www.elenn-okienko.sk

29. 01. – 04. 02. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Niektoré záležitosti nie je nutné s podporou myslenia komplikovať, pričom môže postačiť prvotný náhľad bez prikrášľovania, s čím súvisí aj to, aby ste pri riešení brali do úvahy aj jednoduchšie riešenia. O čosi viac vás bude ťažiť celková zodpovednosť a tak ju na čas potlačíte, vďaka čomu sa viac uchýlite k svojmu detskejšiemu JA. V práci budete mať rozšafnejší, voľnejší prejav s tým, že prestanete na seba vyvíjať rôzne tlaky. Vo vzťahoch sa môžete ocitnúť pri tvorbe a napĺňaní spoločných nápadov, aktivít, či projektov. Zdravie – motorika, držanie tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Vo všeobecnosti budete veľmi tichými osôbkami (nielen čo sa týka komunikácie) a to sa poľahky prehupne do pozície sústredených pozorovateľov toho, čo sa okolo vás a tiež vo svete deje. Vaše poznatky a postrehy budete vedieť previesť do akéhosi ponaučenia, ktoré vo svojom bytí využijete. Osvojovanie si vnútornej rovnováhy a celkového posilňovania vás učiní pripravenými na všetko potrebné. V práci sa stanete výraznejšími a podľa potreby aj priebojnejšími. V oblasti lásky pôjde do popredia vaša príťažlivosť, žiarivosť a celkový esprit, takže svoju príležitosť dostanú aj nezadaní. Zdravie – oblasť koreňovej čakry a hlava.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Nedajte sa ovládnuť nepokojom a nervozitou, ktorú často získavate sťahovaním z okolia pod vplyvom toho, čo sa deje a čoho ste svedkom. Jednotlivé dni môžete brať tak, ako budú prichádzať, pričom si ich spestríte aj vďaka blízkym, rodine, či priateľom. Na pracoviskách vás budú niektoré veci škrieť a rozhodnete sa ich so zaťatými zubami zvládnuť. Aby ste to v sebe nedusili a neprenášali na „fyzično“, tak si to aspoň pre svoje dobro vnútorne správne pomenujte a spracujte. V láske sa rozhodnete trochu trucovať v snahe svoje „polovičky“ vyburcovať k nejakým zmenám, no neprežeňte to. Zdravie – tvárová oblasť, zrak.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Okolo vás sa, obrazne povedané, bude všetko zelenať, čo znamená, že všetko sa prebúdza a akoby ožíva, vrátane vás samotných. Sadne si na vás spoločenská nálada, ktorá sa podpíše aj pod organizovanie rôznych akcií, či iných aktivít, kde sa to bude snažiť rozprúdiť. V práci sa rozbehnete ako vlak, no pozor, aby ste v prípade komunikácie s ostatnými, dokonca aj nadriadenými, dali všetkým dostatočný priestor na vyjadrenie, vaša dychtivosť vás môže totiž predbehnúť. V láske a partnerstve sa stretnete so zvláštnym zážitkom, či skúsenosťou, čo vás vhodí do sféry sebapoznávania svojich citov a pocitov. Zdravie – koliky, kŕče.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Jednou z vašich výsad, ktorá opäť pôjde teraz do popredia, je komunikatívnosť, tá vám môže byť nápomocná, no rovnako vás môže strhnúť do nezmyselného kolotoča nikam nesmerujúcich dialógov, a dokonca aj monológov, preto sa neraz nad tým aj pozastavíte a pousmejete. V niečom vám bude chýbať celistvosť a preto sa môžete vybrať na akýsi nezmyselný lov za zistením, o čo v skutočnosti kráča, no v tomto prípade sa na tom pracuje postupne a v podstate s podporou vyšších síl samovoľne. V práci majte pod kontrolou to, čo komu a v akom rozsahu sľúbite. V láske sa čosi príjemným spôsobom zlomí – prelomí. Zdravie – oblasť panvy a krku.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Rozhodnete sa stáť a nečinne prihliadať, akoby ste si povedali, že už je dosť vašich aktivít, vašej pomoci a náklonnosti, ktorá podľa vás bola veľakrát len použitá a zneužitá. Pocity, že u vás je to stále len o jednostrannej náklonnosti, prejave a snahe, vás unavia natoľko, že si dokonca začnete to, či ono, rozumom prikazovať alebo naopak zakazovať. Doba zvládnutia týchto predsavzatí vzhľadom k vašej náture bude individuálna. Čo myslíte, zvládnete to za dlhší čas ako jednu hodinu, či deň ? Nebuďte na seba zlí. V práci sa snažte veci nepotrebné a zaťažujúce „vytesňovať“. V láske ste prístupní celkovému prijímaniu. Zdravie – stuhnutosť.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Viac času vám zaberie premýšľanie nad hľadaním odpovedí  na otázky, ktoré si sami budete klásť alebo ste k tomu pod vplyvom udalostí doslova tlačení, v tomto prípade nič nesiľte    a postupne vám všetko zapadne tak, že prídu pocity úľavy, pričom jednotlivé zistenia budú úzko prepojené s duchovným pochopením a napredovaním, nič hrozného sa diať nebude. Na pracoviskách veľa vyriešite a niektoré veci si dokonca efektívne zjednodušíte. V láske sa stretnete s osobou, ktorá bude na vás vplývať tým najpríjemnejším spôsobom a to aj bez toho, aby sa vami vymedzené hranice niekam posunuli. Môže ísť o čistú, priateľskú a energetickú záležitosť. Zdravie – oblasť 3. čakry.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

S atakujúcou únavou si poľahky poradíte bez toho, aby to na vás, či iných ľuďoch, zanechalo citeľné stopy. Bude to taký malinký boj s prekonávaním sa, čo poľahky a dokonca s dobrou náladou zvládnete a vy to veľmi dobre viete. V práci môžete naraziť na nových ľudí (zaúčanie, prax a pod.), ktorí vám celkovo „sadnú“, čo budete brať ako príjemné spestrenie. V láske sa snažte na seba pozerať pohľadom bez kritiky, čo vám spolu s prejavmi vašich „polovičiek“ krásne pozdvihne a pohladká vaše sebavedomie. Zdravie – menšie „boliestky“ a podráždenia.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Budete viac napojení na intuíciu a rozpoznanie rôznych náznakov, či znamení, ktoré patria priamo vám alebo súvisia s ľuďmi, s ktorými budete prichádzať do kontaktu. Vedomie vám bude pomerne rýchlo vyhodnocovať všetko potrebné a tak sa vyhnete prípadnému ukladaniu sa ťažobe, ktorá by sa vo vás usadila a spôsobovala kadejaké obmedzenia. V práci sa vám toho síce o čosi viac nakopí, no s vašou šikovnosťou, schopnosťami a ambíciami, si s tým poradíte bez prílišného zapotenia sa. V láske sa intenzívnejšie prepojí dôvera a opora. Zdravie – úpony, šľachy, kĺby.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Viac pocítite príchod celkovej hojnosti (nielen materiálnej a finančnej), čiže budete cítiť akési naplnenie, ktoré s vami budú vaši blízki s radosťou zdieľať. Zároveň tak budete okolo seba rozsievať dobrú náladu, pozitívne myslenie, radosť a úsmevy. Stretnete sa aj s novinkami, či rôznymi návrhmi. V práci buďte obozretnejší najmä v prípade, ak prichádzate do styku, alebo priamo pracujete, s číslami. V oblasti lásky je podporená plodnosť a celková partnerská obojstranná náklonnosť. Zdravie – dýchanie (upchatý nos, podráždené sliznice a pod.).

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Budete sa cítiť silnejšie napojení na niektorých ľudí, v tomto prípade dochádza k akémusi vzájomnému prepojovaniu a posilňovaniu vzťahu, ktorý máte medzi sebou vypestovaný, pričom sa budú „vytesňovať“ alebo priamo zaceľovať prípadné nezrovnalosti. Výraznejšie to môžete zachytávať smerom k členom rodiny a príbuzným. V práci sa stretnete s výzvou, ktorá vás po jej zvládnutí príjemne uspokojí a uistí, že v tom, čo robíte, ste dobrí, pričom nezakrpatievate ani nestagnujete. V partnerstvách budú za vás oboch hovoriť činy, skutky a prejavy. Zdravie – krčná chrbtica, bolestivosť hrdla.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Pri stanovovaní cieľov a predsavzatí berte do úvahy aj prípadné nečakané faktory, ktoré sa zvyknú objaviť, samozrejme, nečakane a nepredvídane, takže myslite na nejaké časové, či iné rezervy. Počas tohto týždňa budete viac vystavovaní papierovaniu, ktoré súvisí nielen so súkromím, ale aj s prácou, pričom sa nevylučuje ani vaša dobrovoľná pomoc tým, ktorí si s danými „papierovačkami“ nebudú vedieť dať rady. V práci budete síce trochu podráždení, pozor na nevrlosť, no pokiaľ sa dokážete poddať nadhľadu, poradíte si aj s týmto menším nežiadúcim prejavom. V láske sa poddáte jednotlivým situáciám, čo vám umožní o to jasnejšie vidieť. Zdravie – kondícia.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist