www.elenn-okienko.sk

12. 06. – 18. 06. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Okolo svojej osoby opradiete stenu, ktorá by mala zabrániť tomu, aby niekto prišiel do blízkosti, v ktorej by ste sa vy, ako osoby, cítili ohrození. O čosi viac sa utiahnete do súkromia a všetko, čo bude s vami súvisieť, bude pre okolie definované ako tajomstvo a tajomno. V podstate chcete len svoj pokoj s tým, že nikomu nemusíte a ani nechcete nič vysvetľovať. V práci budete o krok vpred, čo je neklamným znakom toho, že ste naladení na vlnu predvídateľnosti, budete konať a robiť inštinktívne. Vo vzťahoch zavládne na chvíľu liečivé, a v tomto prípade aj potrebné, ticho. Zdravie – zrak, ruky a pokožka.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nezaháňajte svoj strach, bolesť, či pocity nepráva nerozumným spôsobom, ako je napríklad alkohol. Toto nie je riešenie, ktoré by vám pomohlo a vy to veľmi dobre viete. Vaša prirodzená sila sa obnoví hneď, ako jej to dovolíte a nebudete sa brzdiť vlastnou ľútosťou. Viacero záležitostí sa „láme“, ste v akomsi medziobdobí medzi ukončením starého a začatím nového, preto prišli tie náročnejšie pochody, vydržte. V práci sa nenechajte ničím a nikým znechutiť. Do vzťahov prichádza pokora a empatia, čo vás oboch posunie. Zdravie – natiahnutia a lámky rôzneho charakteru.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nechcete veľmi opustiť svoju komfortnú zónu, no budete k tomu donútení, vďaka čomu objavíte svoje vlastné možnosti a danosti, o ktorých ste pochybovali, alebo ste o nich vôbec netušili. Uvidíte sa vo svetle, kde voči sebe pocítite oprávnenú a zdravú hrdosť. Nejaký voľný čas venujte priateľom, ktorým už chýbate. V práci narazíte na menšie pletky, ktoré vďaka dobrým a blízkym ľuďom ľahko prekonáte a zvládnete, veď dať si pomôcť, to nie je nič slabošské. V partnerstvách sa nasmejete na spomienkach, v ktorých sa vrátite k začiatkom vzťahu. Kto vie? Možno sa niečím inšpirujete. Zdravie – pitný režim, vlasy (svrbenie pokožky a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Venujte potrebnú pozornosť správam, ktoré vám budú interpretované ako veľmi dôležité, neznižujte význam a podstatu ich obsahu. Vaša „ješitnosť“ bude príjemným prínosom v situáciách, ktoré sa budú pokladať za dusné, zopár si ich prežijete aj vy sami, aj keď len v úlohe pozorovateľa. Vo všeobecnosti stále pre vás platí, aby ste popracovali na nadhľade, ktorý vám mnohé uľahčí. V pracovnej sfére sa môžete stretnúť s absolvovaním rôznych školení, či menších zmien, kde môže byť zasiahnuté aj do času. V láske a partnerstve prestaňte so svojimi „polovičkami“ bojovať a porovnávať sa, kto je v danej sfére viac a kto na viac aj má. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Karta zobrazujúca hada dáva do povedomia fakt, že sa ocitnete v situáciách, kde to bude omínať, škrieť a štvať, čo môže viesť ku konfliktom a konfrontáciám, preto sa nenechajte nikým účelovo vykoľajiť alebo vytočiť. Zachovajte si svoju „gráciu“, vďaka ktorej pôsobíte tak elegantne a dôstojne. V práci si nevšímajte rôzne rozbroje a ohováračky a už vôbec sa do nich nezapájajte. Viete „svoje“ a pokiaľ máte s niekým problém, vypoviete a vyriešite si to sami medzi štyrmi očami. Potešujúcim je, že sa v práci v niečom „vyšvihnete“. V láske pracujte na kompromisoch. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Všetko okolo vás, ale aj to, čo sa deje vo vás, ste prijali a tak sa ocitáte v štádiu, kde začínate žať to pekné, príjemné a dobré, čo ste zasiali. Je skvelé zdieľať s vami celkový zdar, ktorý vás bude sprevádzať každým dňom a to aj v maličkostiach, ktoré si uvedomovať nemusíte. Nejaká príležitosť sa ukáže aj v pracovnej sfére, záleží na vás, či tomu dáte šancu. Nová spolupráca, či samotná práca, prioritne pri nezamestnaných, môže odštartovať niečo naozaj nové a pre vás plné výziev. Vo vzťahoch to bude o rovine porozumenia. Je pravdepodobné, že si budete vzájomne „v hlavách“, čo niektoré veci uľahčí a svojím spôsobom to bude milé a hravé. Zdravie – pozor na studené nápoje, chladné večery a vysedávanie na studených miestach.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Hrejivé a dušu hladkajúce vnútorné slnko bude vaším sprievodcom, zlú náladu odrazí a potrebné rýchlo spacifikuje. Ste chodiacim zdrojom pozitivizmu a všetkého, čo ľudí dobíja, správne smeruje a ohuruje. Dokážete upokojiť akúkoľvek rozbúrenú hladinu, či už u seba samých alebo v okolí. Karta, na ktorej dané slnko dominuje, vám zároveň dáva na vedomie, že v práci prišlo obdobie, ktoré je zaručené úspechom a pokrokom. Vďaka trpezlivosti a vysvetľovaniu sa vo vzťahoch všetko tmavé razom rozplynie a tak si môžete spoločne vychutnávať podstatu vzťahu a všetko to, na čom vaše spojenie stojí. Bonusom je, že v partneroch nájdete zároveň priateľov. Zdravie – hrudná chrbtica, rebrá, dýchanie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Existujú veci, ktoré nechcete vidieť a ani počuť, preto účelovo niektoré záležitosti odkladáte bokom s presviedčaním sa, že sa neskôr k nim vrátite. Sami najlepšie viete, že tak neurobíte, preto nič nezametajte pod koberec a všetko potrebné riešte vo chvíli, keď je to nutné a tým sa postaráte o svoj vnútorný pocit slobody a pokoja. Keď to budete zvládať, každý deň vám prinesie prekvapujúce momenty, ktoré tak zbožňujete. V práci môžete spoznať alebo stretnúť nových ľudí, čo bude veľmi osviežujúce, pre nezadaných sa medzi nimi možno ukrýva niekto, kto vám ľahostajný rozhodne nebude. Vo vzťahoch stavte na spoločne strávený čas bez hádok a výčitiek. Zdravie – alergie, podráždenia, začervenania, pozor na štípance.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Niektoré veci, a to aj tie, ktoré sa vás priamo netýkajú, príliš prežívate, potom sa čudujete, kde sa vzali tie zvláštne zmiešané pocity, ktoré vám nedajú pokoj a prenasledujú vás aj v momentoch, ktoré sú prepojené na čistú radosť. Naučte sa nevzťahovať na seba všetko, s čím nesúhlasíte a čo je vám proti srsti, veľmi sa vám uľaví a všeličo si uľahčíte. Pracovná sféra vám prinesie spomalené tempo, čo vám umožní trošku si „vyfúknuť“, no nezávisle od toho nepoľavte na ostražitosti. Medzi vami a partnerom to trochu „zašumí“, pričom sa nevylučujte „tichá“ domácnosť. Neurobte niečo, čo by ste v zapätí ľutovali. Zdravie – nohy (opuchy).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Stále pochybovanie o tom, či onom, vám nerobí dobre, tak prečo sa tým stále blokujete? Vždy si nájdete niečo, čo je podľa vás nutné rozoberať a „rýpať“ sa v tom, až do chvíle, kým nepocítite smútok, v ktorom si neraz radi hoviete. OK, teraz tieto pochody zastavíte a budete sa radovať z každého krásneho dňa a zo všetkého príjemného, čo vám jednotlivé dni prinesú a prihrajú do cesty. V práci budete cítiť trošku únavu, no neovplyvní vás natoľko, aby ste v nejakom smere pochybili, napriek tomu nezabúdajte na zodpovednosť. So svojimi „polovičkami“ sa v tom negatívnejšom zmysle určite nezahrávajte, vám by sa to tiež nepáčilo. Zdravie – citlivá oblasť žalúdka a žlčníka.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Obavy z toho, že nevidíte svoje „výhliadky“ do budúcna, vás nejakým spôsobom strašia. Máte strach z budúcnosti, ktorú by ste najradšej mali do bodky naplánovanú alebo by ste chceli vedieť, čo vlastne „obnáša“. Vypustite to a netrápte sa tým, viete, že v tom nie ste sami, všetci svojím spôsobom tápeme, ale je fajn prijať to a zbytočne si nevytvárať všetky možné prípadné katastrofické scenáre. Naopak, prejavte radosť zo všetkého, čo vás teší a posúva. Čo sa týka zamestnania, pokúste sa viac usmievať a menej odvrkovať. Láska vám prinesie jej plnú sladkosť. Nezadaní by sa mali radšej myšlienkovo prestať vracať k predchádzajúcemu vzťahu, aby neblokovali možný príchod nového. Zdravie – krk, nábeh na modriny, odreniny.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša neochvejnosť dodáva silu ľuďom, ktorí si myslia, že už ďalej nevládzu a vlastne ani nechcú vládať ísť ďalej. Prišlo obdobie, v ktorom si uvedomíte, aká je vaša skutočná vnútorná veľkosť a veľkorysosť. Ste ľuďmi, ktorí začínajú úplne chápať a používať svoje skutočné, vlastné Ja. Pracovné povinnosti vás trochu „zasypú“, ale nepôjde o nič, čo by ste nestihli, či nespravili dobre, a to k spokojnosti nielen svojej, ale aj nadriadených. Vzťahová rovina prinesie krásu nečakaného, vrátane pochopenia skutočného potenciálu vášho spojenia, ktoré sa za náhodné pokladať naozaj nedá. Nezadaní by mali zaloviť očami vo svojej veľkej partii priateľov… vidíte ten zbožný pohľad? Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist