www.elenn-okienko.sk

10. 07. – 16. 07. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ako osobnosti stále rastiete, pociťujete to a pracujete na tom, aby ste boli odhodlanejší a  istejší v každom smere. Chcete sa riadiť sebou, svojimi pocitmi a tým sa v tomto týždni aj oddáte. V každom vašom vyrieknutom slove, či urobenom kroku, bude väčšia sebaistota, ktorá sa bude odrážať ako v práci, tak i v súkromnom živote. Pre pracovnú oblasť platí, aby ste neskĺzali tam, kde by ste sa cítili nekomfortne. V láske sa vám opäť „zazelená“. Zdravie – pozor na povrchové, drobné zranenia (škrabance, modriny).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Pokiaľ sa zamýšľate nad tým, či ste v niečom sklamali, zlyhali a dokonca sa snažíte dopátrať k tomu, kedy a za akých okolností sa tak udialo, skončite to. Sebaľútosť a sebaobviňovanie nie je na mieste. Namiesto toho sa sústreďte na svoju silu, túžby a sny, ktoré vás správne vzpružia a „nakopnú“. V práci zachovajte v každej situácii pokoj a rozvahu. V láske sa dá vždy všetko urovnať a dať na poriadok, tak tomu dopomôžte. Zdravie – ospalosť, únava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaša dobrá nálada bude chytľavá, všetko vyriešite s ľahkosťou rovnajúcou sa mávnutiu motýlích krídel. Okolo vás budete všade cítiť univerzálnu lásku a spolu s ňou prirodzenú a napĺňajúcu radosť. V práci sa vám bude dariť a zároveň odľahčíte aj prípadnú „hustejšiu“ atmosféru. V láske pôjde všetko tak, ako má, nevylučujem ani prípadné kroky, ktorými sa posuniete zasa o kúsok ďalej (spoločné bývanie, zásnuby a pod.). Svoju šancu dostanú aj nezadaní. Zdravie – prievan, bolestivosť.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Už od pondelku si na vás sadne akási ľahkosť a odľahčenosť, vďaka čomu sa opäť budete cítiť pohodovo a mladícky, nezávisle od veku. Vďaka tomuto stavu môžete niektoré záležitosti riešiť s príliš veľkým, až nevhodným nadhľadom, preto je potrebné, aby ste jednotlivé situácie nebrali príliš neviazane, obzvlášť tie kľúčové. V práci si trošku vyfúknete, zároveň vám bude všetko ubiehať veľmi rýchlo. Láske sa nebojte oddať, najmä v prípade dlhodobejších vzťahov, nová iskra je super. Zdravie – kŕčové žily, oblasť lýtok.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Budete mať tendenciu pokladať za kľúčové práve tie menej dôležité veci, vaše priority sa trošku domotkajú. Možno je to zámer, aby ste si niektoré záležitosti usporiadali a „upratali“. V práci sa bude diať pomerne veľa dôležitých momentov, preto nič nepodceňte a nad všetkým majte dohľad. Menšie pletky nadľahčíte vám vlastným humorom. V láske sa toho tiež udeje viac, sledujte svoje pocity, vnímanie a oprášte slová, ktoré intenzitu vašich citov pomenujú. Zdravie – zrak, únava.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zbavíte sa akýchsi pocitových okov a konečne si doprajete oddych, relax a podaktorí z vás aj o čosi predĺženejšiu dovolenku. Pocit slobody a ľahkosť na duši sa pre vás stane na čas úplným zdrojom potrebnej energie- Tí, ktorí budú chodiť ešte do práce, sa ničoho obávať nemusia, tieto dni budú o niečo pokojnejšie, než tie predošlé. V láske sa vám črtajú menšie nezhody, nerobte z nich žiadne scény a nenafukujte ich, radšej sa oddajte spoločným záujmom. Nezadaní dostanú svoju šancu. Zdravie – žalúdok, pitný režim.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Čím viac odpovedí budete chcieť, o to menej ich budete dostávať. Všetkému dajte dostatok času, podkutého potrebnou vierou. Vaša intuícia sa na čas vypne a tak sa spoľahnite na seba s tým, že si konečne uvedomíte svoju vlastnú nielen silu, ale aj hodnotu. Uplynutím jednotlivých dní sa bude opäť pomaličky štartovať vaše vnútorné JA. V práci narazíte na viacero zvláštností. Pokiaľ to nebude nevyhnutné, „nešpárajte“ sa v tom, hlavne, čo sa týka medziľudských vzťahov. V láske ako jednotlivec, ale aj ako pár, porastiete. Zdravie – hlava, tlak.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Budete sa cítiť skvelo, všetko potrebné si v domácnosti i v práci dokončíte a tak vám zostane viac času na voľnočasové aktivity, záujmy a dokonca aj na partnera, ktorý emocionálne vašou záujmovou absenciou „strádá“. Pracovné povinnosti na vás tlačiť nebudú, pričom aj atmosféra bude príjemne uvoľnená, väčší pozor si celkovo, aj mimo práce, dajte pri vyplňovaní rôznych tlačív a dokumentov. V oblasti lásky nebudete šetriť prejavmi vďaky. Zdravie – trávenie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Istoty a stabilita zostanú neohrozené. Vo všeobecnosti sa snažte poľaviť v tlačení na čas, ľudí a aj na seba. Radosť pretkaná šťastím sa vám do jednotlivých dní bude vsúvať už od pondelka, takže dôvodov na úsmev bude viac než dosť. V práci si bez zbytočného stresu pretrieďte všetky potrebné záležitosti. Tí, ktorí pracujú manuálne, by nemali zabúdať na potrebné „dobíjanie bateriek“. Na romantiku nikdy nie je neskoro, preto si na ňu nejaký čas nájdite. Zdravie – oblasť krku a žalúdka.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Z toho, že niektorými vecami v tomto týždni nehnete, si ťažkú hlavu nerobte. Jednoducho si ten čas vyplňte inak a rozhodne príjemnejšie. Všetko hmlisté, neisté, či zlé, zoslabne, vyšumí a vy si tak ušetríte nielen nervy, ale aj čas. V práci prípadné nezhody „rozdýchajte“, veď tam nejde o víťaza a porazeného, každý rozumný človek si svoj názor urobí sám. Vo vzťahoch niekedy postačí tiché porozumenie, prípadne slovné povzbudenie. Celkovú slabosť na fyzickej úrovni môžete pocítiť okolo štvrtka, šetrite sa. Zdravie – slabosť, nepokoj.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete mať dopriate v každom smere, nechajte sa unášať prekvapeniami a hojnosťou, ktorá príde v rôznych intenciách, či prevedeniach. Na úprimnú radosť je vždy ten správny čas, tak sa jej pokojne poddajte. Pracovné povinnosti vám hlavu neprerastú a pôjdete si svojím tempom doslova na istotu. Citová oblasť vás bude napĺňať spokojnosťou, čo váš partner pocíti a o to viac vás zahrnie svojou pozornosťou a láskou. Nezadaní by nemali rozohrávať hru na viacero strán, môže sa to otočiť proti vám. Zdravie – sťaženejšie dýchanie, vplyvy počasia.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vaša roztopašná a „rozkokošená“ nálada nebude všade prijatá s pochopením a odozvou, s ktorou ste rátali, pre niektorých je ťažké sa usmievať v komplikovanejších situáciách, ktorým sú vystavení. Celkovo sa nalaďte na vlnu empatie, kde sa môžete spoločne nenásilne dopracovať od smútku k smiechu. V práci si niektoré veci nebudete vedieť vysvetliť, ani správne spojiť, no možno je to tak aj lepšie. Čo bude potrebné, to sa dozviete. Láska je aj o dobrých skutkoch a odpúšťaní, pripomeňte si to. Zdravie – končatiny, svaly.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist