www.elenn-okienko.sk

31. 07. – 06. 08. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Týždeň budete zvládať s väčšou ľahkosťou, ak budete počúvať svoje srdce a naň naviazané emócie ako sú, samozrejme, láska, empatia a ľudskosť. V práci sa snažte zapájať svoju intuíciu a vnímajte správanie jednotlivých ľudí, čo vám mnohé napovie. V súkromnej oblasti budete viac citliví, až precitlivení, na partnerov, aj ich potreby, čo vás môže príjemným spôsobom pritiahnuť k sebe. Nezadaní majú šancu opäť naštartovať svoju dôveru a dovoliť si niečo k niekomu cítiť. Vaše energetické vyžarovanie bude k vám priťahovať rozcítenejších a šťastnejších ľudí. Zdravie – oblasť 6. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Negatívnejšie pocity, ktoré budú vo vás víriť ako prach, nechajte usadnúť, aby ste realitu nevnímali skreslene a černejšie, ako je v skutočnosti. Nedajte sa ovplyvniť nervozitou a nepokojom v individuálnom prístupe k ľuďom, oni za vaše nálady nie sú zodpovední, tak si to na nich nekompenzujte, rovnako obozretne narábajte aj so sarkazmom. V práci sa vám všetko zleje do jedného, ale pokiaľ si všetko vopred naplánujete, nebudete ničím prekvapení, chce to prehľadnejšiu organizovanosť. V láske, aj v jej prejavovaní, budete „primrznutejší“, no váš partner to zoberie s pochopením, lebo vás veľmi dobre pozná. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Je ťažké vám vyhovieť o to viac, že tieto dni budú pre vás plné rozporov. Čo teda chcete? Slobodu alebo to, aby vám niekto radil a pomocou týchto rád vás svojím spôsobom usmerňoval? Neprežeňte to, lebo blízki a rovnako aj priatelia, môžu s vami na nejaký čas stratiť potrebnú trpezlivosť, lebo ničím a nijako vám nevyhovejú. Naopak, v práci budete rozhodní a sebaistí, preto to bude až príliš pokojné a stereotypné, čo je však vzhľadom k vašim „stavom“ vyhovujúce. V láske má stabilita svoje opodstatnenie, tak to nepodceňte a pripomeňte si, na čom vám skutočne záleží. Nezadaní by mali popracovať na svojom sebavedomí. Zdravie – oblasť žalúdka a hrdla.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

U vás bude všetko zapadať do seba ako zúbky na ozubených kolieskach. Jednotlivo pozbierané kúsky mozaiky zapadnú do seba a vy sa stanete, ako osoby a osobnosti, celistvejšími. Všetko vám bude dávať potrebný zmysel, vďaka čomu sa s každou situáciou, problémom, či človekom, vysporiadate. Vyriešite a urovnáte všetko nielen k svojej spokojnosti, ale aj tých ostatných. V práci si všímajte a majte pod dohľadom aj maličkosti, ktoré vám môžu nečakane veľmi pomôcť. Vzťahy sa dostanú na úroveň úplného prepojenia, nebojte sa toho a dovoľte tomuto procesu, aby prebehol. Zdravie – oblasť podbruška (prechladnutia, bolesti a pod.), krk.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Symbol kríža upozorňuje na fakt, aby ste si položili otázku, či je vaša všeobecná viera (v dobro, spravodlivosť, vyriešenie problémov a pod.) dostatočne silná, aby mohla pre vaše znamenia „zaúradovať“ a ukázať vám, že všetko sa v rámci určitých možností predsa len dá. Rovnako si jednorázovo nenakladajte na seba viac ako je v skutočnosti potrebné, aspoň vám zostane nejaký čas na súkromie, zábavu a koníčky. V práci by bolo celkom fajn, keby ste mali prehľad o tom, čo robí pravá a ľavá ruka, vďaka čomu vás nič nezaskočí a ani nevyvedie zo správneho pracovného naladenia. V láske odpúšťajte a v každom smere majte čistú nielen hlavu, ale najmä aj srdce. Zdravie – oblasť panvy, krížov a 6. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Tak veľmi chcete veriť sebe a hlavne ľuďom, stále si však uvedomujete, kam sa vďaka vašej otvorenosti môžete dostať a tak sa obávate sklamania, zrady a klamstva. Nech sa deje čokoľvek, opakovane pripomínam, prijmite to, uľaví a poľahčí sa vám. V práci sa snažte z každého ohľadu konať, komunikovať a prezentovať sa korektne, vaše meno patrí medzi tie obľúbenejšie a vždy má svoju váhu. Na prípadné podpichovanie nereagujte podráždene. Malé prehrešky a akési „poťahovanie“ vo vzťahoch berte s úsmevom a odľahčením. Veď niet nad úprimný a čistý spoločný smiech, ktorý rovnako ako láska lieči. Zdravie – oblasť 1. a 4. čakry.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Čo pre vás znamená slovo rovnocennosť? To, že vás niekto berie takých, akí ste alebo to, že sa niekomu vyrovnáte, či to, že niekam patríte? Skúste sa nad tým zamyslieť a zistíte, že je to zrejme z každého niečo, čo vytvára ten potrebný celok. Nerozdeľujte v sebe to, čo vám je vlastné a hlavne, nenasadzujte si masku, ktorá aj tak nikoho neoklame. Dovoľte, aby tieto jednotlivé kúsky vášho ja splynuli do jedného a budete sa cítiť ľahšie. V práci, ako aj mimo nej, budete sprevádzaní šťastím, ktoré sa teraz o čosi citeľnejšie priblížilo práve k vám. Vo vzťahoch počúvajte, čo vám našepkáva vaše srdce, rozum si na svoje príde neskôr, ale len v kombinácii so srdcom. Zdravie – citlivejšia oblasť rozmnožovacích orgánov, črevá.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Myslím si, že na to, aby ste „hodili flintu do žita“ je ešte dostatok času, tak nebuďte pohodlní a pekne na daných záležitostiach ešte skúste popracovať. Iste sami cítite, že vám tam nejaký priestor zostáva. V práci si nevšímajte intrigy, ani iné záležitosti, ktoré majú tendenciu vykoľajovať vás, veď sa to nedeje prvýkrát, vaše rozladenie by sa postupne nechcene odrazilo vo viacerých sférach. Láska je krásna, no nie je jednoduchá, ale to vy už veľmi dobre viete, preto sa pokúste byť trpezlivejšími a to o to viac, ak vám na vašich „polovičkách“ záleží. Veď rovnako ako oni tolerujú vaše „mušky“, môžete sa vysporiadať aj vy s tými ich, aj keď sú niekedy pre vás výraznejšie a hlučnejšie. Zdravie – malátnosť, nechutenstvo.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Pochopenia od blízkych sa vám vždy dostalo dostatok, teraz oň bude nepriamo prosiť niekto z vášho okruhu blízkych, je na vás, či si pre neho čas nájdete. Vo všeobecnosti pre vás platí, aby ste nerobili z komárov, niečo väčšie než v skutočnosti je. Prílišné nafukovanie vecí môžete zahnať do stavov, kde to už môže byť len úsmevné a to dokonca aj pre vás. V práci sa snažte venovať naozaj práci, nepretláčajte tam svoje súkromie, kde by vám z týchto sfér vznikol menší chaos, dôsledkom čoho by boli „nestíhačky“ a ani zo súkromia by ste veľa toho nevyriešili. V láske pracujte na kompromisoch a komunikácii. Zdravie – krčná chrbtica, ramená.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Dni vám ponúkajú možnosť odraziť sa vpred s tým, že všetko staré, boľavé a brzdiace vás bude uzavreté a tiež, že to bude tak brať aj vaša myseľ a potom nastúpi neobmedzujúci pocit myslenia a cítenia. V práci si niektoré pálčivejšie veci nevysvetľujte zle, berte to ako niečo, čo vás môže posilniť, posunúť ďalej a hlavne poučiť. Vo vzťahovej rovine to síce bude škrípať, nevylučujem ani akýsi silný nepokoj a pohrávanie sa s myšlienkou byť na čas sami, ale pred sebou neujdete, riešte to dospelo a rozvážne. Neklamte sa, že z citov vám zostalo málo, priestor tu nie je ani na vystatovanie a hrdinstvá v zmysle, kto koho potrebuje viac. Láska vždy stojí za to, aby sme na nej pracovali. Zdravie – s pochopením sa vytratia dlhodobejšie zdravotné obmedzenia.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

V tomto týždni budete vložení do role prijímateľov a podaktorí aj čakateľov. Znamená to, že sa k vám bude dostávať veľa noviniek, správ, či inovácií, ktoré môžu pomôcť aj vám a tí ostatní zasa očakávajú konkrétne osobné správy, ktoré si konečne k nim nájdu cestu a dočkajú sa vyjadrení. V práci buďte viac vnímavejší a pozornejší k slovám nadriadených, ale pritom zachytávajte aj čiastkové informácie od kolegov, zídu sa vám. V láske môžete byť predsa „na koni“, teda vo výhode, raz jeden a neskoršie ten druhý. A ak sa vám to podarí, môžete byť „v sedle“ obaja, no hádky by v tomto týždni u vás nemali mať žiadne miesto. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Sloboda nie je len o tom, kto vás do akej miery pustí konať alebo sa priblížiť. Položte si otázku, či si potrebnú slobodu dopriavate vy sami voči sebe. Akési krotenie sa, aj naopak, „púšťanie sa“, máte v jednotlivých situáciách stále pod kontrolou sami. V prípade, že neviete, čo a ako, naštartujte a oprášte svoje pocity a intuíciu, ktorú nechávate zakrpatievať. V práci sa vám podarí opäť sa posunúť o kúsok vpred. Tí, ktorí možnosť napredovať nemajú, pocítia potrebnú úľavu a prácu nebudú brať ako nejaký trest. V súkromí a na poli lásky zažijete silu vzájomného precítenia, no netešte sa, okrem toho milého pocítite a precítite aj  a starosti vašich „polovičiek“, no s týmto, či na tomto, sa už pracovať predsa len dá. Zdravie – ústa, dýchanie, krk.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist