www.elenn-okienko.sk

11. 09. – 17. 09. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Síce by ste aj vy najradšej „odleteli“ do teplých krajín, no snáď pre vás nebude sklamaním, keď vám napíšem, že sa tak aspoň nateraz neudeje. Viacerí z vás získali potrebný univerzálny nadhľad, ktorý vám bude skvelo slúžiť v náročnejších situáciách. Budete citlivejší na ľudí „vytŕčajúcich“, či už správaním alebo rozprávaním. Preventívne sa radšej držte na slovnej a aj na fyzickej „uzde“. Vo vzťahoch a práci sa budú diať zmeny na rôznych úrovniach, od tých najmenej citeľných, až po tie veľké. Na vašu stranu je naklonená plodnosť fyzická, ale aj tá, ktorá prináša pekné výsledky. Zdravie – nohy – bedrové kĺby, dutiny.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Nevenujte svoju silu zameriavaním sa na tých a hľadaním (bez príčiny) tých, ktorí vám, podľa vás, škodia alebo chcú ublížiť. Uvedomte si, že týmto spôsobom neprospievate svojmu organizmu, teda zdraviu. Teraz naozaj nepotrebujete byť oslabení. V práci, ako aj vo vzťahu, si vypočujte aj druhú stranu a nehádžte jednostrannú vinu vždy na toho druhého, čo znamená, aby ste si začali osvojovať aj iné uhly pohľadu a trošku priškrtili sebeckosť. Celkovo všetky potrebné záležitosti riešte „od podlahy“, venujte pozornosť príčinám a ich odstráneniu a nie dôsledkom. Zdravie – hlava (neusporiadanosť myšlienok, bolesť, tlak a pod.).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

S ľahkosťou budete zachytávať a aj nasávať z okolia všetko potrebné, čo vám môže pomôcť alebo niekam vás posunúť. Vo vašom vnútri sa usídli potrebný pokoj, ktorý je skvelou pôdou pre úspešnosť dosiahnuteľnú na všetkých frontoch. Konkrétne v oblasti citov sa vám podarí prijímať a opätovať lásku na maximum, no je potrebné, aby ste sa oprostili od zväzujúcej a ničivej žiarlivosti. Počúvajte seba – svoj vnútorný hlas, ale aj hlas všetkých ľudí, ktorých ľúbite, venujte im potrebnú pozornosť. V práci sa príliš neflákajte, bolo by to do očí bijúce. Zdravie – podráždený žalúdok – trávenie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Napriek tomu, že zostanete stáť na jednom mieste ako zamrznutí a bez očividného posúvania sa, je tento stav pre vás z nejakého dôvodu lepším. Verte tomu, že všetko má svoj zámer, preto nepanikárte, žite si to „svoje“ a v jednotlivých „zamrznutých“ smeroch si počkajte na správnu chvíľu a na to, keď sa všetko opäť spustí a vám bude dovolené v tom, či onom smere konať. Dosiahnutie niektorých túžob (cieľov) vyžaduje náročnosť, no zaručene sa netreba vzdávať, no ani nič uponáhľať a tlačiť na to. Dostatočný priestor dajte láske. Zdravie – vnútorná harmonizácia.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Odvracaním zraku a otáčaním hlavy vám síce to, čo sa vám nepáči, zmizne z obzoru, ale zostáva to tam naďalej. Účelové tvárenie sa, že niečo alebo niekto neexistuje, je len dočasná vami vytvorená ilúzia. Všetko si riešte na mieste s pozornosťou nasmerovanou ku „kameňu úrazu“. Okrem toho vám jednotlivé dni prinesú kompenzáciu vo forme menších, či väčších prekvapení, buďte za to vďační. Medzi vami je zopár takých, ktorým sa to bude máliť, no boj s egom je už vaša individuálna záležitosť. Nad zaujímavou ponukou, ktorá padne do pléna, sa aspoň trochu zamyslite. Zdravie – cievny – krvný systém.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Aspoň nateraz ste našli stred svojho malého sveta a preto pociťujete konečne akúsi ustálenosť, ktorá vám tak veľmi chýbala. Prijali ste všetko, no hlavne ste prestali bojovať sami so sebou a vytvárať si aj keď len malinké problémy. Tento týždeň vám prináša nielen už spomínanú ustálenosť, stabilitu, ale aj vyváženosť a pokoj. Od toho sa bude odvíjať vaše konanie podkuté potrebnou odvážnosťou. V práci a v láske sa začnú diať síce malé, ale veľmi prekvapivé divy, tešte sa. Snažte sa uvedomovať si pestrosť jednotlivých dní, ktoré poodhalia pre vás  niečo dôležité a osobné. Zdravie – spánok – sny, krk, ramená.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nesústreďte sa na búrku ako symbol problémov, nastavte sa na to, že za tými mrakmi je slnko, ktoré vás opäť učičíka a uchlácholí v systéme bytia, ktorý ste si nastavili. Nebuďte zmätení z toho, čo som napísala, v skratke – berte veci tak, ako prichádzajú a s tým, že popri všetkom nezabudnete zhlboka dýchať a žiť s preciťovaním všetkých emócií. Neklamte sa, buďte k sebe úprimní a uvidíte, že všetko bude dávať pre vás potrebný zmysel, ktorý ste doteraz nevnímali. Pred vami sú dni plné vnútorného svetla a tepla, čo smeruje iba k jednému a to k pochopeniu a vnútornému naplneniu. Úžasné, však? V práci a láske sa „vyjasní“. Zdravie – citlivejšia oblasť rozmnožovacích orgánov a to aj v napojení na duchovné záležitosti.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Keď sa upokojíte a rozhliadnete sa okolo seba, uvidíte aj to, čo ste doteraz prehliadali. Akési ticho, „neakčnosť“ a „ničnedianie“ vám prinesie to, čo by ste si za iných okolností neuvedomovali a už vôbec nie pripúšťali. Chcem tým povedať, aby ste sa naučili s pokojom existovať v tichu, samote a aj prípadnej tme (myslené vzhľadom k časovému pásmu, čiže večery a noci). Uvedomíte si, že niečo, na čo ste boli fixovaní – závislí, je len súčasťou vášho strachu a všetky tieto pochody z vás spravia slobodného človeka na myšlienkovej úrovni. Skvelý pocit, nie? V práci a v láske budete počúvať a budete počúvaní. Zdravie – hrdlo – prehĺtanie, zuby.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stála pochybovačnosť vytvára len ďalšie pochybnosti a vy ste sa tak stali väzňami vlastných pochodov. Skúste s tým niečo spraviť a hneď sa vám bude v každom dni existovať ľahšie a všetko bude prehľadnejšie. V práci sa nedajte zastrašiť niekým, kto sa pokúsi až príliš okato a umelo manifestovať svoju silu, moc a naviazanosť na vrchnosť. Nie všetko je v skutočnosti také, ako sa nám to snažia predostrieť, čiže stále platí, že je fajn si niektoré veci overovať. V láske pôjde o preukázanie vzájomnej opory, podpory a spoločnej sily a svoj podiel zohrá aj univerzálna viera. Zdravie – stredová časť tela, údy.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nevyhýbajte sa spoločenským aktivitám a svojim priateľom iba z dôvodu, že ste leniví, pohodlní alebo akože až príliš zaneprázdnení. Sskvelá a zábavná spoločnosť vám padne vhod a nikdy neviete, čo užitočné, a pre vás aj vhodné, sa dozviete. Vaša komunikatívnosť pôjde trošku do úzadia, zato ale pôjdu do popredia vaše emócie, ktoré budete prežívať každou bunkou. Pôjde to k vášmu prospechu, mnohé si budete vedieť vysvetliť a veľa toho aj pochopíte. Vaša jazyková, a teda komunikatívna obratnosť, sa vám začne postupne vracať, niet sa čoho obávať. Naštartované bude vaše srdce a to z duchovného hľadiska. Zdravie – oblasť 2. a 4. čakry.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

O čo viac budete chcieť vidieť a všetko vedieť o niekoľko krokov vopred, o to viac vám to bude zahmlené a neumožnené. Žiadna obava, je čas ukázať svoje vlastné schopnosti a danosti ohľadom predvídania, ktoré sú úzko spojené s intuíciou. Do popredia pôjde všetka vaša šikovnosť a umnosť, čo bude nielen okolie, ale aj vás samotných, ohurovať. Okrem práce a stáleho zamestnávania sa by bolo super, aby ste si našli voľný čas aj na koníčky, čítanie, aj na vzdelávanie sa, ktoré vám pôjde práve v tomto období pomerne rýchlo a ľahko. Precvičujte si koncentráciu, neskôr to zužitkujete. V láske nehrajte žiadne divadlo. Zdravie – celková citlivosť na vonkajšie vplyvy.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Kruh sa uzavrie, nájdete a precítite prepojenie medzi vašou hlavou, srdcom, dušou a aj telom.  Postúpite a priblížite sa (u každého individuálna doba) k úplnému pochopeniu seba samých a  aj všetkého v okolí. Tieto precitnutia vám prinesú radosť a to aj v situáciách, ktoré budú „zaťažkávajúce“, ale vy už predsa viete, že zvládnete všetko. Okolie vás bude brať ako rovnocenných, pretože sa tak konečne sami cítite, pracujte na tom všetkom, pôjde to ľahšie vďaka tomu, že tento proces „nakoplo“ samotné Univerzum. Láska a práca budú odrazom vášho vnútorného nastavenia. Zdravie – bolestivosť hlavy, najmä častí, ktoré sú náchylnejšie na vplyvy počasia.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist