www.elenn-okienko.sk

18. 09. – 24. 09. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dni v tomto týždni budú k vám v každom smere veľkorysé. Znamená to, že všetko sa vám bude dariť a vychádzať minimálne v medziach vašich predstáv a aj keď narazíte na prekážky, v konečnom dôsledku to vypáli tak, ako má. V práci sa dočkáte zadosťučinenia, ktoré vám dlhší čas už chýbalo. Láska sa u vás spája s pocitmi šťastia, avšak pokúste sa nájsť šťastie aj v samote, potom príde opätovanie lásky a aj jej samotné naplnenie. Akési balansovanie medzi plusmi a mínusmi, dobrom a zlom, sa u vás začne vyvažovať smerom k vyššie spomínanému šťastiu. Zdravie – oblasť 2. čakry, srdce.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Za krátky čas toho chcete postíhať veľmi veľa, náhlite sa, beháte, vybavujete, no napriek tomu by ste pristali, keby mal deň viac hodín. Netlačte na seba a nezabúdajte sa aj pozastaviť a spraviť si trochu voľného času, aj keď na úkor, napríklad, domácich prác, ktoré počkať môžu. Keď sa prestanete naháňať a zároveň poprosíte anjelov, aby ste všetko stihli, pôjde to, vyskúšajte to. V práci sa vyskytnú nejaké maličké zauzlenia s dochádzaním (pokazené auto, zrušenie, či preloženie spoja a pod.), ktoré sa rýchlo vyriešia. V súkromí a v partnerstvách sa správne naladíte na rovnakú vlnu. Zdravie – žalúdok, virózy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Aj keď sa neradi rozhodujete, prídu chvíle, v ktorých sa budete musieť rozhodovať rýchlo. Ukážte sebe aj ostatným, ako si za svojím stojíte a to bez potreby obhajovania, prečo práve tá, či oná voľba. Sebakritickosť je na mieste, no pozor na tenkú hranicu, ktorá môže viesť k akémusi sebaponižovaniu. Pozor, aby ste tam neskĺzavali, neporovnávajte sa s inými, každý z nás je jedinečný. V práci sa vám dariť bude a dokonca si správne v určitých situáciách zachováte chladnú hlavu. V láske siahnete po dohode a po obe strany potešujúcich kompromisoch. Zdravie – chrbtica v oblasti hrude, lopatky.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Okolitý zhon pre vás akoby zastal, budete intenzívne vnímať seba a každý svoj vnem, pocit, či postoj. Precitáte vo svojom vlastnom JA a to aj s kladnými i zápornými stránkami. Ste v procese prijímania sa, čo je veľmi dobré. Sprievodnými javmi môžu byť slzy, vzdor, hnev, no toto všetko sa vyplaví a vám sa príjemne uľaví. V práci a súkromí si dajte pozor na odrážanie nálad, ktoré niektorí pochopiť nemusia a iní zasa nechcú. K plnému precíteniu lásky v partnerstve sa pracovaním na sebe každý deň blížite viac a viac. Nepodceňujte svoju intuíciu. Zdravie – podpora ženskosti, mužskosti, svalové bolesti.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Je potrebné, aby ste rozlišovali, kde správne použiť svoje dva postoje a síce postoj dospelého človeka a postoj „ješitného“ dieťaťa. Napriek tomu, že sa do popredia bude drať práve vaše hravejšie a odľahčenejšie Ja, bude viac potrebné uskutočňovať „dospelácke“ rozhodnutia a pomenúvať veci pravým menom bez prikrášľovania. V práci sa viacero ľudí inštinktívne nakloní na vašu stranu. V oblasti lásky sa stretnete s novými pocitmi, ktoré vám pripomenú, že láska je záležitosť vznešená, no zároveň krehká. Vo všeobecnosti sa sem-tam nezabúdajte pri chôdzi zložitejším terénom pozrieť aj pod nohy – celková obozretnosť. Zdravie – hybnosť, pružnosť.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Všetko sa bude točiť okolo vzťahov, nielen medziľudských, ale aj priamo partnerských. Nezodpovedané otázky nájdu svoje odpovede, na základe ktorých si budete vedieť mnohé vysvetliť a doriešiť. Rovnako aj naštrbené záležitosti sa vyriešia, či už spôsobom oddelenia alebo zocelenia. V práci sa upokojíte a budete svoje výkony podávať bez stresu, strachu, či prípadného vám nelahodiaceho chaosu. Konkrétne oblasť lásky prinesie viacero príjemných prekvapení a naznačím vám, že ste na ceste, aby ste svoje city sami pred sebou priznali v ich plnej miere, čo je skvelým začiatkom k prijatiu toho, čo vám v skutočnosti patrí. Zdravie – oblasť hlavy („boj“ rozumu, veľké množstvo víriacich myšlienok a pod.)

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše celkové reakcie na vonkajšie podnety budú veľmi rýchle, niekedy až odvážne, no zakaždým padnú na úrodnú pôdu. Slovná obhajoba už nebude potrebná, za vás budú rozprávať vaše činy i konanie. Našli ste miesto, svoju polohu, ktorá vám vyhovuje a nateraz nijaké životné zmeny nepotrebujete, preto ich ani priťahovať nebudete. V práci si budete svojimi krokmi istí, čo vám prinesie rôzne formy úspešnosti, tie vás nakopnú a ukážu vám, ako ste v tom, čomu sa venujete, dobrí. V láske planúci plameň podporíte obaja, vy a aj vaša „polovička“ presne viete, aké polienka sú k prikladaniu najvhodnejšie. Zdravie – pozor na studené nápoje a chlad.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V podstate si to nebudete vedieť ani odôvodniť, ale ocitnete sa v pozícii stáleho strehu, akoby ste očakávali nejaké útoky, vaša „našponovanosť“ a nervozita budú v niektorých momentoch natoľko silné, že môžu zasiahnuť aj tam, kde všetko funguje. Pokúste sa preto tieto prejavy zmierniť s tým, že sa spoľahnete na svoju intuíciu, ktorá vás na možné riziko upozorní. V práci budete konať predvídavo a v láske sa pokúsite tomuto citu odovzdať sa. Jednotlivými dňami budete kráčať isto a sebavedomo, čo môže podporiť u niektorých žiarlivosť, nevšímajte si ju a už vôbec sa tým nezaoberajte, ako sa ľudovo hovorí, len si pomyslite svoje. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stále sa istým spôsobom poháňate k lepším výkonom, k rýchlejšiemu napredovaniu a k tomu, aby ste vo svojom ponímaní boli lepším človekom. Ste na seba nároční a cez rovnaké okuliare pozeráte aj na tých ostatných, čo začne medzi vami a ľuďmi ako takými vytvárať určitú priepasť a vy dobre viete, že ju môžete znovu zaceliť iba vy. V práci si zvolíte vlastné tempo, v rámci ktorého si zadelíte priority riešenia toho, či onoho. Vo vzťahu nie je váš partner súperom, majte to na pamäti, dajme tomu, že čisto z preventívneho hľadiska. Vo všeobecnosti posilňujte svoje ženské a muži mužské stránky. Zdravie – zuby a 1. čakra.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Všetci vieme, že ste istým spôsobom hrdými osobami, no pozor, aby vaša hrdosť neprerástla isté hranice, za ktorými vám už budú dávať prívlastky „náfuka“ alebo „chválenkár/ka“. Je skvelé, že si samých seba vážite, čo by sa iní od vás mohli len učiť, no rovnako je potrebné aj v tomto smere udržiavať potrebnú rovnováhu. V práci zachytávajte všetky dôležité správy a tiež všetky komunikačné pre vás dostupné a na prácu naviazané kanály majte pod kontrolou. Dobre počúvajte, čím sa vyhnete menším, no ľudským „pochybeniam“. Vo vzťahoch prebijete komunikačné bariéry láskyplnými prejavmi. Neha sa v láske rovná závlahe. Zdravie – oblasť pásu.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Stálym riešením financií, či už formou analyzovania, prepočítavania a hnevania sa, si nepomôžete, tak sa trošku v tomto smere stlmte. Panika plodí obavy, obavy plodia strach a strach blokuje energie, ktoré by vám mohli priniesť nejaké riešenia alebo samotné peniaze. V práci sa venujte tomu, čo máte a nie nejakým zákulisným povedačkám, ktorých nie ste súčasťou a ani svojou účasťou nie ste nijako zainteresovaní. Pokiaľ si na pracovisku niečím nebudete istí, overte alebo skontrolujte to. V láske sú na mieste aj ústupky, tak sa o ne občas pokúste.  Spacifikujte strach ľúbiť a byť ľúbení. Zdravie – pohyb, dýchanie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Z každej strany budete cítiť oporu a istotu, čo vám umožní dopriať si trochu pokoja, výdychu a stlmenia sa. Každý deň vás naučí niečomu novému alebo si osvojíte nové pocity súvisiace s konkrétnymi situáciami. Áno, stávate sa odolnejšími a to aj vďaka tomu, ako jednotlivé veci správnym spôsobom chápete a vnímate. Viac času si nájdete na nedokončené domáce práce a aj na najbližších. V práci stavíte na všetko, čo vám je vlastné a tak sa akýchsi pokusov a noviniek nateraz vzdáte. V partnerstve sa budete cítiť komfortne a pre partnera dôležito, čo bude prameniť z daných vyznaní, či náznakov.  Zdravie – oblasť 4. čakry, kolená.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist