www.elenn-okienko.sk

03. 04. – 09. 04. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Niektoré príležitosti prichádzajú potichúčku a bez zbytočných „cavikov“, preto je potrebná všímavosť, ktorú by ste mali o čosi viac pustiť do popredia. Nezmietnite zo stola s razantnosťou aj menej zaujímavé a atraktívne záležitosti, venujte im pozornosť, nikdy totiž neviete, kedy a v čom uvidíte daný potenciál. V práci o kúsok podrastiete, čo vás posilní a správnym spôsobom nabudí, možno ste čakali práve na tento impulz. Vzťahmi sa vo všeobecnosti nebudete príliš zaoberať, všetko budete brať tak, ako to bude prichádzať, no láska si vždy vyžaduje určitú pozornosť. Financie sa budú odrážať od vašich postojov. Zdravie – predlaktia, prsty.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

S pocitom strácania istôt si zabojujete, dá sa povedať, že v každom dni tohto týždňa. Prílišné racionálne zmýšľanie vás núti mať všetko pod kontrolou a rátať s každou alternatívou prípadného vyskytnutia sa otázky „Čo ak…?“ Uvoľnenie príde spolu s prebudením vášho hravého Ja, ktoré rozpustí atakujúci strach a premení ho na niečo ľahšie, čomu pomôže aj samotný nadhľad. V práci sa cítite neohrození, no napriek tomu sa rozhliadate po atraktívnejších a výhodnejších ponukách. Vzťahová rovina vám prinesie spoznanie nových, vnútorných pocitov. Finančne si udržíte svoj obvyklý štandard. Zdravie – žalúdok, pálenie záhy, „kyselina“.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Budete pôsobiť až príliš sebaisto, čo ľudí vo vašom okolí bude výraznejšie znervózňovať, podaktorí vám dokonca neprejavia dôveru, o ktorú v skutočnosti stojíte. Nič nepreháňajte a voľte zlatú strednú cestu, čo sa týka aj samotného prezentu. V práci sa stretnete s nepochopením, čo vás prvotne vytočí a druhotne „naštrbí“ natoľko, že budete mať tendenciu robiť prešľapy. Lásku, ktorú cítite, nepotláčajte len preto, že si myslíte, že vás oslabuje a robí z vás „bláznov“. Len to otočte a využite ju na svoj rast a napredovanie, zaúčinkuje to lepšie, než by ste čakali. Finančne si trošku prilepšíte. Zdravie – hrdlo, hlasivky, mandle, štítna žľaza.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pohodové dni nenaruší ani individuálna a sem-tam sa do popredia tlačiaca akási vnútorná nespokojnosť, ktorá pramení z potláčania určitých pocitov, ktoré by bolo fajn vnútorne si pomenovať a rušenie razom zmizne. To, že budete musieť v práci napraviť niečie chyby, vás ani trochu neprekvapí, no nerátali ste s tým, že vám to pohltí o čosi viac času, než ste si mysleli, napriek tomu vás to v pracovných povinnostiach nijako nevykoľají. Vo vzťahoch popri spoločne precitajúcej láske rozvíjajte aj silu priateľstva, ktorú medzi sebou máte. Pri dôležitých veciach sa neponáhľajte. Vážte si každé euro, ktoré k vám príde. Zdravie – pokožka, vlasy, nechty.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Levia nebojácnosť vás posúva ďalej, čo vám určite vyhovuje, pre vás je stagnácia priam neprípustná, nudí a unavuje vás. Karta so symbolom obálky vám dáva na vedomie, že prišiel týždeň, ktorý bude pre vás doslova nabitý správami, práve preto si preventívne pripravte notes, fungujúce perá a všetko si pekne zapisujte, aby ste na nič potrebné a dôležité do budúcna nezabudli. V práci sa niektoré záležitosti skomplikujú, dobrou správou je, že to je záležitosť veľmi krátkodobá. V láske stavte na otvorenú komunikáciu, svoje pocity, pokiaľ uvážite, že je to nutné, pokojne rozmeňte aj na drobnejšie čiastky. Vo finančnej sfére majte pod kontrolou svoje rezervy. Zdravie – povrchové ranky (práca v záhrade a pod.).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zabojujete si so silnou túžbou, ktorá bude nasmerovaná ku konkrétnej osobe. V prvom rade vychádzajte zo statusu, či patríte medzi slobodných alebo zadaných. Zadaní by mali myslieť na funkčnosť terajšieho vzťahu a prípadné dôsledky, ktoré by váš úlet priniesol. Nezadaní si už len musia premyslieť, či zvládnu to, že by sa prípadne jednalo iba o krátkodobú avantúru. V práci budete veľmi silní a priebojní, čiže nič nebudete pokladať za nemožné a vaše energie správne nabudia vašich spolupracovníkov. Niektoré z vašich ilúzií síce prasknú ako mydlová bublina, no vlastne iba vytvoria miesto pre ďalšie, ktoré prídu. Finančne sa posuniete. Zdravie – rýchlejšie „vybitie sa“, únava.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Je jedno, ako veľmi túžite byť sami, vždy sa to môže vymknúť spod kontroly a potom zostanete v samote dlhšie, než ste pôvodne chceli. Neutekajte pred spoločnosťou a úprimné pozvania neodmietajte. Skvelí ľudia a všade znejúci smiech vám spraví veľmi dobre, berte to ako prirodzený liek na vaše vnútorné boľačky. Tento týždeň vám pracovne praje veľmi dobre, niektoré veci vám pôjdu doslova od ruky a tak nejeden kolega bude s tichosťou obdivne hľadieť na vašu šikovnosť. S partnerom/kou si doprajte nejaký spoločný výlet, v rámci ktorého príjemne pookrejete. Financie neriešte pod vplyvom strachu. Zdravie – oblasť hrude vrátane chrbtice.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vo všetkom budete veľmi rýchli a rýchlosť oslabuje tendenciu byť dôsledným, preto pozor, aby ste niečo potrebné nezanedbali, neodflákali, či nechtiac trošku pomotali. Akosi si všetko budete chcieť uchovávať do zásoby alebo zálohy – myšlienky, peniaze, dokonca aj ľudí. Je fajn mať akési zadné vrátka, no je potrebné zvážiť, v akom smere a do akej miery je to vhodné prezentovať a kedy je to považované za niečo, o čom by ste radšej mali mlčať. V láske treba sem-tam zariskovať, hlavne nezadaní, ktorí ľúbia, no stále mlčia. V dlhodobejších partnerstvách nevyvolávajte hádky kvôli malichernostiam. Peniažky – trošku šetrite. Zdravie – oblasť uší, sánky, uši.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Uvedomíte si, že sa pred všetkým zlým a číhajúcim neuchránite a tak sa konečne uvoľníte z akéhosi zveráku, ktorý ste si vytvorili svojím vlastným myslením. Tým, že začnete dôverovať sebe, svojim schopnostiam a tomu, že vaša intuícia funguje ako má a tým vás usmerní, začnete o čosi viac dôverovať aj samotnému svetu. V partnerstvách sa pokúste skrotiť svoju prílišnú žiarlivosť a tendenciu kontrolovania, ktorá sa vám môže vymknúť spod kontroly a môže toto puto ešte viac naštrbiť. V práci sa budete viac sústreďovať na zákulisné – medzi vzťahové – záležitosti ako na samotnú prácu, čo nie je žiaduce. Financie – nenechajte sa oklamať. Zdravie – svaly, šľachy, pružnosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

To, že sa vám niečo nevydarí podľa vašich nalinajkovaných predstáv, ešte neznamená, že je všetkému koniec, všetko beriete až príliš vážne, čím si nechtiac ubližujete. Dajte šancu a priestor aj iným možnostiam, ktoré ste doteraz kvôli vašej „nalinajkovanosti“ odmietali. Možno prišiel čas, keď vám padne vhod pustiť do života aj nejaké zmeny. Vo vzťahoch budete pristupovať k osviežujúcim zmenám, pričom zmenou môže byť už aj vaše osobné a duchovné vyzretie, čo sa automatiky v dobrom premietne aj do „vypilovania“ vašich vlastností. V práci sa vám rozšíria obzory a možnosti. Peniaze – zmena v ich prerozdelení. Zdravie – rozmnožovacie orgány, hormonálna sústava, zvýšená citlivosť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaše o čosi intenzívnejšie racionálne vnímanie reality vám v tomto týždni môže čo-to skomplikovať a to prioritne v oblasti lásky, kde býva rozum radcom, ktorý dokáže prehlušiť aj tie silnejšie pocity a city, ktorým by ste sa vo vzťahu radi oddali. Pracovné povinnosti si budete vykonávať s pocitom, že nikomu nemôžete úplne dôverovať a tak budete mať tendenciu veci, ktoré sa vám po niekom dostanú do rúk, kontrolovať alebo overovať, veď čo, ak by vás niekto chcel úmyselne „zblamovať“? Všetko bude zaváňať nedôverčivosťou, ktorá bude u vás v niektoré dni viac, v iné menej, víťaziť. Financie príliš nerozhadzujte. Zdravie – chrbtica, kostrč.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)strom

Nastal čas, kedy môžete „sebecky“ myslieť na seba, na svoje potreby a na svoje dobro. Pokojne sa rozmaznávajte a doprajte si to, čo za iných okolností kvôli povinnostiam odkladáte (manikúra, kaderník, masáž… páni vybehnutie s kamošmi a pod.). V určitých situáciách si dokonca môžete dupnúť nôžkou, len treba správne vycítiť kde a kedy. Vo vzťahoch svojho partnera podľa potreby podporte a povzbuďte, na nezmyselné výčitky zabudnite. V práci sa nikým a ničím nenecháte ani znechutiť ani zastrašiť a v prípade potreby to okoliu dáte aj jasne a stručne najavo. Financie – nezabudnite vyplatiť niečo dôležité. Zdravie – imunitný systém, vitamíny, minerály.

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist