www.elenn-okienko.sk

28. 08. – 03. 09. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Dobre si rozvrhnite míňanie financií a pod drobnohľadom majte aj svoj celkový príjem v napojení na výdavky, strácate sa v tom a potom vznikajú pletky a stresy rôzneho charakteru a rôznej intenzity. V práci sa snažte príliš nevytŕčať a už vôbec si nepúšťať ústa na „špacír“ bez príslušnej kontroly, vaša prostorekosť vám môže uškodiť. Vo vzťahoch by to chcelo viac tepla, viac citov a emócií, rovnako by neublížilo, keby ste konali v súlade s tým, čo cítite. Do popredia pôjde vaša prezieravosť, chyťte sa toho a rozvíjajte ju. Zdravie – paže, dýchanie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vaše plány sa pomaly začnú napĺňať alebo črtať, dôvodom je, že ste pre to konečne začali aj niečo robiť a hýbete sa z miesta. Začínate stále viac hľadieť do budúcnosti, ktorú vnímate v pestrých farbách, čo je skvelé. V práci budete mať „fofry“  a vaša „rozbehanosť“ sa odrazí aj na počte najazdených kilometrov, či únave. Vo vzťahoch sa nejaké záležitosti k vášmu prekvapeniu pohnú a to vás dokonca ani nebude stáť veľké úsilie, pocítite silu vyššej pomoci. Nečakané veci nemusia byť vždy výhradne len tie negatívne a zlé. Zdravie – žalúdok, trávenie, črevá – nafúknutie.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Takmer skoro všetkému sa bránite, vaša tvrdohlavosť graduje a nič si od nikoho nedáte povedať, či vysvetliť. Ste v stave neprijímania a dôvodom je vaša celková rozladenosť, ktorá          sa začína „unormálňovať“ a dávať konečne do koľají. V práci sa opäť „usalašíte“ a vaše             povinnosti si budete plniť k spokojnosti všetkých. Vo vzťahoch sa snažte stále nesťažovať a uvedomte si, ako tým sebe aj partnerovi nechtiac robíte zle. Nebuďte len tak pre nič za nič nasrdení,  hľadajte to pekné, čoho je viac než dosť. Celkovo pre vás platí, že sa v každom smere „zastabilizovávate“. Zdravie – krk a celá oblasť hrdla – zápaly.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pocit, že sa vám nedarí, bude gradovať, „smolu“ z toho však môžete rozhodne vylúčiť, vaša realita je odrazom vášho zmýšľania, postojov, či uskutočnených rozhodnutí. Nemajte strach, viaceré veci vnímate skreslene a podkuté osobných strachom, dajte si potrebný čas a zistíte, že je všetko v poriadku. V práci sa snažte nestresovať a hlavne dobre počúvať, pôjde to ako po masle. Vo vzťahoch sa síce vytvoria mračná a trochu aj zaprší, no v tomto prípade to bude vnímané ako príjemné osvieženie a u niektorých aj okorenenie. Zdravie – nohy, kolená.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Potrebujete sa uisťovať o akýchsi istotách, sami najlepšie viete, že všetko je tak, ako sa k tomu postavíte, takže aj prípadné zmeny majú svoje opodstatnenie. Prílišné lipnutie na niečom, čo sa chce už dávnejšie prirodzene meniť, pretvárať a vyvíjať, vám môže vniesť do vášho vnútra nespokojnosť, preto si otvorte myseľ a spracujte to. V práci si môžete vyfúknuť, tento týždeň bude o čosi pohodovejší a s hladším priebehom. Príjemné momenty vás čakajú v prepojení na vzťahy, dajte priestor partnerovi, ktorý sa pre vás nečakane otvorí. Zdravie – oblasť hrude.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Každý deň vám ponúka niečo nové, iné, no vy to skalopevne odmietate, či už prežívať alebo vôbec prijať. Snažíte sa ísť cestou, ktorú si sami upravujete a udržiavate, no prekvapením bude, že vďaka nejakej konkrétnej osobe z nej trošičku vybočíte a bude vám to iste veľmi príjemné, čo znamená, že z istého stereotypu a štandardu môžete sem–tam aj upustiť. V práci vás čaká akési plánovanie a rozvrhnutie, pohltí vám to viac času. V láske zapájate viac rozumu ako srdca, čo vám niekedy neumožní preciťovať skutočnú emočnú vlnu, ktorá na poli lásky prebieha a vzniká. Zdravie – oblasť 2. čakry.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vaše srdce je úplne otvorené, čo znamená, že týždeň bude o láske, radosti a úspešnosti. Všetko budete zvládať hravo, s nadhľadom a ľahkosťou. Rovnako budete precitať vďaka vašej intuitívnosti a duchovnej vyzretosti v čriepkach vašej vlastnej budúcnosti, budete viac predvídaví. V práci sa rozhodne bude dariť a dokonca tam vytvoríte tú správnu atmosféru a príjemné naladenie, čo nepretlačia ani kyslo sa tváriace tváre. V láske úplne precítite teplo, pochopenie a prepojenie. Nezadaní majú šancu zaľúbiť sa až po uši. Zdravie – oči, tlak, čelo.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Podaktoré, bližšie nešpecifikované veci, budú pre vás nové, nepoznané, to je však dobre, môžete začať skúmať a chytať sa noviniek, ktoré vy vlastne stále aj potrebujete. Niektoré nefunkčné veci a dokonca aj vzťahy sa od vás odlepia a odpútajú, iné záležitosti budú zasa zahalené rúškom tajomna. Vnútorný pocit slobody si vy veru nikomu a ničomu vziať nedáte a každému, kto by sa o to len pokúsil, to dáte pocítiť. V práci, rovnako ako aj vo vzťahoch sa rozvíria rôzne posuny, z ktorých niektoré môžete sami iniciovať. Zdravie – hybnosť, prudké pohyby.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Stratégie, ktoré ste si zvykli osvojovať na dosiahnutie toho, či onoho, prestanú fungovať. Budete sa musieť spoľahnúť na vlastnú silu, vedomosti a osobnostný šarm. Nemusí mať všetko predpísanú postupnosť, niekedy sa jednoducho veci len dejú. V práci narábajte opatrnejšie s posunutými informáciami, aby ste ich následne nevedomky neskreslili, všetko podstatné si radšej zapíšte. Vo vzťahoch trošku pocítite silu hry o dominantnosť, príjemné doťahovanie sa môže byť spestrujúce. Nezadaní popracujte na svojom strachu zo sklamania. Zdravie – modriny, „narazeniny“, povrchové boľačky.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Namiesto sťažovania začnite si veriť, viera vám pomôže zmeniť nepríjemné situácie na niečo produktívne a menej stresujúce. Najskôr chcete robiť všetko, nakladáte si, čo sa dá a potom sa sťažujete ako nestíhate alebo ako si vašu snahu nikto neváži a necení. Pokiaľ niečo chcete robiť, tak zapojte nezištnosť a tá dokonca býva neočakávane aj ocenená. V práci sa v žiadnom prípade neopúšťajte, silnejšie osobnosti by si to mohli všimnúť. V láske sa síce zamotkáte v akejsi žiarlivosti, no tá rovnako rýchlo aj vyprchá. Zdravie – celkový postoj a držanie tela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Okolo vás bude ticho a akási tma, bude to však veľmi príjemné a dokonca aj prínosné. Načerpáte veľa energie, ktorú potom využijete v správnu chvíľu a na správnych miestach. V práci si dávajte pozor hlavne na čas, v prepojení na rôzne termíny, vrátane dochádzky. Podaktorí z vás budú mať tendenciu na neznámych miestach zablúdiť, bude to chcieť viac zapájať orientačné zmysly. V láske si treba za určitých okolností prípadnú nekompromisnosť odpustiť. Zdravie – celá oblasť hlavy, spánok.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Snažíte sa udržiavať stále v pohode, v dobrom naladení, zmýšľaní a tým aj okoliu dať najavo svoju silu a profesionalitu za každých okolností. Do popredia dávam, že doma si naozaj môžete dať pohov a nemusíte v tomto tempe a prevedení pokračovať aj medzi svojimi. V práci sa podriadite svojim pocitom, ktoré do vás budú nástojčivo dobiedzať, následne si spojíte a prepojíte všetko potrebné už sami. Nezdaru, či zlyhaní sa obávať nemusíte. Vaše vnútro vás ťahá niekam do minulosti, kde ste v prepojení na lásku kúsok seba dobrovoľne nechali, teraz sa tento úlomok opäť vráti k vám, nech je to čokoľvek (dôvera, sebadôvera, viera, ženskosť, mužskosť a pod.). Celkovo u vás oblasť lásky prebieha ozdravným procesom. Zdravie – oblasť 3. a 6. čakry.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist