www.elenn-okienko.sk

25. 12. – 31. 12. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Všetkým želám krásne prežitie stále pokračujúcich Vianočných sviatkov, veľa pokoja, pohody,
porozumenia, ľudského tepla a blízkosti ako aj čírej radosti v kruhu zomknutej rodiny, zároveň
príjemne stráveného nedeľňajšieho Silvestra a úspešné prehupnutie sa do Nového roku 2018,
v ktorom sa „stretneme“ pri novom horoskope.

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

„Usadenie“ sa na jednom mieste vám len prospeje, žiadny stres, chaos ani vypätie, len čisté nasávanie sviatočnej atmosféry prepojené s psychickým aj fyzickým oddychom. Drobnejšie práce, či koníčky, vám prinesú radosť a v niektorých prípadoch vás zavedú do vzdialenejšej minulosti, v ktorej sa myšlienkovo pohybujete veľmi radi. Rozprúdené budete mať energie srdca, čo dosvedčí aj inklinovanie k zelenej farbe. Tento stav môžete využiť na to, aby ste celkovo pracovali na vzťahoch ako takých. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Niektorí z vás budú vymýšľať a prepadať akejsi nespokojnosti, až nude, zamyslite sa nad tým, či náhodou vedome neunikáte pred myšlienkami, ktorým sa nechcete ani za nič venovať, považujete ich za otravné, bolestivé, či za zdroj strachu. Niet sa čoho obávať, postupne sa tieto pocity vytratia a vám sa uľaví, stačí ich prijať a oddať sa všade číhajúcej dobrej nálade. Vo vzťahoch a celkovo v oblasti lásky, ako aj v práci, je nateraz všetko správne, napevno a naisto ukotvené.  Zdravie – žalúdok, krčná chrbtica, hrdlo.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V každom smere sa u vás bude zelenať ako prísľub života, sily, odhodlania a chuti celkového, no prioritne duchovného rastu. Jednotlivé dni vám budú prinášať znamenia alebo zvláštne poznania, ktoré vás budú posúvať a postupne sa napĺňať. Posilnenie zaznamenáte nielen ako individuálne osoby, ale celkovo ako rodiny a rodinné klany. Pracujúcich nič nezaskočí. Vo vzťahoch sa zahojí všetko bolestivé a zocelí to krehké a jemné. Svoje miesto a priestor by ste mali dať aj vzájomnej úcte. Zdravie – oslabenejšia spodná časť tela.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Zvláštnym spôsobom sa stanete stredobodom pozornosti, samozrejme, na príjemnej úrovni, čo vám bude  lichotiť. Prejavený záujem blízkych vás naplní len tými najkrajšími, a hlavne, povznášajúcimi emóciami. Svoje miesto si nájde aj čas na zábavu a príjemnú spoločnosť, ktorá aj prípadných mrzútov z tohto stavu vytiahne. V práci čakajú niektorých menšie a nenáročné  rozhodnutia. V láske budete pre svoje „polovičky“ mimoriadne príťažlivými na všetkých úrovniach. Príťažlivosť sa vzťahuje aj na nezadaných. Zdravie – oblasť krížov.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V tomto týždni akoby ste sa konečne vymanili zo stálych aktivít a prílišného pohybu, utíšite sa, sadnete si a budete všímavejší voči okolitému svetu, konkrétne k tomu, čo vám naznačuje, posúva alebo priamo odkazuje. Niektorí z vás z nejakých dôvodov budú chcieť samých seba v niečom zviazať, uväzniť. Dajte si na potrebné precitnutie v tomto rozhodnutí dostatok času. V pracovnej oblasti si užijete uvoľnenejšiu, no hlavne hravo priateľskú atmosféru. V láske sa bude všetko točiť okolo toho, čo vás spája. Zdravie – chrbtica, ruky.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

S postupným a pozvoľným príchodom konca roka sa vám budú stupňovať a do popredia prechádzať niektoré povahové črty, ktoré sa budú vyplavovať so zámerom ich zmiernenia,    či začistenia a tak si niektorí z vás zabojujú napríklad s hrdosťou, či vzťahovačnosťou, panovačnosťou a pod. V práci  bude všetko klapať v pohode, pričom „rezkejšie“ bude práve nežnejšie pohlavie. Láska bude prekvitať aj vďaka vzájomnej podpore a komunikácii. Zdravie – hybnosť, tlak.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Udeje sa toho dosť, dosť pre vás prekvapivého, nového a príjemného, čo sa preklopí do vášho vnútorného pokojnejšieho a radostnejšieho stavu. Jednotlivé dni vám veru budú mať čo ponúknuť, rovnako ako aj ľudia a aj naopak, vy ľuďom. V pracovnej oblasti sa vám z vášho pohľadu bude prekvapivo dariť, preto si svoje miesto nájde aj šarmantný dlhodobejšie trvajúci úsmev na tvári. V srdcových záležitostiach buďte trpezliví a nedajte sa u svojich „polovičiek“ vytáčať malichernosťami. Zdravie – trávenie, alergie naviazané na stravu.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Intenzívnejší a nepríjemnejší tlak, ktorý môžu niektorí z vás pociťovať, je znakom toho, že všetko to nepríjemné, čo v sebe nosíte, trošku graduje, no zároveň to postupne odchádza, takže do ďalšieho roka budete vstupovať s vnútornou ľahkosťou a radosťou. V práci sa budete pohrávať s myšlienkami na prípadnú zmenu, táto však môže prísť sama na mieste, kde ste, s tým, že sa vám zmení pozícia, prípadne dôjde k spestreniu náplne. V láske chytíte nový dych. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Pokiaľ ste mali pocit, že tápete, prípadne, že neviete úplne zachytávať a dekódovať to, čo sa poslednú dobu vo vás deje, môžete si vyfúknuť. Postupne vám budú nabiehať všetky potrebné spojitosti a tak sa vám podarí všetko si oslobodzujúco pomenovať. Na pracoviskách sa netreba obávať, všetko potrebné a kľúčové sa k vám dostane, či naopak, vy budete zdrojom toho prospešného a potrebného. Vo vzťahoch nesľubujte svojim „polovičkám“ to, čo nemienite splniť, aj keď sa jedná len o nejaké domáce práce. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pozor na náznaky mrzutosti, nemáte na ňu žiadne dôvody, takže sa na vás môže nalepiť z okolia, pokúste sa ju nejako odfiltrovať. Vo všeobecnosti budete viac citliví aj na ľudí, ktorí sa správajú inak, než by ste si vy predstavovali, čo vás zasa bude len iritovať. Naberte svoju silu celkovo a zmeňte ju na akúsi odolnosť voči všetkému pre vás rušivému. V práci sa príliš nerozptyľujte a venujte sa tomu, čomu máte. Láska aj hory prenáša, sami to pocítite. Zdravie – citlivosť na chlad, prechladnutie.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

V nijakom smere na nikoho a na nič prehnane alebo príliš netlačte, nič z toho vám očakávaný výsledok neprinesie, rovnako sa brzdite aj v nárokoch kladených na seba. Vo všeobecnosti sa laďte do pozitívnych vĺn, ktoré vám o to viac pritiahnu do tohto týždňa to milé, hrejivé a povzbudivé. Pracovných povinností nebude až tak veľmi veľa, takže sa príliš prepínať nebudete, iba, ak by ste sami chceli. Na poli lásky si dajte pozor na nábeh akéhosi vzájomného vyčítania. Zdravie – zrak, spánok.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

To, že všetko nepôjde podľa vašich predstáv, neznamená nič zlé, aspoň sa otvára priestor na prekvapenia, ktoré nie vždy máte až tak radi, nuž nechajte sa unášať tým, čo príde. V podstate sa bude jednať o veľmi príjemné veci. V práci sa vám nejaké záležitosti môžu domotkať, no nenechajte sa tým znechutiť a do rozmotávania sa pustite s entuziazmom, ktorý sa vám môže čoskoro vrátiť v dobrej forme a odtiaľ, odkiaľ by ste to možno ani neočakávali. V láske si urážanie sa nechajte na niečo naozaj opodstatnené, radšej si blízkosť milovaného užívajte vždy, keď môžete. Zdravie – ochrana pokožky, hydratácia tela.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist