www.elenn-okienko.sk

29. 05. – 04. 06. 2017

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…                Ročný horoskop 2017 od Majky 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pripravili ste si poriadne „štipľavé“ chvíle. Biče vyobrazené na karte upozorňujú na to, že ste v štádiu, v ktorom ste pripravení sami seba trestať za všetko, čo považujete za zle vykonané, povedané alebo urobené. Tento proces stopnite a začnite tým, že si odpustíte. Nehľaďte na to, čo bolo, ale môžete sa z minulosti poučiť a konať podľa toho, čo považujete za správne srdcom. V práci sa môžu vyskytnúť menšie „problémiky“, no tie veľmi rýchlo vyriešite. Vzťahy vám prinesú energie, vďaka ktorým budete premýšľať, nuž teda premýšľajte pozitívne a vychutnávajte si krásy každého dňa. Zdravie – bolesti rôzneho druhu a rázu.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Veľa vecí ste prijali a spracovali, čo sa pre vás stalo tým správnym odrazovým mostíkom na prežitie krásneho týždňa plného radosti a vnútorného pokoja. Všetko vám bude dávať potrebný zmysel, čo zúročíte v každej sfére a dokonca rutinu premeníte na niečo, čo vás bude baviť. V práci sa vzduch prečistí a vy budete sršať nápadmi a dobrými výkonmi, nič podstatné vám neunikne. V pracovnom kolektíve to bude bzučať ako v úli, smiech lieči. V láske sa poddáte svojim citom a šetriť nebudete ani vyznaniami. Zdravie – pravidelné stravovanie, výživa.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nepokoj a strach ovládnete hrdinsky, už vás nebude obmedzovať a tak sa z vás nateraz stanú silnejšie osobnosti, ktoré sa budú posúvať len vpred. V prípade, že sa niečo nezdarí, nevadí, pravdepodobne ste boli pred niečím ochránení. Vo všeobecnosti energeticky netlačte na žiadnu pílu. Pracovné povinnosti sa trochu nakopia, ale nie je medzi nimi nič, čo by ste samostatne nezvládli, keby niečo, vždy máte po ruke správnych ľudí, ktorí vám radi poradia. Vzťahom venujte dostatok potrebného času, aby ste si stíhali vychutnávať a nasávať vaše spoločné duchovné prepojenie. Zdravie – celková harmónia a vyváženie.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nemajte hlavu v smútku, šťastie vás neopúšťa, to len vy vidíte veci černejšie. Vzpriamte sa a prijmite to pekné, čo vám život vhadzuje do cesty – nové skúsenosti, mentálnu silu a zážitky, ktoré vám pohladia dušu i telo. Práca vám pôjde sama, niet čo pokaziť, takže teraz len môžete ukázať, čo sa vo vás skrýva, váš potenciál je veľký. Je čas, aby ste tomu uverili a ukončili akýkoľvek myšlienkový chod seba-ponižovania. Láska sa stretne s iskrením, kde vás nezastaví ani nedostatok času, vaše prepojenie zintenzívnie. Nezadaní majú šťastie na svojej strane, tak majte oči otvorené. Zdravie – krížová oblasť.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Ako v tomto období vidíte poletovať lastovičky, ktoré sú krásne, usilovné a štebotavé, tak môžete v tomto prirovnaní nájsť aj seba. Premkne vás sila a chuť, vďaka ktorej dotiahnete do úspešného konca všetko, čo potrebujete. Nevylučujem ani rôzne cesty spojené nielen s povinnosťami, ale aj zábavou, oddychom a relaxom. V práci sa vystavíte menším zmenám a výzvam. Možností, ako sa posunúť ďalej, máte viac než dosť, stačí sa do jednej z nich poriadne „zahryznúť“. Vzťahy prinesú príjemné a osviežujúce zmeny, stanete sa tými, ktorí budú vyhľadávaní, kontaktovaní a ľúbení. Zdravie – ruky (kĺby, zhyby).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Vaša hlava plná rôznych špekulácií a konšpirácií vám neumožňuje vidieť všetko v reálnych kontúrach a rozmeroch. Nerobte strašiaka z toho, čo je v podstate niečím malým a rýchlo vyriešiteľným, nič zbytočne nekomplikujte. Zaznamenáte o čosi intenzívnejší príliv rôznych správ. V práci majte nielen oči, ale aj uši otvorené, budete mať tendenciu podstatné veci nechtiac prepočuť, inak je to všetko v pohode. Záležitosti lásky riešte bez cynizmu, sarkazmu, nadradenosti a potreby druhého poučovať, zameňte to za vrúcne a hrejivé prejavy. Zdravie – základná čakra (zlatá žila, zapareniny a pod.).

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Potrebujete, aby sa všetko okolo vás dialo vo veľkom a to z dôvodu, že potrebujete očividné znamenia a znaky toho, že je a bude všetko v poriadku. Začnite byť vďační aj za maličkosti a tie sa následne budú nabaľovať do väčších vecí, čo bude spieť k vášmu úplnému zdaru. Niečo sa síce na chvíľku pozastaví alebo zamrzne, no je to len pauza na váš nádych, aby ste potom všetko stíhali a zvládali tak, ako máte. V práci stavte na overené skúsenosti a podľa potreby aj na individuálny prístup. Láska sa zameria na vnímanie intenzity vlastných citov. Zdravie – krvný obeh (prekrvenie – pocity chladu).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Presviedčate sa, že všetko potrebné máte „v kapse“ a že si môžete na čas oddýchnuť. Je to fajn, no pozor, aby ste na povestných vavrínoch nezaspali viac, než je potrebné. Nabehnutie do víru diania bude o to náročnejšie. Pracovné povinnosti budú odsýpať s pravidelnosťou, no zároveň nové povinnosti vám budú stále pribúdať. Vydržte to, jedná sa len o dočasné obdobie. Vo väčších pracovných kolektívoch sa zomknete a s radosťou si vzájomne pomôžete. Srdcové záležitosti sa budú riešiť vďaka vášmu spoločnému prístupu priam samy. V tomto prípade si dni nedajte kaziť zbytočnými malichernosťami, čo vás ešte viac spojí. Zdravie – oblasť hrdla.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Hľadanie univerzálnych návodov na riešenie jednotlivých problémov vám zaberie veľa času. Stále platí, že vaším pomocníkom sú pocity, intuícia a anjeli, ktorí vás vždy radi vypočujú. Rovnako efektné sú aj modlitby. Je zvláštne, ako si odobrujete svoje kroky a rozhodnutia, len aby ste sa presvedčili, že konáte správe. Nedržte sa kŕčovito vyhranených predstáv a všetko pôjde ako po masle a na vašich perách budeme vidieť stály a úprimný úsmev. V práci pozor na stratu menších, no potrebných predmetov. V tomto období budete láske podmaňovať všetko ostatné, nájdite si čas aj na koníčky a priateľov. Zdravie – hlava.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Nepoddávajte sa prípadnému neúspechu a už vôbec nehádžte vinu na iných, alibizmus vám v tomto období veľmi nepomôže, radšej to len spracujte, prijmite a choďte ďalej, nič „smradľavé“ zbytočne nerozmazávajte, „zožerie“ vám to veľa energie a pohltí pocity radosti. V práci sa snažte byť dôslední a nič neflákajte, aj keď máte pocit, že na poľavenie máte právo. Áno, je to pravda, ale nie do takej miery, ako by sa vám páčilo, to si radšej zoberte deň-dva dovolenky. V láske ste o čosi náročnejší na partnera, poľavte z toho a berte všetko tak, ako to bude prichádzať. Pripravte si krásne chvíle vždy plné „nakopávajúcej“ nehy. Zdravie – žalúdok, oblasť čela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Okolo vás to bude vrieť v tom najlepšom slova zmysle. Vaša spoločenskosť bude stúpať každý deň, priatelia vás budú vyhľadávať a vašu skvelú náladu doslova „žrať“. V týchto dňoch sa z vás stanú spoločenskí králi a kráľovné. Všetko bude o spontánnosti, radosti, úsmevoch. V práci si síce viac „zamakáte“, no ani to vás neznechutí a všetko zvládnete hravo. V láske to bude o rozhovoroch, „srande“, „blbnutí“ a o snovaní spoločných plánov do blízkej, či o čosi vzdialenejšej, budúcnosti. Nezadaní majú šancu niekoho spoznať. Zdravie – pitný režim, pokožka, srdiečko.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

O čosi intenzívnejšie začnete venovať svoju pozornosť financiám, ktoré začnete nielen prerozdeľovať, počítať a míňať, ale aj odkladať na tamto, či hento. Pozor, aby vás peniaze nepohltili natoľko, že si ich prestanete spolu s milovanými užívať. Strach z nedostatku zažeňte hneď na myšlienkovej úrovni. V práci si dávajte pozor pri výpočtoch, prepočtoch a vydávaní, chybička sa môže votrieť veľmi nenápadne. V práci mimo kancelárie venujte potrebnú pozornosť všetkému, nič nepodceňujte. Vzťahy sa prepletú a stretnú na rovnakej vlnovej dĺžke, čo sa spojí vo vychutnaní si príjemných momentov. Zdravie – pokožka, koža (ranky, znamienka a pod.).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

 

Zdroj: www.zlatemoravce.info

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

Leave a reply

TOPlist