www.elenn-okienko.sk

06. 08.- 19. 08. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Dnes opäť horoskop od Majky na dva týždne… užívajte si príjemné dovolenkové chvíle :)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Naberiete jeden smer, ktorý vám bude v rámci tempa, naladenia, aj vidiny cieľa, vyhovujúci. Celkovo sa však popasujete s vlastnou tvrdohlavosťou, ktorá vás vystaví rôznym situáciám, zaujímavé bude aj miešanie sa nadhľadu s menšími náznakmi hľadenia, či už na ľudí alebo konkrétne udalosti, málinko nadradene. Vítanou pomocou v tom, že tomu nebudete príliš prepadať, sa stane vlna prinášajúca zmeny v rôznych smeroch. Pocítite závan čerstvosti a radosti, čo vás príjemne „napumpuje“. Na pracoviskách si z prípadných „doberačiek“ ťažkú hlavu nerobte, no slovné „poťahovačky“ poľahky môžu prejsť do roviny vážnosti, takže to majte pod kontrolou. Vo vzťahoch sa stereotyp preklenie k pomerne dynamickejšiemu a obom vyhovujúcemu tempu, v ktorom si svoj priestor nájdu aj spoločné záujmy. Zdravie – oblasť 1. a 7. čakry.

Anjelská karta: Pravda a integrita – karty poukazujú na to, aby ste k sebe boli vo všetkých smeroch úprimní, nezavádzajte sa cielene, zároveň si v sebe svojím spôsobom vnútorne trošku poupratujte bez toho, aby ste „pozametané“ záležitosti schovali pod koberec, kde by si na vás beztak počkali.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Spoločenskú náladu a chuť tráviť čas s ľuďmi s tým, že ste otvorení aj spoznávaniu nových osôbok, si vychutnáte dosýta. V rámci týchto kontaktov nazbierate veľa nových názorov a náhľadov na rôznu problematiku, takže si trošku rozšírite vlastné obzory, pričom aj vy budete pozorne počúvaní. Ani sami nebudete vedieť, komu vaše slová pomôžu alebo niečo doplnia, či poopravia. V určitom bode vašu spoločenskosť vystrieda chuť málinko sa stiahnuť a užívať si vami chcenej samoty, ktorú bude každý z vás tráviť po svojom. Do všetkého vkladáte rovnováhu, nič v žiadnom smere nepreženiete, jednoducho sa počúvate. V práci sa premôžte a prípadnú nudu neprejavujte príliš okato, v druhom týždni veru bude čo riešiť. V oblasti lásky vás budú škrieť menšie nezrovnalosti v čase naviazaného na voľno. Zdravie – brucho, žalúdok, oblasť čela.

Anjelská karta: Sebaprijatie – prijmite sa so všetkým a všade, majte sa radi, veď precitanie lásky začína priamo u nás samotných. Ľúbte sa a buďte za všetko vďační, pohľad do vami vytvorených krivých zrkadiel nahraďte pohľadom sebalásky.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Baví vás byť v neustálej činnosti, nabaľujete sa krásnym pocitom vlastnej „potrebnosti“, verte, že pre vašich blízkych ste potrební a dôležití stále a nezávisle od toho, či práve niečo robíte. „Rozbehanosť“, výlety a návštevy vás rozjaria, „nabudia“ a napumpujú istou dávkou energie, kúsok z nej prenesiete aj do vám vlastnej kreativity alebo tvorenia. Všetko, do čoho sa pustíte a čo si zaumienite, budete mať podporované svetlom, takže aj komplikovanejšie veci sa rozmotajú, pekne vysporiadajú, vyriešia alebo  „začistia“. V práci sa niektoré dni nabeháte, či narozmýšľate až-až, no zároveň sa vám to bude striedať s pokojnejšími a pohodovejšími dňami naviazanými na úspešnosť. Vzťahy naberú vyššie, až búrlivejšie (v dobrom myslené), obdobie, ktoré vás správne preberie, „nabudí“ a vnorí do hlbín lásky. Zdravie – oblasť 3. čakry.

Anjelská karta: Požehnanie – v tomto období máte zhora dopriate, anjeli na vás myslia, sú vám nápomocní a preto nezabúdajte v prípade potreby aj naďalej prosiť anjelov o pomoc. Zároveň myslite aj na vyjadrenie vďaky.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Dajte sa do pohody a prestaňte stresovať, lebo zaťažujete nielen svojho ducha, ale aj samotné telo, ktoré potom dáva o sebe vedieť. Smeruje k vám vlna rôznych prekvapení, ktoré sú napojené aj na samotný vplyv šťastia a to teraz pri vás rozhodne stojí. Nekomplikujte nič, nenafukujte veci a hlavne na nič príliš netlačte, všetko sa u vás nesie v znamení pozvoľnosti a ľahkosti. Prijmite oddych ducha i tela, napriek tomu, že ste zvyknutí byť stále v strehu. V práci sa stretnete so situáciami prinášajúcimi dobré správy, rýchle riešenia a uvoľnenejšie pocity, všetko potrebné sadne a zapadne na svoje miesto. V oblasti lásky menšie náznaky sebeckosti rýchlo eliminujte, čím sprístupníte chod a efektívnejšiu prácu potrebných energií, ktoré medzi vami a vašimi „polovičkami“ fungujú. Zdravie – vplyvy vonkajšieho prostredia, oblasť 2. čakry.

Anjelská karta: Harmónia – všetko, čo ste pociťovali ako rozhádzané, v nesúlade a ťaživé, sa dáva na poriadok, dostávate sa do stavu pokoja a samotnej harmónie, ktorú si vážte a patrične vychutnajte.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Napriek tomu, že sa cítite pri sile a celkom v dobrej kondícii, nenakladajte si na chrbát a plecia viac, než je nevyhnutné, predsa len každý z nás má svoje určité limity. Vy síce viete svoje limity prekročiť a zvládnuť, no teraz sa ich držte, veď aj vy si potrebujete trochu „vyfúknuť“. Okrem toho ste obrnení silnou vierou, ktorá začne pracovať pre vás a vaše osobné dobro, tak jej dajte priestor. Menšie nezrovnalosti, či pocit hrboľatej a kľukatej cesty, vás svojím spôsobom dovedú do štádia, kde trochu postojíte, poobzeráte sa, povenujete sa rôznym detailom, ktoré by vám v rýchlosti unikli, takže menšia zastávka neznamená nič zlé, ani nijakú dlhodobejšiu „stopku“, naopak, v tomto prípade bude istým prínosom. V práci si teraz klapky nezakladajte, vnímajte všetko navôkol, „dusivosť“ sa rozplynie pod vplyvom vašich energií. V láske bude intuíciu „nabúravať“ váš nepokoj, no to sa postupne uprace a tak zostane priestor len pre lásku a pocity. Zdravie – hlava, spánok, krk, trávenie.

Anjelská karta: Oslavy – táto karta vám hovorí, že je čas, kedy je a bude naozaj čo oslavovať, takže nebrzdite svoje prejavy radosti, ktoré môžete v prípade chcenia zdieľať aj s najbližšími. Úsmev…

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Koleso akýchsi „čistiek“ sa roztočilo, v niektorých prípadoch to pôjde samovoľne, čo jednoznačne budete preciťovať, lebo v jednotlivých dňoch budete pocity úľavy a istého napĺňania sa vnímať viac a viac. Čistý priestor, no aj čistá myseľ a srdce, naviažu na posilňovanie rodinných vzťahov, kde jednota dostane svoje pravé miesto. Okrem toho na vás „zasadne“ sloboda, čo znamená, že sa nebudete pranierovať za maličkosti a vaša myseľ vás nebude stále nútiť všetko analyzovať do najmenších detailov. Pohov si dá aj vplyv strachu. V pracovnej oblasti sa vyšvihnete (individuálna forma a prevedenie). Keď sa budete potrebovať predsa len nejako energeticky posilniť, pomôže vám kontakt s prírodou a zelená farba. Vo vzťahoch môžu síce prísť menšie výmeny názorov, no každá z nich vedie k uvedomeniu si, komunikácii a posilneniu, kroťte prílišnú teatrálnosť. Zdravie – šija, krčná chrbtica, hrdlo.

Anjelská karta: Okúzlenie – vnímajte maličkosti, nechajte sa vtiahnuť do prejavov údivu a očarenia, ktoré naplní vaše duše a srdiečka. Momentov a situácií, ktoré vám tieto prejavy prinesú, bude dostatok.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Ustáli sa vám ulietavanie mysľou smerom k rôznym špekuláciám typu – čo bude, ak bude, ako bude a podobne. Oslobodíte sa od tlakov pochmúrnych myšlienok, následne sa vám uľaví aj na pocitovej úrovni. „Zastabilizujete“ sa v pozícii, ktorá vám prinesie akúsi „bezstresovosť“ a pokoj. Adekvátne k tomu vyžarujete ustálenejšie energie, ktoré okolie, ale aj Univerzum, bude zachytávať a tak môžete pracovať na sile príťažlivosti všetkého, čo vám teraz chýba. Prichádza k vám univerzálna hojnosť a plodnosť, takže vaše činy, skutky a snaha prinesú peknú „úrodu“ vo forme „šťavnatého ovocia“ (obrazne myslené). V práci sa vám bude dariť na finančnej úrovni, k slovu sa dostanú aj rôzne pracovné príležitosti. V láske máte podporenú fyzickú plodnosť a okrem toho aj celkové prospievanie a prosperovanie vzťahu. Vaše „polovičky“ vám za prejavy pokoja budú veľmi vďačné, v tomto ich budete nevedomky usmerňovať a v prípade potreby uzemňovať. Zdravie – stredová oblasť tela, držanie tela.

Anjelská karta: Dôvera – dôverujte si, verte si a v prípade akýchkoľvek obáv vedzte, že vždy môžete siahnuť po obrátení sa o pomoc smerom k anjelom. Nespochybňujte sa a neťahajte sa dolu cez poryvy zníženej sebadôvery a to ani vtedy, keď sa vás niekto alebo niečo pokúsi zneistiť.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Trošku ste uleteli v tom smere, že ste sa prestali počúvať, hľadáte univerzálne návody ako zvládnuť to, či ono, no sami viete, že odpovede nesiete v sebe, tak už necápte okolo seba rukami a nekopte nohami a opäť sa začnite počúvať, vnímajte svoje vnútro. Zároveň sa pre vás opäť stanú viditeľné znamenia. V týchto týždňoch budete viac cestovať alebo svoje urobí celková „rozbehanosť“, no všetko poľahky zvládnete, pričom precítite, že vám to nerobí problém a dokážete v tom nájsť aj svoju vlastnú radosť. V práci sa s niekým budete „dobiehať“ a „hecovať“, všetko však pôjde v priateľských a aj v zábavných líniách, no nerobte nič na silu a neprepínajte sa za určité limity, veď viete, že potom sa regenerujete ťažšie, no je to všetko, samozrejme, iba na vás. Vzťahy a láska naberú určitý posun, ktorému sa potešíte, intímnosť a súkromie  bude žiadané. Zdravie – tráviaca sústava, žalúdok.

Anjelská karta: Sloboda – s nástupom pocitov potrebnej slobody si ju začnete osvojovať a pretavovať do reality cez svoje myslenie, konanie a skutky. Neokliešťujte sa vedome negatívnymi, či už vlastnými alebo okolím vytvorenými, myšlienkami alebo činmi.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Aj keď sa cítite rozbito a je jedno, či vnútorne, emocionálne, myšlienkovo, pod vplyvom počasia, ľudí  alebo fyzicky, započatý bol proces ozdravenia, dopomôžte si cez vieru a cez púšťanie pozitivizmu k sebe a do seba, pôjde to pomerne rýchlo. Prúdi k vám čisté svetlo, v ktorom je podporená rozhodnosť a zachytávanie energií, či vlastnej intuície. V podstate začnete vidieť zmysel v tom, čo potrebujete a tak sa „nakopnete“ a naplníte aj potrebnou odhodlanosťou. Sprievodnou sa stane čistá radosť, ktorá vás príjemne, ba až nákazlivo, opojí. Na pracoviskách sa vám ponúkne v rámci vašej náplne viac alternatív ako sa k cieľu dopracovať, tí ostatní, ktorí majú prácu monotónnejšiu, tým trpieť rozhodne nebudú, takže pokoj. V láske sa obaja ponoríte do hĺbky svojho citu a ten vám prinesie príjemný súlad bez rôznych pletiek. Zdravie – žily, svalstvo, kŕče (nohy – dlhé chodenie, státie, sedenie).

Anjelská karta: Nové začiatky – ste na čistej rovinke, minulosť zostane minulosťou a vám sa otvára a sprístupňuje všetko nové – príležitosti a skúsenosti, bez vplyvu toho, čo bolo. Každý si tú pomyselnú vnútornú hrubú čiaru spraví v tom smere, kde to tak cíti.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Sústredíte sa na domov, jeho zveľaďovanie a udržiavanie teplého „krbu“. Všetko robíte s ľahkosťou, radosťou a nadšením. Teraz sú v tomto smere pre vás stereotypy dokonca vítané, nič vás nevykoľajuje a nevychyľuje z ciest, ktoré ste si zvolili sami. Pokiaľ sa zaoberáte finančnou stránkou a robíte si v tomto smere nejaké starosti, tie by sa mali práve v týchto týždňoch vykryštalizovať a utriasť s tým, že sa aj vy o čosi viac upokojíte. Z dlhodobého hľadiska by tam problém nemal byť, jedná sa len o nejaké jedno alebo dvojrázové  výdavky/záležitosti, ktoré sa postupne vysporiadajú. V práci bude panovať pozvoľnosť bez stresu, aj v tomto prípade pôjdete svojím štýlom a tempom, zachováte svoj systém, celkovo si správne rozložíte svoje sily a sústredenie. V láske sa neochudobňujte o nežnosti a prejavy lásky, ktoré pohladia telo, dušu a správne vás naladia. Zdravie – chrbtica, končatiny, pokožka.

Anjelská karta: Samota – venujte si potrebný čas na zahĺbenie sa do svojho Ja. Nebojte sa byť sami so sebou, vyčistíte si hlavu a pozornosť budete venovať aj tomu, čo chcete, po čom túžite, ako aj rebríčku priorít.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Zabojujete si celkovou únavou, ktorá bude podporovať nervozitu, tú budete, či už vedome alebo nevedome, otáčať smerom k ľuďom, ktorí vám prídu „pod ruku“, nie je to najlepší spôsob ventilu, no to vy veľmi dobre viete. Radšej sa upokojte a „dobite“ vďaka prírode, či domácim miláčikom – zvieratkám, ktoré sú skvelými liečiteľmi. Máte potrebu byť stále „nabudení“ a v strehu, ťažko sa vám prelaďuje z vedomia, že okrem ľudí, ktorí zavádzajú, klamú, či sú večne ufrflaní, chodia po svete aj ľudia dobrosdeční, uvoľnení a veselí. Čo si v sebe nesieme, to si aj priťahujeme, tak šup-šup, preladíme sa na veselšiu vlnu a razom sa nájdete v sieti úsmevov. V práci sa síce môžete ocitnúť pod vplyvom menšieho časového stresu, či pod vplyvom dovolenkového naladenia, no pomôže vám „predýchanie“, upokojenie a všetko pôjde ako po masle. V láske a partnerstve nelejte lávu na každú maličkosť nespĺňajúcu vaše predstavy. Zdravie – hlava, pocity opuchnutia, spuchnutia.

Anjelská karta: Vyslyšaná modlitba – ako samotná karta sama o sebe našepkáva, vaše prosby a modlitby boli zachytené – počuté a aj vypočuté. Prichádza k zhmotňovaniu vypovedanej žiadosti o pomoc.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prebúdza sa vo vás a na povrch vychádza vaše malé detské Ja. Rozmaznávajte si ho trochu, venujte sa mu a popustite mu opraty – dotiahne vás k vychutnávaniu si života a situácií, ktoré vám majú niečo odovzdať, prípadne vás naplniť. Niektoré záležitosti sa rozbehnú vlastným tempom a vy zistíte, že to smeruje k vašej uvoľnenosti, pričom vás nič z toho, čo ste si sami vytvorili, nebude spútavať. Preberá sa aj vaša živelnosť, životaschopnosť, energičnosť, stávate sa plynule bežiacim motorom, pričom si zároveň vychutnávate všetko, čo počas „jazdy“ životom zažívate. U každého z vás, podľa pohlavia, budú podporené ženské alebo mužské energie, ktoré vás nenechajú „o paličke“ v žiadnej situácii a to aj vďaka tomu, že s týmito energiami komplexne splyniete. V práci sa prebúdza, čo sa má, ste pri sile. Vzťahy prejdú do štádia vzájomného previazania sa a intenzívnosti citov, či energií. Zdravie – oblasť 1. čakry, trávenie, krk.

Anjelská karta: Starostlivosť o telo – počúvajte hlas svojho tela, samo si vypýta, čo potrebuje, starajte sa oň a doprajte mu zdravé potraviny, odoprite si to, čo sa dá považovať za „zanášajúce“ a na svojom mieste je aj pohyb.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist