www.elenn-okienko.sk

23. 01. – 29. 01. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Napriek tomu, že sa ocitnete v nemilom rozpoložení, budú jednotlivé dni bežať vcelku plynulo. Plány vám budú vychádzať a nálada bude primeraná výsledkom, ktoré budete dosahovať. Pokiaľ budete chcieť viac, nech sa jedná o akýkoľvek smer, bude potrebné vynaloženie väčšieho úsilia. V partnerstvách sa stretnete s nepochopením, preto je potrebné, aby ste všetko dávali do tých správnych slov a tým sa nedorozumenia uhladia. Pracovné povinnosti pôjdu v niektorých dňoch z vašej strany účelovo akosi trochu bokom, za ich odkladaním sa ukrýva hlbší význam a za to, o čo sa jedná, zodpovedáte sami. Viac sa sústreďte na znamenia, ktoré k vám prichádzajú z viacerých strán, niečo vám chcú naznačiť. Zdravie – celková slabosť, imunita, pitný režim.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vzťahovačnosť vám trochu popletie hlavu, preto budete vo viacerých situáciách reagovať nežiaduco a až nevhodne. Nie všetko sa krúti len okolo vás, preto sa radšej v dôležitých momentoch držte pri zemi. Celkovo sa vyhýbajte nepríjemným konfrontáciám. V práci narazíte na nervozitu, ktorú hravo dokážete potlačiť vďaka svojmu šarmu, či humoru. Zadaní si trochu zabojujú o pozornosť svojich „polovičiek“, tie totiž rozptyľujú ľudia, ktorí sú okolo nich. Zaujaté sú aj pracovaním na svojej budúcnosti, vrátane kariéry. Neodmietajte blízkosť človeka, ktorý o vašu pozornosť úprimne stojí, hlavne vy, nezadaní. Snaživosť vložená do každého dňa v týždni bude odmenená. V prípade bezradnosti sa spoľahnite na zámer jednotlivých udalostí a vyššiu pomoc. Zdravie – pohyb, sila, energia.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V prípade vyskočenia akéhokoľvek problému je fajn, ak sa mu pozriete na zúbok pekne zblízka, sami najlepšie viete, že útekom nič nevyriešite. Okolo malicherností nerobte zbytočne veľa rozruchu a nenafukujte veci do väčších rozmerov, než im v skutočnosti prináleží. Každý deň tohto týždňa bude pre vás školou, prinesie vám niečo nové, naučíte sa vysporiadať so záležitosťami rýchlejšie vďaka vlastnému úsudku a neobávajte sa zapojiť aj intuíciu. V láske na svoje „polovičky“ netlačte, inak sa udeje pravý opak vášho úmyslu – budete sa od seba vzďaľovať, dajte teda partnerovi/ke „dýchať“. V práci si prídete na svoje už len vďaka tomu, že svojimi názormi a postojmi určite svoje okolie zaujmete. Zdravie – krk, krčná chrbtica.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nepotláčajte v sebe radostné prejavy a pocity len preto, že vám to príde pokrytecké z dôvodu,

že niektorí okolo vás kvôli niečomu smútia. Vaši priatelia, aj keď je ich len zopár, budú vašu radosť určite s láskou zdieľať s vami. S nevrlosťou konkrétnej osoby sa stretnete na pracovisku, nedajte sa ňou, ani jej gestami zastrašiť, nemá až takú vnútornú silu, v akom meradle ju prezentujete. Ako sa hovorí, a ako je každému známe, miesto v kúte, kam sa vás táto osoba bude snažiť zahnať, nie je určené pre vás. V láske nebuďte sebeckí, do tejto oblasti budete totiž skĺzať. Nenechajte svoj vzťah ovlažiť natoľko, že tento stav sa stane zlým, až nezvratným. Nebuďte leniví a „žgrlošskí“ na svoju lásku a svojim „polovičkám“ ju aj prejavujte. Peniažky neslúžia na chvastanie sa, buďte pripravení na vyšší výdavok. Zdravie – hlava, chrbát.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Vaša snaha bude odmenená, nastáva totiž čas, kde sa vám akékoľvek vynaložené úsilie vracia späť, síce to bude mať rôzne prevedenia a formy, no o váš úsmev a príjemné pocity sa to určite postará. V týchto dňoch sa rozhodne nevzdávajte a nedajte na sebe znať ani prípadnú chvíľkovú slabosť, či zranenie, oslabilo by vás to viac, než by ste čakali a následne by ste to pretavili aj do jednotlivých dní, čo platí prioritne pre emočnejšie a ešte nevyzreté Levy. V práci vás niečo (nejaká pre ostatných nebadateľná maličkosť) zaujme natoľko, že z toho vzíde niečo veľmi zaujímavé a to vďaka vám prirodzene danej nápaditosti a kreativite. Vo vzťahoch zažijete akýsi boom, stredobodom pozornosti vám bude vlastný vzťah a to aj v prípade, že o to stáť nebudete. Peniažky majte vždy zrátané, chce to prehľad. Zdravie – žalúdok a podbruško.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nebuďte voči sebe lakomí, neochudobňujte sa o lásku, poznanie, zážitky a skúsenosti. Nezvaľujte to na strach, či únavu, vylezte pekne z úkrytu na svetlo sveta a prijímajte každodenné výzvy s vervou a pozitívnym naladením. V práci si dajte pozor na to, aby ste si nedovolili voči nadriadeným, či niektorým iným ľuďom viac, než je prípustné. Možno budete v práve, ale ako sami najlepšie viete, to nikoho zaujímať nebude, iba, ak by ste sa postavili za seba a nemali strach z prípadných dôsledkov, s ktorými zároveň budete rátať a aj ich prijmete. No na to si trúfnu naozaj len tí silní a vyrovnaní. Láska vám svoje dvere otvorí, je len na vás, či túto šancu využijete. Zadaní sa stretnú s kvapkami žiarlivosti, čo stále môžete premeniť na energiu, ktorú vložíte do existujúceho vzťahu. Zdravie – svaly.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Keďže na vás bude sadať akási „ješitnosť“, viacero vecí si trošku, smiešnym, či bizarným spôsobom, skomplikujete, čo si určite všimne nielen vaše okolie, ale aj ľudia, ktorých to škodoradostne poteší. Veľa síl budete potrebovať na riešenie sporov, ktoré úzko súvisia s vaším súkromím, rovnako sa aj v tomto prípade obrňte nadhľadom. V práci sa stretnete s nepochopením, nič si z toho nerobte a už vôbec nič z toho si nepripúšťajte, inak vás to ohluší a paralyzuje do väčšej hĺbky, než by sa zdalo. Znamená to, že by sa vám už nemuselo dariť ani tak ako doteraz. V partnerstvách poľavíte z tvrdohlavosti, čo otvorí priestor lahodnej nežnosti, úprimnosti a aj romantike. Nezadaní by sa mali zamyslieť nad silou svojho ega. Zdravie – ústa, hrdlo.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Spomalené tempo si nejaký ten deň ešte môžete dovoliť, no potom by bolo fajn, keby ste sa znovu naštartovali, inak si necháte uniknúť viacero skvelých príležitostí. Znamená to, že na vašu mľandravosť môžete iba doplatiť, energickosť je vám daná, vie sa to o vás, tak ju neodkladajte práve teraz, keď sa okolo vás bude kadečo zaujímavé diať. V partnerstvách sa budete zamýšľať nad skutočnými nezmyselnosťami, ktoré budete vyťahovať na svetlo sveta a tým svoje „polovičky“ znechucovať. Osamelé osôbky by sa nemali ľutovať a v čase svojej slobody radšej pracovať na svojich osobnostiach a raste. Obdobie je rovnako naklonené vzdelávaniu, tok nových informácií budete ľahko a rýchlo spracovávať. Na stretnutie s prípadnou nevraživosťou reagujte pokojne a pohodovo, nedajte sa touto lavínou strhnúť. Zdravie – prekrvenie – krvný obeh.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vnútorná nerovnováha a celková nepohoda môže nabúrať váš zabehnutý, každodenný život. Potom teda neplačte, že vám to, či ono, nevychádza, prípadne, že máte zlé dni, či nepriaznivejšie obdobie, v podstate ste sa pod to podpísali sami. Pokiaľ sa dokážete vzchopiť a byť vyrovnaní, v každom dni nájdete pre seba niečo povzbudzujúce, lichotivé a pozitívne. V rodine sa stretnete s rozdielnosťou názorov, no nesnažte sa za každú cenu presadzovať iba ten svoj, vzájomne sa vypočujte a snažte sa nájsť pri riešení kompromis, nehľadajte víťaza. V partnerovi/ke nehľadajte konkurenciu a to ani v prípade porovnávania zárobkov, veď ste tandem, nie súperi, prestaňte sa tak správať, výčitky, hlavne tie neprimerané, či neopodstatnené, radšej preglgnite, je to pre vaše dobro. Nezadaných niekto veľmi zaujme. Zdravie – tráviaci trakt.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Veľmi radi sa stále s niekým porovnávate a hľadáte na sebe to, čo je potrebné vylepšovať. Vylepšujte to však preto, lebo to sami chcete pre svoje dobro, nie preto, aby ste zaujali alebo na seba povrchne upútali pozornosť. Máte v sebe veľa kvalít, ktoré stačí len oprášiť, trošku „vypilovať“ a možno sa vy stanete tými, podľa ktorých sa budú snažiť formovať tí ostatní. Horúce flirty vedia pozdvihnúť, no pokiaľ neodhadnete určitú hranicu, môžete poškodiť to, čo vám funguje už dlhodobo a to, na čom vám v skutočnosti aj záleží. Pozornosťou sa potešte a využite ju na správne dobitie roztopašnou a hravou energiou, ktorú môžete využiť na tých správnych miestach. Z voľného času si ukrojte aj pre svojich najbližších, všetkým stranám to padne vhod a to aj napriek tomu, že pracovne budete vyťaženejší. Zdravie – kosti, kĺby.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nepridávajte vodu na mlyn tam, kde je to očakávané účelovo, čo v preklade znamená, aby ste nerobili to, k čomu budete niektorými ľuďmi účelovo zahnaní, čím budete prihrávať iba k ich osohu. V práci si „hľaďte svojho“ a oblúkom sa vyhýbajte intrigovaniu, nezabúdajte na to, že vám v žilách prúdi spravodlivosť, ktorej ste zástancom. Viac úspešnosti sadne na tých, ktorí sa venujú podnikateľskej činnosti, konečne sa niečo posunie vpred. Partnerstvo vám prinesie nové poznanie a síce, že city iných, ako aj ich potreby, nie sú vám ľahostajné, čiže nie ste až takými „tvrdými“, ako môže k tomuto tvrdeniu zvádzať váš prezent. Nezadaní pocítia na sebe vo väčšej spoločnosti skúmavý pohľad, určite ho opätujte, bude to šteklivo zaujímavé. V prípade, že budete cítiť na sebe veľký tlak okolia, pokojne poľavte a doprajte si oddych. Zdravie – ľadviny, krížová oblasť.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Znížená rýchlosť bude v tomto týždni pre vás skôr devízou než nedostatkom, vďaka tomu budete zachytávať všetko potrebné, čo by ste pri bežnom svojom tempe naozaj prehliadali. Nenúťte sa a nesiľte do ničoho, kde intuitívne pocítite, že to nie je dobré. Práca u vás nadobudne v týchto dňoch iný rozmer, dokope vás tým správnym spôsobom k vyšším výkonom, ktorých ste individuálne schopní. Láska, aká je sladká, tak bude pre vás mať aj horkejšiu príchuť, niečo nevyjde podľa vašich predstáv a tak sa otvorí priestor na obviňovanie, následne ospravedlňovanie a niekde aj slzy. Čo tak tomuto procesu celkovo predísť a všetko riešiť pokojne, priamo a hlavne s vypočutím a precítením aj druhej strany. Osamelé dušičky sú k nájdeniu lásky naozaj blízko, len to chce veriť. Zdravie – bloky, bolesť, hybnosť – pomôže masáž, cvičenie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist