www.elenn-okienko.sk

01. 01. – 07. 01. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

V novom roku 2018 Vám želám veľa zdravia, lásky, šťastia, energie, síl, elánu, životnej ľahkosti v bytí a samozrejme, vnútorného pokoja a osobného napredovania. Zároveň pripájam osobné poďakovanie
z
a vašu náklonnosť, čítanosť a podporu…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozlievanie energie, ktorá k vám smeruje, bude postupné, čo sa odzrkadlí na nadobúdaní osobných síl v smere posilňovania vašich slabín. Môžete cítiť a vnímať to, že ľahšie dokážete narábať s poznatkami, ktoré sa vám priebežne budú odkrývať. Celkovo sa snažte k sebe pristupovať zodpovedne a nenakladajte si na seba viac, než je potrebné. „Veľké oči“, ktoré na vás zaútočia, sa vám nemusia v týchto dňoch vyplatiť. Niektorí z vás si konečne nájdu svoju oázu pokoja (konkrétne miesto, záľubu a pod.).  Vo vzťahoch bude veľkú úlohu zohrávať viera a dôvera. Zdravie – energetické dráhy tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vám sa bude vyplavovať všetko, čo súvisí s jednou z osobnostných čŕt – dôstojnosťou. Túto si budete osvojovať hlavne smerom k sebe samým a v niektorých prípadoch aj k ľuďom, ktorí tvoria súčasť vášho blízkeho okolia. Celkovo k vám budú prúdiť podporné a pozitívne, či už energie, myšlienky, nápady, inovácie a všetko to, čo vás bude postupne posúvať určitým pre vás vhodným smerom. Na pracoviskách bude viacero vecí záležať od komunikácie, ktorú by ste nemali podceňovať. Vo vzťahoch budú podporené mužské energie, čo platí aj pre ženy. Zdravie – zrak, hlasivky.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nemotajte sa vo veciach, kde nenachádzate nič len ticho a prázdno. Na to, aby ste sa k niečomu dopracovali, potrebujete čas, ktorý všetko potrebné poodhalí. Vo všeobecnosti sa budete síce cítiť o čosi slabšie, no berte to ako nejakú medzi-zastávku, počas ktorej si vyfúknete ešte predtým, než sa preukážete v plnej zbroji a samotnom nasadení. V práci bude vo vás, aj v ostatných, doznievať zmes nazbieraných pocitov z predošlých dní prepletená s menšou nechuťou. V láske sa nedajte strhnúť silou čiastkových a momentálnych zlostnejších prejavov súvisiacich s vašou nespokojnosťou smerovanou voči svojim „polovičkám“. Zdravie – spánok, utlmenie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Intenzívnejšie sa vám budú otvárať a sprístupňovať energie naviazané na city, pocity a vnemy viazané na lásku a medziľudské vzťahy. Poniektorí si zalietajú na ružových obláčikoch, iní si vysporiadajú a napravia všetko pokrivkávajúce, čím nadobudnete väčší a intenzívnejší pocit stability a vnútornej čistoty i slobody. V práci a súkromí budete disponovať celkom slušnou dávkou sily a odhodlania. Vo vzťahoch zapracuje chémia, príťažlivosť a šteklivosť. Zdravie – menší vnútorný nepokoj, spánok.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vo svojom bytí si nájdete protipól všetkého, čo u vás figurovalo samostatne – od jednotlivých myšlienok, pocitov a celkového chápania, až k nájdeniu celkovej vyvažujúcej a posilňujúcej dualite vo všetkom potrebnom. O sprievodné znaky, náznaky a znamenia sa v jednotlivých dňoch postará šťastena, ktorá v tomto týždni bude na vaše dvere klopať o čosi intenzívnejšie. V práci a súkromí by malo byť všetko pekne a aj k spokojnosti usporiadané. V láske sa spoločná partnerská sila bude príjemne rozvíjať. Zdravie – zharmonizovanie tela a ducha.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Menšie osobné záchvevy a zemetrasenia nemusia značiť nič hrozivé ani zlé, berte to ako nejaké prebratie z polospánku, v ktorom ste trochu uviazli. Preukáže sa vám viacero možností, alternatív, v súvislosti s vaším osobným smerovaním. Rozhodnutia nemusíte učiniť okamžite, preciťujte sa. V pracovnej sfére zaznamenáte tichšiu, ale o to viac vás vytáčajúcu stagnáciu, ktorá sa bude postupne rozbíjať a vy opäť pocítite opretie sa do sedla divokejšieho koňa, takže aj v tomto smere si prídete na svoje. V partnerstvách sa budete“ hrať“ na menšie výzvy. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Necháte sa unášať tichšími vodami, ktoré tvoria momentálne váš život, napriek tomu, že ste pripravení na potenciálne búrky. Tie sa v týchto dňoch konať nebudú a vy tak ďalej budete príjemne splývať so životom vytvoreným prostredím, v ktorom sa nachádzate. V práci sa budete len postupne a pomaly rozbiehať, tak si prípadné chybičky alebo iné rušivé elementy príliš nepripúšťajte. V oblasti lásky sa častejšie bude skloňovať slovo empatia a predvídateľnosť. Zdravie – žalúdok, trávenie, celkové pnutie (duchovné, aj fyzické).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

O čosi viac budete vyhľadávať osobný pokoj a samotu, akoby ste ešte stále po sviatkoch neboli pripravení na dravosť bežného, ale aj hektickejšieho života. No niet sa čoho obávať, zaradíte sa jednoduchšie a plynulejšie, než by ste čakali. Vo všeobecnosti sa trochu popasujete s myšlienkou, že nie ste si istí, komu vlastne môžete dôverovať a klamstvo, lož, považujete už za národný šport, aj v tomto smere vás upokojím, pokiaľ by šlo o niečo veľké, zaručene to v sebe pocítite. V láske a v práci si vo všetkom dáte na čas a nebudete sa ničím a nikým stresovať. Zdravie – zvýšená citlivosť na vonkajšie podnety.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaša „nabudenosť“ bude chytľavá, budete prebratí, rýchli, aktívni, s hlavou plnou vízií rôzneho druhu a charakteru. Niektorí z vás sa budú zahrávať s myšlienkou budovania si domácností a obydlí, sťahovania, či iných aktivít napojených na bývanie. Myšlienka, že ste na čele a vpredu pred ostatnými bude mať na vás blahodarné účinky, len pozor pri obzeraní sa, aby ste nezakopli a rovnako majte pod kontrolou svoje egá. V práci a v láske sa nechcete a nebudete vracať do minulosti, čo je veľmi prínosné. Zdravie – tlak, chrbát.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vaše srdce je otvorené a tak pracujete, či už vedome alebo nevedome, práve s týmito energiami, čo znamená, že negativita, vrátane ohovárania, súdenia, hnevu a iných „ťažších“ prejavov si dá „pohov“. Niektoré veci, udalosti, skúsenosti a zážitky po prehnatí cez „srdce“ pochopíte, prijmete, čo vám veľmi pomôže vo vašom ďalšom rozvíjaní sa. V práci si budete viac s ľuďmi rozumieť a pocítite akúsi zomknutosť. Rovnako sa nateraz vytratia pocity strachu a obáv. V láske máte možnosť zažiť všetko naplňujúce a nezadaní tiež dostanú svoju príležitosť. Zdravie – menšie nehody (modriny a pod.), boľačky.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vy si pôjdete po svojom, nič vás nevykoľají a tak sa môžete opierať o istoty, ktoré ste si, či už vybudovali alebo ste ich nadobudli, v rámci prevencie vás tak len tak nič nezaskočí. Nemalo by vás prekvapiť, pokiaľ by sa viacero z vašich známych alebo z kruhu priateľov obrátilo o pomoc alebo radu. Vedia, že ste správnym spôsobom konštruktívni. V práci sa nič mimoriadne diať nebude, na prípadné “vzrúšo“ si  trochu počkáte. Do lásky a vzťahov zapojíte viac zo seba, čo narazí na úspech. Zdravie – oblasť panvy.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Do jednotlivých dní sa vám bude vkrádať akási vláčnosť a jemnosť, ktorá vás príjemne naladí a prinesie vám tie správne vibrácie, ktoré následne prenesiete do jednotlivých dní, kam patria aj pracovné povinnosti, či samotné vzťahy. Upokojenie sa vášho vnútra budete pociťovať každý deň intenzívnejšie, akoby vás už nič nedokázalo rozhodiť a otriasť vaším svetom. Stávate sa vnútorne istejšími a stabilnejšími. Dajte šancu týmto procesom a zmenám, ktoré budú vo vás prebiehať. Zdravie – očistná kúra tela i mysle.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist