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Karta so symbolom bociana vám prináša týždeň plný zmien a všeobecnej, vrátane tej fyzickej, plodnosti. Koleso zmien je už dávno roztočené, no teraz sa postupne zastavuje a vy ste automaticky vystavovaní padnutým zmenám. Rovnako ako bocian, ktorý má vo svojom domovskom  prostredí vďaka svojim dlhým nohám výhodu, máte ju aj vy, len ju treba nájsť alebo vypočuť. Pracovne a vzťahovo budete vytrhnutí z pozícií a stavov (v pozitívnom slova zmysle), na ktoré ste až priam roboticky zvyknutí a naučení, všetko sa to rýchlostne bude diať vzhľadom k vašej individualite a schopnosti veci spracovávať. Zdravie – nohy, hlava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zaodejete sa do masky predstavujúcej akúsi nedostupnosť, chcete byť pre okolie nečitateľnými, chcete, aby vás nikto nesúdil a „nezaškatuľkovával“ na základe doterajšieho života, či rozhodnutí. Všetko pôjde u vás ako po masle a ľudia, ktorí do vášho života patria, si dajú tú námahu, aby sa pod túto masku dostali a to tak, že si ju sami dobrovoľne, vďaka ich vytrvalosti, pred nimi zložíte. Strach a obavy budú postupne vytesnené a vystrieda ich radosť z toho pekného, čo vám sám život bude podsúvať a už aj začal. Prácu budete vykonávať s radosťou a do svojho srdca budete púšťať lásku. Zdravie – krk, krčná chrbtica, hrdlo.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Napätosť, ktorá vás opantala, sa pomaly stiahne a vy sa budete môcť naplno oddať svojej spontánnosti, úprimnej radosti a hravosti, ktorá vám tak veľmi absentuje. Nútite sa zapadať do bežného trendu všade číhajúcej šedosti a ošumelosti, no našťastie tam púšťaní nebudete. V tieto dni máte žiariť ako to slnko na nebi a veru tak aj urobte! V rodinnom kruhu síce naďabíte na nejaké vzťahové nezrovnalosti, potýčky, či škriepky, no vďaka vašim postojom ako rýchlo vzniknú, tak rýchlo sa aj vytratia. V práci a vo vzťahoch to väčšinou bude o veľmi príjemnom „hraní sa“. Viaceré páry budú riešiť otázku potomstva. Zdravie – chrbát.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Roztrúsite okolo seba viac slov, než je v skutočnosti potrebné. Vaše ústa sa nie a nie zastaviť, je to síce silné, no predsa len buďte predvídavo obozretní a majte svoje chrlenie slov a viet pod kontrolou. Zmeníte sa na neriadenú strelu, no radšej sa sústreďte na vzťah, kde je naozaj potrebný rozhovor alebo uvedenie vecí na pravú mieru. Netrucujte a pekne sa so svojimi „polovičkami“ uzmierte. V práci by vás nemali zaskočiť ani žiadosti, ktoré idú mimo vašu kompetenciu, vy si s tým zaručene poradíte, tak obavy dajte bokom. Telefonát(y), ktorý(é) budete považovať za nepríjemný(é), vybavte s patrične vám danou noblesou, nedajte sa vykoľajiť. Zdravie – ústna dutina, hrdlo.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Dokážete v sebe prepojiť rozum, srdce a intuíciu, čo je pomerne vzácne. Je skvelé, že budete vpred ťahaní s ľahkosťou a s vyššou pomocou. Je vám to nateraz uľahčené, aby ste pochopili a prijali, že všetko si v podstate akýmsi prekombinovávaním a snovaním kadejakých plánov a určovaním cieľov sťažujete sami. Viete predsa, že menej je niekedy viac… Z domovov vás to bude ťahať do spoločnosti, čo je zasa skvelou príležitosťou, hlavne pre nezadaných, spoznať niekoho nového. Tí ostatní si pre zmenu môžu rozšíriť menný zoznam známych ľudí. Práca prinesie upokojenie rozvírenej hladiny, čo sa odrazí aj na vašej pohode a výkonoch. Zdravie – dýchanie (aj z duchovného hľadiska, nie iba z fyzického) – alergie, prašnosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vaše pohodlie vám bude natoľko prioritné, až začnete mať čudesné maniere, no nečakajte, že ich z dlhodobého hľadiska bude vaše okolie brať ako niečo správne. Pozor na to, aby vás tí, ktorí vás majú radi, nezačali na kilometre obchádzať a vyhovárať sa na sto a jeden spôsob. Vaše čudovanie sa a pocity nepráva opodstatnené nebudú. Aj keď budete pohodlní, zachovajte si svoju tvár a buďte sami sebou. V práci vás čakajú nejaké tie nadčasy a vo vzťahoch by neuškodilo trochu spontánnosti, pripravte svojim „polovičkám“ nejaké milé „prekvapko“, ktoré padne vhod obom. Z finančného hľadiska na vás tento týždeň číha stabilita. Zdravie – pohybové ústrojenstvo.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

O čosi intenzívnejšie budete padať do materiálneho sveta a povrchnosti, podaktorí budú dokonca manipulovať sami so sebou, vypočítavosť pôjde s týmito stavmi ruka v ruke. Tu zostáva len priestor na upozornenie, ktoré hovorí samé za seba a síce, aby ste v konečnom dôsledku nevybabrali sami so sebou. Vaše konanie aj zmýšľanie chce naozaj potrebnú rozvážnosť, preto nechajte svoj názor vyjadriť aj svoje „polovičky“, či osoby zainteresované, čo vám môže poskytnúť iný pohľad a názor. V práci sa chcete, a aj sa budete, posúvať vpred. Vzťahy prinesú so sebou nové poznania, ktoré, ak si ich pripustíte, môžu byť veľmi príjemné. Zdravie – krvný obeh (pocity chladu, zimy), hormonálny systém.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Všetkým dookola nemôžete naraz vyhovieť, odpovedať, či vyjsť v ústrety a tak prišiel čas voľby – voľby priorít. Vaše konanie môžete sami voči sebe vnímať ako nekompromisné, tvrdé, slabé, no hold, je to len a len na vás. Zhrýzavé pocity výčitiek z nevyhovenia tomu, či tej,  zmiznú hneď a razom, ak ich budete považovať za správne. U tých, ktorí vás poznajú, pochopenie nájdete, no máte ho aj sami voči sebe? Odhliadnuc od týchto záležitostí ste na všetkých „frontoch“ opäť sprevádzaní šťastím, ktoré vám doslova kryje chrbát, čo výraznejšie pocítite v pracovnej oblasti. Láska má v partnerstvách, aj pre nezadaných, zelenú. Zdravie – krížová oblasť, podbruško.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist