www.elenn-okienko.sk

25. 09. – 01. 10. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Smútok, nezávisle od svojej formy, či rozsahu, ktorý vás z rôznych dôvodov opantal a zasiahol, rozhodne bude vaše dni skresľovať, takže, váš pesimistický pohľad nie je vo svojej podstate až taký jasný a určitý (všetko je o čosi lepšie, než to sami vnímate). Práca sa vám bude síce akosi ťahať, no vo všetkom budete dôslední, čo iba podčiarkuje vašu šikovnosť. Láska – pre lásku a za lásku sa netrestá a to ani seba a ani tých, pre ktorých vám vaše srdce o čosi intenzívnejšie poskakuje. Vaše oči budú jasne odzrkadľovať vaše pocity. Zdravie – celková únava, oťaženie, svalstvo.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Akosi vás vytáča celková stereotypnosť a samotné systémové fungovanie ľudstva, zatúžite po rôznorodosti, ktorú sa však sami budete obávať prezentovať, preto si radšej doprajte menšie formy rebélie, vďaka ktorej sa budete cítiť o čosi lepšie. Verte sebe a v to, čo ste dokázali, dokazujete a dokážete, vrátane maličkostí, za ktoré sú tí okolo vás vďační. V práci sa dozviete z každej strany síce v pointe rovnakú správu, no vždy v inom prevedení a s iným príbehom, miestami to bude až úsmevné. Prestávate veriť na lásku? Nerobte to! Zdravie – psychika a oblasť 3. čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Všetko okolo vás, vrátane vás, bude priame, jednoznačné a bez zbytočného zavádzania, čo vám mnohé uľahčí. V týchto dňoch budete mať o čosi viac času na osobné voľno a súkromné záležitosti, tak sa ho pokúste využiť čo najefektívnejšie podľa vášho osobného gusta. V práci si nevšímajte „povedačky“ a mrzutosť kolegov, inak sa rozladíte aj vy, čo sa zasa odrazí na vašej nálade, či zdraví. Nejaký ten nápadník/nápadníčka hodí po vás očkom a to vás viac povznesie a podporí sebavedomie, čo prenesiete buď do už fungujúceho vzťahu alebo vás to „nakopne“ k tomu, aby ste so svojou samotou niečo spravili. Zdravie – celkový útlm, nohy.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Koniec! Nie, neobávajte sa, je to uzavretie akoby jednej kapitoly a začína sa písať ďalšia, kde autorom bude vy sami a svojimi myšlienkami si môžete pritiahnuť do života to, po čom túžite. U niektorých z vás sa to môže prejaviť posilnením určitých vlastností, u iných doriešením všetkých problémov, či vyjdenia z bludného kruhu a inde zasa nadobudnutím plných síl, pričom nevylučujem ani kombináciu spomenutých variant. V práci sa „nakopnete“, excelovať bude nielen váš um, ale i samotný šarm. V láske pozor na vzťahovačnosť s prímesou panovačnosti, „garde“ by sa mohlo otočiť. Zdravie – cesta k nadobudnutiu vnútornej vyrovnanosti (rôzne stavy).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Na chvíľu sa v tichosti posaďte a zahľaďte sa do budúcna. V tom náhľade bude primiešaná túžba, láska, rodina, priateľstvá a všetko to, čo bolo zatienené pod vplyvom strachu, obáv, či nánosov levej hrdosti. Celková univerzálna (nielen partnerská) vernosť nadobudne vo vašom ponímaní iný rozmer. V práci budete podporení z každej strany, no zároveň nezabúdajte ani vy sami oceniť snahu tých druhých. V láske sa z priateľstva, kamarátstva alebo zo známosti,  môže vyvinúť niečo nečkané a čarovné. V dlhodobejších partnerstvách príde čas na silné vzájomné porozumenie. Zdravie – pokožka (u pánov pozor pri holení), vlasy, nechty.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Do vášho rozprávania by sa mohla niekam vtesnať aj diplomatickosť, ktorá vás v tomto týždni trochu ochráni pred zamotaním sa do trápnych, ale v podstate v niektorých prípadoch aj vtipných, situácií. Pre vás bude tento týždeň náročnejší v tom, že sa stretnete so sebeckosťou vo forme, že vy ste tí, ktorí budú len počúvať, no na strane druhej padne vám to vhod, lebo cez príbehy iných rozlúsknete svoje vlastné trápenia, či problémy. Ak náhodou niečo nestihnete v práci, ťažkú hlavu si z toho robiť nemusíte, veľmi rýchlo to dobehnete. O lásku a pozornosť budú bojovať páni a naopak dámy budú rozmaznávané a získavané. Zdravie – držanie tela, kríže, chrbtica.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Zástupcovia vášho znamenia budú cestovať, či už v symbolickom alebo realistickom ponímaní. Znamená to, že mnohí budú absolvovať nečakané cesty, výjazdy a iní si zasa prejdú kus „štreky“ – cesty – na duchovnej (vnútornej) úrovni. V práci budete mať trošku „fofry“, to však iba v prvej polovici týždňa, potom sa to všetko upokojí. V oblasti lásky ste správne nasmerovaní k chápaniu všetkého, čo s pocitmi a citmi súvisí, rovnako aj k dostatočnému pochopeniu zmýšľania a konania opačného pohlavia. Vo všeobecnosti budete vystavovaní nepríjemnejším komunikačným situáciám a tendencii strácať, či zabúdať osobné veci. Zdravie – kŕče rôzneho charakteru (prevažne tráviaci systém).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Každý jeden deň sa budete zaoberať srdcovými záležitosťami, láskou a samotnými vzťahmi. V podstate vám v tomto smere „pôjde karta“ a všetko sa bude vyvíjať rýchlo a vo váš prospech. Efektom karty vyobrazujúcej srdce je aj to, že vaše energie budú priťahovať milých, láskyplných ľudí (aj cudzích v rámci bežných vybavovačiek a povinností), ktorí vám posunú vnútorné posolstvo, že to s nami nie je až také zlé. V práci nejakou maličkosťou, hoci len úsmevom, či milou otázkou alebo pozdravom,  pomôžete niekomu, kto na vás bude pôsobiť priam bezmocne. Zdravie – priebežne načerpávajte dostatok síl.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Keď budete trpezliví, tichí (nebudete na seba pútať pozornosť a všade za každú cenu excelovať – je potrebné odhadnúť hranice), dočkáte sa svojej „odmeny“, nech už má akúkoľvek formu a prevedenie. Vkráda sa k vám obdobie plnenia toho, čo si pomyslíte. Spolu s tým sa vo vašom živote zvezie viacero zmien, ktoré budete pokladať za prijateľné a svojou podstatou za dobré. V láske sa posuniete niekam vpred (buď to bude na vnútornej úrovni, ktorú budete vnímať len vy alebo to budú zmeny na úrovni páru – spoločné bývanie, zásnuby a pod.). Zdravie – nohy (žily, pocit chladu, zimy), kolená.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Zúfalstvu nedávajte žiadny priestor, to vás totiž bude ťahať k zúfalým činom, s ktorými nemusíte byť stotožnení. Práve naopak „predýchajte“ to, všetko prijmite, hoďte na vec iný uhol pohľadu a sami zistíte, že všetko je vlastne dobré a týmto zistením si pritiahnete aj samotné odobrenie, či pekné veci a tým i uvoľnenie, ktoré potrebujete. V práci sa nedajte zastrašiť ani krivým pohľadom, či náznakom na neopodstatnenú, aj keď nevinnú, trebárs aj do sarkazmu zaobalenú, vyhrážku. V láske natrafíte síce na menšie nedorozumenia, no tie sa rýchlo pretavia do smiechu, radosti a krásnych spoločných chvíľ. Zdravie – tlak, hlava, pitný režim.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vytvárate si akési zásoby – zásobu dobrej nálady, zásobu ľudskosti, šťastia a podobne, no umením je tieto pocity a vnemy produkovať vtedy, keď to tak budete cítiť, ako sa hovorí tu a teraz, a nie ich vyťahovať z akéhosi vášho vnútorného zásobníka, či vaku, umelo. Keď si to uvedomíte, všetko už pôjde hladko a ako po masle. V práci sa snažte byť dôslední, počúvajte intuíciu – ak vám našepká, že si máte niečo skontrolovať, tak to urobte, ale pre seba bez zbytočného „humbugu“, či „teátra“. V láske vám vaše „polovičky“ dajú pocítiť nevôľu, ktorá sa zakladá na vašom nezáujme o nich (podľa ich predstáv). Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Všetko chcete mať v poriadku, všetko chcete mať pod kontrolou, chcete byť všade, no o čo viac sa naháňate, o to viac nestíhate a niektoré veci sa vám dokonca vymykajú spod kontroly. V práci sa budete v niečom rozhodovať, bude to podstatné pre vás, pre vaše pocity a pre vaše potreby. V tomto prípade sa neunáhlite a venujte tomu hlavne čas strávený v pokoji bez vonkajších rušivých vplyvov a elementov. Láska si s vami bude robiť, čo sama bude chcieť, úplne sa jej podmaníte, čomu však budú individuálne predchádzať rôzne osobné boje. Udržujte si dobrú náladu, tá vás vždy povznesie. Zdravie – vyskočenie už známych a po väčšine sa vracajúcich zdravotných problémov.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist