www.elenn-okienko.sk

17. 07. – 30. 07. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Dovolenkové obdobie prináša Majkin horoskop na dva týždne…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Budete sa snažiť byť na všetko dokonale pripravení, nechcete v ničom zlyhať, či nejakým spôsobom zneistieť. Pri tomto nastavení budete mať tendenciu zabudnúť na všetky princípy príťažlivosti a síce príťažlivosti myšlienok, ale aj energií, sem-tam si to pripomeňte. Niektorí ľudia vás svojím správaním zaskočia, až zarazia. Áno, všetko naokolo sa mení a vy postupne zistíte a priznáte si, že sa to vlastne týka aj vás. Snažte sa žiť v korešpondencii so svojím presvedčením o existencii dobra, lásky a spokojnosti. V práci si dajte pozor na všetko potrebné, čo podlieha akýmkoľvek kontrolám a vo vzťahoch sa všetko bude diať a vyvíjať v prepojení na vaše pocity a silu lásky. Zdravie – chrbát, pozor na alergické reakcie, aj tie vami ešte neobjavené.

Anjelská karta Harmónia: Veďte svoje telo, dušu i myseľ k vyváženosti a harmónii, ktorá Vám poskytne potrebnú úľavu a spokojnosť. Všetko rozhádzané v sebe pekne roztrieďte a poupratujte.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

S niektorými záležitosťami nepohnete, nech sa budete snažiť akokoľvek, preto všetko nechajte tak a všímajte si náznaky, kde sa všetko opäť začne pomaličky hýbať samo, kde potom môžete do tohto procesu opäť vstúpiť. Čas, ktorý vám vznikne, venujte súkromiu, kde sa pekne „zastabilizujte“. Hlavne, hľadajte tie vzácne pocity šťastia a naplnenia, ktoré nás najviac energeticky dobíjajú. V práci buďte obozretnejší smerom k niektorým ľuďom, o ktorých je známe, že slovom viac škodia (aj keď nechtiac), než pomáhajú. V tom prípade sa snažte kontrolovať a nedať im príležitosť chytiť sa nejakých vašich prejavov a skutkov, ktoré by roznosili. V láske popracujte na tom, aby ste v prvom rade mali radi sami seba a nebojovali so svojimi negatívnymi stránkami, ktoré na sebe podaktorí až odcudzujú.  Zdravie – obmedzenejšia hybnosť, pružnosť, kondička – pomalšie tempo.

Anjelská karta Priateľstvo: Nezabúdajte na svojich priateľov, zároveň sa neobávajte požiadať ich o pomoc, prípadne radu. Rovnako sa aj vy nalaďte na priateľskosť, vďaka ktorej si budete k sebe priťahovať milých a dobrosrdečných ľudí a vďaka čomu môžete získať nové priateľstvá a známosti.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Váš entuziazmus bude veľmi chytľavý, ste super naladení, rovnako i „nabudení“ a tak sa s vervou pustíte do každého dňa v týchto dvoch týždňoch. Pokiaľ narazíte na smútky rôzneho druhu alebo na vlastnú náladovosť, nedajte sa tým „vykývať“, dôvodom je, že niektoré veci sa budú z vás vyplavovať, samozrejme, hlavne tie, ktoré ste v sebe prijali a spracovali. Celkovo sa budete cítiť sviežo, príťažlivo, až priam svetácky. Začnete si vážiť svoje kvality a vedomosti, čo pocítite aj v práci, kde sa na vás bude obracať stále viac ľudí, či kolegov. V súkromí sa nepúšťajte do žiadnych konfliktov, ani tých, ktoré budú niekým umelo vyvolané, pokúste sa odolať a ak sa vám to podarí, pokladajte to za menšiu osobnú výhru a uvedomte si, že keď niečo chcete alebo si zaumienite, dokážete všetko zvládnuť. Láska u vás nadobudne iný, osobnejší rozmer, nezadaní majú v tomto smere rovnako zelenú. Zdravie – oblasť 2. a 3. čakry.

Anjelská karta Oslavy: Nejeden z vás bude mať ruku hore na znak osláv a radosti zo skvelých správ, či z dobre a kvalitne vykonanej práce, ktorá konečne ukáže svoje výsledky. Svoju radosť zdieľajte s najbližšími a rovnako dovoľte im, aby tú svoju zdieľali s vami.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Viacero záležitostí sa vo vašich životoch uzatvára, konečne ste našli, či precítili potrebné na to, aby ste všetko dotiahli pre vás do uspokojivého konca. V plnej miere ste pochopili seba, svoje potreby, ale  hlavne pocity, ktoré vás sem–tam zvykli nechtiac zviesť z cesty. Teraz ste so sebou v úplnom súlade a v podstate ste pripravení na všetko, čo vám svet, ako aj život, môže a aj chce ponúknuť. V pracovnej sfére si nájdete silného spojenca alebo priateľa, s ktorým sa v prípade potreby dokážete super dopĺňať alebo potiahnuť. V tomto smere ste na vzostupe, čiže kariérne (aj keď nie hneď papierovo a finančne) rastiete. V láske je všetko to, čo vás spája, silnejšie než to, čo by vám váš vzťah malo naštrbiť, čo znamená, že vonkajšie vplyvy nebudú mať potrebnú energiu na zmarenie vašich citov. Zdravie – celá oblasť hlavy a krku.

Anjelská karta Uzdravenie: Všetko pálčivé, utlačujúce, prípadne nevyriešené, sa pomaly, ale isto, vďaka anjelom a ich podpore, začína riešiť. Slová „toto je problém“ zostanú už len slovami bez ich podstaty. Rovnako sem patrí aj vaše úprimné poďakovanie za pomoc.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Valíte sa vpred ako nezastaviteľná vlna, vaše vízie sa napĺňajú a vy každým dňom naberáte na potrebnej sile a energii, čo je v týchto dňoch len a len prínosné. Zároveň sa mentálne aj fyzicky pripravte na to, že „kolotoč“ nielen povinností, vás povláči každým dňom. Okrem práce, kde budete „kmitať“, budete rovnako ťahaní do spoločnosti a na rôzne výlety, „kávičkovanie“, či párty s priateľmi a známymi. Niektoré situácie, voči ktorým sa ocitnete akoby v nahej pozícii, vás síce zaskočia, no nie natoľko, aby ste neoprášili svoje majstrovské danosti diplomacie, humoru, či improvizácie. Niekto zaujímavý vás bude chcieť „uniesť“ na nezáväzné „stretko“, v tomto bode už musíte rozmýšľať za seba. V práci, ako aj vo vzťahu, budete fungovať pod vplyvom nielen univerzálnej, ale aj osobnej, lásky, ktorá bude pre vás a aj pre okolie, kde sa rozhodnete pohybovať, príjemne podmanivá. Na svoje si prídu aj slobodní. Zdravie – oblasť 3. a 6. čakry.

Anjelská karta Zhmotnené priania: Napriek uponáhľanosti doby a nedostatku času nezabúdajte na vlastné sny a priania, ktoré si afirmujte s prihliadnutím na detaily (nič nepodceňte) a anjeli Vám pomôžu s ich naplnením.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zamáva Vami nerozhodnosť v tichom sprievode s nepokojom, ktorý si nebudete vedieť nijako vysvetliť, jednoducho sa len zjaví a vás vloží do pozície napnutej strunky. V žiadnom smere na seba netlačte, nenúťte sa k rozhodnutiam, s ktorými vo svojej podstate nebudete stotožnení. Všetko potrebné a nevyhnutné si spravte včas, pričom je tu menšie upozornenie na nejaké úradné záležitosti, ktoré by ste nemali podceniť a ani príliš odsúvať. Odhliadnuc od toho sa upokojte a nasávajte každodenné krásy života, ktoré vás učičíkajú na potrebnú náladu s tým, aby ste boli lepšie vyzbrojení voči veciam, ktorým hodláte z vlastného presvedčenia čeliť. V práci zachovajte pokoj a ak sa vám to podarí, vytvorí sa priestor aj na úsmev a zdar. V partnerstvách sa naučte so správnosťou používať nadhľad, niekedy to máte tendenciu podceniť, inokedy zasa preceniť. Zdravie – cievy, žily, tlak.

Anjelská karta Sústredenie: Nič nerobte unáhlene a bez rozmyslu, sústredenie sa vedie k potrebnej koncentrácii, pričom je rovnako dôležité na zachytávanie prípadných znamení, ktorých sa nám vďaka anjelom dostáva.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nechceným faktorom bude vaša stúpajúca univerzálna nedôvera, začnete pochybovať o sebe, o svete, ale aj o vašich blízkych, posplietate si rôzne úlomky faktov a skutočností, ktoré zložíte do obrazu úplne mylnej predstavy. Nedomýšľajte si a nedotvárajte si veci podľa toho, ako to vám zapasuje. Keď už tak predsa len budete robiť, aspoň si overte dôveryhodnosť daných výsledných vecí. Ako osoby budete trošku rozladení a netrpezliví, majte snahu, aby ste to neprenášali do oblastí a medzi ľudí, kam to vôbec nepatrí, inak budú od vás ľudia nateraz trošičku utekať. Sila priateľstva sa preukáže od človeka, v ktorom ste poslednú dobu zaznamenali, podľa vás, viac negatívnejších čŕt, nuž ako vidíte, aj prekvapenia sa dejú, no nie na počkanie. V práci a vo vzťahoch sa roztočí príjemný a vítaný kolotoč zmien – inovácií. Zdravie – vitalita, energia.

Anjelská karta Božské načasovanie: Všetko má svoj správny čas, preto sa obrňte trpezlivosťou a svoju nedočkavosť pretavte do niečoho tvorivého. V tomto prípade je čas vaším priateľom, tak mu dovoľte vykonať to, čo má.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Jednotlivé dni sa  budú ťahať v znamení správ, síce ich bude viac, no je potrebné, aby ste medzi nimi filtrovali tie, ktoré si v mysli uchováte a prípadne zúročíte, či posuniete ďalej a tie, ktoré si môžete dovoliť doslova pustiť z hlavy, aby sa nezmenili na niečo otravné a vtieravé, napriek tomu, že ich obsah nie je pre vás ničím podstatný. Zároveň budete vystavovaní stretu s „ukecanejšími“ ľuďmi, čo vás bude unavovať a tak sa budete snažiť „zdrhnúť“ do bezpečia svojich obydlí, nuž, ale ako sami zistíte, nebudete tam pustení. Berte to ako skúšku, ktorú, keď zvládnete, tak si uvedomíte, že už na mieste dokážete niečo zachytávať a niečo cez seba len prepúšťať, naučíte sa so sebou v tomto smere pracovať. V práci, ako aj v láske, sa vyhýbajte slovným prestrelkám a hádkam, kde by mohlo byť v závere ukázané, a to aj neprávom, ukazovákom práve na vás. Zdravie – oblasť 2. a 7. čakry.

Anjelská karta Duchovný rast: Nech akékoľvek zmeny na sebe pocítite, berte to ako znamenie v tom, že napredujete, viac vnímate, či chápete to neviditeľné „pojítko“ medzi sebou a nebom – duchovnom, či dokonca ostatnými ľuďmi.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vy sa zmeníte na malé nakopnuté vrtuľky, ktoré budú úplne všade, všetko budete stíhať, všade sa ocitnete a všade budete registrovaní a vnímaní, skrátka, nebudete si chcieť nechať ujsť nič potrebné a podstatné. Budete nasávať život a aj všetko, čo so sebou prináša, plnými dúškami, čo vám bude robiť veľkú radosť. Túlavé topánky si nebudete stíhať ani poriadne vyzuť, premôže vás cestovateľský duch. Tí, ktorí z akýkoľvek dôvodov nemôžu cestovať, sa vynájdu a budú unikať zo svojich obydlí do prírody, či za priateľmi. Vo vás sa v tomto období zároveň zosilní a obnoví veľká sila viery. Viery vo všetko dobré a pozitívne, čo vám pomôže prekovávať akékoľvek prekážky, je to skvelé a ja môžem len konštatovať – len tak ďalej. V láske a v práci dosiahnete potrebnú rovinu, ktorá vás bude uspokojovať a tak nič neobvyklé, ani nevyriešiteľné, vás nezaskočí. Zdravie – končatiny, oblasť 3. čakry.

Anjelská karta Príroda: Je potrebné aj oddychovať, zdroj energie nájdete v prírode, pričom stačí menšie pozastavenie sa v záhrade, či parku. Pravidelne si dobíjajte svoje baterky a naučte sa oddychovať a upokojiť sa.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vo vás sa v týchto dňoch budú miešať akoby dva svety, dve tváre. Svet, v ktorom vládne sloboda, hravosť, nespútanosť a radosť a svet, v ktorom z každého rohu číha zodpovednosť, niečo zlé, hádka, či problém. Preto sa v niektorých chvíľach budete správať ako dieťa a v iných ako ten najdistingvovanejší „dospelák“ na svete. Aby ste dosiahli potrebnú harmóniu, prijmite obe tieto svoje tváre a dovoľte im splynúť v jednu, potom sa už nemusíte cítiť neisto alebo sa obávať vašej nechcenej, či nevhodnej reakcie. Pri kontakte s niektorými ľuďmi, kde si budete istí, že ste klamaní a zavádzaní, si svoju teóriu podložte overením a potom sa môžete, ak vám to bude stáť za to, púšťať do konfrontácií a rozhovorov. V práci a v láske budete napredovať, niektoré veci sa vás už nebudú dotýkať tak ako doteraz, čo vám opätovne zasa prinesie väčší kúsok slobody. U niektorých opäť vzplanie pohasínajúca iskra. Zdravie – oblasť 4. a 5. čakry.

Anjelská karta Archanjel Michael: Tento anjel stojí pri vás za všetkých okolností, preto sa ho neobávajte poprosiť o pomoc, jeho blízkosť môžete pocítiť nielen cez znamenia. Vonia vám niečo vo vašej blízkosti bez akéhokoľvek zdroja, z ktorého by sa vôňa mohla šíriť?

 

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vám je teda dopriate v každom smere, vrátane toho finančného. Jednotlivé dni vám budú prinášať prekvapenia, radosť, úspech, zdar, všetko, čo vás bude robiť spokojnými a šťastnými. Waw, keď sa to už bude diať, nezabudnite za to všetko aj poďakovať. Nevylučujem ani úspešnosť predaja, či kúpy hnuteľností a nehnuteľností, ktorá vám nebola z akéhokoľvek dôvodu umožnená, či bola stopnutá. Veci sa začnú hýbať vždy smerom, ktorý vám je daný. Zároveň však v prípade akéhokoľvek zrniečka pochybnosti, neignorujte to a zistite si potrebné. V pracovnej sfére to bude viac k plusu po finančnej stránke, u niektorých sa môže črtať nová práca alebo možnosť brigády. V láske sa snažte aj dávať, nie iba prijímať, čím si udržíte potrebné stále iskrenie a naplnenie. Nezadaní by nemali odignorovať príjemné nečakané „prekvapko“ alebo „stretko“. Veď sami uvidíte, čo sa bude diať. Zdravie – menšie boliestky rôzneho rázu, hlava.

Anjelská karta Zámer: Všetko, čo sa deje, má svoj význam, zmysel a opodstatnenie, takže aj tie nepríjemnejšie záležitosti majú v našich životoch dôležité miesto, ich význam pomôže odkryť vaša intuícia alebo samotný čas.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Niektoré veci, záležitosti alebo ľudia, budú v tomto čase pre vás nedosiahnuteľné/í. Nehnevajte sa kvôli tomu a nemaľujte čerta na stenu, jednoducho to berte tak, že ste pred niečím chránení. Zároveň tu platí, aby ste sa nesnažili konať umelo, manipulatívne, či nasilu, v tomto prípade by ste išli sami proti sebe. Dôležité informácie a správy k vám dorazia s menším oneskorením, nebuďte nasrdení, ak ich obsah nebude ukrývať to, čo ste s istotou očakávali. Vy, ako osobnosti, by ste sa mali konečne prestať brániť rukami a nohami tomu, čo vám do životov prichádza, ste si naozaj istí, čo je pre vás dobré a naopak zlé? Pokiaľ v tom nemáte jasno, tak sa nechajte unášať prirodzeným prúdom bežných dní. V práci pozor na prílišné a nepochopené prejavy nadradenosti, zároveň sa to bude biť s tým, že niekto tú autoritu bude chcieť získať smerom k vám. No a vo vzťahu niekedy mlčanie a ticho lieči, čo znamená, že krásne je vychutnávať si obojstrannú spoločnosť aj bez slov. Nezadaní, pozor, aby ste si objekt záujmu neodplašili nevhodným správaním (aj keď sa, pravdupovediac, bojíte viac vy sami, čoho výsledkom môže byť práve takéto správanie). Verte si! Zdravie – oblasť 1. a 7. čakry.

Anjelská karta Samota: V tichu svojho Ja zvykneme nájsť potrebné odpovede, tak sa nebojte byť sami ako fyzicky, tak aj vnútorne, ale bez toho, aby vaša osobnosť absentovala v spoločnosti priateľov a ľudí. Nájdete viacero odpovedí, vďaka ktorým sa pohnete vpred.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist