www.elenn-okienko.sk

03. 07. – 09. 07. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Z každej komplikovanej situácie nájdete východisko. Bude vám to umožnené vďaka šťastiu, ktoré vám sprístupní jednotlivé „únikové“ cesty, takže na tieto dni máte nad sebou ochranu. V podstate sa môžete tešiť, že všetko bude odľahčené a pre vás o čosi jednoduchšie. V práci sa budete viac usmievať a intenzívnejšie a s nadľahčením komunikovať s okolím, čo pre zmenu zasa vytvorí v tíme príjemnú atmosféru. Vo vzťahoch si dávajte pozor najmä na „prepísknutú“ prostorekosť, za ktorou sa bude ukrývať prehnane rozšafná nálada. Zdravie – močové cesty, pokožka.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Neradi rozhodujete za seba, nieto ešte za druhých, do zvláštnej situácie rozhodcu sa dostanete úplne nevinne. Bude sa jednať o spor medzi deťmi alebo priateľmi, síce to bude ťažké, ale naskytne sa vám skvelá škola života, na ktorej si môžete odskúšať majstrovstvo diplomacie. Pracovné záležitosti si budete musieť rozdeliť podľa priority, bude to o to ťažšie, že prioritným sa vám bude zdať úplne všetko, takže nezaháľajte. Vo vzťahoch sa stretnete s prekvapivými názormi vašich „polovičiek“, uvedomíte si ich vnútornú silu, ktorú ste u nich tak trošku podceňovali. Zdravie – alergie, pozor na klímu a chlad.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Síce na vás zasadne pýcha v jemnejšom prevedení, no nedajte sa ňou strhnúť natoľko, že sa navidom očí budete meniť na niečo, čím v skutočnosti nie ste. Mladšie ročníky budú chcieť silou-mocou zapadnúť do skupiny vybraných ľudí, kde budú schopní hodiť nejednu masku, neprežeňte to. V práci sa nejaké veci budú meniť, bude nutné, aby ste udržali krok. Menšie zakopnutia, či robenie chýb je v poriadku, potrebná je však vaša viditeľná snaha a chcenie učiť sa. Niekedy očakávate od partnera to, čo sami nie ste ochotní učiniť. Uberte z nárokov, ktoré sem-tam preženiete, z lásky prižmúrte očko. Zdravie – nohy, ruky.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Rodina je to, čo vám dodáva silu, energiu a chuť napredovať. Preto, ak sa v nej vyskytnú nejaké nezrovnalosti, neodkladajte ich a podľa potreby im venujte čas a pozornosť. Keď sa všetci spojíte, máte veľkú silu, preto na to nezabúdajte a pripomínajte si to o to častejšie. V práci sa z vás stanú ľudia, ku ktorým budú v tomto období „kolegovia“ inklinovať. Váš humor a schopnosť veci odľahčiť je pre nich vo vypätejších situáciách na nezaplatenie. Partnerské vzťahy – väzby zosilnejú, učte sa odpúšťať. Zdravie – krk, krčná chrbtica.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Opäť sa pri vašom znamení z balíčka kariet vynorila karta znázorňujúca medveďa. Iste vám netreba vám pripomínať, že medveď je symbolom sily, odhodlania, priebojnosti a aj sexuality. U niektorých z vás sa prebudia ochranárske pudy, kde si budete v každej nemilej situácii zastávať slabších, či vám blízkych ľudí. Práca vás v tomto období bude baviť a napĺňať, čo je neklamným znakom toho, že ste správne nabudení. Vzťahová rovina vám prinesie nové poznania, kde o sebe zistíte niečo nové. Zdravie – nárast energie, hlava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V tomto období ste dosť ovplyvniteľní a trošku citlivejší. Vaša vzťahovačnosť si s vami môže nepekne zahrať, preto by bolo fajn, aby ste nerobili unáhlené názory, že každý vo vašom okolí rieši iba vás a váš život. Uvoľnite sa a zamyslite nad tým, či nie ste náhodou v skutočnosti na seba náročnejší iba vy sami. Doprajte si dostatok pohody a oddychu. V práci sa budete cítiť neisto, no keď to prekonáte, máte pred sebou príjemný pracovný týždeň. V partnerstvách berte menšiu výmenu názorov ako stimul k uvedomeniu si, že sú to len maličkosti. Zdravie – žalúdok, trávenie, pálenie záhy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Niektoré pocity si v tomto týždni nebudete vedieť pomenovať a dokonca sa pristihnete pri tom, že niektoré situácie sa vám nebudú dať ani jednoznačne vyhodnotiť. Nezaoberajte sa tým viac, než je potrebné, inak sa zamotáte v spleti vlastných myšlienkových pochodov. Jednoducho berte všetko tak, ako bude prichádzať a s tým, že sa sústredíte na to, aby ste sa duchovne obohacovali a vnútorne dobíjali, lebo potrebujete dostatok energie na bežné fungovanie. V práci a vo vzťahoch pracujte na potrebnej rovnováhe. Zdravie – chrbát.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaše srdcia sú otvorené a pripravené na prijímanie univerzálnej, ale aj partnerskej lásky. Prichádzajú dni, kde budete precitať v celkovom naplnení, preto sú prejavy radosti vítané. Objímajte, ďakujte a tešte sa. V práci sa vám bude dariť, nepriamo budete medzi ľudí rozsievať pozitívnu energiu, ktorá zneguje (zruší) prípadné problémy, či šarvátky ešte predtým, než vypuknú. Vzťahy kvitnú ako botanická záhrada, prispejte k tomu vlastným dielom. Nezadaní majú rovnako šancu stretnúť niekoho zaujímavého. Zdravie – prievan, prechladnutie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Pre vás týždeň pripravil fúru noviniek. Túlavé topánky by ste mali mať pripravené priamo pri dverách, nestihnete si ich ani vyzuť a už ich budete obúvať znova. Veľa toho uvidíte, zažijete a precítite. Pocity šťastia naplnia každú vašu bunku, nezabúdajte ho však trošku posúvať aj ďalej. Neodignorujte potreby najbližších ako je vypočutie, či poradenie. Nájdite si chvíľku času, aby ste pomohli tam, kde aj vám bola v minulosti podaná pomocná ruka. V práci budete myšlienkami už niekde na dovolenke, preto je v tomto čase sústredenie na mieste, nepodceňte dôležitosť vašich povinností. Láska vám prinesie veľa nového. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Prichádza k vám univerzálna hojnosť. Bude vám dopriate z každého súdka, dokonca aj z finančného hľadiska sa vám uľaví. Je to impulz, ktorý vás spraví opäť o čosi vnútorne slobodnejšími, privítate to s otvorenou náručou. V práci bude vaša snaha ocenená, slová pochvaly, či tichého vďaku vám prinesú potrebné pozdvihnutie vedúce k vášmu, ešte o to intenzívnejšiemu, snaženiu sa. Vo vzťahoch sa vyriešia všetky pletky a zavládne pokoj. Zahrňte svoje „polovičky“ potrebnou dávkou lásky. Zdravie – „svalovica“, svaly, šľachy.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Neprebíjajte hlavou múr, niektoré veci sa síce dočasne pozastavili, no nezamrzli na večnosť. Všetko chce svoj čas, tak ho sebe, iným a aj daným záležitostiam doprajte. V práci budete mať pocit, že to tam neviete a ani nechcete vydržať, stereotyp vás dobehol, no nehádžte flintu do žita, je to dočasný stav a možno potrebujete len trošku „vyfúknuť“. Vzťahová rovina je podľa vás úplne v napredovaní stopnutá, rovnako aj v tomto smere platí, aby ste sa tomu nepoddávali a naopak svoje srdce zaliali láskou, ktorá roztopí všetko nepríjemné. Zdravie – oblasť hrdla, uší.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Slniečko (myslené symbolicky) svieti na vás počas celého týždňa, čo znamená, že tento týždeň je celý o vychutnávaní si jednotlivých dní, situácií a spoločnosti, v ktorej sa ocitnete. Všetky chmáry sa razom rozplynú a vy sa necháte unášať na vlnách pozitívnych pocitov. V práci, rovnako ako aj v láske, môžete naraziť na príjemné posuny a zmeny, kde vás môže prekvapiť aj milšie správanie sa večne nevrlo naladených ľudí. Nezadaní majú to správne vyžarovanie priťahujúce zaujímavé osobnosti, nevidíte sa v nich náhodou? Zdravie – oblasť hrudníka, hlavne, čo sa týka chrbtice.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist