www.elenn-okienko.sk

16. 10. – 22. 10. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Záležitosti, ktoré vám nedávali zmysel, sa postupne rozmotávajú. Na to, aby všetko zapadlo do toho správneho miesta, si síce trochu počkáte, no myseľ majte otvorenú. V práci sa vzájomne s niektorými kolegami podržíte ako tím, čo bude výsledkom zmýšľania, o ktoré v práci veľakrát ide. Na poli lásky sa všetko potrebné spojí a to nefunkčné, vrátane niektorých vašich vlastností, na základe pochopenia duchovna sa vytesní alebo pôjde do úzadia. Niektorým z vás začne dávať zmysel aj to, čo doteraz nedávalo, je to oslobodzujúce. Vo všeobecnosti budete mať podporenú komunikačnú rovinu. Zdravie – oblasť krku a žalúdka.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Neodopierajte si spoločnosť príjemných ľudí, ktorí vás svojím myslením posúvajú vpred, výhovorky na nedostatok času vám veľmi neprejdú. V práci budete rýchlo a efektívne napredovať, vaše pekné výsledky môžu niektorých závistlivcov štvať, no vy si z toho nič nerobte. Tí, ktorí majú monotónnu prácu, pocítia (minimálne) silnejší príval energie. Vo vzťahoch prepadnete čaru spoločných aktivít, ktoré bude sprevádzať kopa smiechu. Vo všeobecnosti budete spoznávať nových ľudí. Zdravie – potlačenie niektorých už existujúcich problémov.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Niektorí z vás budú musieť vyliezť zo svojej komfortnej zóny a to, čo vás čaká, vás milo prekvapí a uvedomíte si, že niekedy je fajn podniknúť niečo pre vás možno neobvyklé. V práci sa bude všetko niesť v rovine istôt, no to neznamená, že by ste sa mali prestať snažiť alebo chvíľkovo, hlavne účelovo, poľavovať. Potom by ste mohli byť náchylnejší na robenie menších chybičiek. Podaktorí si začnú postupne plánovať dovolenky do konca roka. Vo vzťahoch budete viac prahnúť po prejavoch lásky a náklonnosti. Vo všeobecnosti si dokončíte menšie, prípadne zabudnuté, domáce projekty. Zdravie – kĺby.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Budete o čosi častejšie vystavovaní ľuďom, ktorí priateľskosťou veľmi oplývať nebudú, no ukážte svoju veľkosť a silu, nedajte sa ničím a nikým znechutiť. „Mrzútom“ ukážte, že stále existujú dôvody vedúce k radosti, spokojnosti a úsmevu. V práci si nevšímajte intrigy. Do konfliktnejšej situácie sa môžete dostať so seberovnou alebo o čosi staršou osobou, nedajte sa zneistiť a už vôbec nie vytočiť. Vo vzťahoch kroťte svoju žiarlivosť a bolo by fajn, keby ste si svoje vnútro v prepojení na lásku, vrátane minulosti, „upratali“. Vo všeobecnosti sa radšej spoliehajte na svoj inštinkt, pozor na pudové správanie, vrátane ega, či prílišnej hrdosti. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaša nálada nebude veľmi dobrá, preto pozor, aby vás neovplyvňovala pri vykonávaní bežných činností ako aj pri komunikácii s blízkymi ľuďmi. Oni za vaše stavy naozaj nemôžu, kompenzovať si to môžete aj inak, napríklad, v súkromí si pokričte, zatancujte, či zaspievajte. V práci narazíte na menšie nezrovnalosti, ktoré však vyriešite pomerne rýchlo. Nepracujúci by sa mali zamestnať menšími činnosťami, aby nemysleli v negatívnej rovine. Láska sa sčerí ako kalná voda, no dôvodom je, že vy sami ste do vody hodili kameň a len vy sami si všetko môžete opäť upratať ako sa patrí. Zdravie – spodná časť tela.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nad vašimi hlavami bude v tomto týždni za každých okolností svietiť slnko, všetko sa bude riešiť rýchlo a k úplnej spokojnosti. Dokonca aj menšie nepríjemnosti, na ktoré naďabíte, budete brať s nadhľadom a podaktoré aj s humorom. V práci sa snažte byť zodpovednými a nič nepodceňte. Zároveň, v prípade, že o to budete požiadaní, pomôžte iným. V láske vám v každom smere svitá na krásne časy, nezávisle od toho, či ste zadaní alebo slobodní, vaše šance v tomto smere budú len prichádzať, preto buďte vnímaví. Vo všeobecnosti nezabudnite ďakovať za všetko pekné a dobré, vrátane maličkostí. Zdravie – chrbtica a oblasť hrude.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Budú sa vo vás prebúdzať nežnejšie energie, ktoré vás urobia o čosi viac citlivými a otvorenými voči prejavom náklonnosti alebo lásky, vrátane samotného flirtovania. Vaše mäkké energie k vám pritiahnu príjemných ľudí, pričom aj práca vám pôjde od ruky. Na pracoviskách pozor na príliš uvoľnené správanie, nadriadení by to nemuseli správne pochopiť. V láske sa vo vás bude prebúdzať vášeň, dámy sa budú meniť na „femme fatale“ a páni na dravcov, čo môžete zužitkovať vo fungujúcich vzťahoch, tí ostatní budú svojím „neokatým“ spôsobom „na love“. Vo všeobecnosti budete oplývať veľkou silou. Zdravie – oblasť čela.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budú k vám postupne prichádzať správy rôzneho druhu a zamerania, snažte sa ich triediť na prioritné a tie, ktoré si len vypočujete a pustíte ich, inak sa vám vaša hlava pomerne rýchlo zaplní a ocitnete sa v myšlienkovom chaose. V práci sa spoliehajte na svoje vedomosti, pričom k plusu bude hrať aj váš šarm, stále platí, aby ste mali uši nastražené. V oblasti lásky oprášte čaro flirtovania a zaveďte ho aj do fungujúcich vzťahov, možno tak rozprúdite to, čo vám už dlhšiu dobu chýba a z čoho ste smutní. U nezadaných budú mať v tomto týždni páni o trošku viac „navrch“. Vo všeobecnosti budete všade na niekoho meškajúceho čakať. Zdravie – držanie tela.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Viac budete túžiť po rodinnej pohode, preto budú vaše správy a telefonáty adresované práve rodinným príslušníkom, ktorých ste možno aj vďaka diaľke trošku zanedbávali, všetko sa však dá vyrovnať, dôležitá je vaša láska k nim, ktorú cítia nech ste kdekoľvek, čo platí aj naopak. V práci sa o čosi posuniete v zmýšľaní a v odosobnení sa od vecí, ktoré sa vás síce netýkajú, no napriek tomu sa vás svojím spôsobom dotýkali, čiže príde k vášmu upokojeniu. V láske sa zameriate na hlas svojho srdca, kde rovnako naskočia menšie výčitky v tom, koľko času svojej „polovičke“ venujete. Vo všeobecnosti prichádza k zosilneniu rodinných pút. Zdravie – seknutia, bloky, krk si držte v teple.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Všetko pre vás kľúčové máte na dosah, tak sa toho chopte, čakali ste na viacero príležitostí, ktoré konečne postupne prichádzajú. Niektoré vyjadrenia ľudí vo vašom okolí vám nebudú dávať zmysel, no ani nemusia. Ak budete pracovať so svojím srdcom, všetko potrebné precítite. V práci sa ženiete stále vpred, niektorým je už dokonca všetko jedno, pokúste sa popracovať na pocite rovnováhy, aby ste do práce nechodili so znechutením, čo sa s vami bude ťahať celý deň. V láske sa dajú aj menšie hádky premeniť na niečo vtipné alebo dokonca vzrušujúce, skúste to. Vo všeobecnosti sa už viaceré veci riešia. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pozor na prejavy vašej pýchy, aj keď vy to nazývate hrdosť, či váženie si samých seba, okolie to zachytáva ako nadradenosť a pýchu, pokúste sa tieto prejavy premiešať aspoň so štipkou skromnosti. V práci sa na niektoré veci, hlavne, čo sa týka medziľudských vzťahov, pozrite z nadhľadu a hneď vám bude ľahšie a dokonca budete mať vo veciach aj jasnejšie. Osvojte si v tomto týždni sústredenie, ktoré budete potrebovať. V láske sa spoliehate na to, že partner je už váš, čo však neznamená, že nebaží po spoločných rozhovoroch, či nežnostiach. Pripomeňte si, čo vás dvoch spojilo a spája a pekné večery prídu samé. Vo všeobecnosti sa prikrádajú       k vám menšie zmeny. Zdravie – oblasť 1. a 7. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nuž, boli ste zvyknutí byť na všetko pripravení, no teraz vám nejaké dlhodobejšie plány vychádzať nebudú, je tu čas prispôsobovať sa daným, momentálnym situáciám. Nebojte sa, všetko budete zvládať a aspoň zistíte, že vás v skutočnosti neočakávané veci a záležitosti až tak nevykoľajujú. V práci pozor na zapatrošenie nejakého spisu, papieru, poznámkového bloku alebo vášho osobného diáru, či osobných vecí. V láske je ten správny čas, aby ste si sami nalinajkovali všetko, čo je s ňou a s vaším partnerom spojené. Vytvárajte si to, po čom túžite, spoločne sa vám to bude dariť. Vo všeobecnosti sa u vás  prebúdza spontánnosť. Zdravie – ruky.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist