www.elenn-okienko.sk

22. 01. – 28. 01. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Život nie sú preteky, v ktorých musíte byť výrazne v popredí, preto dajte horlivú súťaživosť bokom a radšej sa sústreďte na tempo a samotný výsledok vášho konania a skutkov bez toho, aby ste niekoho za každú cenu v niečom tromfli. Niektorí z vás sa rozhodnú zapojiť do svojho bytia rôzne novinky, inovácie, čo platí aj pre inováciu alebo vylepšenie pre vás bežného systému. V práci sa vám nejaké veci zamotajú alebo nevyjdú úplne podľa vašich špecifických predstáv. Vo vzťahoch budete nadobúdať pocit, akoby ste začínali úplne odznova a od nuly. Zdravie – nervová sústava.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Snaha upútať tentokrát padne na úrodnú pôdu a vy sa rozhodne zapojíte medzi zaujímavých ľudí, o ktorých sa zvykne nejaké to slovo prehodiť. Rozšafná nálada vám pripraví pôdu v rámci vystúpenia alebo samotného rozprávania pred väčším počtom ľudí a je jedno, či sa bude jednať o pracovnú alebo súkromnú sféru. V práci sa budete cítiť istejšie a dôležitejšie, čo bude pre okolie citeľnejšie. Vo vzťahoch vyleziete zo svojej ulity a komfortnej zóny, čo vás so svojimi „polovičkami“, alebo aj ako singel ľudí, potiahne viac do víru spoločenského diania. Vo všeobecnosti buďte vnímavejší na detailnosť a detaily. Zdravie – oblasť panvy.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

O čosi častejšie budete skloňovať slovo peniaze, aj samotnú finančnú situáciu, v ktorej sa nachádzate, a samozrejme, aj prípadnú stratégiu ich prerozdeľovania a šetrenia. Vo všeobecnosti sa budete trošku v ich míňaní brzdiť a obmedzovať. V práci si nič dôležité pre nechuť neodkladajte na neskôr, nemuseli by ste to stihnúť, prípadne vám táto priorita vyšumí z hlavy. Nepodceňujte silu poznámkových blokov a samotných poznámok ako pripomienok. Vo vzťahoch sa nehrajte na nedostupných, trpezlivosť vašich lások má tiež svoje medze. Zdravie – kondícia, pocity oťaženia.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Týždňom sa prehopsáte ako usmievavé dieťa pri zápale pre nejakú hru. Vaša bezstarostnosť a nadhľad vám mnohé uľahčí a dokonca sa sami ušetríte pred „nervovaním“ a rozčuľovaním. Celkovo by ste si mali pripomenúť to, po čom túžite a o čom snívate, máte to povolené, vaše energie a myslenie bude prispievať k ich zhmotňovaniu. Na pracoviskách sa pokúste vďaka vašej roztopašnosti nezosmiešniť niečie problémy, starosti, či samotné nezdary, ktoré sú prirodzené a ľudské. V láske sa stretnete u svojich „polovičiek“ s rýchlejším naklonením sa smerom k vašim názorom a nápadom. Zdravie – pohybové ústrojenstvo.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Napriek vašej osobnosti sa na vás nalepí celková „otrávenosť“, voči ničomu a nikomu nebudete prechovávať pre vás typické nadšenie prepletené s radosťou. Vyčkajte si, ono to prejde, pričom precítite širšie spektrum emócií, ktoré v závere prinesú to, čo vás bude vnútorne robiť šťastnými nezávisle od toho, čo sa bude diať okolo vás. V práci sa nesnažte nič uponáhľať na silu a bez prihliadnutia voči okolnostiam. Zaujímavá správa k vám „priletí“ čo nevidieť. V jednotlivých dňoch sa vám budú rýchlo obmieňať a zamieňať slová áno a nie. Vzťahy so sebou prinesú „nový závan čerstvého vzduchu“. Zdravie – majte pod kontrolou to, čo máte mať.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Máte pocit, že vaša snaha nikam nevedie a že každý uskutočnený krok akoby nikam neviedol? Tak sa s týmito myšlienkami a pocitmi rozlúčte, všetko potrebné vám bude dávať zmysel a vy budete presne vedieť, čo chcete, čo robíte a kam to speje. Postupne si „vysporiadavate“ v sebe všetko potrebné a bolestivé, čím sa stále viac a viac oslobodzujete od toho, čo ste si na seba sami naložili, vrátane nárokov. Rozoznie vo vás radosť, túžba, nadšenie a elán. V práci pri niekom budete v sebe rozoberať všetko, čo je napojené na slovo rovnocennosť. Opäť si začnete pripúšťať lásku a veriť na ňu. Zdravie – infekcie.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Stanete sa prístupnejší pre okolie, ľudovo povedané, začnete „púšťať perie“. Určitým ľuďom povolíte vstup do zákutí svojho vnútra a tým budete zároveň pracovať aj na strachu zo sklamania, či samotnej nedôvery. Vaša otvorenosť bude signálom, že vám to aj ostatní, hlavne tí, kde by ste to nepovedali, začnú oplácať. V práci sa stretnete s príjemnými správami, ktoré vám čo-to uľahčia a zároveň odľahčia. Vo vzťahoch sa budete opierať o spoločnú silu, čím si uvedomíte svoj vlastný podiel a prínos pre aktuálne spojenie so svojou „polovičkou“. O komunikáciu s vami sa môže pokúsiť niekto z minulosti. Zdravie – oblasť podbruška a hlavy.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Namiesto nových vecí budete inklinovať k tomu, čo už poznáte a kde sa cítite ako doma. Chuť riskovať, či podnikať niečo bláznivé, nevznikne ani na podnet, či popud, niekoho blízkeho. Budete si hovieť vo svojej komfortnej zóne, kde sa cítite neohrozene a podaktorí z vás sa stiahnu do seba, do súkromia alebo ústrania až netypického, no vám to bude prinášať presne to, čo cítite ako pokoj a pohodu. V práci sa môže zomlieť niečo pre vás podstatné a zároveň potešujúce, pod kontrolou majte techniku a technické záležitosti. V oblasti lásky sa prehupnete a pustíte do hlbšej sféry. Zdravie – strava v previazaní na energiu.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Napriek tomu, že vás budú vytáčať hlučnejší, popudlivejší, či útočnejší ľudia, nedajte sa nimi vykoľajiť a už vôbec nie strhnúť do vyčerpávajúcich rozhovorov, o ktorých vopred budete vedieť, že nikam nevedú, ušetrite si svoje pozitívne naladenie. Prípadné zavádzanie alebo klamstvo rýchlo prekuknete, čiže v tejto oblasti si budete vedieť zaručene poradiť. Na pracovisku si zabojujete so strachom, ktorý môže byť prepojený na konkrétnych ľudí voliacich taktiku nafukovania sa. Upokojte sa, bubliny zvyknú praskať. V láske to bude o vašom vlastnom úsudku, no treba počúvať aj svoj protipól – svoju „polovičku“. Zdravie – hlava.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek zdanlivým situáciám vytvárajúcim dojem cesty zarúbanej sa priechodnosti predsa len dočkáte, čo znamená, že na všetko potrebné nájdete efektívne riešenia. Príliš sa neprepínajte tam, kde to nie je až také potrebné, inak sa rýchlo unavíte a vyčerpáte ešte pred ukončením týždňa. V práci sa budete posúvať pomalším tempom, no to nič nemení na fakte, že si všetko precízne dokončíte a k spokojnosti doladíte. Na úrovni vzťahov budete so sebou trochu „cukať“, čo môžu vaše lásky nesprávne vyhodnotiť ako prejavy chladu a odmeranosti, preto nezabudnite na vlievanie potrebného tepla. Zdravie – reumatici, hrdlo.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Precitnete v akejsi vlastnej komplexnosti, vždy vám niečo chýbalo, no teraz sa všetko potrebné vo vás poprepájalo a vy budete fungovať veľmi prirodzene bez vytvárania si rôznych bariér a problémov. Skrotí sa aj vaša úskočnosť, ktorá vám neraz trošičku v istých situáciách „zavarila“ a priťažila. Na pracoviskách sa spoja sily, ktoré budú pre danú vec prínosné a aj povzbudzujúce, žiadny škodlivý element neprebije nič, čo by vás mohlo odkloniť od vašich povinností a výsledkov. V láske sa rýchlo napojíte na partnerovu/kynu náladu. Zdravie – ruky (prsty).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Nekopírujte z okolia a od okolia nič, čo nie je pre vás prirodzené, pohodové a pohodlné, prípadná účelovosť tohto skutku je už na vašom zvážení. Vymykanie sa vášmu typickému správaniu sa prejaví v prípade, ak sa budete pred niekým cítiť v ohrození, no váš um, dôvtip a inteligencia si aj s týmto druhom pletky graciózne poradia. V práci sa opierajte o spoľahlivé a pre vás známe veci, pričom si prípadné novinky máte stále čas doklepnúť a osvojiť. V druhej polovici týždňa budete viac vyťažení, než by ste očakávali. Vo vzťahoch a láske sa zo všetkého dokážete rozdýchať a predýchať, takže hystériu, paniku a stres uzamknite. Zdravie – opuchy, zdureniny, zápaly.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist