www.elenn-okienko.sk

30. 07.- 05. 08. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozkolísanie stojatých energií sa odzrkadlí na vašej „nabudenosti“, ktorú sa však budete snažiť vypustiť hlavne v súkromnej oblasti. K tomu sa pridruží aj samotná rozšafnosť, s ktorou zabodujete u nejedného človeka, dáte jednoducho najavo, že si jednotlivé dni užívate a zároveň sa po svojom „dobíjate“. Komunikujte aj so svojím vnútorným detským Ja.  Na pracoviskách  sa nedáte strhnúť žiadnou ponurosťou, no zároveň sa postavíte v prípade potreby za seba, čím sebe aj okoliu jasne pripomeniete, akú pozíciu zastávate. Vo vzťahoch vytiahnete aj štipku vážnosti, niektoré riešenia, situácie, či debaty si ju jednoducho vyžadujú. Zdravie – unavené oči, pohybový aparát, svaly.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Napriek tomu, že vás to bude strhávať k prejavom robenia rozruchu, treba si postrážiť, aby sa to neformovalo smerom k teatrálnosti, kde by ste až tak za vážnych braní neboli a to vás môže zasa rozčúliť. Viac budete precitať vo svojich prejavoch, čo úzko súvisí s tým, že v tomto smere budete na sebe pracovať, posnažíte sa, aby jednotlivé gestá, mimika a podobne mali pre okolie daný, vami chcený, význam. V práci na seba, na kolegov a ani na čas netlačte, niektoré veci budú pre vás nateraz jednoducho mierne primrznuté, okolnosti samy o sebe vám ukážu prístupové cesty v ten správny moment pre vás. V láske sa odzrkadlí menšia rozladenosť a rozčarovanie, no spolu to zvládnete. Zdravie – spodná časť tela.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nerozprávajte viac, než je potrebné, nechtiac vám môžu vykĺznuť slová, ktoré vás svojím spôsobom zamrzia a už ich nevrátite. Tí vynaliezavejší však aj túto situáciu dokážu elegantne uhrať. Otvorí sa vám priestor na dokončenie niektorých, či už praktických – fyzických, emočných alebo myšlienkových – záležitostí, aj keď sa pritom na malý moment zastavíte pri výbere cesty ako to dosiahnuť. Práca vás nijako nebude zaťažovať ani obmedzovať, takže v tomto smere sa prílišný stres nebude preukazovať, dokonca budete príjemne uvoľnení. Vo vzťahoch a pri ich budovaní, či upevňovaní, pôjdete ruka v ruke na vlne príjemnej rovnocennosti a vzájomnom dopĺňaní sa. Zdravie – celá oblasť krku.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Niekedy sa jednoducho len „rozbehnete“ a to aj bez toho, aby ste si boli istí, kam smerujete, ste aktívni a chcete v tejto pozícii aj zostať, proste vám to prináša pocity istého uspokojenia. Prichádza k vám priehrštie nových poznatkov, zážitkov a skúseností, čo budete v sebe vnútorne zbierať a svojským štýlom analyzovať, pocítite to však ako niečo pre vás prínosné. V práci sa síce nabeháte, no zároveň si to vykompenzujete aj v rámci predĺženého voľna. Niektorí vo vás vidia istý vzor, takže si vás patrične aj všímajú, nemajte im to za zlé. V láske sa stretnete so vzájomným oponovaním si a s horlivými diskusiami, no viete, že ste natoľko previazaní, že s docielením kompromisu nebudete mať problémy. Zdravie – chrbtica, lopatky, chrbát.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Niektoré veci pre vás zostanú pod rúškom tajomstva, je to pre vás dobré už len z toho hľadiska, že aj vás možno prekvapiť. Pripravenosť vždy a na všetko je u vás známa, no teraz v tomto smere budete na chvíľočku, ktorá vám, samozrejme, nijako neuškodí, vypnutí. V práci síce na nejaké momenty „zamrznete“, no pomerne rýchlo si príčiny daného stavu spracujete a „začistíte“, čím na vás nezostane nalepené nič brzdiace a negatívne. V oblasti vzťahov si vzájomne so svojimi „polovičkami“ nebudete príliš čitateľní, čím sa vytvorí priestor pre pohodové nehou,  láskou a vášňou prešpikované spoločné momenty. Zdravie – hlava, kríže.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

O všetkom potešujúcom budete chcieť všetkých informovať a tak sa zmeníte na menšie hlásne zariadenie, pričom budete pobehovať od jedného priateľa k druhému, všetci budú s vami vaše nadšenie zdieľať. Spoločenskosť vás teda potiahne do stavu, že väčšinu času budete tráviť s vašimi najbližšími. V práci sa na ľudí pod vami nepozerajte okato nadradene a na tých nad vami zasa so strachom, sami ste si prešli kadečím – viete, aké to je ocitnúť sa v rôznych pozíciách a rozpoloženiach, takže empatia a zdravé sebavedomie je na mieste. V láske nerýpte do maličkostí, nie vždy to musí byť pochopené ako „sranda“, buďte vnímaví a naladení na nastavenie vašich „polovičiek“. Zdravie – brucho, triesla, kríže, stehná.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ale, čo to? Jedna vec je prežiť niečo negatívne a druhá – dobrovoľne tomu podľahnúť a ešte sa aj svojsky ľutovať. Nie, to nie je pre vás, vy si z toho zoberiete ponaučenie a už v tom momente sa pre vás stáva tento zážitok minulosťou. Veľa premýšľania môže byť prospešné, ale v istom bode aj zavádzajúce, tak sa snažte o dosiahnutie akejsi rovnováhy. Vo všeobecnosti sa pre vás pripravujú svetlé zmeny. V práci si nevrlosť, či rozladenie ľudí nevšímajte, vy si predsa „idete to svoje“. Zasadnúť si na vás môže mĺkvosť, ktorá sa za negatívnu považovať nedá, je to len o vychutnávaní si vlastného priestoru. Vo vzťahoch si so všetkým hravo poradíte rovnako ako aj so zažehnaním prípadného príchodu mračien. Zdravie – hlava, otupenosť, nohy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Sťažovanie sa bude hrať prím, ale načo vlastne? Sami sa rozhodnete pre to, či ono, zapriahnete sa do konkrétnej činnosti a roboty, no a zrazu bum, už frflete ako robíte to, čo ste vlastne nechceli, pričom nemáte na to ani chuť a ani čas – o čom je teda reč? Snáď o akejsi prevažujúcej „zbrklosti“ a preexponovanej spontánnosti?! V práci sa vám to povlečie a dané „nadšenie“ bude z tváre poľahky čitateľné, „nabudí“ vás smiech, radosť, hudba, či samotné nadšenie, že každou ubehnutou hodinou sa pracovná doba kráti. V oblasti lásky narábajte opatrne s výčitkami a zároveň podceňovaním sa. Zdravie – rozloženie energií vrátane tej fyzickej.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Môžete zachytávať konečné fázy ukončievajúcich procesov (začistenie), vďaka čomu sa k vám začnú dostávať novinky a zmeny rôzneho rázu. Postupne sa na to aj nastavíte, čím to spriechodníte a v niektorých prípadoch aj energeticky urýchlite. V práci si potrebné a aj tie „ťaživé“ veci v sebe upracete, čím sa posilníte a to sa následne preukáže aj na vašich výkonoch a samotnom správaní – zdravé váženie si samých seba a aj samotné sebavedomie bude rásť. V oblasti vzťahov si popracujete na „vzťahovačnosti“, či tendencii sa „ofučiavať“. Vaše „polovičky“ vám po celý čas budú naklonené, láska je láska. Zdravie – rovnováha, energetické vibrácie, ich zachytávanie a práca s nimi.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Vyhadzujete kotvy vo vodách stereotypu, ktorý si sami volíte. Teraz netúžite po žiadnej dynamickosti, nepredvídateľnosti a prehnanej spontánnosti, ale chcete byť vo vodách pokoja a vlastného riadenia si času. Dávate sa do pohody, prostredníctvom ktorej sa „zotavujete“ v smere, ktorý pociťujete ako rozhádzaný, či unavujúci. V práci sa stane monotónnosť nateraz žiaducou, takže si pôjdete svojím tempom a štýlom, ktorý máte u seba overený, pozadu nebudete a ani nechcete byť a to vám pre toto obdobie stačí, v skratke – trošku uberiete plyn. Vzťahová oblasť prinesie úctu, váženie si jeden druhého a popracovanie si na ľahkovážnosti. Zdravie – žalúdok, celá oblasť hlavy vrátane krku.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nemáte radi nevedomosť a niekedy ste v tomto smere voči druhým nekompromisní, no uvedomte si, že každý z nás je iný a adekvátne k tomu má každý aj iný spôsob myslenia a analyzovania, tak sa snažte nesúdiť a hneď to s niekým len tak nevzdávať. Skúsenosti naberáme cez odžité situácie, myslite na to. V práci a pri plnení pracovných povinností sa síce aj málinko zapotíte, no všetko potrebné dotiahnete do konca, takže pocity úľavy sú u vás na mieste. V láske buďte otvorení názoru a pohľadu svojich „polovičiek“, skúste sa na to pozrieť jej/jeho očami a veľa pochopíte. Dajte možnosť vidieť aj iný obraz, než len ten váš. Kto vie, ich skĺbenie môže mať niečo do seba. Zdravie – kĺby, ohyby, držanie tela.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Napriek tomu, že sa ocitnete na rázcestí a v spleti rozhodovania sa, nemusí to jednoznačne znamenať niečo zlé, zamotané alebo bezvýchodiskové. „Predýchajte“ to a dajte si nejaký čas bez ovplyvňovania prípadným strachom, obavami, či dokonca panikou. Niekedy aj viacero ciest vedie k rovnakému cieľu.  V práci sa budete skvelo obracať, nič vám neunikne a preto sa dá konštatovať, že sa vám bude dariť, v niektorých špecifických situáciách je len na vás, či povestný pohár uvidíte poloplný alebo poloprázdny. V oblasti lásky sa spojíte, vďaka čomu dospejete k rovnakým potešujúcim názorom, ktoré môžu byť u každého vypovedané inak. Zdravie – slabosť, mrzutosť, vplyvy počasia.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist