www.elenn-okienko.sk

13. 11. – 19. 11. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Po väčších alebo menších peripetiách prichádza obdobie, v ktorom sa vám bude dariť a to dokonca aj bez väčšieho vynaloženia námahy. Ukrýva sa za tým šťastíčko, ktoré vás bude sprevádzať každým dňom, no pokúšať ho v tej nesprávnej forme by ste nemali. V práci sa vám všetko vykryštalizuje podľa potreby a tak to budete mať v niečom uľahčené. Vzťahy budú zahrnuté celkovou prospešnosťou. Nekomplikujte si to, čo nemusíte, vlastným pričinením, či prílišným štuchaním do toho, čo je v pokoji. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Síce sa hodíte do akéhosi stavu nečinnosti, no napriek tomu sa toho okolo vás bude diať viac než dosť. Bolo by fajn, keby ste boli otvorení menším zmenám (duchovná úroveň), ktoré sa vám v menších dávkach a rôznych formách budú priebežne podkladať. Buďte otvorení novým informáciám a správam, ktoré vám budú sprostredkované z rôznych zdrojov. Nezabúdajte na priebežné riešenie, či vykonávanie prác, ktoré ste si predsavzali, vrátane tých, čo ste niekomu inému prisľúbili. V práci a v láske vám napomôžu pocity a komunikatívnosť. Zdravie – nohy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Sústredenie sa na to, čo vám iní hovoria a posúvajú, ako aj na to, čo sami rozprávate, by v týchto dňoch bolo naozaj na mieste. Vyššiu tendenciu budú mať veci poriadne sa zamotkať a domotkať, preto je fajn byť v obraze, aby ste vedeli zaujať adekvátny a potrebný postoj. V práci pozor na to, aby vám neunikli dôležité termíny, čo rovnako môžete preniesť aj do súkromnej sféry. V partnerstve by ste sa konečne mali obaja „rozmraziť“, čo bude viesť k intenzívnejšiemu precitaniu spoločných citov. Zdravie – vtieravosť myšlienok – hlava.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Niektoré smery a cesty budú pre vás dočasne uzavreté, prijmite to a snažte sa rešpektovať názory, či rozhodnutia iných ľudí, aj keď sa s nimi nestotožňujete. Vďaka vašej sile a pochopeniu sa dostanete vo vnímaní a fungovaní sveta o čosi vpred, čo sa môže prejaviť ako roztvorenie očí, či samotné prezretie. V práci si dajte so všetkým potrebným „na čas“, napriek nechuti, ktorá si na vás trošku zasadne. Vzťahy vám prinesú nejeden zvláštny pocit, či vnem, ktorý si dokážete rozkódovať iba vy sami, ak svoju myseľ sprístupníte svojmu srdcu. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Usilovnosť myslenia vyprodukuje bič, ktorý ste si sami na seba uplietli, no používať by ste ho nemuseli. Bolo by fajn, keby ste nezabúdali na potrebný oddych a relax nielen tela, ale aj mysle, vďaka čomu vám príde potrebná čerstvosť myslenia a spolu s ňou aj vnímania. V druhej polovici týždňa sa budete cítiť istejšie, silnejšie, s čím pôjde do popredia aj kreativita, či samotná intuícia. V práci berte do úvahy aj návrhy, ktoré prídu od iných ľudí. Strach z lásky, vrátane sebalásky, môže viesť k vytváraniu blokov. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Niektoré veci beriete ako trest. Neisté a znechutené potácanie sa jednotlivými dňami ako bez duše vám v žiadnom smere nepomôže, tak sa vzchopte. Pokiaľ na to máte dôvody, tak sa nad nimi zamyslite, či sú skutočne opodstatnené a nestali sa iba akýmisi výhovorkami. Tam vonku je farebnosť a „všehochuť“ sveta, tak sa na ňu opäť nalaďte. V práci budete potrebné rozhodovania robiť pomerne rýchlo a úspešne. V oblasti citov, teda samotnej lásky, sa snažte svoju náklonnosť nepodmieňovať, buď ju niekto má alebo nie. Zdravie – cievy, žily (bolestivosť, „vystúpenosť“, citlivosť).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Rozochvenosť, ktorú budete cítiť, sa postupom týždňa rozplynie a nastúpi potrebný pocit pokoja, s ktorým porastie aj väčšia chuť do každodenných činností, ako aj samotná sebaistota. Napriek tomu, že vaša intuícia, aj samotné precitanie vo veciach, bude čiastočne zahmlené, niet sa čoho obávať. O to viac využijete svoj úsudok a použijete komunikáciu, či konanie adekvátne k okolnostiam, v ktorých sa ocitnete. Práca a vzťahy budú odrazom alebo zrkadlom ľudí, s ktorými budete jednotlivé záležitosti v tomto smere zdieľať. Zdravie – oblasť 2. a 6. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Síce bude u vás na dosiahnutie toho, čo chcete alebo potrebujete, potrebné vynaložiť väčšie úsilie, alebo to bude trvať dlhší čas, no napriek tomu sa môžete dostať alebo dopracovať tam, kam potrebujete, takže sa nevzdávajte. V rámci svojho voľného času nezabúdajte na priateľov a samozrejme ani na zábavu, ktorá vás uvoľní a na chvíľu unesie od, podľa vás, tvrdej a

ťažšej reality. V práci bude vaša snaha braná na vedomie, výsledky prídu v pravý čas. Na poli lásky síce všetko trošku zamrzne, no aspoň môžete na sebe začať o to viac pracovať. Zdravie – celá oblasť panvy.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Kľúčom k vášmu „šťastiu“ ste vy sami, ide o vaše myslenie, vnímanie a uhol pohľadu, ktorý sa vám postupne bude meniť, vďaka čomu uvidíte a precítite všetko, čo bolo pre vás doteraz neviditeľné a neciteľné. Do jednotlivých dní vám bude vkĺzavať príjemná ľahkosť, vďaka ktorej sa budete viac usmievať a veci nebudete vidieť tak čiernobielo. Pracovné povinnosti vám budú „odsýpať“ vďaka vašej šikovnosti, znalostiam a chuti, ktorá príde nečakane, no o to v silnejšej zbroji. V láske si popracujte na zvyšujúcej sa žiarlivosti. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Dajte si na poriadok všetky naštrbené, či nedoriešené vzťahy a záležitosti. Pokiaľ to nepôjde na vedomej úrovni, niektoré, hlavne tie potrebné, sa začnú zapracovávať samé cez zosilňovanie pre vás významných väzieb. Zároveň budú povzbudené vaše pozitívne stránky a tie negatívnejšie pôjdu do úzadia a to napriek tomu, že sa budú za každú cenu drať na povrch. Krásne zvládnete zo seba vytiahnuť to dobré a potrebné. V práci sa vykryštalizujú určité vzťahy, ako aj samotná, dusivejšia nálada. V láske sa spojí inštinkt so srdcom. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete viac rozmýšľať a to aj napriek tomu, že budete robiť všetko, aby ste od svojich myšlienok utiekli, je čas na meditáciu a rozjímanie, ktoré vás po správnosti „uprace“ a tak už nateraz úniky nebudú potrebné. Príjemné chvíle a pocity budú k vám prichádzať pod rúškom tmy a noci, kde si oddýchnete a zároveň načerpáte potrebnú energiu, očistné procesy budú intenzívnejšie prebiehať v druhej polovici jednotlivých dní. Práca bude pre vás stereotypná, až nudná, no pokúste sa to „ustáť“. Vo vzťahoch prichádza vlna pochopenia, uzmierenia a lásky. Zdravie  – oblasť 1. a 6. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Menším komplikáciám a nezdarom neprikladajte väčšiu váhu, než v skutočnosti majú, nič nepreháňajte a nenafukujte. To, že s vami nebude niekto súhlasiť, neznamená, aby ste s dotyčným(i) viedli akýsi dlhodobejší slovný boj, či dokonca vykopali „vojnovú sekeru“. Je prirodzené, že si niektorí „dovolia“ s vami nesúhlasiť. Kompenzáciu týchto „javov“ zažijete a pocítite v práci, kde chytíte druhý dych a správnu vlnu. V partnerstve sa snažte nedomýšľať si. Zaujímavé osôbky vám budú nadbiehať priam neodolateľnými spôsobmi. Zdravie – základná čakra, oči.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist