www.elenn-okienko.sk

19. 06. – 25. 06. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

O čosi viac sa budete musieť obracať, doliehať na vás budú odsunuté a meškajúce záležitosti, ktoré sa teraz zosunú na jedno obdobie a stanú sa neodkladnými. V prípade riešenia ťažších vecí je potrebné, aby ste sa tomu pozreli „na zúbok“ hlbšie a nekonali len povrchne. Skvelo odvedená práca vám čoskoro prinesie aj patričnú odmenu. Vedzte, že viac času budete tráviť v spoločnosti, čo vám len a len prospeje. Doprajte si aj menšie „odviazanie sa“, no neprežeňte to s faktom, že ste radi stredobodom pozornosti. V láske narazíte na boj silno šepkajúceho srdca, ktoré bude veľmi ťažké utíšiť. Láska je láska. Zdravie – oblasť 2. čakry a srdce.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša osobnosť bude na krátku chvíľu utlmená a tak podaktorí z vás môžu upadať do smútku a ťažôb rôzneho druhu. Využite tento priestor nie na prehlbovanie problémov, ale naopak, na načerpanie potrebného entuziazmu, ktorý vám už koniec týždňa naplno prežiari. V práci by ste si už pomaly mali naplánovať dovolenku, čo vás aspoň na chvíľu odpúta od prípadných vnútorných treníc a vaše výkony budú uspokojivé. V láske vám „sypanie popola“ na hlavu nepomôže v takej miere, ako ste si mysleli. Skúste partnerku potešiť skutkami, v ktorých budú jasné známky nápravy. Zdravie – žalúdok „na vode“, tlak a hlava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Tak veľmi sa budete chcieť podeliť s okolím o pekné správy, či zážitky, no na strane druhej budete brzdení tým, že keď vypoviete svoje šťastie, automaticky sa toto obdobie skončí a prípadnou neprajnosťou okolia sa razom všetko zmení na nezdar. Netreba sa obávať, no radšej si dajte pozor na nepríjemné chvastanie sa a príliš silné ego, práve toto môže veci zvrátiť, nie nevinné podelenie sa o svoje šťastie. V práci budete odvádzaní od pozornosti svojimi „ješitnými“ kolegami, je potrebné to zvládnuť profesionálne. V láske chcete byť na koni iba vy, ale čo keby ste pre zmenu vysadli na pomyselné sedlo obaja, bok po boku? Zdravie – kostrč, kríže, oblasť 1. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

K cieľu sa dá dostať rôznymi cestami, je len na vás, koľko času a energie máte. Je však potrebné, aby ste v prípade svojho výberu neskôr neplakali a neobviňovali všetko a všetkých naokolo, nezabúdajte, že je to len vaša voľba. Riaďte sa srdcom, ale to vy už viete. Celkovo vám zamrznú viaceré záležitosti vrátane lásky a peniažkov. V tomto prípade prehodnoťte svoje zmýšľanie – našlo sa v ňom niečo nevhodné? V práci vynaložená snaha nebude úmerná úspechu, rovnako ani v láske. Buďte sami sebou, plní pochopenia, lásky, nehy a presvedčenia, že už nasledujúci deň bude všetko o čosi lepšie. Zdravie – únava, pohlavné orgány.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Tak starostlivo ste si vybudovali okolo seba ochranný (energetický, duchovný) múr, až ste za ním zostali len vy sami. Jeho zbúranie stojí veľa síl, no nie je to nemožné, ak dovolíte, aby vám blízki s tým pomohli. Pustite k sebe všetky energie, ktoré vám v životoch urobia síce prievan, ale ten sa z chaotického zmení na zmysluplný. V práci sa snažte nepovyšovať nad slabšími, pre mnohých ste vzorom, no nechtiac by ste ich mohli zraniť. V láske sa snažíte mať nadhľad, lenže to vám prestáva fungovať a stále viac budete vťahovaní do priamych konfrontácií a stretov, kde sa od vás bude vyžadovať iba priama odpoveď. Pokazené vzťahy (aj priateľské) môžu získať druhú šancu. Zdravie – tlak, balans, hlava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Razantnosť, ktorú si osvojíte, bude pre okolie trochu zastrašujúca, tak ju mierne zjemnite. Naopak, Panny, ktoré sú príliš mäkké a nechávajú si nechtiac a v dobrom „skákať po hlave“, naplno pocítia skúsenosti s tým, čo znamená využívanie. V pracovnej sfére sa vás pokúsi niekto zneistiť, nedajte sa priviesť do takých rozpakov, že by to niekto zneužil. Ste veľmi šikovní, nedajte sa presvedčiť o opaku. V láske hľadáte vinníka, raz sa sústredíte na seba, potom na svoju „polovičku“. Každý prikladá to svoje, tak sa rovnakým dielom snažte aj o nápravu, veď sa jedná vo svojej podstate o nezmyselnosti a banality, dôležitá je láska. Zdravie – celkové zvýšenie pocitu bolestivosti.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Karta zobrazujúca srdce prináša pocity pokoja a uistenia, že všetko bolo, je a aj bude dobré, nemáte sa čoho obávať. Rovnako vás uisťuje, že sa nemusíte báť konať srdcom a trošku sa odpútať od rozumovej roviny, vďaka čomu padáte v poslednom období do akejsi striktnej praktickosti. Doprajte si precítenie chvíľ, momentov, skúseností a pocitov s tým, že ich nebudete považovať za otravné. V práci si vediete dobre a keď budete otvorení sile vašich pocitov, bude to ešte lepšie, strach vezme nohy na ramená a vám sa konečne uľaví. Vo vzťahoch sa spoliehajte na silu citov, ktoré k sebe vzájomne prechovávate, tie vám pomáhajú, liečia vás a aj posúvajú. Zdravie – kŕčovitosť, kŕče, zášklby, tiky (nervová sústava).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Niektorí z vás si budú myslieť, že všetci sú proti vám, že vám závidia, že vás nechápu, že vás súdia, no to nie je pravda, je to len váš vnútorný pocit, ktorý vás núti myslieť si to, čo ste kedysi sami robili. Berte to tak, že ste prešli stupienkom akéhosi školenia, vďaka ktorému vám porastie empatia, ktorá vás k ľuďom, od ktorých ste si držali cielený odstup, posunie bližšie. Celkovo si zabojujete so svojimi obavami, čo zvládnete a vy sa ocitnete v štádiu, kde budete úprimne obdivovaní, ľúbení a zbožňovaní, skrátka, len trošku popustíte zo svojej akože tvrdosti. V práci a v láske máte dopriate, už si to len užívať. Zdravie – pocity svrbenia, pokožka.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Opadne z vás akákoľvek strojenosť a do popredia pôjde detskosť, hravosť, úsmevnosť a spontánnosť. Budete natoľko v dobrom slova zmysle „nákazliví“, že so sebou strhnete nejedného, podľa vás, „škroba“, či „suchára“. Ako osoba hráte všetkými farbami a náladami širokej škály pozitivizmu, je to skvelé. V práci je však potrebné, aby ste v prípade určitých potrebných  situácií boli schopní trošku nahodiť vážnosť a pozornosť, ktorá sa v danej situácii očakáva. V láske sa s partnerom vrátite na staré, spoločné miesta alebo si pripomeniete, aké to bolo vo vašom vzťahu kedysi. Slobodní majú šancu zaujať. Zdravie – nohy, menšie bolesti spôsobené nešikovnosťou a nepozornosťou.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Veľmi sa sledujete, máte pocit, že ste na tom zle snáď v každej každučkej oblasti. Neprekresľujte realitu čiernymi farbami, váš skepticizmus je únavný a iba si ním nechtiac ubližujete. Všetko je to len o jedinom – a síce – riešite, čo kto na to, či povie ono, čo si ľudia pomyslia a podobne. Dosť už, neriešte iných, zamerajte sa na seba, veď vám nemusím pripomínať, že ľudia, ktorým na vás záleží, vedia kto a kým ste. Pekne sa začnite znova usmievať, v práci sa na vás usmeje šťastie, takže mu to dovoľte. Vo vzťahoch si vždy nájdite čas na spoločné rozhovory a chvíle, v ktorých obaja pookrejete. Nezadaní by nemali dať na ohováračky a klebety. Zdravie – hlava.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Grácia a elegancia vás bude sprevádzať na každom kroku, svojimi energiami budete pútať určitý druh pozornosti všade, kam vstúpite, stanete sa pre okolie opojným zdrojom príjemných pocitov. Všetko sa okolo vás spomalí, čo je len dobré, pretože na všetko budete mať dostatok času a aspoň na chvíľu nebudete musieť naháňať každú minútu, všetko stihnete podľa potreby. V práci vám bude prepáčený aj menší prešľap, ktorý sa však ani nemusí udiať. Pôjde len o príklad fungovania vášho naladenia, je to poučná skúsenosť. Vo vzťahoch to bude opakovane iskriť, no vášeň si vás nájde a všetko sa poddá. Je skvelé cítiť, že niekam patríte, tak si všetko naplno vychutnajte. Pozor na príliš horúce, no hlavne nevhodné,  flirty. Zdravie – dýchanie, nos, dutiny.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Všetko staré, nefunkčné, bolestivé a neefektívne pomaly, ale isto, z vašich životov odchádza. Znamená to, že ste v období, kde sa vám mnohé čistí a vytvára sa tak priestor na niečo nové – nové skúsenosti, nové pocity, nové začiatky. Netreba sa obávať, lebo to, čo je pre vás dôležité, zostane, len sa to trošku poopraví, či vylepší. Poniektorí z vás si tieto zmeny nebudú ani uvedomovať. V práci sa vám po dlhšej dobe uľaví a vy budete môcť pracovať na plné obrátky a to bez akýchkoľvek pochýb. V partnerstvách narazíte na ústretovosť, ktorá vás svojím spôsobom bude vnútorne dojímať. V prípade výskytu akejkoľvek „steny“, stačí ju len odsunúť, nie je vybudovaná natrvalo, akoby ste si sprvoti mohli myslieť. Zdravie – celá oblasť žalúdka.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist