www.elenn-okienko.sk

13. 02. – 19. 02. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vašou slabinou, ktorá sa bude s vami ťahať celý týždeň, bude prílišná váhavosť. Vďaka nej vám môžu uniknúť niektoré prospešné príležitosti, preto sa pokúste rýchlejšie a sústredenejšie rozhodovať. Dajte si poradiť od skúsenejších a zbehlejších ľudí, ktorí sa v danej sfére vyznajú alebo vám aspoň vedia posunúť informácie, čoho sa vyvarovať. Rýchla zmena názorov nemusí na vás vrhať to najlepšie svetlo. Keď už budete tak konať, aspoň túto zmenu podložte adekvátnym vysvetlením. Vzťahy narazia na intenzívnu žiarlivosť, ktorá vám v určitých momentoch doslova zatieni myseľ, no ubližujete tým nielen sebe, ale aj tomu druhému. Práca vám prinesie nové myslenie, čím sa udeje to, že sa vám otvoria viaceré možnosti ako napredovať a uplatniť sa. Zdravie – „lámka“ – celkový pocit „ubolenosti“.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Kde nie je viera, nie je ani chuť niečo pre vlastný posun spraviť. Snažte sa pevne postaviť na vlastné nohy a na zem. Chce to neochvejnú vieru, ktorú by ste nemali spochybňovať a „nabúravať“ silou nejakých menších neúspechov, ktoré treba prijať ako bežnú súčasť života. Pracovných povinností budete mať v rôznych smeroch a na rôznych stranách viac, ale chce to na ich priebežné naplnenie určitý systém, no rozhodne nič z toho neodkladajte na neskôr, hovoríme o dňoch, až týždňoch. Čo sa týka lásky, v nejakom smere bude naplnená jedna veľmi silná túžba, či prianie, čo sa podpíše pod príjemnú a ľahko chytľavú dobrú náladu. Vo všeobecnosti buďte vo všetkom detailnejší a pri kontakte s inými platí aj zvýšená sústredenosť, či intenzívnejšie počúvanie a načúvanie. Zdravie – končatiny.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Pokiaľ narazíte na univerzálny neúspech, nič si z toho nerobte. Platí, o čo viac sa budete snažiť, o to ťažšie to pôjde alebo horšie dopadne. Na margo toho si radšej doprajte potrebný oddych a dostatok času na načerpanie potrebnej energie. Naučte sa dopriať pokoj nielen svojmu telu, ale aj mysli a duši. Najlepšie by bolo, ak by ste to dokázali skĺbiť. Následne sa môžete s vervou pustiť do čohokoľvek, určite vám to pôjde ľahšie, než keby ste na všetko tlačili z posledných síl. V láske sa môžete spoľahnúť na vlastné pocity, ako aj ich silu, tá vás povedie a usmerní tým správnym spôsobom. V práci sa nedajte vyrušiť „ukecanosťou“ kolegu/yne, no ak si to pripustíte, vaša sústredenosť na povinnosti je tým pádom „v kýbli“. Vo všeobecnosti si dobre premyslite svoje odpovede: áno a nie. Zdravie – oblasť 5. čakry, vrátane komunikácie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Keď sa prestanete na niektoré záležitosti a ľudí pozerať príliš odťažito, až nadľahčene, uvidíte skutočnú podstatu veci, ku ktorej sa budete vedieť o to trefnejšie postaviť alebo sa k nej vyjadriť. Niektoré veci vám nepôjdu podľa predstáv, čo treba len prečkať, určite sa nesnažte ticho prebíjať za každú cenu, veľmi rýchlo by sa vám to vrátilo. V láske sa stretnete so silnou empatiou, pochopením a nežnosťou. Toto všetko by ste mali aj prijímať, no rovnako aj dávať, nebuďte sebeckí. Práca vám prinesie do duše nepokoj, niečo sa zmenilo a ak na to prídete, o čo konkrétne sa jedná, budete si to vedieť pomenovať a potom príde na rad aj fakt, že sa s tým bude dať narábať a vášmu vnútru sa znovu uľaví. Nespochybňujte seba, svoje rozhodnutia, ani svoje pocity. Zdravie – hlava.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Do popredia pôjde grácia Levov, bude pútavá, magnetizujúca a väčšina ľudí sa vám vďaka tomuto čaru, čaru osobnosti, dobrovoľne podvolí. Vaše pôsobenie bude natoľko silné a sebaisté, že zmätiete aj tie najsilnejšie osobnosti, s ktorými sa stretnete. Zbadáte to vďaka faktu, že málokto z cudzích alebo menej známych ľudí sa vám dokáže pozerať do očí dlhšiu chvíľu. V práci si môžete klásť podmienky, ale treba ísť na to s ľahkosťou, rovnako sa k vám „dokotúľa“ zaujímavá príležitosť, ako si nejaké peniažky zarobiť a to rýchlo a efektívne. Láska bude na vás doliehať a niektorí z vás budú musieť vyjsť s pravdou von a tak vyjadriť svoje pocity voči človeku, ktorý o tom netušil. V dlhodobejších vzťahoch pôjde viac do popredia ženská sila a energia. Zdravie – oslabená stredová časť tela.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Fňukanie do vankúša a prípadné sťažovanie sa vám nepomôže, práve naopak, je to nežiaduce. Pokiaľ sa nebudete cítiť vo svojej koži, radšej seďte doma a venujte sa činnostiam, ktorými si zamestnáte telo, či myseľ alebo oboje zároveň. Neotvárajte priestor tomu, aby ste prepadli vlastnému smútku. Pozor si dávajte na prácu, nemali by ste v ničom výraznejšie „chybovať“, inak sa stanete terčom všeobecného záujmu, čo by vám nebolo príjemné. Vaše slovné reakcie môžu byť veľmi štipľavé, až bolestivé, preto, pokiaľ máte niečo povedať, prehodnoťte vhodnosť týchto myšlienok a viet, ktoré plánujete vypustiť „do éteru“. Láska a vzťahy si prejdú „zaťažkávajúcim“ obdobím. Chce to silné odhodlanie prekonať to a zvládnuť. Vo všeobecnosti platí, aby ste nepoukazovali na chyby iných, aby nebolo poukazované na tie vaše. Zdravie – prechladnutia rôzneho charakteru.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Budete sa cítiť sebaisto a to pri každom človeku a v každej situácii. Karta vyobrazujúca Jazdca na koni v tomto prípade znamená, aby ste sa v sedle poriadne držali, inak vám hrozí pád. Nezabúdajte, že vždy niekde chodí nejaká bytosť, ktorú môžete nečakane stretnúť a táto vás razom z vašej pozície môže zhodiť, preto trošku pribrzdite. Zároveň buďte pripravení na jednu alebo viacero zaujímavých, niekedy až zarážajúcich správ, tieto sa vás dokonca môžu dotknúť, buď v ich plnej sile alebo len okrajovo. Vo všeobecnosti by ste nemali byť jednostrannými v prípade, ak bude potrebné riešiť nejaké domáce záležitosti. V práci by sa vám malo dariť a to dokonca privodí na vašu tvár krásny úsmev. V srdcových záležitostiach sa so svojím partnerom v tomto období dokonale zladíte a budete fungovať ako jeden. Zdravie – kŕče, kŕčovitosť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Všetko „zlé“ sa veľmi rýchlo zaženie, budete chránení pred nepríjemnosťami, ako aj všetkým, čo by vám malo akokoľvek ublížiť. Viac budete v tomto období narážať na ľudí, ktorí majú na život rozdielny pohľad a názory, no nič z toho sa vás nebude priamo dotýkať, ako by bolo tomu inokedy. Príležitosť ukázať svoje skryté schopnosti a danosti príde v druhej polovici týždňa, tak to naplno využite. V partnerstvách síce narazíte na menšie nedorozumenie, ale nie je to nič, čo by vám náladu alebo daný deň pokazilo, naopak, po vyjasnení si záležitostí sa na tom schuti spoločne zasmejete. Nezadaní, poproste o pomoc pri hľadaní lásky anjelov. V práci si preventívne, a aj napriek ochrane, ktorú nad sebou máte, dávajte „bacha“ na závistlivosť a neprajnosť. Zdravie – pálenie záhy, „kyselina“, ťažšie trávenie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Čakanie, prijímanie a pocit vyrovnanosti sa oplatil. K vám prichádza obdobie univerzálneho zadosťučinenia, dariť sa vám bude všade a vo všetkom, sprevádzané to bude obrovskou radosťou a vnútorným pocitom naplnenia. Čo viac si priať? Iba toľko, aby ste si niečo „nepokašľali“ vlastnou „ješitnosťou“, či prehnanými očakávaniami. Za všetko buďte vďační a nezabúdajte ani na potrebnú pokornosť. V práci sa stretnete s príjemnou atmosférou, ktorú nenabúra ani nepríjemná nálada, či „ofučanosť“ šéfa, ktorý sa zle vyspal. Láska vám prinesie zmeny, ale len tie dobré a tie, o ktoré budete stáť. Univerzálne pre všetkých platí obdobie plodnosti, vrátane tej fyzickej, takže tí, ktorí túžia po potomstve, majú zelenú. Pokúste sa na seba pozrieť zblízka a konečne uvidíte tú krásu, ktorú vnímajú práve tí, ktorí vás majú radi. Zdravie – ospalosť, pitný režim, pružnosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Buďte ku každému féroví, vrátane samých seba, neopláca sa aplikovať do svojho bytia a žitia faloš, podrazy a pretvárku. Kritika je v poriadku, pokiaľ je opodstatnená a má svoj zmysel, no nezhadzujte ľudí s dobrým srdcom len pre pocit, že vy pri nich porastiete. Zamerajte sa na svoje súkromie, kde sa niečo deje, či už priamo v partnerstve alebo v rodine, kde bude potrebná vaša pomoc a plná zainteresovanosť. Tie silnejšie, a vďaka odžitému vyzretejšie a poučenejšie, osôbky nebudú riešiť vyššie napísané záležitosti, ale len seba a výraznejšie sa zamerajú na svoju domácnosť, či svojich blízkych. V láske sa stretnete s výmenou názorov a v práci narazíte na prejavy odporu – niekto sa vám bude vzpierať. Pozor na peniaze, ich stratu, či nadmernú útratu. Zdravie – krk, plecia.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Doľahne na vás „spoločenská“ nálada, budete vyhľadávať ľudí a väčšiu spoločnosť, aby ste precítili silu a pôsobenie viacerých energií naraz. Budete veľmi pozitívne naladení, čo sa odrazí aj v sfére, že sa vám bude dariť. Veľmi dobré vyhliadky na vás čakajú v práci, budete neprehliadnuteľní a nezastaviteľní. Rovnako sa môžete stretnúť s tým, že vo vašich rukách skončí nejedna pozvánka na takú, či onakú akciu. Stretnete veľa zaujímavých ľudí, z ktorých niektorí budú pre vás a vašu osobnosť väčším prínosom. V partnerstvách si všetko veľmi rýchlo doriešite a tak si s pokojom na duši môžete povedať, že váš vzťah naozaj funguje a je v poriadku. O čosi viac si dávajte pozor na rýchlosť a to v každom smere, čo znamená, aby ste si na všetko nechali dostatok času a nikam sa zbytočne nehnali a neponáhľali. Zdravie – opatrnosť pri náročnejších úkonoch, zhyboch a pod. – prudké, nekoordinované pohyby.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

O čo menej sa budete sústreďovať na to, čo nefunguje, o to viac sa vám budú ukazovať veci, v ktorých vám to „šľape“ priam ukážkovo. Je potrebné, aby ste konečne videli aj ďalej, než len na koniec vlastného nosa. Poobzerajte sa okolo seba a uvedomte si, že ste ľuďmi, ktorí sa v podstate nemajú na čo sťažovať a to bude pre vás veľmi oslobodzujúce. V tomto týždni sa zhlboka nadýchnete a pocítite obrovský príval čistej energie, ktorá vás následne bude posúvať len k tomu dobrému. V práci si dajte pozor na nedokončené a rozrobené veci, ktoré už dlhšie nemôžu čakať. V partnerstvách, vo všeobecnosti a aj v súkromí, sa stretnete s príjemnou odozvou typu, ako budete konať vy, rovnako budú konať ľudia okolo vás, aj váš partner. Vzájomne si ukážte prechovávajúcu úctu a v prípade svojich „polovičiek“ aj to, ako vám na sebe navzájom záleží a ako sa ľúbite. Zdravie – ruky a dýchanie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová
Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist