www.elenn-okienko.sk

02. 10. – 08. 10. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Okolo vás sa rozpúta zaujímavá trma – vrma, akosi všetci známi si budú na vás spomínať a tak budete častejšie kontaktovaní, či už v rámci priateľských rozhovorov, pozvaní na pohárik, či prosieb o radu i pomoc. V práci sa do povinností budete púšťať na základe priorít, ako aj toho, čo ste komu a kedy sľúbili. V láske sa stretnete s pochopením, ktoré sa však môže pomaly a postupne meniť, podľa vás, na nepochopiteľný nezáujem. Pripomínam vám, že na všetko sú dvaja, takže niekedy môžete iniciatívu prevziať aj vy. Svoj cieľ máte už na dohľad, cestu k nemu si volíte sami. Zdravie – dýchanie, životná sila.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaša energickosť si v tomto období bude vyberať svoju daň, padne na vás únava a chuť nič nerobiť, čo si pokojne môžete aj splniť. Niekedy je lepšie dianie okolo sledovať len tak zo zálohy (zo svojho pokojného miesta bez prílišnej aktivity), pričom môžete vidieť a vnímať viac, než keby ste boli toho priamo účastní. V práci sa o čosi viac zblížite s osobou, ktorej dáte šancu na vytvorenie prípadného priateľstva. Zistíte totiž, že máte veľa spoločného. V láske sa budete motať niekde medzi „zaláskovaním“ a kamarátstvom, pričom nateraz už nebudete vedieť spraviť viac. Tí, čo sú v dlhšie vo vzťahu, dospejú k uvedomeniu si, že ste silnou dvojkou. Zdravie – čuch (nos), zrak.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Všetko bude rozlietané, rozbehané a sami nebudete vedieť, kam skočiť skôr. Keď sa však na chvíľu utíšite, zistíte, že v skutočnosti ste to vy sami, čo si stresy robíte a to pod vplyvom toho, čo okolo seba vidíte. Nikto vás nikam nenaháňa ani netlačí, konáte tak snáď už iba preventívne. V práci dobre počúvajte, zároveň platí, aby ste si do nej nenosili súkromie, ovplyvnilo by to vašu náladu a následne na to i výsledky, aj keď všetci vedia, že ste dobrí „pracanti“. V láske sa budú diať menšie novinky – stretnete niekoho, ozve sa vám alebo sa dopočujete niečo, čo súvisí s vašou bývalou láskou. V existujúcich vzťahoch to bude o spoločne strávených chvíľach. Zdravie – ruky, plecia, lopatky, celý trup.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Na domácej pôde a na miestach, ktoré poznáte, sa cítite najlepšie, no práve preto budete vystavovaní novým situáciám, či pozíciám, v ktorých sa ocitnete, pričom nevylučujem ani konfrontácie, či spoznanie úplne nových ľudí. Máte skvelú šancu do reálu pretaviť vašu vnútornú silu, odhodlanie, sebavedomie a šarm. Je to skúška, v ktorej sa uvidí, ako zvládate svoj strach, ktorý by mal byť už z väčšej časti prijatý a spracovaný. V práci sa držte toho, čo je pre vašu osobnosť typické. To, či sa zastanete slabšieho člena kolektívu, je na vás. V láske sa konečne udomácnite s uvedomením si svojho vnútorného šťastia, nezadaní budú na sebe ešte „pracovať“. Zdravie – oblasť 4. čakry ( o. i. aj komunikatívnosť).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Aj keď je to pre vás neobvyklé, pre okolie budete pôsobiť vyplašene až strateno. Je to milé a zároveň oslobodzujúce dať sa na chvíľu do pozície úplného uvoľnenia, no vy ste stvorenia, ktoré sú stále prirodzene ostražité, tak aj v tomto prípade preventívne si dajte pozor na tzv. predátorov. V práci narazíte na menšie zauzlenia, no nebude to nič, čo by sa vďaka ľudskosti a milému slovu nevyriešilo, vy už viete ako na to. V láske sa cítite vyprahnuto, akoby vás vaša hrdosť nepustila o niečo prosiť, no na druhej strane každá vaša bunka piští po pozornosti a objatiach (skúste s objatiami začať vy). Finančne myslite aj na nejaké zásoby. Zdravie – oblasť 2. a 3. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nepozerajte na svet, ľudí a na seba, teda hlavne na seba, zvrchu. Prečo sa na seba nedokážete pozrieť komplexne s tým, že konečne uvidíte svoju krásu a kvality? Veľa ľudí vo vašom okolí vám bude skladať komplimenty rôzneho druhu, to predsa o niečom svedčí, tak z nich čerpajte potrebnú silu. Niektoré veci si budú vyžadovať váš nadhľad, aj keď to bude pre vás ťažké, pokúste sa o to, bude to lepšie, a iste vycítite, v akej situácii to bude potrebné. V práci by vám „ufrflanosť“ ľudí nemala pokaziť náladu, veď niektorých už predsa poznáte a aj ich maniere. V láske počúvajte svoje srdce, aj keď sa od niekoho trochu vzdialite, neznamená to, že je koniec. Zdravie – tlak, hlava, členky.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nad vašimi hlavami svieti slnko, ktoré vás bude sprevádzať každým jedným dňom. V podstate prichádza pekný a plnohodnotný týždeň, v ktorom vás čakajú iba dobré výsledky a zakončenia. Čokoľvek pre vás znervózňujúce sa bude diať, poproste anjelov o pokoj, ktorý potom príde. V práci svoju náladu rozsievajte, okoreňte ju úsmevom a uvidíte, že všetko pôjde o čosi ľahšie. V láske sa sústreďte na silu svojich citov, z ktorých, keď sa spoja s tými partnerovými, vznikne čistá, naturálna sila, ktorá zvládne úplne všetko. Vo všeobecnosti budete plní „nákazlivej“ a potrebnej nádeje a viery. Zdravie – oblasť podbruška.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Hľadáte istotu a stabilitu, no uvedomte si, že po celý čas ste ich nositeľom. To vy si dávate a kladiete podmienky, v ktorých si dovolíte iba to, či ono. Vlastne sami seba naháňate, bičujete, aj upokojujete, nikto na vás netlačí viac, než vy sami. Poteším vás, prichádza obdobie uvoľnenosti a vychutnávania si všetkého, čo vám robí radosť a tú istotu a stabilitu pocítite konečne vo viacerých a pre vás potrebných oblastiach. Zvládli ste toho veľmi veľa, teraz konečne oddychujte. V práci vás vedia oceniť, tak oceňte aj vy sami seba. V láske zakotvíte v tých najpríjemnejších pocitoch a prejavoch, nezadaní si nateraz vychutnajú svoju slobodu. Zdravie – spánok (pocit akejsi polámanosti).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vaše srdce je otvorené na prijímanie všetkého, čo vám život, svet a všetko zmysluplné chce odovzdať, či posunúť, tak nasávajte a tešte sa z tejto možnosti. Možno budete vnímať na sebe rôzne nálady na kadejakých úrovniach, berte to ako výsledok a sprievodný jav tohto procesu. V práci vám pôjde všetko hravo a budete precitať v tom, ako všetko chápete až za určité medze vášho myslenia, ktoré sú schované alebo nadriadenými neumožnené. V láske si uvedomíte silu tohto citu ako aj fungovanie univerzálnej lásky, ktorá nepozná hnev, zlobu, nenávisť, ani nič, čo je spletené so silne negatívnymi emóciami. Jednoducho máte možnosť v duchovnej rovine sa posunúť o veľký kus ďalej. Zdravie – oblasť 6. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Každý deň by vás mala sprevádzať viera, no vy sa radšej rozhodnete prikláňať sa k tej horšej ako lepšej alternatíve. Čo takto pre začiatok pracovať na tom spôsobom, že budete rátať aj s tou horšou možnosťou dopadu, či výsledku, ale veriť v tú lepšiu. V práci by ste mali byť v obraze spôsobom, že treba vedieť, čo robí vaša pravá aj ľavá ruka, plus, čo robia ľudia pred vami aj v procese za vami. Jednoducho, treba byť v celkovom obraze alebo inak povedané, všetko vnímajte bez zasnenia, chce to v tomto týždni vašu duchaprítomnosť. V partnerstvách síce najskôr nebudete vo svojej koži, no to sa rýchlo dá do poriadku. Zdravie – končatiny.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Napriek tomu, že sa všetko okolo vás akoby pozastaví, bez zjavných známok napredovania, hýbania, či posunu, nie je potrebné mať hneď oči pre plač. Berte to ako možnosť na chvíľu postáť a oddýchnuť si. Vaša prílišná snaha nebude padať na úrodnú pôdu, čo veľmi rýchlo v praxi zistíte. Naštartujte si svoju intuíciu a počúvajte ju v tom, kedy vám naznačí, že je na ten, či oný krok vhodný čas a vaša úzka spolupráca prinesie ovocie. Pracovné záležitosti vás budú ubíjať a akosi ťahať dolu, no ako je vám už známe, bude to o vás. V srdcových záležitostiach ovládajte rovnako sféru žiarlivosti ako aj prehnaných flirtov. Zdravie – prechladnutie, „bloknutia“, seknutia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Už dlhšiu dobu je u vášho znamenia všetko nesené v rovnakej rovine a v rovnakom znení. Dôvodom je, že určité štádium procesu, ktorému ste vystavení, ešte neprebehlo do fázy ukončenia. Podporované a umocňované máte všetky svoje klady, nezneužite to a naozaj na sebe poctivo pracujte, je to skvelá možnosť takto intenzívne sa posúvať vpred vo vnímaní. V práci si budete „hľadieť svojho“, pričom okolité záležitosti sa vás nijako nebudú dotýkať, ani vám nebudú ubližovať, ste ako v ochrannej bubline. Na poli lásky narazíte na silu vlastných pocitov, o ktorých dokážete s ľahkosťou rozprávať, vaši partneri sa budú popri vás učiť. Na nezadaných tiež čoskoro príde. Zdravie – nevoľnosti rôzneho charakteru.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist