www.elenn-okienko.sk

05. 11. – 11. 11. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu           Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Celkovo ako osobnosti budete utíšení, každý si v jednotlivých dňoch nájde niečo prínosné a pre seba potrebné. Rovnako k vám budú pristupovať aj ľudia, s ktorými komunikujete, čím sa otvára priestor pokojnej a prínosnej komunikácii. Na pracoviskách vám pracujú mozgové závity pomerne pohotovo, na niektorých z vás však doľahne menšia lenivosť alebo len samotné „nechcenie“. Tí, ktorí majú monotónnejšiu prácu, dostanú sa do bodu, kde ich nebude ničím obťažovať. V láske to bude chcieť zvýšenú pozornosť na dekódovanie milých náznakov, ktoré vám vašu „polovičku“ budú hádzať do pléna. Vo všeobecnosti sa vďaka pozícii poslucháča dozviete nejaké zaujímavosti. Zdravie – pocity „upnutosti“, zuby, pravá strana tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Trošku budete „ulietavať“ na menšom výkyve medzi „detailizmom“ a na opačnej strane sa nachádzajúcim nadhľadom. V niečom sa začnete „rýpať“ a keď to neprinesie želané výsledky, tak naopak, mávnete nad tým rukou. Tento protipól sa vám postupne dostane do požadovanej a pre vás uspokojivej rovnováhy. Pracovný čas sa bude trochu ťahať, no nie do takej miery, aby vás to nejako rozladilo, či rozhodilo. V práci nepodceňujte silu prejaveného individualizmu nejakej osôbky, ktorá má čo povedať. Na poli lásky sa stretnete s tichšími energiami, ktoré sa dajú prirovnať tečeniu medu, a to aj s efektom jeho sladkosti. Vo všeobecnosti môžete v rôznych situáciách narážať na dlhšie čakacie doby. Zdravie – odŕhanie, pokašliavanie, hrdlo.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

V rámci vlastných súkromných, uvoľňujúcich a v pokoji precitajúcich momentoch budete sem-tam viac „ulietavať“ na svojej predstavivosti, ktorá vás naozaj povláči rôznymi miestami, či situáciami, ale to je v poriadku. Jednoducho na vás sadne akési „snílkovstvo“, vďaka ktorému „vytesníte“ to, čo vás v realite trošku vyvádza z rovnováhy a „rozčerťuje“. Pracovné povinnosti vás udržia v „rozkmitanosti“, pozornosti a pohybe, čo vám však padne vhod a čo aj privítate. Láska a srdcové záležitosti sa stretnú v bode, kde sa budete venovať tomu, čo chcete spoločne plánovať, či podniknúť. Vo všeobecnosti ste prístupní hravým energiám a tie sa podpíšu pod vašu chuť smiať sa. Zdravie – citlivejší žalúdok.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Záležitosti spomalené, či pribrzdené, opäť začnú naberať na rýchlosti, zároveň sa pre vás stávajú prístupnejšími tie veci, ktoré boli na istý čas, obrazne povedané, zamknuté. Isté zmeny môžete pociťovať aj v samotnom osobnom prejave, ste celkovo posmelenejší a prístupnejší príležitostiam, komunikácii a podaktorí aj prípadným novinkám. Práca sa v tomto týždni pre vás stane v niečom dôležitou, čo sa môže spájať aj s pociťovanou miernejšou nervozitou, no vy to isto zvládnete. Partnerstvá preukážu svoju silu vo vzájomnom podržaní sa, je krásne keď sa partner/ka prirodzene postaví za vás. Vo všeobecnosti si podvedome priťahujete povznášajúce momenty. Zdravie – citlivejšia oblasť krížov (obličky, kostrč…).

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Od návratov a náhľadov do minulosti sa odpojíte prirodzeným spôsobom, jednoducho prichádzajú dni, ktoré vás naplno vtiahnu do prebiehajúceho diania. Vaša myseľ bude zamestnaná všetkou tou trmou – vrmou, ktorú budete vnímať nielen na energetickej a pocitovej, ale aj na bytostnej úrovni. Samozrejme, že si tam svoje miesto nájde aj radosť a príjemné veci. V práci sa rozprúdi zaujímavá komunikácia, je len na vás, či sa do nej rozhodnete vstúpiť. Z niektorých úst môžu padať aj osobnejšie otázky, no na strane druhej, vy rozhodne nemáte problém nájsť trefnú a pohotovú odpoveď. V láske a partnerstvách príde na rad aj téma súvisiaca s financiami a víziami viazanými na spoločnú budúcnosť. Vo všeobecnosti budete mať potrebu vytvárať si akési zásoby (energetické, emočné a pod.). Zdravie – trávenie, pálenie záhy a vyskakovanie priebežne prichádzajúcich boľačiek (napr. naviazaných na počasie a pod.).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Prúdi k vám sila príťažlivosti (priťahovania si) toho, čo vám v ten daný moment alebo v konkrétnej situácii padne vhod, badať to môžete už na maličkostiach. Napriek tomu, že sa budete cítiť oklieštení časom, všetko potrebné sa vám naskladá tak, aby sa tieto nepríjemné „tlaky“ uvoľnili a celkovo poľavili. V práci sa síce viac nabeháte, prípadne si sami o čosi zvýšite tempo, no zároveň vám to prinesie pohodovejšie pocity z dobrého a vám vyhovujúceho nastavenia. V partnerskej oblasti pocítite zvýšenú potrebu tráviť viac spoločného času pri oddychu, prechádzkach alebo inej obom vyhovujúcej činnosti. V skratke, teraz sa potrebujete vzájomne bezprostredne a zblízka cítiť. Vo všeobecnosti sa stanete v týchto dňoch „ťahačmi“ (aj tých druhých). Zdravie – spánok, stuhnutosť.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Nikto vás do ničoho netlačí a nikto vás nenaháňa, obrazne povedané, s bičom v ruke, to iba vy sa akosi vo všetkom „vyhecujete“ byť „lepšími“. Ste „naštartovaní“, no danú energiu budete mať tendenciu pomerne rýchlo spotrebovať, preto sa priebežne „dobíjajte“ (oddych, čerpanie zo sily prírody a pod.). Chcenie vynikať vám je prirodzené a vy to dobre viete a ak nie, ľudia vo vašom okolí vám to radi pripomenú a to bez vášho pričinenia. Na pracoviskách sa neporovnávajte s inými, viete, že väčšinou vidíme to, čo sami vidieť chceme, tak sa radšej sústreďte na svoje vlastné povinnosti pretkané s osobnou sebadôverou. To, že precitnete v tom, že sa vám váš partner, podľa vás, až vtiera, je vo svojej podstate jeho snaha o vašu pozornosť, tak si ju vzájomne doprajte. Vo všeobecnosti budete u seba zachytávať rozvoj. Zdravie – pocit ťažkého tela, oblasť 1. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Svojou osobnosťou a vyžarovaním rozjasníte každý deň, každú spoločnosť, či situáciu. Stane sa z vás akýsi prirodzený krotiteľ „dusnejších“ okolností, či samotného prostredia a to dokonca nevedome. V týchto dňoch by sa vám malo dariť vďaka náklonnosti „šťasteny“, s ktorou už svoje skúsenosti máte. V práci postupujte pozvoľne a s dobrou náladou. Menšie háčiky vyriešite bez zbytočného „humbungu“, s otvorenou mysľou, ale aj s úsmevom na tvári. Sami sa poznáte najlepšie a viete, že si viete poradiť nezávisle od samotnej cesty. Láska sa stretne so sviežosťou a spoločne chcenou iniciatívou a vojde tam aj nápaditosť, či samotné prejavovanie si lásky a to rôznymi spôsobmi. Vo všeobecnosti sa nedajte strhnúť ľuďmi, ktorí  sa dajú ľudovo pomenovať ako „vytáčači“, či „rýpači“. Zdravie – o čosi rýchlejšie nastupujúca únava, ktorú každý pociťuje individuálne.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V každom prostredí, dá sa povedať, že aj v každej situácii, si zachováte priateľskosť, skrátka, nie ste naladení na „prskanie“, no hlavne nie na to, aby ste si dni kazili presadzovaním svojich názorov, či dokonca vzťahovačnosťou a osočovaním. Tento postoj bude efektívny a vy si užijete týždeň bez toho, aby vám ho niekto cudzí slovne, či konaním, naštrbil. V práci sa viacerým stanete akýmsi pravdivým a milým zrkadlom, na základe čoho aj vy sami v niečom precitnete a bytostne (duchovne) sa posuniete zasa o kúsok ďalej. V láske sa predsa len o niečo väčšia pozornosť strhne na vašu stranu a partner/ka vám to s radosťou dopraje s tým, že sa o to sám/a  pričiní. Vo všeobecnosti budete obdarovávaní úsmevmi, pozdravmi, žmurknutiami a inými milými prejavmi. Zdravie – citlivosť pokožky, kožné problémy, dlane, chodidlá.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Celkovo sa stanete vnímavejšími voči samotným energiám a ich tokom, zároveň budete posilnení o akúsi neoblomnosť, až zásadovosť, takže, pokiaľ ste sa chceli pustiť do niečoho, čo so sebou prináša pravidelnosť (cvičenie, zdravé stravovanie a pod.), teraz vám to pôjde o čosi ľahšie. Pozícia prijímateľov správ, ale aj pozornosti, vám bude vyhovovať. Chuť obklopovať sa vecami a predmetmi, ktoré vám navodia príjemné pocity, či znásobia energiu tepla domova, bude trošku stúpať, tak sa môžete ocitnúť v tom, že si doprajete radosť z menších nákupov. Na pracoviskách budú práve ženy, ktoré si udržia chladnejšiu hlavu, mužské zastúpenie znamenia sa bude snažiť „kuť železo za horúca“ a to niekedy bez prihliadnutia na bezpečnosť. V láske sa prestanete snažiť, lebo všetko potrebné pôjde akosi prirodzene a samo. Zdravie – ramená, nohy (obuv, pľuzgiere, odreniny).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

V každom smere sa budete „pohybovať“ v tichosti (bez hurhaja, teatrálnosti…) a s istotou, na ktorú v tomto týždni budete „stavať“. Pokúsite sa popracovať na sebe v oblastiach, kde pociťujete akési rezervy, o to viac, ak to súvisí aj so samotnými pracovnými povinnosťami a zamestnaním. Pôjde vám to plynule a s ľahkosťou. Na pracoviskách sa trochu odviažete už len tým, že si dovolíte uvoľniť sa a zistíte, že samotný stres si starostlivo a pravidelne dokážete a zvyčajne aj pestujete vy sami. Vzťahová línia sa ťahá v akejsi nie príliš príjemnej tichosti a mlčanlivosti, ktorú sa vám však vzájomne s pochopením a s láskou podarí prelomiť. Nevytvárajte si okolo seba bublinu, ktorá možno aj nechtiac platí i pre vaše „polovičky“, ste predsa pár. Zdravie – stuhnutosť, svaly.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Ako bytosti ste dosť „nabudení“, preto budete mať tendenciu o to ľahšie sa dostávať do konfliktnejších alebo konfrontačnejších situácií, ktoré, keď chcete, dokážete precízne podporiť, ba až im „podkúriť“. Túto energetickú vlnu radšej uplatnite v inom, prínosnejšom smere ako sú slovné potýčky, ktoré v podstate ani nikam nevedú. V práci sa čo-to rozvíri, vďaka čomu môžu na povrch povyliezať nejaké, aj keď maličké skutočnosti (nemusia sa vás ani dotýkať), ktoré by bolo fajn zbytočne v sebe na vnútornej úrovni nenafukovať. Odhliadnuc od toho, pôjde u vás všetko dobrým tempom. V láske a vo vzťahoch sa sem-tam uchýlite k tomu, že iné máte na mysli a iné dáte do slov, snažíte sa všetko zjemňovať, čo sa energeticky podporí cez silu lásky a tá prebije všetko rušivé (na myšlienkovej úrovni), takže láska hrá svoj krásny prím. Zdravie – oblasť hlavy, brucha.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist