www.elenn-okienko.sk

09. 10. – 15. 10. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pod väčšou kontrolou a dohľadom majte hlavne svoje financie. Minimálne v tomto období by ste nemali míňať viac, než sú vaše skutočné možnosti, vyhrabávali by ste sa totiž z toho o čosi dlhšie. V pracovnej oblasti nič dôležité neodkladajte a svoje povinnosti si plňte priebežne, vyhnete sa tak vnútorným tlakom a doliehajúcim pocitom prameniacim z tendencie tlačiť sami na seba. V láske má mať svoje miesto podpora a spolupatričnosť. Na nič nie ste sami, teda ani na lásku, ktorú je však krásne zdieľať s tými, pre ktorých vaše srdiečko „tancuje“. Vo všeobecnosti počúvajte svoje vnútro a telo. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Ocitnete sa v menšom vonkajšom chaose a to, že vám nič nebude dávať zmysel, nie je až také ojedinelé, preto sa hlavne upokojte a snažte sa zamerať na svoje vlastné energie, s ktorými, ak sa posnažíte, viete pekne pracovať. Postupne sa chaos rozplynie a všetko bude opäť o čosi jasnejšie. V práci budete tichší (menej komunikatívni) a bez väčšej možnosti úplne to zmeniť, vďaka čomu budete vnímavejší voči okolitým záležitostiam. V oblasti vzťahovej sa bude všetko odrážať od spoločného zosúladenia a spolupráce, čím sa rozšíria spoločné obzory. Zdravie – hlava, oblasť brucha.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Záležitosti, ktoré ste pokladali za zamotané, sa budú priebežne a postupne rozuzlovať, až sa dopracujete pre vás v daných oblastiach ku kľúčovým odpovediam, pocitom, či názorom. V pracovnej oblasti nepodceňujte ani to, v čom sa pokladáte už za „profíkov“ alebo zbehlých. S krehkejšími vecami narábajte s opatrnosťou. Na poli lásky prichádzate k uvedomeniu si zmyslu vášho spojenia. Obaja si medzi sebou odovzdávate potrebné a pre toho druhého posilňujúce „žiarenie“. Skúste človeku, ktorý vás o to poprosí, v srdci odpustiť, dajte si na to dostatok času a to, či ho prijmete opäť do svojej blízkosti, je už na vás. Zdravie – jemné rozcvičenie skrehnutého tela, „naťahovanie“.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Príjemný týždeň plný drobných radostí a prekvapení, ktoré budú mať na vás len ten najpríjemnejší dopad. Vaša nálada sa bude zlepšovať, vďaka čomu získate iný náhľad na rôzne prekážky, pletky, či problémy väčšieho rázu. V práci to bude o podpore a náklonnosti ľudí, ktorí sú vám blízki, vzájomne sa podľa potreby potiahnete a podržíte. Vaše „polovičky“, vrátane vás samotných, chytia „druhý dych“ a tak sa môžete začať oddávať všetkému príjemnému, napr. zberu plodov vašej lásky (príjemné, pozitívne pocity a tiež výsledky pretavené do reality). Zdravie – podráždenosť (orgány, pokožka, nervy – u každého individuálne).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Strach o stratu stability (či akékoľvek pocity neistoty) nateraz neprerastie do reálnych podôb. Pokúste sa toto myslenie v sebe ustriehnuť a nejakým spôsobom krotiť. V každodenných pracovných činnostiach nenarazíte na nič, čo by ste nezvládli a pokiaľ riešenia nevidíte, doprajte si chvíľku na premýšľanie a vhodné riešenia, či už na myšlienkovej úrovni alebo priamo v konaní (dokonca niekedy aj mimo vás), pricválajú. V láske si vážte všetko, čo je vám dopriate a čo k vám prichádza. Priestor na súdenie a posudzovanie by nemal vzniknúť žiadny, zavádzali by ste. To, že „žijete“ (pocitová úroveň mimo stereotypu), nemusí byť podmienené stálou dynamikou a zmenami. Zdravie – celková aj svalová únava – pocity skrehnutia.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Namiesto toho, že riešite iných, vnútorne alebo priamo, zamerajte sa na seba. Zloba, intrigy, či ohováranie, existovali, sú a aj budú prežívať naďalej, len sa snažte do tohto kolobehu neprilievať svoju dávku oleja. Keď máte nejaké nezrovnalosti, vydiskutujte si ich priamo s dotyčným. Sami viete, aké to je, byť pod salvou neslávnej pozornosti a ak nie, určite to dokážete precítiť. V práci sa od pondelka ku koncu „prekorčuľujete“ plynulo a to aj napriek menším, ale prirodzeným a ľudským zaváhaniam. V partnerstvách opatrne s celkovou precitlivenosťou a neadekvátnymi reakciami. Zdravie – harmónia, pokoj.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše razantné rozhodnutia a rýchlo vypovedané veci môžu trochu „štípať“, preto, než niečo zo seba nekontrolovateľne vypoviete, minimálne zvážte komu – akej osobnosti (krehkejšia, silnejšia) to adresujete. Ste zástancom priamosti, čo je správne, no treba pri tom voliť aj tú správnu formu, či prevedenie. V práci sa nejaké veci pomenia, zmenia, minimálne pre vás na pocitovej (energetickej) úrovni, u niektorých aj vďaka vlastnej iniciatíve, či chceniu. Pred tým, než vo vzťahoch vytiahnete „zbrane“ ťažšieho kalibru, ako sú vyhrážky, ignorovanie, či iné „teátro“, myslite aj na prípadný dopad tohto konania. Celkovo sa snažte pracovať na dosiahnutí vnútornej pohody. Zdravie – oslabenejšia krížová oblasť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V celkovej rovine vám bude dopriata toľká hojnosť, koľko jej budete v tej, či onej sfére potrebovať na to, aby ste mali pocit, že ste všetko zvládli k vlastnej spokojnosti. V niektorých prípadoch síce budete musieť oprášiť akési odosobnenie sa, no v daných momentoch to bude vo váš prospech. V práci budete o čosi unavenejší, no za týmto faktom bude stáť väčšie nasadenie vlastnej trpezlivosti, očami ten čas veru neposuniete. Vzťahy prinesú príjemné posuny, novinky, či zmeny, za ktorými bude stáť spoločné chcenie, zhodnutie sa, či spoločná túžba. V tomto smere máte podporu aj v oblasti plodnosti. Zdravie – nohy, kolená.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Dospievate k uzatvoreniu neukončených vecí, záležitostí nielen z minulosti, ale aj tých, ktoré prebiehajú v prítomnosti. S každým posunom v tejto oblasti cítite intenzívnejšie svoju slobodu, púšťate sa z väzenia, do ktorého ste sa sami zavreli. Pracovné záležitosti budú u vás prepojené na viacero osôb a zabehnutie všetkým vyhovujúceho systému bude, samozrejme, dôležitým článkom – ohnivkom vo vytvorenej reťazi. Láska by vás ničím nemala prekvapiť, do vzťahov opäť zapojíte obojstranné horúce flirty. Možno ste už na to akosi pozabudli… Slobodní majú zvýšenú šancu niekoho stretnúť, spoznať. Zdravie – močové ústrojenstvo.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Tvrdohlavosť a tvrdosť otočená voči sebe bude na vás vplývať o čosi intenzívnejšie. A tak dominantnosť, ktorú voči sebe budete otáčať, môžete nechcene začať vysielať aj na tých, ktorí sa vo vašej blízkosti len mihnú, nuž jednoducho to majte pod dozorom. Na pracovisku akoby ste energeticky prevzali pozíciu silnejšej osoby a tým pádom aj samotného vodcovstva, môže sa vám stať, že k vám bude viac vzhliadané alebo sa budú viacerí dožadovať vášho názoru, či rady. V súkromí sa stanete maznavými mačičkami a kocúrikmi, ktorí túžia len po ískaní a hrejivom pocite domova. Zdravie – hrdlo, prehĺtanie, hlava – myšlienkové pochody.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Pozor na to, aby sa vaše prosby nezmenili vďaka tónu hlasu na akési rozkazy, potom nebuďte zaskočení, ak narazíte na nejaký odpor, vzdor, či prejavy nevôle. Prichádzať k vám budú len útržkové informácie, na ktoré ste už nejaký ten deň čakali, no zároveň sami sa stanete šíriteľmi príjemných správ a noviniek. V práci by vám nemali unikať hlavne korešpondenčné záležitosti, preto pozor na založené papiere, v inej práci i na nástroje, či iné veci, s ktorými prichádzate do kontaktu a ktoré poľahky môžu uniknúť vašej pozornosti. Páni sa v láske a vo vzťahoch zmenia na zvodcov, či „amantov“. Dámy, nechajte sa dobíjať, určite to budete považovať za niečo príjemné. Zdravie – oblasť 1. čakry a kostrče.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Už ste to tu dávnejšie nemali, no opäť to prišlo… karta Štvorlístok, ktorá je nositeľkou symbolu šťastia snáď hovorí sama za seba. Pre každého pojem šťastie znamená niečo iné, takže sa zamerajte na to, čo tieto emócie evokuje priamo vám. V prípade nerozhodnosti, problémov, či iných nezrovnalostí, pôjde všetko o čosi ľahšie, rýchlejšie a schodnejšie a to vám vytvorí viac potrebného priestoru na súkromie a uvoľňujúce, či dobíjajúce aktivity. V práci nič nepodceňujte, aj malý krok vpred je u vás v rámci budúcnosti veľmi dôležitý. Takže nič by nemalo byť pre vás natoľko malé a neziskové, aby ste tomu svoju pozornosť nevenovali. V láske si verte… verte v to, čo cítite… veď šťastie je na vašej strane a platí to aj pre nezadaných. Zdravie – oblasť 2. čakry, dýchanie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist