www.elenn-okienko.sk

26. 06. – 02. 07. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pri každodennom kráčaní nezabúdajte vnímať, kadiaľ idete. Veľmi ľahko sa vám totiž môže stať, že myšlienkami sa stratíte natoľko, že okolitý svet prestane existovať. Pozor na duchovné a emocionálne „zblúdenie“. Aj keď neradi robíte rozhodnutia, vaša neistota vás ešte viac priklincuje do jej roviny. Celkovo by ste sa mali vzpružiť a v partnerstvách robiť radšej len spoločné rozhodnutia. Každý má právo na svoj názor a určite sa vám podarí dosiahnuť upokojujúci kompromis. V práci budete naopak cítiť uvoľnenosť a istotu, v pohode sa „nakopnite“ k lepším výkonom. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Na tieto dni ste posilnení vlastnou vášňou, ohňom, dynamikou a všetkým, čo z vás robí „nabudených“ ľudí. Rozsievate okolo seba dobrú náladu, no zároveň ju nezabudnite sami preciťovať, doprajte si ten skvelý pocit šťastia. V partnerstvách budete práve vy tými dominantnejšími a energickejšími, aspoň nateraz, preto by bolo škoda nezúročiť to. Nezadaní sa zmenia na chodiace vábničky pre potenciálnych partnerov. Budete žiariť ako hviezdy na nebi, len pozor na prehnanú hrdosť, či pýchu. Práca vás vďaka menším zmenám opäť nadchne, aj keď ste v to už neverili. Zdravie – spánok, nespavosť, sny.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Predpokladáte, že vás už nič nemôže zaskočiť, ale zaskočí vás to, že mizernejšia nálada sa odzrkadlí nielen v súkromnej, ale aj v pracovnej sfére. Nepodarí sa vám konať a robiť nejaké kroky preventívne, vždy budete vystavení v daný moment spontánnemu konaniu. Vaše „polovičky“ sem-tam očakávajú z vašej strany intenzívnejšie prejavy úcty, či pozornosti, spomeňte si na to a podľa toho sa aj zariaďte. V práci si ufrflaných kolegov, či nadriadených, príliš nevšímajte. Každý, momentálne aj vy, má nárok na mizernejšiu náladu ako kompenzáciu vnútorných stavov, tak sa snažte, nech to neovplyvňuje vaše výsledky a výkony do takej miery, ako naznačili karty v úvode. Zdravie – unavené, podráždené a zapálené oči.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Najistejšie sa cítite na domácej pôde alebo tam, kde to poznáte, neradi ste vystavovaní svojej vlastnej vnútornej neistote. V tomto týždni ste „za vodou“, všetko pôjde v korešpondencii s vašimi pokojnejšími pocitmi a tak nebudete vystavení nečakanému stresu. Rovnako budete viac času tráviť doma, kde si spravíte a dokončíte všetko potrebné a zameškané. Vo vzťahoch naďabíte na obdobie, v ktorom sa budete cítiť veľmi príjemne a budete si odovzdávať svoju lásku o to intenzívnejšie. V pracovnej sfére vás síce rozladí nejaký názor, či správa, no nie natoľko, aby sa to dlhodobejšie odrazilo na vašom vnútri. Zdravie – tlak, pitný režim.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Odhodlanie bude u vášho znamenia podčiarknuté vnútornou silou a intuíciou, nervozitu rýchlo zvládnete aj vďaka vedomiu, že viete ako fungujú zákony myslenia a príťažlivosti, podľa čoho sa aj zariadite. V láske si síce na nejaké tie impulzy budete musieť počkať, no vy to veľmi radi urobíte, lebo cítite, že to smeruje len k tomu dobrému. U nezadaných majú najmä Levice silnejšie vyžarovanie, ktoré bude v okolí opačným pohlavím zachytávané. V práci by ste mali mať všetko správne zorganizované, inak vám môže nechtiac niečo väčšie zlyhať, neporiadok by tam nemal mať žiadne miesto. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Panny pocítia silné prepojenie s vyššími silami a celkovo s Univerzom a v každej situácii budú konať prirodzene, bez prípadného „znásilňovania“ sa. Vaše prepojenie pocítite na úrovni myslenia, ducha, srdca a aj tela, čo je úplne skvelé. Vzťahy vám prinesú potrebné naplnenie, čím sa rozplynú prípadné pochybnosti, ktoré na vás nepríjemne útočili a obťažovali vás. V práci vám dajú vedieť, že v prípade potreby nie ste na to sami, čo znamená, že dobrých ľudí máte okolo seba stále dostatok. Tí, ktorí sa vám nepretržite pchajú do priazne, budú zatienení tými, ktorí o sebe a svojej zdravej náklonnosti k vám dávajú vedieť vždy v ten správny moment. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Buďte k sebe úprimní, neklamte sa v zásadných veciach a rovnako vás nebudú klamať a zavádzať ani iní ľudia. Vytratí sa tým pre vás nepríjemný moment prekvapenia. Neprifarbujte to, čo by ste nemali a naopak nezľahčujte to, čo si to nezaslúži. Vaše partnerstvo si zaslúži viac obojstrannej úcty a spoločne stráveného času. V práci buďte viac obozretní a riaďte sa preventívne pravidlom: dvakrát meraj a raz strihaj. Veľa času vám to nezaberie, toho sa obávať nemusíte. Spríjemnenie dní privítate s otvorenou náručou a o čom to bude, berte ako prekvapenie. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Humor a vtip sa opäť zaradia to vašich dní, ktoré boli už viac monotónne a podľa vás akési nezáživné. Vidieť vás opäť sa smiať, urobí radosť viacerým ľuďom, ktorí si už robili o vás veľké starosti. V láske je vždy dostatok priestoru na príjemné obojstranné prekvapovanie sa, pričom by ste nemali podceňovať silu maličkostí. Práca bude síce vyžadovať viac vášho úsilia a u niektorých aj času, no tam to končí, žiadne nástrahy, či nečakané momenty, ktoré by vás príliš zaskočili v tom negatívnom, sa konať nebudú. Jediné, k čomu budete dotlačení, je intenzívnejšia komunikácia s kolegami, či nadriadenými. Zdravie – alergie, podráždenia, zápaly.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stredobodom pozornosti vo vašich dňoch bude spoločnosť. Ani sami nebudete vedieť ako, no vždy sa ocitnete v spoločnosti väčšieho množstva ľudí, kde sa okrem zábavy a odreagovania, budete vzájomne posúvať a pomáhať si a to aj bez toho, aby ste si to uvedomovali. Viacerí budú túžiť po vašej spoločnosti, preto nevylučujem ani fakt, že sa vám ozvú alebo náhodne stretnete ľudí, s ktorými ste sa nepočuli, nevideli, dlhší čas. V partnerskom živote sa vám v každom smere opäť „zazelená“, trochu tomu pomôžte. Čo sa týka práce, neodkladajte a nepodceňujte potrebné záležitosti, vrátane učenia sa a školení. Zdravie – pohyb, dýchanie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Budete zavalení správami a rovnako budete ich sprostredkovateľom, či odosielateľom. Vašou hlavou sa premelie veľa nového, čo však nie je na zahodenie, filtrujte pre seba to podstatné. Uši, rovnako aj oči, by ste mali mať otvorené aj na pracoviskách, kde môžete zareagovať v správny moment a tým aj poukázať na svoje kvality. Pod kontrolou majte celú svoju korešpondenciu o to viac, ak to patrí do náplne vašej práce. V súkromí si doprajte potrebnú dávku oddychu, relaxu a lásky so všetkým, čo k nej patrí. Partnerské trenice sa rýchlo a bezproblémovo vyriešia bez prípadného dopadu na spoločnú budúcnosť. Zdravie – ruky (ranky, trhanie, „narazeniny“ a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Čudujete sa, že všetko vidíte v sivých až tmavých farbách? Aby tomu tak nebolo, pokúste sa zložiť si tie veľké tmavé okuliare, ktoré vytvárajú len negatívny pohľad na svet. Nebojte sa toho, veď každý z nás potrebuje v živote farby a farebnosť. Menšie nepríjemnosti zažijete v práci, zasiahnu vás, hoci len okrajovo a to aj v prípade, že sa netýkajú priamo vás. Pokúste sa tým nežiť dlhšie ako na ten moment a pár chvíľ, kým sa to udeje. Vo vašom vzťahu nepodceňujte obojstranné povzbudzovanie, pochopenie a samotnú komunikáciu. Ste na ceste, aby ste si boli opäť o čosi bližší. Zdravie – nepokoj, nervozita napätie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Na všetko máte svoje overené spôsoby a typy, ako sa s tým popasovať, vyriešiť to a dotiahnuť do úspešného konca. Prichádza obdobie, kde vám to prestane fungovať. Dôvodom je, aby ste sa ako ľudia posúvali vpred a zároveň vo svojich životoch nezabúdali na inovovanie, ktoré sa vám niekedy priam ponúka. V práci budú teraz tieto dni svojím spôsobom kľúčovými, verte si a nepripúšťajte si nič negatívne a „nabúravajúce“. Vzťahy sú krásne v každej časti životného obdobia, len si to niekedy zabúdame pripomínať skrz veci, ktoré nás spojili, či stále spájajú, nepodceňujme ich silu a význam. Zdravie – krk, čelo, hlava.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist