www.elenn-okienko.sk

01. 05. – 07. 05. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pozitívnejšie a z vášho vnútra slnečnejšie dni sa odrazia aj v realite vášho konania, čo znamená, že všetko bude pre vás o čosi schodnejšie a ľahšie. Nenechajte sa znechutiť nikým, kto by sa z vášho okolia o to pokúšal, udržte si vo všetkom svoje vlastné tempo a svoju vlnu naladenia. Na vzťahy bude tento týždeň tiež vplývať blahodarnejšie, takže zabudnite na hádky a všetko, čo by vašu partnerskú harmóniu mohlo nalomiť. V práci sa po dlhšej dobe zahľadíte ďalej do budúcna s tým, že budete riešiť, či sa vidíte na mieste, ktoré teraz zastávate a či si prípadné zmeny necháte až na neskoršie. Zdravie – močové cesty, podbrušie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Sebakontrola, vďaka ktorej sa pokúsite ovládnuť svoju divokejšiu stránku vnútorného JA, vám nebude fungovať podľa očakávaní. O čo viac si budete všetko podmieňovať pokojom a rozvahou, o to viac budete ulietavať, až sa akákoľvek kontrola úplne rozplynie. Divokejšie a aj hektickejšie dni sa trošku odrazia na vašej nálade, ktorú budete prenášať aj do vzťahu. Myslite na to, aby ste vopred vedeli zabrániť prípadným „treniciam“. V práci narazíte na dominantnejšiu a sebavedomejšiu osobu, čím sa pre vás stane doslova výzvou ako ju „skrotiť“. Zdravie – precitlivenosť, bolestivosť rôzneho rázu.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nebudete sa vedieť v týchto dňoch nijako „utriasť“, nič vám nebude prinášať uspokojenie a tak sa ocitnete pocitovo v pozícii neposedného človeka. Z ľudí a z rozhovorov budete nervózni, preto sa im rozhodnete zväčša vyhýbať a rozhodnete sa pre tieto dni pre dráhu osamelých jazdcov. Napriek tomu sa vám budú ľudia viac prihovárať, či kontaktovať vás, prijmite to a tešte sa z faktu, že vás jednoducho majú radi. Vo vzťahoch by vás mali zaujímať aj problémy a pocity vašich „polovičiek“, netvárte sa nezainteresovane, bolí to. V práci sa pokúste výraznejšie neschybiť. Zdravie – hlava, vrátane tvárovej oblasti.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Intenzívnejšie budete vnímať univerzálne zlo, ktoré sa medzi ľuďmi a v spoločnosti potichučky plazí. Do konfliktnejších situácií sa budete dostávať hlavne so staršími ľuďmi, ktorí  sa vedia dravo a neoblomne postaviť za svoje názory a postoje. Nervozita bude vo vás rásť každým dňom, preto sa ju pokúste priebežne vypúšťať. Vo vzťahoch sa ženy, dámy a slečny, hlavne citlivejšie osôbky, zmenia na krehkejšie. Chce to veľa lásky a pochopenia, podaktorí si zabojujú aj so žiarlivosťou. V práci zostanete prekvapení z toho, čo všetko dokážete spraviť, zariadiť, vybaviť a manažovať. Zdravie – pokožka, zrak.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Negatívne myslenie, či naladenie, by u vás nemalo čo hľadať, ťahalo by vás do šedi dní, v ktorých by sa podaktorí Levíkovia poľahky na dlhšiu dobu stratili. Správne naladenie vám umožní precitnúť v tom, že tento týždeň vám prináša univerzálnu hojnosť, čiže každý z vás ľahšie dostane a docieli to, čo pokladá za prioritné, dôležité a na čom si zakladá. Vo vzťahoch pocítite závan sviežosti, ktorý rozprúdi tie správne a potrebné energie. V práci sa začnete hýbať v naviazanosti na peniažky. Do života vám prichádza viac peniažkov. Zdravie – celá oblasť trupu, vrátane vonkajšej časti – pokožky.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Pokúste sa nevšímať si stále sťažovanie sa a hlavne neopodstatnené a teda prehnané „vyplakávanie“ ľudí vo vašom okolí. Obrňte sa pred ním natoľko, že zostanete len v rovine vypočutia, no nedajte sa ním strhnúť tak, že spadnete do víru negativizmu a hrabania sa vo vlastnej „špine“. V tomto týždni kráčajte podľa svojich pocitov, ktoré vás na prípadné pletky, zavádzanie, či klamstvá, ktorých sa najviac obávate, zaručene upozornia. Vo vzťahoch sa pokúste ovládnuť svoj silnejší individualizmus, ktorým svoje „polovičky“ úplne zatienite. V práci sa pokojne usmievajte, no zároveň nezabúdajte byť obozretnými. Zdravie – oblasť hrude.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Snažíte sa bojovať najlepšie ako viete, ste veľmi šikovní a vnímaví a teraz sa postupne môžete naozaj ešte o čosi viac uvoľniť, lebo na bojom poli ste zostali iba vy a deje sa fakt, že začínate bojovať sami so sebou. Nebuďte na seba tak prehnane nároční, veď ani vaše okolie neočakáva od vás nemožné, neničte sa dobrovoľne. Vo vzťahoch to chce o čosi viac pochopenia, kompromisov a precitnutia lásky, nie je všetko len o viditeľných prejavoch. Láska, ktorú dávame, ale aj prijímame, sa dá na vysokej úrovni aj precítiť, len sa toho netreba báť. V práci niekoho elegantne „preskočíte“, preto započujete intenzívnejšie škrípanie zúbkov, ktoré si netreba všímať. Zdravie – zosilňovanie intuitívnosti, čo môže byť sprevádzané bolesťami hlavy a inými pletkami naviazanými na 6. čakru.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

O čosi viac sa zamerajte na počúvanie, platí to ako pre súkromie tak i pre prácu, získate skvelé informácie, ktoré vám prinesú určitý, pre vás prínosný, či v nejakom smere dôležitý, posun. Prípadný časový sklz, do ktorého sa môžete dostať nielen svojím pričinením, rýchlo vyrovnáte, takže kvôli tejto záležitosti si ťažkú hlavu nerobte. Vo vzťahoch sa so svojimi „polovičkami“ naladíte na vlnu, kde si o čosi silnejšie a rýchlejšie budete rozumieť aj bez slov, prirovnávať to budete čítaniu myšlienok. V práci budete trochu viac vyťažení a unavení. Zdravie – únava, tlak, prechladnutie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Plač vás iba prečistí a vyplaví všetko „zaťažkávajúce“, no podaktorí z vás akoby plakali už len z akejsi zotrvačnosti, lebo ste na chmúry a smútok zvyknutí. Premôžte sa a prelomte smútok a ťažkosti úsmevom a radosťou zo života a bežných krásnych vecí. Láska môže odzrkadliť váš smútok na vzťahu, avšak v tom negatívnom smere, tak s tým niečo spravte. Urobte niečo spoločne, niečo, čo baví a prináša radosť obom, v prípade sebeckejších prejavov sa v nepokoji ešte viac zamotáte. Práca bude o čosi monotónnejšia. Zdravie – odreniny, modriny a pod.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Sami pocítite, že ste sa dostali do ďalšej fázy svojho bytia, všetko staré ste buď ukončili alebo podaktorí ešte ukončievajú, čím si vysporiadavate aj trápenia a citové „boľačky“. Rozhodli ste sa spraviť hrubú čiaru a začínate ďalšiu etapu s novým nasadením a elánom. Strach o svojich najbližších, ktorý cítite, iba dané problémy zhoršuje, chce to viac pozitívnosti. V láske neriešte všetko radikálne, odrážajte sa od svojich citov a pokiaľ to je schodné a možné, hľadajte v prípade ťažkostí riešenie, nemyslite hneď na útek a koniec. Práca bude pre vás náročnejšia a viac si budete uvedomovať jej nedostatky, dajte tomu potrebný čas. Zdravie – celkové napätie a stuhnutosť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete pre nás ostatných krásnou ukážkou toho, ako v realite funguje nadhľad, s ktorým sa naučíte bravúrne existovať, vás v týchto dňoch nevytočí naozaj nič a nikto. Zachováte si svoju dobrú náladu, ktorú rozsejete aj tam, kde v skutku padne na úrodnú pôdu. Každučký deň vám bude prinášať radosť a ak nie, vy si ju beztak nájdete. Vo vzťahoch budete prítulnejší, hravejší a v hlave vám skrsne nejeden skvelý nápad, ktorý ocení aj vaša „polovička“. Pracovné povinnosti vás nezaskočia a ničím neprekvapia, všetko dokážete spraviť rýchlo a efektívne. Zdravie – chrbtica, rôzne bloky a blokácie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nezávisle od vášho skutočného stavu budete veľmi priateľsky naladení, čo k vám pritiahne nejedného priateľa, známeho, či nového človeka, ktorý bude chcieť nasať z vašich energií. Nenechajte v týchto dňoch na sebe znať nervozitu, či prípadný nepokoj, a to hlavne v práci, kde by to bolo ako odkrytie slabiny, na ktorú sa môže niekto dravší zamerať. Sami najlepšie viete, že dokážete zvládnuť všetko – aj zložitejšie, či napätejšie, situácie. Vo vzťahoch to chce viac uvoľnenia a toho, že svojim „polovičkám“ dáte viac samých seba bez prímesi pretvárok a afektu. Zdravie – zvýšená citlivosť na vonkajšie podnety, zuby.

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist