www.elenn-okienko.sk

20. 03. – 26. 03. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Okolo všetkého bude chodiť ako okolo horúcej kaše, strečkovanie tohto druhu vám v žiadnom smere, ani pri rozhodovaní, nepomôže, choďte priamo k veci. Pracovné záležitosti sa síce v niečom konkrétnom a dosť nepríjemnom skomplikujú, no všetko sa dá napraviť úsilím a prirodzeným chcením. Vzťahy prinesú medzi dvojice niečo svieže a povznášajúce, čo vám doteraz veľmi chýbalo, láska môže opäť dýchať a kvitnúť. Nezadaní viac hľadajú rozprávkovú bytosť, než reálneho človeka. Neporovnávajte a nesnažte sa ľudí pretvárať na obraz svojej predstavy násilím. Peniažky správne prerozdeľujte. Zdravie – 4. čakra.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nekomplikujte si veci viac ako je potrebné, práve naopak, snažte sa všetko prijímať v sile, v akej to prichádza, alebo naopak, o čosi to zjednodušte. Láska je niekedy komplikovaná a vyznať sa v nej nie je ľahké, ale je potrebné dať dostatočný priestor dôležitým vysvetleniam, ktoré môžu mnohé uviesť na pravú mieru. Práca vám prinesie stres a vnútorný nepokoj, budete sa cítiť pre niečo v ohrození, no nie je to potrebné, svoje si vždy svedomito spravte a v domácnosti sa už venujte výhradne súkromiu. Vyhnite sa „zahrabaniu“ v smútku a to hlavne tomu neopodstatnenému. Peniažky budú v kolobehu. Zdravie – 7. čakra.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Potreba „zakukliť sa“ v tichu, v pokoji a „vytesnení“ vám umožnená nebude. Budete vhodení do pracovného i súkromného víru a stále budete vybavovať, riešiť, hľadať kompromisy a všetko dostávať do vyváženého stavu. Vo všeobecnosti platí, aby ste dobre počúvali, čím si môžete ušetriť veľa času. V práci sa snažte nepoľaviť zo svojej pozornosti a predvídavosti. Vzťahy osviežia príjemné novinky alebo komunikácia na tému/y, ktoré z nejakého dôvodu boli až do dnešných dní odkladané alebo odsúvané. Pre blízkych, vrátane vlastných detí, vo vašom okolí budete nositeľmi dobrých správ. Nejaké peniažky prídu ako prekvapenie. Zdravie – 2. a 7. čakra.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vo viacerých smeroch sa ocitnete na čestnom mieste, priamo v sedle, čo znamená, že pri strete s rôznymi situáciami budete mať „navrch“, čo bude na vás pôsobiť veľmi blahodarne. Rýchle konanie, jednanie a prehodnotenie situácií, v ktorých sa ocitnete, bude priam ukážkové, nič vás nezaskočí natoľko, aby vás to zastavilo, či spomalilo. Vo vzťahoch sa z vašej strany nesmelo smerom k partnerovi bude drať dominancia, až dupanie si nohou, nič však neprežeňte. V práci sa vás niekto pokúsi zastrašiť, no tento pokus vyznie priam komicky a človek, ktorému to nevyjde, sa nepekne „zhodí“. Peniaze míňajte podľa priorít. Zdravie – 1. čakra.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Pocit osamelosti a nepochopenia je len vaša ilúzia, ktorej budete mať tendenciu sa poddať. Hľadanie chýb, vinníkov, previnilcov a tých, ktorí sa pod niečo nezdarné podpísali, je veľmi únavné, preto sa tejto sfére preventívne na míle vyhnite. Koncentrujte sa a pomerne intenzívnu pozornosť venujte svojmu vnútru, ktoré je potrebné stále posilňovať. Každý zástupca tohto znamenia by mal popracovať na odpustení, prečistení a osviežení nielen svojej povahy, prezentu, ale aj konania, ktoré sa prirodzene mení na priame a sebaisté. Vzťahy, práca a s ňou súvisiace financie prinesú v každom smere cez vlastné pochopenie veľmi príjemné napredovanie. Zdravie – 1. a 2. čakra.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Na to, aby ste našli potrebné odpovede, sa musíte trošku hlbšie ponoriť do zákutí vlastných pocitov. Ak na to nie ste dostatočne pripravení, ani sa do toho nepúšťajte. Práca vás nadchýnať nebude, práve naopak, stále intenzívnejšie sa začnete zamýšľať nad jej zmenou, no bez „poistky“, či inej istoty, nekonajte unáhlene. Čo sa týka lásky a vzťahov, zabudnite na staré až „historické“ hriechy, ktoré vy alebo vaša „polovička“ neustále vyťahujete ako istú zbraň, už hádam stačilo. Nezadaní vo svojej samote nikoho nenájdu a vďaka mdlému vyžarovaniu ani nikoho nepritiahnu. Rozžiarte sa, viete predsa ako na to. Vo financiách nezmýšľajte negatívne. Zdravie – 2. a 3. čakra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Je fajn cítiť istotu a celkovú stabilitu, no tá by vás nemala obrať o potrebný postreh. Máte tendenciu sa učičíkať a uchlácholiť v stálom stave, či pozícii bez toho, aby ste ďalej na sebe pracovali. Váš potenciál je silný a zároveň posilnený o podporu vyšších síl, tak šup-šup, začnite sa vnútorne, fyzicky, vzťahovo a pracovne pekne hýbať. V práci neprehliadajte drobnosti a vo vzťahoch pre zmenu správanie „polovičiek“, ktoré nasvedčuje tomu, že im niečo z vašej strany chýba, či nevyhovuje. Nezadaní by mali viac veriť šťastene. Vo sfére financií ste na tom dobre a nateraz sa v tom v žiadnom smere nič výrazne meniť nebude. Zdravie – 3. a 5. čakra.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Sami pre seba ste tak predvídateľní, až sa niekedy nudíte a tomu je koniec, máte jedinečnú možnosť predviesť, čo vo vás drieme. Stanú sa z vás ľudia, ktorí budú musieť improvizovať priam na každom kroku, pričom narazíte na nejednu neľahkú prekážku, ktorá sa stane pre vás skvelou výzvou. Pracovné úspechy sú u vás na vzostupe, čo sa o vzťahoch povedať nedá. Pokiaľ vám na vašich „polovičkách“ záleží, tak to dajte aj najavo, ste tam, kde ste naučení od svojich partnerov len brať, ale čo keby ste to prelomili a niečo dávali aj vy, nebojte sa, na hrdosti vám to neuberie. Nezadaní sa čoskoro dočkajú príjemného a tajomného prekvapenia. Je fajn mať vo vlastných financiách prehľad. Zdravie – 2. a 6. čakra.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Síce nepostojíte ani chvíľu, no náladu vám to nenabúra. Ste smejkovia, ktorí sú nositeľmi dobrej nálady a zároveň ste predzvesťou skvelej zábavy, no nie všetko bude len o zábave. V práci majte telefón vždy po ruke, inak prepasiete niečo dosť podstatné. V srdcových záležitostiach narazíte na menší rébus, je načase naučiť sa odčítať náladu z prejavov svojho partnera/ky a nespoliehať sa iba na zázračnú otázku: Deje sa niečo? Niekedy poteší menšia maličkosť vo forme kvietkov, či maškrty, ktorá určite urobí svoje. Pri pohybe na cestách dbajte na dodržiavanie predpisov. Budete mať tendenciu viac utrácať. Zdravie – spodná časť tela, nohy, 1. a 2. čakra.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Intenzívny závan vetra pocítite v každom dni v týždni, veci sa pomiešajú a nič pre vás nebude predvídateľným, čo vás bude iba tešiť, lebo aspoň na čas sa odpútate od stereotypnosti. Vy, ako osoby, budete nastavení veľmi správne, mnohé vám prejde a tak sa podaktorí podujmú na preskúmanie hraníc, kam vo svojom správaní a konaní môžu zájsť (nehovorím však o ubližovaní a negatívnych, zlých prejavoch). Vo vzťahoch a v práci sa zmeníte na jemných „drzáňov“, čo bude svojím spôsobom veľmi zaujímavé a pútavé, niektoré „polovičky“ to priam uvítajú. Vo financiách nastanú zmeny. Zdravie – 1. a 7. čakra.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Už teraz si na ústa môžete nalepiť úsmev. Týždeň vám neprinesie nič ťaživé, bolestivé, ani príliš náročné. Práve naopak, slnko smerujúce k vám, rozžiari vaše vnútro, ktoré potom vložíte do všetkého, čo budete robiť, ako aj do každého, koho stretnete. Do práce prinesiete radosť, ktorá sa univerzálne podpíše pod lepšie výkony všetkých spolupracovníkov, rovnako máte otvorené dvere k skvelým nápadom a kreativite. V partnerstvách sa pokojne oddajte smiechu a činnostiam, ktoré vám budú prinášať čistú radosť, len tak pre zábavu, nepodceňujte silu podľa vlastných (nie nebezpečných) pravidiel vylepšených spoločenských hier. Finančná stabilita. Zdravie – prioritnejšie 3. a potom aj 1. čakra.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Kytica kvetov na karte dáva do popredia pestrofarebnosť jednotlivých dní, ktoré môžete očakávať. Okrem toho, je to o prekvapeniach, ktoré na vás číhajú, vo väčšine je to o pozitívnych momentoch, no niektorí môžu byť vystavení aj menej lákavým prekvapeniam. V práci sa vám bude viacero informácií a vedomostí miešať, pre istotu, pokiaľ si nebudete úplne istí, záležitosti si overte, čím predídete nepríjemnému vysvetľovaniu. Vzťahy prinesú prvotne akúsi mľandravosť so štipkou nútenosti, no to sa veľmi rýchlo zmení na niečo pekné a vášnivé. Nezadaní by nemali podceňovať silu akože náhod. Finančne si prilepšíte. Zdravie – 6. čakra.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist