www.elenn-okienko.sk

15. 05. – 21. 05. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Zlovestné ticho ako pred búrkou ešte neznamená, že búrka aj príde, tak nebuďte takí skeptickí. Nemali by ste v žiadnom smere nič „prekombinovávať“, držte sa jednoduchších a  efektívnejších volieb. Pod vplyvom určitých záležitostí budete myslieť na akýsi návrat k niečomu, čo úzko súvisí s vašou minulosťou. Vzťahová rovina bude na úrovni neutrality, nič „preborné“ sa diať nebude, no na druhej strane ani nič, čo by zaváňalo problémami, či hádkami. V práci sa občas obzrite aj poza váš chrbát, nikdy neviete… Zdravie – oblasť 7. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Preberiete sa z akéhokoľvek náznaku melanchólie rýchlosťou blesku. Do žíl sa vám vlieva energia, pozitivizmus a dokonca niektorí z vás si opakovane stanovia nejaké predsavzatia, či väčšie ciele. Na spoločenských akciách sa nevyhýbajte kontaktu a stretnutiam s ľuďmi len preto, že ich nepoznáte. V láske to bude všetko akési naivné až detinské, no pre niekoho presne toto bude tým správnym a dlhšie očakávaným korením. V práci preventívne stojte pevne na zemi a neulietavajte mysľou, no ani dušou, do výšin, či paralelných svetov. Zdravie – dýchavičnosť, vyšší predpoklad menších nehôd (odreniny, modriny, opuchy).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Máte príliš veľké očakávania a podaktorí z vás aj príliš veľké oči. Sadne na vás túžba po matérii, ktorá je akousi vábničkou k tomu, aby ste dosahovali vyššie a lepšie výkony. Intenzívne pretriasanie peňazí a finančných možností, či už v myšlienkach alebo priamo vypovedaním, vás akosi odkloní od partnerov a samotnej lásky a keďže to viete, tak sa tomu pokúste predísť. V práci sa začnete sústreďovať na iných, tých lepších kolegov, čo majú za sebou nejeden úspech. S nikým sa však neporovnávajte a už vôbec neprepadnite spaľujúcej žiarlivosti. Zdravie – ústna dutina a pery.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Prechádzate štádiom alebo fázou, ak tak chcete, kde nie ste k sebe príliš úprimní, snažíte sa vo všetkom uchlácholiť a dokonca si podľa toho, ako sa vám to hodí, niektoré veci poprekrúcať a to len z toho dôvodu, aby ste sa vyhli analyzovaniu a zisťovaniu. Láska sa ocitne vo „zveráku“, vzájomná dôvera bude trošku škrípať a slabnúť, takže s tým niečo urobte. Pracovné povinnosti si vás nájdu aj v čase voľna a keďže neviete a ani nechcete povedať nie, potom sa nesťažujte. Vo všeobecnosti budete vystavení intenzívnejšej nerozhodnosti. Zdravie – výraznejšie reakcie na teplo a chlad.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

To, že sa vám ľahšie koná, ešte neznamená, že máte kompletne vyhraté, ešte bude potrebné, aby ste sa za seba a svoje skutky postavili a pred danými ľuďmi, ako aj pred sebou, si ich obhájili. Vaše srdce vám v láske zaštrajkuje a do popredia pôjde rozum, ktorý vás môže lákať na rôzne, aj tie nekalé, chodníčky. Pozor na to, aby ste sa v niečom neprerátali. V práci sa vám rozšíria obzory, s čím k vám „priplachtia“ aj iné nové možnosti, či benefity. V hektike jednotlivých dní nezabúdajte na oddych. Niektorí z vás prejdú menšou charakterovou zmenou. Zdravie – cievny systém, žily.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Podpichovanie okolia smerom k vašej osobe si nevšímajte, niekto sa snaží byť iba veľmi zaujímavým, no nevychádza mu to, čím sa sám vystaví viacerým bizarnejším situáciám. Lásku budú intenzívnejšie prežívať ženy, a to vrátane aj tej, ktorá je ešte v plienkach a teda iba na začiatku vzťahu, páni sa budú svojim „polovičkám“ vo všetkom prispôsobovať. V práci sa príliš nevystatujte, lebo hrebienok vám môže spadnúť na zem ešte  skôr, než vám bude nasadený.  Do života vám vo všeobecnosti prichádza kompromisnosť a nateraz deficitná sila. Zdravie – ruky, prsty, nechty.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nepútajte prílišnú pozornosť tam, kde to vôbec nie je potrebné, môžete si nechtiac vyrobiť nejednu nepríjemnú situáciu, ktorú by ľudia zaradili medzi klebety. Snažte sa, aby ste nemali preplnený diár tak, že v podstate nebudete poriadne stíhať, čo znamená, aby ste si na všetko a na všetkých urobili potrebne dlhý čas aj s nejakou rezervou. Práca vám pôjde od ruky. V partnerstvách vzrastie chuť rýpať, hádať sa, či dokonca trucovať, preto buďte rozvážni a pokojní. Nezadaní vďaka nervozite a nespokojnosti budú trošku neviditeľnými. Zdravie – malátnosť, ubolenosť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

V tomto období budete vydávať pomerne veľa energie, lebo mnohé si chcete nadbehnúť a nadrobiť, aby ste potom v ten správny čas mohli siahnuť po dlhšej dovolenke. Je to v poriadku, len veľmi neprepínajte vlastné sily, šetrite si svoju telesnú schránku. Láska vám v každom smere trošku zamrzne, no nič to, chce to len intenzívnejšie nahliadnutie na svoje pocity, ktoré sa nehanbite pripustiť si. V zamestnaní sa vám čas bude o čosi viac vliecť, no napriek tomu vám to neuberie na vnútornej radosti a všetko bude klapať tak, ako má. Zdravie – pozor síce na zubaté, ale stále silné slniečko – pokožka.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Radíte sa medzi aktívnych ľudí, ktorí milujú život a tak sa aj stane. Jednotlivé dni vám budú prinášať radosť, ale aj nové poznatky, či akési sebaspoznávanie. Precitnete z osobnostných stránok, ktoré sa vo vašom vnútri doteraz len niekde schovávali. Čo sa týka vzťahov a samotnej lásky, tam si zakladáte na silných spojeniach a prepojeniach, dokonca aj nezadaní môžu silné puto pocítiť už pri prvom stretnutí s osobou, ktorá vám „ukradne“ spánok. Práca je oblasť, ktorú by ste nemali zanedbávať, tak nebuďte leniví a ukážte sa. Zdravie – celá oblasť od krku po prsia.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pokúste sa príliš nehazardovať a neriskovať, niektoré veci by vám nemuseli vyjsť presne do vami vymysleného detailu, kde by nastúpilo pomerne silné sklamanie, až obviňovanie sa. Pokiaľ neviete, čo a ako sa rozhodnúť, stále platí – počúvajte svoje pocity. Práca bude pre vás nedocenená, budete sa cítiť na niečo viac, no aj v tejto oblasti platí, aby ste si v prípade, že sa rozhodnete pre zmenu, všetko dôkladne premysleli a nezabudli na zadné vrátka. Do vzťahov sa vmiešajú zrnká žiarlivosti a rýchlo prchajúcej nespokojnosti. Zdravie – tvárová oblasť.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vaše myšlienky budú roztekané, mysľou aj dušou budete stále cestovať, už sa neviete dočkať, kedy konečne vyrazíte na plánovaný výlet, či sa naplno oddáte športu, ktorý je naviazaný na priazeň počasia. Prečistenie hlavy vám veľmi prospeje, čo sa odrazí aj na zlepšení kvality vzťahov a to nielen tých partnerských. Nezadaní by si celkovo mali dať pozor na prelietavosť, ktorá je niekedy vzhľadom k situáciám a okolnostiam až udivujúca. V práci sa vám v hlave budú motkať veľmi zaujímavé vízie, zapisujte si ich. Nezamestnaní si rovnako prídu na svoje. Zdravie – únava, fyzické vysilenie, svaly.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nech ste kdekoľvek a nech sa vám prípadné zmeny podsúvajú akokoľvek, zatvárate pred nimi oči, ste radi na svojom pieskovisku, ktorého zákutia a fungovanie dokonale ovládate. Napriek tomu budete donútení opustiť tieto pomyslené hranice bezpečia, kde však všetko, aj v prípade akýchkoľvek problémov, dopadne dobre. V práci sa odrážajte od základov a znalostí, ktoré máte bohaté a silné. V prípade silného nepokoja si nejaký menší nábytok v kancelárii premiestnite, rozprúdite tým potrebné energie. Tí ostatní, ktorí túto možnosť nemajú, si pekne popracujú na vyčistení hlavy. V láske všetko zostáva bez výraznejších zmien. Zdravie – cvičenie, naťahovanie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist