www.elenn-okienko.sk

08. 05. – 14. 05. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pohodu, ktorú si želáte a na ktorej budete pracovať, narušia ľudia, ktorí vás budú znervózňovať už len tým, že sa vôbec pokúsia akokoľvek prejaviť sa. Za nepríjemné a podliezavé bude pre vás vystatovanie sa a prehnané chválenkárstvo u tých, kde viete, aké pozadie sa za danými skutočnosťami ukrýva. V práci na vás sadnú lenivejšie dni, kde sa trošku preberiete a ožijete pri riešení prekážok, problémov, či neočakávaných a nepredvídateľných pletiek rôzneho rázu. K láske patria nielen slová, ale aj samotné prejavy, ktoré jej silu hrejivo odzrkadlia. Zdravie – nohy, lymfatický systém.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Už sa nevracajte do minulosti a k tomu, ako, kto a do akej miery vám ublížil, je čas urobiť naozaj hrubú čiaru a sústrediť sa na prítomnosť, v ktorej si stále môžete plniť svoje predstavy, či už pracovné alebo voľno časové. Vo vzťahoch nevyčítajte svojim „polovičkám“ to, čo v  podstate sami robíte. Niektoré lásky sa ocitnú vo väčšej kríze, iné sa ešte len začínajú. Celý týždeň bude pre vás Býkov výrazne zameraný práve na lásku a riešenie všetkého, čo s ňou úzko súvisí. V robote nemajte príliš široké ramená, inak sa vám silácke reči o tom, že sami skončíte a odídete, stanú realitou. Zdravie – nasávajte dostatok energie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Ožívate a na pery sa vám opäť vracia úsmev, ktorý je neklamným znakom toho, že ste spokojnejší a vyrovnanejší, než v predchádzajúce dni. V týchto dňoch sa opäť ocitnete v obkľúčení stálej spoločnosti a ľudí, s ktorými budete viesť obohacujúce a zaujímavé rozhovory. V pracovnej sfére sa vám zverí atraktívnejšia úloha. Tí ostatní, ktorí majú stereotypnejšiu prácu, vsadia na skvelý kolektív, ktorý im bude prinášať potrebnú pohodu. Láska nie je len o tom, že sa v páre zavriete niekam do súkromia, vyrazte si s kamošmi na kávu, či pivo, duchovne vás to osvieži. Zdravie – pohyblivosť, hybnosť, žalúdok.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Chmáry a tmavšia obloha sa vám prejasní a vy si opäť poviete, ako sa tešíte z toho, že je jar a všetko všade prekvitá, vrátane vás. Nevšímajte si závistlivosť, ktorú si vo svojej blízkosti uvedomujete, nedajte sa ňou strhnúť. V práci sa všetko potrebné vyrieši a prečistí a tak si s vnútorným pokojom „hľaďte svojho“, je pravdepodobné, že môžete zožať aj nejakú motivujúcu pochvalu. Vaši životní partneri precitajú v tom, že ste pre rodinu a jej hladké fungovanie veľmi dôležitými. Vy ste tí, ktorí udržujú potrebné teplo domova, teraz v tom majú už úplne jasno. Kto vie? Možno dostanete aj nejaký malý darček ako prejav úcty. Zdravie – stravovanie – trávenie, zápcha, bolesti brucha.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Neochvejne si kráčate po svojej ceste a v prípade, že ste nútení vybrať si nejaký smer, ako naznačuje karta so symbolikou rázcestia, nezaváhate ani na chvíľu, potiahne vás hlas vášho srdca a sila intuície. Vo všeobecnosti budete na sebe a svojom správaní cítiť výraznejšie zmeny, ktoré jednoducho prijmite za svoje a naučte sa s nimi v každodennom živote koexistovať. V práci si budete vyberať z viacerých možností, môžu vás zaskočiť neočakávané ponuky, ktoré so sebou prinesú veľmi zaujímavé podmienky. V láske sa stretnete so silou empatie, nezadaných očarí sila osobnosti výraznejšieho človeka. Zdravie – celá oblasť hrudníka.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Okolo vás a vo vašej blízkosti sa bude šíriť čistota ako vnútorný stav, vo všetkom budete mať jasno a preto vás nič a nikde nezaskočí. Nevylučujem, že sa vám do životov pripletú noví ľudia, s ktorými si budete veľmi rozumieť, čiže majú vám do vašich životov niečo priniesť. V pracovnej sfére budete o čosi opatrnejší a lojalita naberie vo vašom chápaní a vnímaní iný rozmer. Aký? Nuž, počúvajte, čo vám vzíde z boja hlavy a srdca. Na poli lásky to budú mať o čosi schodnejšie a jednoduchšie ženy a to v oboch pozíciách, teda aj ako partnerky, či manželky, ale aj tie ostatné, ktoré lásku ešte len hľadajú. Muži budú vzťahovačnejší, čo im bude prinášať menšie komplikácie. Zdravie – pokožka, znamienka, ekzémy, opary a pod.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Neposednosť, ktorá vami bude lomcovať v tomto týždni, sa výraznejšie podpíše aj pod vašu nepozornosť a aj to, že nebudete počúvať a preto to niektorí ľudia, vrátane členov rodiny, môžu jednoducho bez výčitiek vzdať a počkať si, kým im budete venovať potrebnú a dostatočnú pozornosť. V práci sa k vám donesie nie príliš príjemná informácia, presnejšie povedané správa, no s dostatkom plynúceho času si ju dokážete spracovať a prijať, čím už nebude pre vás príťažou. V partnerstvách musíte niekedy ťahať aj za ten kratší koniec, vydržte a sily sa opäť v znamení lásky čo nevidieť vyrovnajú. Zdravie – opäť bolesti hlavy, tlak, hydratácia.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Tie vaše očakávania vás natoľko opantali, že už sa nechcete sústreďovať na nič iné. No všetko ide ďalej, veci sa dejú, aj keď sa vám nevyhovie presne podľa nalinajkovaných predstáv, neskĺzajte do nezdravého presvedčenia o vlastnej, hlavne prehnanej, dôležitosti, ktorá je v určitej miere na mieste, no u vás má tendenciu pokročiť do stavu nafúkanosti. V práci sa bude trošku inovovať, čo vy máte radi, takže hurá, nová výzva je hodená do pľacu. Vzťahy sú odrazom toho, ako sa oň obaja staráme, tak ruku na srdce, „polievate“ ho zo svojej strany aj vy? Buďte vďační za svoje „polovičky“ a pritúlenie sa vás v tom iba utvrdí. Na svoje si prídu aj nezadaní. Zdravie – základná – koreňová čakra.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

To, že s niektorými záležitosťami nepohnete, nie je iba náhoda, je v tom aj určitý zámer, no pozor, v tieto dni budete mať na tom a v tom pomerne silný osobný podiel, tak si nepokazte aj to, čo vo vašich každodenných stereotypoch pekne funguje. V práci máte šťastie, že vaši spolupracovníci tolerujú aj mrzutosť, ktorú sem-tam okolo seba rozsievate a teraz je jedno z tých období, v ktorom sa slzy budú liať dokonca aj bezdôvodne. Vzťahy budú pre vás naopak ako živou vodou. U vás – zadaných (v rámci partnerstva), či slobodných – má láska v túto dobu krásne zelenú farbu. Zdravie – cievny systém, žily (nohy).

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Čakajú vás krásne, na šťastie, lásku a zdar bohaté dni. Nasaďte si na tvár úsmev a tešte sa zo všetkého, čo vám jednotlivé dni budú v pozitívnom duchu prinášať. Máte nad sebou ochranu a tak sa možným kopancom a zakopnutiam vďaka šťastiu vyhnete, aj keď „mini pletky“ patria hádam ku každému bežnému dňu. V práci sa vám všetko vyrovná, urovná a zarovná, takže nastane pohodička a dokonca do práce budete chodiť radi a so správnym nasadením, ktoré vám prinesie aj patričné ovocie z prekvapivej úrody. Srdce máte otvorené, stačí sa ním nechať vo vzťahu viesť a v partnerovi uvidíte aj to, čo ste si doteraz nevšímali. Zdravie – chrbtica, kostrč.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Málokedy sa vám stáva, že máte hlavu v oblakoch, no práve teraz ju tam máte. Žiadne strachy, je to nateraz v poriadku, užite si a vychutnajte ten pocit, všetko okolo vás bude fungovať tak, ako má. Na pracoviskách sa môžete tešiť istej stabilite, ktorá vám prinesie sem-tam aj záchvevy nudy, no nie natoľko, že by ste v tomto období premýšľali nad prípadnou zmenou. Nezamestnaným sa ponúkne niečo veľmi zaujímavé, neodhadzujte túto ponuku hneď z „fleku“, aspoň sa nad ňou zamyslite. V láske neriskujte, máte všetko správne nastavené a dokonca je to u vás naozaj o láske. Slobodní chytajú správny „feeling“ na pritiahnutie pozornosti. Zdravie – oblasť 3. a 5. čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pocítite, že ste akosi zblúdili. Napriek tomu, že robíte všetko správne a tak, ako sa má, máte pocit, že to nie je ono, preto budete mať tendenciu trošku rebelovať, čo sa odrazí v tom, že budete drsnejší, odvážnejší a aj ostrejší voči ľuďom ako takým. Táto forma nie je vhodnou kompenzáciou, tak „bacha“, aby ste neublížili sebe a zároveň slovne, či emočne aj človeku, na ktorom vám priveľmi záleží. V práci pôjdete ako čerstvo vystrelený šíp, je to o úspechu. Vzťahy prinesú rovnaký podiel radosti ako aj smútku, hnevu, či výčitiek, udržte to v rovnováhe. Nezadaní, nechoďte po svete so sklonenou hlavou. Zdravie – nohy (vyvrtnutie, opuchnutie a pod.).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist