www.elenn-okienko.sk

18. 12. – 24. 12. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Všetkým želám krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa pokoja, pohody, porozumenia,
ľudského tepla a blízkosti, ako aj čírej radosti v kruhu zomknutej rodiny.

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ak sa zahĺbite do svojho JA, podarí sa vám zúročiť skúsenosti, ktoré ste nadobudli v poslednom období, čím si duchovné a emocionálne poznatky pretavíte do reality a podarí sa vám s nimi správne zžiť. V práci to bude o čosi hektickejšie, ale pokiaľ si určíte istú postupnosť a systém, všetko stihnete podľa potrieb, dokonca sa vám môže podariť získať nejaký deň (alebo aspoň pol dňa) voľna naviac. V láske budete „mimo rovnováhy“ a ocitnete sa na akejsi emocionálnej hojdačke. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

U zástupcov vášho znamenia sa do popredia bude drať priateľskosť, ktorá z vás spraví prítulnejších a spoločenskejších ľudí. Niektorí si zabojujú s pocitmi samoty (vnútornej, nie bytostnej) a tak sa o čosi viac naviažu na konkrétnych blízkych ľudí. V práci sa niet čoho obávať, takže si prestaňte robiť starosti a vytvárať pocity dusna a stiesnenosti. V láske sa posuniete o čosi vpred, pričom pre nezadaných platí možnosť s niekým sa viac zblížiť. Zdravie – ospalosť, pokožka, nohy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Neprenášajte svoj nepokoj, či už na rodinných príslušníkov alebo na kolegov v práci. Týmto spôsobom sa síce „vyventilujete“, ale podstaty vašej nervozity sa nezbavíte, pokiaľ si ju sami neprijmete a nezačistíte, čo samozrejme hravo zvládnete. V práci majte pod kontrolou aj svoju vlastnú podozrievavosť a energiu radšej vložte do oslobodzujúcej uvoľnenosti, pri ktorej sa všetko potrebné zvláda v sprievode príjemnejších pocitov. Láska má aj svoju krehkú stránku, majte to na pamäti. Zdravie – chrbát, končatiny.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Tak ako karta vyobrazuje ticho a prítmie, nezľaknite sa svojej zadumanejšej a hĺbavejšej stránky, ktorá vás hodí do vnútorného, duchovného sveta, v ňom nájdete veľa odpovedí a poznaní a tie bude potrebné spracovať, čím sa uhladia niektoré fragmenty minulosti a prebiehajúcej prítomnosti. V práci by ste nemali príliš ulietavať, ešte stále je potrebná nielen vaša fyzická, ale aj duchovná prítomnosť. Oblasť lásky sa vám bude javiť ako trochu „privretá“, no zdanie klame, všetky energie pracujú tak, ako majú. Zdravie – oblasť 1. a 6. čakry.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Ku každému „cieľu“ (miestu) vedie viacero ciest, tie vaše sa výraznejšie pretriedia a tak sa aj vám toho pomerne veľa v tomto týždni pretriedi a zjednoduší. Dokonca niektorí z vás môžu precitnúť v tom, že dve cesty sa spoja a splynú v jednu a tak sa už nemusíte trápiť a obávať, že by ste vykročili zlým smerom. V práci ste pomerne dobre „udomácnení“, no zvedavosť a vlastné ambície vám nateraz energeticky začnú otvárať nové možnosti. V láske majte svoje duchovné, emocionálne dvere a okná otvorené. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Hrejivé pocity naviazané na príchod sviatkov vám narúša všade prítomný zhon a chaos, preto budete mať tendenciu už začiatkom týždňa sa stiahnuť do svojho vlastného prostredia dýchajúceho pokojom a vytvoriť si tú správnu atmosféru podľa seba. V práci všetko pre vás kľúčové a podstatné dokončíte, uzavriete, dotiahnete, pričom stihnete nasať a osvojiť si nové poznatky, ktoré si neskôr v rámci práce nájdete. V láske, hlavne vy nezadaní, držíte kľúč od srdca jednej osôbky a stále neviete, čo s tým. Dajte si čas, čoskoro to zistíte. Zadaní budú na svoje „polovičky“ hľadieť o čosi iskrivejšími a uznanlivejšími očami. Zdravie – kosti, kĺby.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Budete veľa rozprávať, pôjde to samé a tak viacerým ľuďom vďaka vašim vlastným skúsenostiam, postrehom a poznatkom sprístupníte nové možnosti alebo im ukážete, že danú jednotvárnosť a zdanlivú neriešiteľnosť si vlastne vytvárajú sami. V práci to bude nielen o intenzívnejšom toku informácií, ale aj o tom, aby ste ich boli schopní zachytávať, triediť a tie potrebné si aj „uložiť“ – uchovať. V rámci citovej oblasti sa môže zjaviť, či pripomenúť, niekto z vašej minulosti. V dlhodobejších vzťahoch bude nápomocná vaša vyššie opísaná „ukecanosť“. Zdravie – oblasť hlavy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Starosti vám zjavne robia financie, prepojené na už terajšie bilancovanie roka s tým, že si stále pripomínate, čo vás práve v tejto oblasti ešte čaká. Dobre, teraz ste si to už pripomenuli, viete to a to by aj stačilo, „vytesnite“ strach a negativitu, ktorá vás bude iba zneisťovať. Neťahajte si cez toto myslenie nič, čo vám v podstate ani nepatrí, všetko zvládnete. V práci sa vám podľa vašich predstáv niečo podarí „nad-robiť“, inak bude panovať celkom dobrá nálada. V láske sa stretnete so silou porozumenia. Zdravie – zuby a celá oblasť krku.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Rozhodli ste sa, že vám nikto a nič nenabúra vlastné pocity šťastia, ktoré ste si náročnejšou cestou dokázali vytiahnuť do popredia, čo vďaka vašim energiám vytiahne viacerých hundrošov, dudrošov a mrzutých ľudí pohybujúcich sa vo vašom okolí na vašu uvoľnenejšiu a šťastnejšiu vlnu. V práci si môžete trochu vyfúknuť, pričom by vás už nič nemalo zaskočiť ani z časového, či iného hľadiska. Láska sa vám spája nielen so samotným prepojením dvoch bytostí v symbolickom dvojplameni, ale aj s pridruženými gestami, ktoré vám budú trošku vo vzťahu nateraz absentovať. Zdravie – svaly, svalová stuhnutosť, kŕče.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Bude vám chýbať akýsi nadhľad a preto budete viac vzťahovační, až precitlivení, na vlastnú osobu, berte to s humorom, veď sa už konečne trochu odviažte, vážnosti a rôznych povinností bolo hádam v priebehu roka dosť. V práci vzniknutá situácia nebude až taká zlá, či náročná, ako sa vám na prvý pohľad môže javiť, tak sa namiesto horekovania a prípadného bedákania zapojte do riešenia. V láske si budete svoje „polovičky“ trošku dobíjať, čo budete brať ako príjemnú výzvu. Zdravie – hlava, tlak, prevencia pri už existujúcich rôznych zdravotných problémoch.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Ako osôbky budete posilnení z každej strany, čiže, ako už viete, len pripomeniem – duchovne, emočne, mentálne, fyzicky, čo vám v tomto týždni viacero záležitostí uľahčí, zároveň však zistíte, že sa vám postupne dávajú na poriadok a zaceľujú rôzne štrbiny, či praskliny, ktoré vznikli vo vzťahoch, ktoré udržujete na rôznych úrovniach (partnerské, rodinné, kamarátske, pracovné…). V práci pocítite príval potrebnej sily a energie. Na poli lásky si uvedomíte, že ste ako pár príjemne prispôsobiví jeden voči druhému. Zdravie – krk – šija, plecia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

V týchto dňoch budete akosi tápať a dobrovoľne sa rozhodnete, že nechcete vidieť svetlo a tak bude pre vás jednoduchšie zamerať svoju pozornosť na nedostatky rôzneho významu, typu a charakteru, čo môže úzko súvisieť so spustením procesu vyčítania, či už toho alebo onoho. Nepokazte si tento týždeň len vďaka tomu, že sa neviete, vlastne skôr nechcete, utíšiť a radšej soptíte. V práci a láske sa vám bude všetko akosi príliš pomaly a neurčito ťahať, prirovnajme to pohybu slimáka. Viete čo? Berte to ako výzvu na udržanie pokoja a akési „vypilovanie“ trpezlivosti. Ak to zvládnete ustáť, čaká vás krásny, plnohodnotný týždeň. Zdravie – žalúdok, chrbtica.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

 

Leave a reply

TOPlist