www.elenn-okienko.sk

11. 12. – 17. 12. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Všetko okolo, vrátane vás, sa razom utlmí, čo sa odrazí aj na vašej nálade. Budete vystavení akejsi nepokojnosti a šedi, ktorú však dokážete prebiť svojimi energiami, tak nehádžte hneď túto možnosť za chrbát a vyskúšajte si to. V práci budete prežívať akúsi „pozvoľnosť“, ktorá vás miestami začne nudiť a nútiť premýšľať nad prípadnými zmenami, ktoré by priniesli pre vás „výživnejšie“ pocity. Oblasť lásky sa bude dať prirovnať kolísaniu lode na rozbúrenej vode. Zdravie – nevoľnosti rôzneho rázu.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Budú vás sprevádzať svetlejšie energie, ktoré prípadné problémy, či nábeh na ne rozpustia skôr, než by ste to v intenzívnejšej forme pocítili na vlastnej koži. Bežné dni sa stanú ľahšie stráviteľnými, kde si svoj priestor nájde aj úsmev a dobrá nálada. Pracovná oblasť bude u vás zahŕňať rýchlejšie konanie, akoby ste chceli predbehnúť čas a hneď preskočiť priamo do dovolenkových dní. V láske pôjde všetko plynulým a vláčnym tempom, takže na svoje si prídu aj romantickejšie duše znamenia. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V podstate si ani nebudete uvedomovať, že sa o čosi častejšie riadite svojou intuíciou a pocitmi, ktorých používanie je v tomto období pre vás svojím spôsobom kľúčovým. V bežnom živote by ste nemali chodiť so sklonenou hlavou, inak neuvidíte niečo, čo by vám mohlo priniesť nejaký osoh. V pracovných záležitostiach vybavíte všetko potrebné, preto sa nebudete dostávať do časovej, či celkovej tiesne. V láske si uvedomíte, že kľúč od vášho srdca drží niekto v dlaniach, no keď otvoríte tú svoju, tiež nebude prázdna. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vami zaznamenané menšie vnútorné výkyvy sa vyrovnajú a zastabilizujú, čo vám privodí silnejšie pocitové istoty a potrebné zázemie. Počas týždňa budete príjemne prekvapovaní rôznymi maličkosťami, ktoré vám pripomenú, čo je skutočným bohatstvom v našom pozemskom živote. V práci sa niet čoho obávať, len si dávajte pozor na prílišnú roztržitosť. Láska vám prinesie to, čo ste v sebe pociťovali ako absentujúcu zložku, len sami sebe tíško načúvajte. Zdravie – zvýšená citlivosť voči vonkajším energiám.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Budete mať tendenciu zamotávať sa do vlastných myšlienkových pochodov, ktoré sa budú, či už v hlave alebo vo vašom vnútri, zvíjať ako had vyobrazený na vám vytiahnutej karte. Výraznejšie budete inklinovať k tvrdším energiám, ktoré majú na krok k agresívnejšiemu konaniu, zjemniť ich dokážete vďaka vytiahnutiu toho jemnejšieho, čo sídli v levích srdciach. V práci a aj v láske sa budete ťahať za svetlom a teplom, ktoré v správny čas zachytíte. Zdravie – celá oblasť 7. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Budete nasledovať, či kráčať v stopách niekoho, o kom ste presvedčení, že vie, kam kráča a smeruje. Pri tomto kroku sa však nezabúdajte okolo seba rozhliadať a všetkému potrebnému venovať dostatočný čas. Rýchlosť prináša skreslenosť, tak si dajte na to pozor. V práci sa držte pri zemi a príliš neulietavajte, aspoň nateraz nie, potrebné sú v plnej zbroji všetky vaše zmysly. V láske sa popasujete s domýšľavosťou a vlastnými strachmi, „neprepísknite“ to. Zdravie – oťažené a chladné nohy i ruky.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Budete viac utiahnutí, tichší a premýšľajúcejší. Tento stav bude dobrovoľný (individuálna dĺžka trvania) a prinesie vám všetko pre vás nateraz potrebné. Počúvajte sa a sledujte svoje pochody, či konanie, vďaka čomu sa viac pochopíte a zistíte o sebe niečo nové a prínosné. V práci pôjde do popredia vaša šikovnosť a rýchlosť osvojovať si nové veci, pocítite vlastnú „prínosnosť“. Do lásky vstúpi dráždivá tajomnosť, treba sa už len pustiť do spoločného objavovania. Zdravie – zrak, oblasť 2. a 6. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Rozprúdite okolo seba veľa hravosti a radosti, na ktorú sa ľudia vo vašom okolí rýchlo a s potešením „chytia“, takže budete oplývať príjemne nákazlivou náladou. V tomto týždni budete mať posilnené „nervy“, ktoré sa dajú prirovnať porekadlu, že budú ako z ocele, takže nič vás nerozhodí, ani tzv. „rozkopnutý sandál“. V práci pôjdete v linkách pre vás známych, nič nebudete riskovať. Láska vás prekvapí vo viacerých smeroch, zároveň na vás zaútočí chuť flirtovať. Zdravie – menšie boľačky.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Sami cítite, že sa postupne, s blížiacim sa koncom roka, zbavujete ťaživosti a toho, čo vás trápilo, či nejakým spôsobom zväzovalo. Dávate sa dokopy a každý deň cítite viac svoju emocionálnu a mentálnu silu. Týždeň prinesie u niekoho väčšie, u iného menšie, no hlavne, osviežujúce zmeny. V práci využijete istú dávku nadhľadu, ktorý vám pomôže, aby ste sa nedali vtiahnuť tam, kam nepatríte. Láska sa stane pre vás veľmi osviežujúcou a svojím spôsobom nenútenou. Zdravie – nohy, kríže.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Spadnete trochu do mechanickejšieho konania, ale to nič, v niečom práve toto bude pre vás poľahčujúce, takže to prijmite a nedajte sa tým nijako znechutiť. V druhej polovici týždňa daný stav pominie a budete naštartovanejší, čo sa odzrkadlí aj na silnejšej živelnosti a chuti tráviť viac času v spoločnosti, s ktorou si rozumiete. V práci sa síce viac nabeháte alebo nacestujete, čo vám však padne vhod, nijako vás to nezaskočí, ani „neotrávi“, zvládnete to úplne hladko. V oblasti vzťahov a lásky sa posuniete vpred, pričom so svojou „polovičkou“ budete premýšľať alebo sa priamo pustíte do spoločnej výzvy. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

S pokojom, prehľadom a potrebnou sebaistotou preplachtíte každým dňom bez prípadnej ujmy. V podstate tento týždeň bude mať o čosi výraznejšie prevedenie šťastia na vašej strane, takže to môžete pocítiť aj na konkrétnych situáciách. Ale stále platí, aby ste so svojím šťastím nehazardovali. V práci sa spoľahnite na svoju zdatnosť, umnosť a danosť rozložiť svoje sily tým správnym spôsobom. V láske sa síce stretnete s malichernosťou, no ani to vás nezastaví v prejavovaní toho, čo cítite. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Budete mať tendenciu založiť si na oči klapky a sústreďovať sa iba na veci pre vás podstatné a tiež na rôzne ciele, vízie a podobne. Napriek tomu sa pokúste udržať si potrebný rozhľad a „klapkám“ sa pokúste odolať. V práci sa začnete „hecovať“ k lepším a aj kvalitnejším výkonom, no možno sa pre to, či ono, budete obviňovať. Netlačte na seba a ani sa pred sebou nezhadzujte, zdravie máte len jedno. V láske sa bude vaše správanie odrážať v správaní vašej „polovičky“, takže radšej všetko negatívne a nepríjemné zmeňte na niečo pre oboch príjemné a prínosné. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist