www.elenn-okienko.sk

04. 09. – 10. 09. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Všetky plány na chvíľu odložte, „predýchajte“ krásu jednotlivých dní, všetko negatívne vypúšťajte každým intenzívnym výdychom. Vaše oči by mali byť doširoka otvorené, aby ste si naplno uvedomovali, v čom spočívajú skutočné hodnoty nášho bytia. Veď všetko je pominuteľné a práve preto by ste mali znásobiť všetky šťastné chvíle, ktoré vás budú napĺňať a zároveň vaše vnútro vyplnia len tými najpríjemnejšími pocitmi, ktoré môžete zužitkovať ďalej. Ak sa vám to podarí, aj cesta k vyššie spomínaným plánom bude rýchlejšia, schodnejšia a ľahšia. Kvitnúť môžeme všetci a to nezávisle od veku, či toho, čo v sebe nosíme. Chce to len silu, odhodlanie, prijatie a iný uhol pohľadu. Ste v procese celkového očistenia a prečistenia. Zdravie – hlava, žalúdok (nechutenstvo, trávenie) a pokožka.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Kráčate stále vpred, niekedy sa ani nepozastavíte a dokonca sa podaktorí z vás boja aj ohliadnuť späť. Veľmi chcete vidieť ďaleko dopredu s uistením, že všetko bude klapať podľa vašich predstáv. Je to správne a áno, bude to klapať, no zároveň je potrebné vziať na vedomie, že naša cesta je aj o skúškach, menších pletkách, či samotnom vyčerpaní, čo je prirodzené a ľudské. Nebuďte na seba prísni a už vôbec si nevyčítajte nejaké prešľapy, veď tie vás posúvajú a učia. V každom dni tohto týždňa vám intuícia bude skvelým poradcom v prípade potrebného rozhodovania sa, takže niet sa čoho obávať, všetko sa bude vyvíjať a napredovať tak ako má. Zdravie – párové orgány a oblasť 2 čakry.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Svoj čas venujte sebe, svojim pocitom, rodine a tomu, čo vám robí radosť namiesto toho, aby ste sa zaoberali, či už klebetením alebo riešením iných ľudských osudov, ktoré sa vás v podstate nijako netýkajú a iba vás obaľujú akýmisi ťaživými škrupuľami. Ku krajšiemu svetu prispejete tým, že sami budete na sebe pracovať a to v prvom rade kvôli sebe. V práci, súkromí a aj na poli lásky sa budete stretávať s tým, že všetko sa dá a všetko je možné, pokiaľ je chcenie podkuté vierou a pozitivizmom, na ktorom je niekedy fajn popracovať si intenzívnejšie a pravidelnejšie. Blíženci, hlavu hore, odhodlanie a úsmev – toto všetko vám prinesie veľmi príjemné chvíle a zážitky. Zdravie – hlava (bolesti, tlaky, preplnenie).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

S univerzálnou láskou v srdci ste veľmi silní, vďaka čomu môžete pracovať na sebe a zároveň pomáhať všetkým, ktorí pomoc, podporu, vypočutie a pochopenie potrebujú. Čokoľvek, čo vás trápi, sa pod intenzitou lásky rozpustí, oslabí, čím podporíte všetko to dobré a krásne. Jednoducho povedané, všetko ťaživé bude presvetlené a vyriešené, čím sa vám značne uľaví. V záťažových situáciách sa nedajte nikým a ničím vykoľajiť, sústreďte sa na seba a na váš vnútorný pocit, či hlas. Väčšie zmeny, samozrejme, kladného charakteru, môžete vnímať prioritne v oblasti vzťahov. Niekto z vašej minulosti bude stáť o vašu pozornosť a odpustenie. Zdravie – oblasť čela, podbruška a chrbtica.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Do popredia pôjde vaša gracióznosť, elegancia a šarm. Jedna pochvala bude striedať tú ďalšiu, vaše vyžarovanie budete natoľko intenzívne, že pri komunikácii s vami sa ľudia uvoľnia, odviažu a podaktorí dokonca poriadne rozrozprávajú. Pocit úľavy budú vo vašej prítomnosti vnímať hlavne zádumčiví ľudia zviazaní vlastnými strachmi a pocitmi. Vašou úlohou v tomto týždni je žiariť, čo sa týka vás samotných, ste nastavení na prijímanie dobrých a ešte lepších správ, čo sa aj bude diať. Dokonca sa vám vyriešia aj záležitosti dlhšie ležiace ladom. Zdravie – držanie tela, základná čakra – podporenie ženskosti, mužskosti.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Túžba vynikať sa bude striedať s tou, ako sa stať čo najviac „neviditeľnými“. Netrápte sa nad týmto rozporom, ktorý vás môže poriadne unavovať. Priatelia a rodina to v podstate vyriešia za vás, čo znamená, že vás budú zamestnávať len tým najpríjemnejším spôsobom. Prirodzene, do popredia pôjdete tam, kde máte a naopak a to dokonca bez toho, aby ste si to uvedomovali. Neobídu vás častejšie oslavy, či iné spoločenské akcie, kde správnym spôsobom pookrejete. V práci sa vám bude dariť s ľahkosťou a nenútene, čo prispeje k vášmu lepšiemu naladeniu. Príťažlivá bude pre vás zelená farba. Zdravie – oblasť krížov, sedacie svalstvo – nerv.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Na to, aby ste napredovali a vo všetkom sa posúvali, musíte niečo pustiť. Pomôžete si tým, že sa odpútate od svojej minulosti a od pocitu, ako vám vtedy alebo onehdy bolo ublížené. Poloha trpiteľa a sebaľútosti vás bude brzdiť. Nakopnite sa a dajte si sami pred sebou do popredia svoje kvality a danosti, vďaka čomu si uvedomíte, akí ste vlastne šikovní, precízni, vynaliezaví a inovatívni. Niekedy si to jednoducho musíte pripomenúť, aby ste sa vyhrabali z nánosov prachu, či „bahna“, ktoré ste si sami nazhromaždili. Život nie sú preteky, hľaďte si svojho bez ohľadu na to, kto je podľa vás, niekedy aj na základe klamlivého zdania, pred vami. Zdravie – celkové zharmonizovanie sa.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Snažíte sa sústreďovať na všetko, čo je podľa vás vo vašom bytí od prítomnosti smerom k budúcnosti kľúčovým, zapájate do toho svoj um, analyzovanie a všetko, čo by vás priviedlo k uspokojivým odpovediam a výsledkom. Kľúčovým ste predsa vy sami a ak sa napojíte na svoje vnútorné Ja, prípadne na anjelov, budete konať prirodzene a s tým, že všetko sa bude vyvíjať podľa vašich predstáv. V tomto týždni sa vám udeje viacero prelomových situácií, ktoré budú niesť so sebou úsmev, radosť a aj príjemný údiv. Príde aj k rozuzleniu niektorých nedorozumení. Zdravie – močové cesty a mechúr.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Nedajte sa rozladiť prípadnou neprajnosťou, či podľa vás nie príliš dobrými správami, môže vás to ovplyvniť natoľko, že to budete citeľne prenášať do okolia, ktoré vám to bude o to silnejšie zrkadliť spätne k vám a vy sa budete čudovať prečo… Viac by ste mali zo seba vkladať do prezentu svojho prirodzeného „ja“ a vašej skutočnej osobnosti, nemalo by vám byť všetko jedno a už vôbec nie to, ako na niektorých ľudí  pôsobíte už z dlhodobého hľadiska. Hovorím o tých, ktorí si nezakladajú na prvom, niekedy klamlivom dojme (niekedy ani nevieme, v akom rozpoložení a akej životnej situácii sme človeka spoznali). Týždeň sa bude niesť v znamení akéhosi, v dobrom smere mysleného, „prebratia sa“. Zdravie – ruky, šľachy – natiahnutie, bolestivosť, trhanie.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nebuďte mrzutí a zamračení na celý svet len preto, že… Prečo vlastne? Už ani sami neviete? No vidíte! A aký to má potom zmysel, iba vás bolí hlava a ste unavení. Pekne narovnajte vrásky na čele a sústreďujte sa na vlastnú vnútornú radosť, ktorej, keď budete chcieť, „nájdete“ fúru. V jednotlivých dňoch sa začnú postupne kryštalizovať všetky pre vás potrebné a dôležité záležitosti a zhodnotíte, že ste sa trápili alebo zaťažovali vlastne pre nič-za nič. Dajte sebe a vyšším silám trochu času, čo premostím na fakt, aby ste si „popracovali“ na trpezlivosti. Zdravie – dýchanie, hrdlo mandle, uzliny.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Napriek tomu, že vnímate celkové energetické „dusno“, je fajn dovoliť si vymaniť sa z akéhosi kŕča. Pustite do popredia svoje vnútorné dieťa, naň naviazanú hravosť, ľahkosť, no aj bezprostrednosť, či spontánnosť, ktorá vám v určitých situáciách pomôže v partnerstve, ba dokonca aj v práci. Okrem toho sa snažte zo svojho času „ukrojiť“ práve pre tých najmenších a síce deti, či vnúčatá. Najlepším liekom na ich „boľačky“, či trápenie je vaša prítomnosť a starostlivosť. Citlivejšími na silu intuície bude nežnejšia časť znamenia, zlaďte sa a uvidíte, ako vám bude nápomocná. Zdravie – oblasť 4. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Budete spadať do sféry, v ktorej budete riešiť financie a ich náväznosť na to, čo si môžete dovoliť a kde po správnosti bude nutné „ukrojiť“. Leto končí a tak bilancujete, čo všetko vás výlety, dovolenky a iné radosti stáli. Žiaden strach, všetko vám vydá tak, ako má. Aj v práci to bude lepšie, ak sa na to správne naladíte. Vo všeobecnosti budete oplývať rýchlosťou, akousi „mrštnosťou“, pracovitosťou a šikovnosťou, čo aj dobre zúročíte. O čosi náročnejšie a ťaživejšie budú partnerské nezhody, ktorým sa dá predísť, prípadne vďaka komunikácii ich riešiť a zahladiť hneď na začiatku. Zdravie – zuby, krk.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist