www.elenn-okienko.sk

29. 10. – 04. 11. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Na tento týždeň pripadá Sviatok všetkých svätých, je to deň, v ktorý si s láskou a tichou spomienkou pripomíname všetkých našich blízkych, ktorí aj naďalej prebývajú v našich srdciach napriek tomu, že už s nami nezdieľajú pozemský život…

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Napriek tomu, že sa snažíte každým dňom prejsť, ako sa hovorí – na istotu, je evidentné, že váš krok a dokonca aj niektoré konanie naviazané na konkrétne situácie, až také isté nie je. Znamená to, že na vnútornej úrovni pracujete so svojimi emóciami, ktoré sa pred okolitým svetom stoj čo stoj snažíte ukrývať pod pokrievkou. Tieto prejavy sa vám v spolupráci s vaším vnútorným Ja podarí dať do vami chcenej rovnováhy pomerne rýchlo. Za niečo otravné budete považovať to, že od vás ľudia vo vašom okolí budú vyžadovať konštruktívne názory, podnety a samotné rozhodnutia. Na pracoviskách sa prejavia akési náznaky nudy a monotónnosti, no, to nič, je to len krátkodobé. Vo vzťahoch sa bude skloňovať slovo istota, istoty. Zdravie – oblasť podbruška (bolestivosť, močové cesty a pod.).

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Sprievodným slovom, ktoré budete častejšie počúvať, vnímať alebo na ktoré budete všade možne narážať, je kompenzácia. Možno vám to len pripomína to, že ste sa niekde nedočkali zadosťučinenia, ale v tomto prípade to môže súvisieť s vaším neprijatím daných vecí, záležitostí a okolností a neodpustením človeku, či ľuďom na to naviazaným, takže si na tom skúste trošku „popracovať“ a hneď pocítite závan čerstvosti a pokoja. Na pracoviskách si vo všetkom „dáte na čas“, no zároveň pocítite, že niekde niečo „visí vo vzduchu“, hoci konkrétne to zadefinovať neviete. Snažte sa udržať si svoju osobnú pohodu a zbytočne sa myšlienkovo nevykoľajujte. Vo vzťahoch a láske vás prvotne môže zaskočiť vzájomná „čitateľnosť“, no po upokojení si vlastne uvedomíte, že je to vďaka vášmu prepojeniu, poznaniu sa a cíteniu, čiže, bude sa jednať o výsledok „pracovania“ a chápania tohto spojenia. Zdravie – kríže, hlava, dutiny, oči.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vaším sprievodným slovom je poznanie. S významom slova poznanie sa budete v tomto týždni stretávať o čosi viac. Chcete precitnúť v poznaní (na duchovnej úrovni seba, ľudí, situácií atď.), no na strane druhej sa obávate toho, že by sa vám odkrylo to, čo ste si zámerne v realite prikresľovali. Netrápte sa, pokiaľ to prichádzať bude, pôjde to tam, kde má a to pozvoľne v korešpondencii s vaším individualizmom, intuíciou a s pomocou Univerza. Na pracoviskách sa to v tomto týždni všetko trošku spomalí, čo môže súvisieť aj so sviatkami a pracovným voľnom, či dovolenkami. Oddych, či spomenuté spomalenie, vám padne vhod. Na vzťahovej úrovni to napriek vášmu dočasnému evidentnému útlmu (fyzickému, emočnému, či myšlienkovému) stále pekne „hrá“. Zdravie – spodná časť tela.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Vaším slovom je pozornosť, preto majte ušká sprístupnené a tam, kde vás na to intuícia upozorní, zamerajte svoju vnímavosť, na niečo to bude pre vás prospešné, u každého zástupcu tohto znamenia to však, samozrejme, môže byť individuálne. Vyhne sa vám myšlienkový chaos, všetko budete spracovávať pomerne rýchlo a pre vás aj s uvoľňujúcou istotou, ktorá vás posilní na tých správnych miestach. V práci sa v prípade zauzlenia, či nakopenia povinností pomerne rýchlo vymotáte a to ešte so skvelým pocitom, že ste to tak efektívne zvládli, k čomu sa pripojí aj pocit spokojnosti. Prípadný stres si dá nateraz u vás vítanú pauzu. V emočnej a vzťahovej oblasti je to, ako inak, o vzájomnom počúvaní sa a o komunikácii. Partner, aj keď to nečakáte, vás ešte stále má čím prekvapiť (myslené v pozitívnej rovine). Zdravie – prijímanie svojej ženskosti, mužskosti (oblasť 1. a 2. čakry), hlava.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Stretávať sa budete s krásou, farebnosťou a prekvapeniami. To, čo ostatní budú vnímať ako niečo šedivé a „uťahané“, sa pre vás stane krásnym, pestrým, príjemným a lahodne naplňujúcim. Vychutnávať si budete všetko, čo so sebou prináša prítomnosť daného okamžiku. Všetko bude napojené na vaše uvedomenie si a precítenie. Milým bonusom sú spomenuté, či už väčšie alebo menšie, prekvapenia, ktoré vás povzbudia a aj na tvári vám vyčaria podmanivý úsmev pretkaný s príťažlivým šibalstvom. Na pracoviskách budete v dobrom otvárať ústa (aj v duchu). Vaša snaha sa odzrkadlila na tých správnych miestach a práve teraz sa to začne pomaly preukazovať. Vo vzťahoch a samotnej láske sa zintenzívni proces zakoreňovania sa, čo znamená, že energeticky a duchovne spolupracujete a napájate sa na svoju vlastnú, ale aj partnerovu, podstatu. Súhra bude toho znakom. Zdravie – menšie poranenia, modriny, odreniny, ústna dutina.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Hravosť a istá ľahkosť je presne to, čo vás vtiahne do vašich osídiel. Zistíte, že vážnosť si nemusíte udržiavať tam, kde ste a pokojne môžete byť sami sebou. Uvedomíte si, že o čosi ľahšie „predýchavate“ a spracovávate situácie, ktoré by vás za iných okolností dostávali možno až do stavu (je jedno, či vnútornej alebo vonkajšej) „vývrtky“. Doprajete si pokoj, ktorý na vás bude mať nielen blahodarný účinok, ale prinesie vám aj pocity, že sa jedná o výsledky vašej práce, čiže o to, na čom ste so sebou dlhší čas pracovali. Je to v skutku pre vás osviežujúce poznanie, nemyslíte? V práci a na pracoviskách budete nositeľom sálajúceho pokoja a pozitívnej energie. Poradíte si s každou, dokonca aj vyhrotenejšou situáciou, za akú ste ju ešte pred pár dňami pokladali, i napriek jej, akoby ste na to prišli neskôr, malichernosti. Zdravie – oblasť žalúdka, trávenie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Istota a uvoľnenie sú vaše slová tohto týždňa. To, kde ste „vrávorali“ (a napriek tomu, že to nikto nebadal, ste sa cítili neisto), sa stáva záležitosťou, na ktorej sa výrazne „popracovalo“. Vaše konanie, jednanie a samotná komunikácia bude uchvacujúca. To, čo vám je blízke a v čom sa vyznáte, sa bude okoliu „predávať“, odovzdávať, či posúvať s nádychom profesionality, skrátka, viete, čo robíte a čo hovoríte. Uvoľnenie, ktoré bude vami prechádzať bez pocitov akejsi stiesnenosti, budete nevedome, len vašou prítomnosťou, posúvať tým, ktorým to pomôže a ktorí to naozaj potrebujú, takže prídavným je aj vaša (aj keď prvotne neviditeľná) energetická pomoc. V práci sa vám bude dariť, z každého aj toho najmenšieho posunu, či zdaru, budete mať úprimnú radosť. Láska a vzťahy vo vašom prípade v realite stelesnia z vás dvoch to krásne, dobré a pekné. Zdravie – oblasť hrdla, krku a zažívanie.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pre vás prichádza trpezlivosť a hrdosť. Prejavy „zbrklosti“ a akejsi „roztekanosti“, ba až „rozkmitania“, sú zmiernené a nahradené pokojným jednaním a trpezlivosťou, ktorá naozaj dokáže aj tie povestné ruže prinášať. Hrdosť, ktorá tiež nastúpi, je v tomto prípade vnímaná pozitívne. Nejedná sa ani o pýchu, či povýšenosť, ale o niečo, čo sa približuje slovu sebaúcta. Každému padne vhod, keď sa pochváli a najmä, keď ho to krásne potiahne vpred. Pokiaľ ste doteraz vnímali u seba akési „prestoje“ (zamrznutia na jednom mieste), tieto sa tiež postupne začnú u vás „vytesňovať“. Na pracoviskách sa vzájomne začnete intenzívnejšie energeticky vnímať, čím bude posilnená vzájomná kolegialita a pochopenie, že jedno s druhým súvisí a jedno nadväzuje na druhé. V láske sa prejaví jemnosť, istá grácia a čistota. Zdravie – ruky, ramená, rozmnožovacie orgány (sexualita, hormonálna sústava a pod.).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vám bude vlastný nadhľad a smerovanie. Tam, kde to pre vás bude prospešné a potrebné, nastúpi nadhľad, s ktorým ste si až tak príliš „nepotykali“, no postupne sa začne ukazovať a  prinášať vám menej napätia. Vo všeobecnosti, ak ste precitali v akomsi chaose s tým, že ani sami neviete, čo, kedy, kde a ako…, s tým sa tiež postupne krásne vysporiadate a nabehne vám prirodzené samovoľné a istejšie smerovanie, ktoré je výsledkom súhry hlavy, srdca, duchovna a vďaka pozvoľnosti a prirodzenosti aj Vyšších síl. V rámci vykonávania pracovných povinností vám nič potrebné a podstatné neunikne. Všetko, čo bude nutné, vybavíte, zariadite a to v podstate bez zdĺhavých zaváhaní. Svoje tam zohrá aj prijímanie a posúvanie nejakých informácií a správ (obohatenie pracovných povinností a pod.). Láska a vzťahy sa stretnú so vzájomnou úctou, čo prinesie hrejivosť/teplo a individuálne každý sám v sebe pocíti nejaké prejavy súvisiace s pokorou. Zdravie – chrbát, končatiny, oblasť 1. čakry.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

U vás pôjde do popredia svetlo a s ním súvisiace teplo. Všade tam, kde to bude potrebné, sa vaše bytie spojí s čistým svetlom, ktoré vnesie do daných dní, momentov a situácií pochopenie, prezretie, či dokonca vyriešenie, doriešenie alebo rozohnanie (napr. mračná, nezhody, pletky…), či stlmenie toho, čo bude potrebné. No a vyššie spomínané teplo vás prehreje kompletne ako bytosti a prinesie vám príjemné pocity, ktoré vás dostanú do pozície istejších a vnímavejších ľudí, ktorí v akejsi „hektike“ dní nezachytávajú potrebné vnemy, energie, ani samotné pocity. V práci sa tešíte zdarom a celkom príjemnému prostrediu, ktoré vám neprináša žiadne rušivé elementy. Vo všeobecnosti ste veľmi pohotoví, rezkí a správne „nabití“. Rovnako sa aj na vzťahy a lásku vzťahuje precítenie tepla domova a pocitov, že všetko je, či bude, dobré a že si uvedomíte silu vzájomnej prítomnosti. Nezadaní zažijú príjemné momenty. Zdravie – dýchanie/predýchavanie (práca s dýchaním, napr. ako pri cvičení), stredová časť tela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Vašu podozrievavosť nahradí práca s intuíciou a s osobnostnými danosťami v doplnení na samotnú dôveru. Nepokoj a stály pocit strehu a „nabudenia“ v očakávaní, kde a čo praskne, čo sa nepodarí, kto zaklame, či „zaintriguje“, sa utlmí. Sprístupní sa priestor na počúvanie svojej intuície, ktorá vás upozorní na podstatné veci potrebné pre vás. Nevylučujem ani zvýšenú vnímavosť voči znameniam. Veľmi príjemným doplnením je dôvera v seba samých, ktorá vystrieda prípadné vedomé, či nevedomé alebo menšie, či väčšie, vyčítanie si, karhanie sa, či dokonca dehonestovanie (na vnútornej úrovni, či vo forme „sypania si popola na hlavu“). Začnete sa sústreďovať na svoje kvality, pričom menšie pokĺznutia prijmete a odpustíte si (je to u každého prirodzené a normálne, sme ľudia, ako ja hovorím), čím ich vlastne „začistíte“. Jéééje, darí sa a vlastne darilo sa vám aj tam, kde ste si doteraz mysleli, že to trošičku zvykne pokrivkávať (náročnosť na seba). V oblasti práce budete efektívni a ako doma. V láske a vo vzťahoch si nielen individuálne (sami seba nezväzujete, nešnurujete), ale aj voči svojim „polovičkám“ popracujete s tým, čo znamená sloboda (netlačenie, nevlastnenie a pod.). Zdravie – chrbtica, emócie.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pre vás sa podstatnou stane nielen viera, odhodlanie, ale aj sebapoznanie. Vo všeobecnosti budete takí „nakopnutí“, že v každom smere budete hľadať cesty, kde sa čo a ako dá a nie nedá, no a krásnym sa stane aj to, že vy tie cesty nájdete a uvidíte, ba dokonca to bude jemne pokračovať aj tam, kde budete vidieť nejaký čas, či priestor – diaľku – vpred. Pokiaľ ste kolísali v nerozhodnosti, či v osídlach strachu, tie budú nateraz v úzadí a dopredu sa dostane  vaša vlastná vnútorná sila, ktorá sa dá zadefinovať aj ako vyššie napísané odhodlanie a to bez sprievodného trasenia nôh, či menšej žalúdočnej nervozity. Všetko, čo vám bude prospešné, nájdete v sebe akosi poľahky. V práci počúvajte aj signály svojho tela, neprepínajte sa a naozaj sa nič nestane, ak si v prípade potreby dáte chvíľočku oddychu. Ak budete na seba prehnane nároční, energeticky to prenesiete na kolegov, či „šéfstvo“, ktoré bude prejavovať rovnako smerom k vám tieto prejavy a tak sa ich pohľad náročnosti a samotných očakávaní bude o čosi viac stupňovať. V láske a vo vzťahoch pôjde do popredia komunikácia na úrovni prejavov, gest, pohladení, pohľadov a samotných pocitov pridružených láske. Zdravie – kríže, močovod, močové cesty, obličky, oblasť čela.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist