www.elenn-okienko.sk

16. 01. – 22. 01. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Nabúravanie vašich rozhodnutí, myšlienok, návrhov a nápadov okolím budete vnímať ako neférové a v niektorých prípadoch priam ako účelové. Nič si z toho nerobte, toto hádzanie polienok pod nohy vás len a len osobnostne posilní, čo vás zasa rozkýva v tom, aby ste začali konať. V prípade plánovania dlhších, prípadne náročnejších ciest, majte pod kontrolou stav vozidla a aj samotnú ručičku ukazovateľa stavu vašej nádrže, nechcete predsa niekde zostať „visieť“. V práci to „ružové“ mať nebudete, no treba zaťať zuby a tento týždeň jednoducho brať so všetkým, čo vám bude prinášať. O čosi lepšie to bude v naviazaní na financie a to i v bližšej budúcnosti. Vzťahy prinesú veľa nových, pre niektorých možno aj nepoznaných, pocitov. Všetko dlhodobejšie rozrobené a nedokončené postupne dotiahnite do požadovaného záveru, zbytočne to nepreťahujte. Zdravie – vnútorná rovnováha a vyváženosť.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Opustili ste svet, nazvime ho duchovno, príliš spadáte do povrchnosti, všetko sa točí okolo materiálnych záležitostí, ktoré dopĺňajú tie vzťahové, kde opäť narastá túžba niekoho trochu ovplyvňovať a vlastniť. Snažte sa nezabúdať na hĺbku bytia a podstaty jednotlivých sfér a všetko sa opäť utrasie do tých správnych koľají. Keď všetko pôjde hladko, čakajú vás milé a aj náhodné stretnutia, ďalej utuženie rodinných vzťahov, naďabenie na zaujímavú osobu, z čoho sa môže vykľuť aj niečo viac, u zadaných prípadné skvelé priateľstvo. Nemajte viac strach pred neznámym a neznámom, môže vám ponúknuť viac, než si myslíte. Rovnako sa nebojte ani svojich rozhodnutí a stojte si za nimi. V prípade silného nutkania pred všetkým utiecť, chvíľu postojte, povzbuďte sa, nasaďte úsmev a jednoducho vykročte, nečaká vás nič zlé a nič, čo by ste nezvládli. Zdravie – dobitie (nabratie energie) mentálnej stránky vášho Ja.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Zviaže vás strach alebo obavy z ľudí, z ich tendencie manipulovať vami, prípadne z ich neprajnosti, či sily, ktorá by mohla nabúrať vaše šťastie. Tu vám poviem moju obľúbenú vetu, ktorú si sama často pripomínam: Všetko sa nás dotýka len do takej miery, do akej to my sami pripustíme. V láske síce zaznamenáte akési turbulencie okorenené žiarlivosťou, ale aj toto zvládnete a už len z toho dôvodu, že ste na to dosť silní. V práci si stále budete pripomínať výšku vášho zárobku, preto poniektorí z vás budú poriadne „otrávení“ a ich „nabudenie“ bude viac než skleslé. Tento stav pominie, prípadne vás donúti uskutočniť kroky, ktoré ste stále odkladali. Celkový stres sa vytratí po prekročení prahu vašej domácnosti, rovnako si oddýchnete pri bežných domácich úkonoch, ktoré vám navodia potrebnú náladu pohody a zároveň istoty. Skúste pochopiť nálady a potreby vašich detí, vyhnete sa tak nepríjemným hádkam. Zdravie – kolená.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Tak veľmi sa chcete udržať v pohode, no vonkajšie podnety sú silnejšie ako vy. Reagovať budete na všetko, čo vás bude „vytáčať“, len pozor na to, aby ste niekde „neprestrelili“, takže pracujte na univerzálnom upokojení sa. Pracovné povinnosti budú napĺňať bežný štandard, no viac síl spotrebujete pri prácach napojených na vaše koníčky, či samotnú domácnosť. Láska, konkrétne tá, ktorú pocítite vy (vaše city), sa zmení na niečo vtieravé, čo vám môže skresľovať pohľady na realitu viac, než vy sami chcete. Konfliktné situácie, ktoré sami vyvoláte, alebo sa v nich ocitnete náhodne, riešte dospelo. Na detské prejavy, či akúsi vzťahovačnosť, tu rozhodne priestor nie je. V týchto dňoch si viac či menej zabojujete sami so sebou, budete mať čo robiť. Pokúste sa svoje veci nezvaľovať na niekoho iného alebo na niečo iné. Zdravie – koliky, únava.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Nadhľad a radosť zo života vám pomôže prekonať všetko, čomu v tomto týždni budete vystavení. Začne to správami, ktoré sa vám ťažšie budú prehĺtať a spracovávať, pokračovanie sa bude ťahať smerom k financiám, kde bude potrebné prehodnotiť nečakaný výdavok, no a záverom bude akési časové obmedzenie. Aby ste neprepadli smútku, kompenzácia príde po úvodných dňoch vo forme šťastíčka, ktoré sa postará o to, aby sa vám väčšie pletky vyhýbali oblúkom. Nápomocní budete niekomu vám veľmi blízkemu alebo len blízkemu, s kým zdieľate veľa spoločného. Tejto osobe, ktorá bude zničená kvôli vzťahu (nastane v ňom kríza alebo koniec), pomôžete vďaka svojim vlastným skúsenostiam. Úplne osviežujúcim bude záver týždňa, v ktorom vám vďaka niečomu pozitívnemu doslova „padne sánka“. Zdravie – váš vnútorný stav sa bude odrážať na fyzičke viac než inokedy.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

V tomto období zo seba striasate staré energie, ktoré na vás zostali nalepené ešte z predchádzajúceho roka. Vaše konanie je stále ovplyvnené záležitosťami z vašej minulosti. No tomu sa blíži koniec, nové energie rozpútajú vo vašom vnútri veľmi príjemné pochody, ktoré pretransformujete aj do svojho zmýšľania a nakoniec aj do konania. Na povrch sa bude drať vaša skutočná sila, ktorou oplývate, postupne sa vám bude ukazovať ako ju treba správne využiť pre vlastný rast. Určite sa oblúkom vyhýbajte všetkému, čo pocitovo budete vnímať ako nesprávne. Zmenené správanie niekoho, koho poznáte, môže naznačovať, že sa trápi, tu pomôže istá dávka empatie a podpory. Dni budete mať pretkané novinkami, ktoré vás udržia v hladine pozitívneho naladenia. Zdravie – spodná časť tela.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ničomu neprepadajte do hĺbky, tak sa najlepšie ubránite všetkým problémom, či pletkám, ktoré si na vás počkali a doľahli na vás, dá sa povedať v jednom období. Istota domova a láska tých, ktorí vás milujú, vás vždy bude posúvať vpred, majte to na pamäti. Silná individualita vo väčšom kolektíve vás iba vypudí na jej okraj, čo znamená, aby ste z davu nevyčnievali príliš a už vôbec nie umelo. V globále pre vás platí, aby ste každý deň konali tak, ako najlepšie viete a ako to cítite. Vzťahy, práca, ale aj pocity, budú korešpondovať s vaším nastavením, takže trochu budete ovplyvnení sami sebou, preto podstatu vecí môžete z každej strany vnímať skreslene práve vďaka tým nepríjemným, vtieravým a úplne ovplyvňujúcim vnútorným pochodom. Neobávajte sa, je to len fáza, ktorá veľmi rýchlo prehrmí a vo vás zanechaná iba akési poučenie z toho, že nemá význam upadať a klesať na duchu. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Nežeňte veci príliš do krajnosti a už vôbec sa nerýpte v tom, čo vás nijako neomína. V prípade nejakých výmen názorov rovnako nezachádzajte prílišným analyzovaním do krajnosti. V práci sa stretnete s príjemnou atmosférou, až na počudovanie, ktorá vás rovnako pozitívne rozvibruje. Vzťahy zažijú príjemné obdobie prinášajúce pochopenie, no zároveň stále platí, aby ste nezabúdali na silu ústupkov, ktoré majú vo vzťahu vždy svoje miesto. Finančne ste na tom fajn, ale neobávajte sa túžiť aj po niečom väčšom. Ocitnete sa v konkrétnej situácii, kde bude náročnejšie obhájiť si svoje konanie, či rozhodnutia, ktoré ste učinili. No nedajte sa tým nijako znechutiť alebo oslabiť. „Dupanie nohou“, ktoré sa vám dostane od určitej osoby, zmiernite obrátením danej veci na vtip alebo vhodným odľahčením. Zdravie – dýchanie (dutiny, sliznice, kašeľ a pod.).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

To, že ste svojou podstatou istým spôsobom „rýchlou strelou“, ešte neznamená, že aj ľudia, ktorými ste obklopení, musia byť rýchli a mrzkí. Prijímajte každého takého, aký v skutočnosti je a nesnažte sa nikoho meniť a ovplyvňovať, je to zbytočné. Pracovných povinností budete mať viac, tak je potrebné, aby ste si všetko správne rozvrhli, prípadne nerobili viacero vecí naraz. Láska s vami zakýva viac, než by ste čakali a to nezávisle od toho, či ste zadaní alebo slobodní. Vychutnajte si tieto príjemné a šteklivé pocity. Financie a ich stav budú zrkadlom vášho zmýšľania, tak sa podľa toho zariaďte. O čosi intenzívnejšie budete vystavovaní vlastnej váhavosti, čo je dobré, lebo vždy si vytvoríte dostatočný priestor na potrebné premýšľanie. Potešujúce a pre vás kolosálne veci sa k vám stále intenzívnejšie blížia. Zdravie – energickosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pri riešení záležitostí (súkromných, pracovných, úradných) postupujte uvážlivo a hlavne s prihliadnutím na ľudí a ľudské osudy osôb, ktorých sa to bude priamo týkať a dotýkať. Pokúste sa skrotiť vašu celkovú nervozitu, ktorá by vás mohla nechcene ovládať. V práci si spomeňte na tých, ktorí vám v minulosti s niečím pomohli, preto sa netvárte, že si to nepamätáte a už vôbec nie, ak vás o pomoc poprosia oni alebo tí, ktorí sú naozaj bezmocní. Veď, ak to spadá pod vaše kompetencie, či možnosti, a je to „kóšer“, tak prečo nie. V dlhodobejších vzťahoch narazíte na menšie nezrovnalosti týkajúce sa rozdielnosti názorov, no nie je to nič, čo by sa malo podpísať pod výraznejšie ohrozenie tohto spojenia. Nezadaní by si mali premyslieť, či „dokonalosť“, ktorú hľadajú, vôbec existuje. Finančne je to v rámci vášho štandardu. Zdravie – tlak, únava, bolesti hlavy.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Túžba vynikať by vás mohla natoľko pohltiť, že popriete samých seba, čo sa týka vašej podstaty a individuality. Vynikáte beztak už len tým, kým ste, prečo na seba teda upozorňujete niekedy priam nezmyselným spôsobom? Práca vám v tomto období pôjde pomerne od ruky, dokonca môžete siahnuť po dlhšie nevyriešených alebo prachom zapadnutých záležitostiach, čo platí aj pre súkromnú oblasť. V láske nebuďte až takí príliš hrdí a pyšní, partnera nemáme na ukazovanie, ale na ľúbenie, takže láska nech je naďalej na prvom mieste, čo sa týka vzťahovej oblasti. Všetko ostatné berte ako príjemný bonus, nie prioritu. Niektorým z vás, hlavne tým stále slobodným, sa môžu ozvať bývalé lásky, sila odpustenia má svoj význam, aj keď sa vzťah znovu neobnoví. Peniažky by vás mali tešiť. Zdravie – pocity trhania a šklbania (svaly, údy).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Kľúčovými budú pre vás informácie, ktoré sa k vám budú priebežne a postupne dostávať a to v každom smere. Od nich sa totiž budete odrážať ďalej a podľa nich si budete viaceré veci zariaďovať. Je potrebné, aby ste na nič a na nikoho netlačili a už vôbec nie na čas. Jeho naháňanie vám spôsobí práve to, čoho sa najviac obávate, a síce „nestíhačky“. Príjemnejšie pocity vás naplnia v prostredí domovov a v spoločnosti uvoľnených ľudí, ku ktorým prechovávate svoje sympatie a náklonnosť. Určitá odmlka, či ticho, ktoré môže nastať v práci, či v súvislosti s nejakými okolnosťami alebo s určitými ľuďmi, vám svojím spôsobom nateraz padne vhod, čo bude spieť k tomu, že sa intenzívnejšie sústredíte a dostanete vyššie spomínané informácie. Láska a peniaze sa vám rozhodne vyhýbať nebudú. Zdravie – uši (duchovný význam – viac počúvajte).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist