www.elenn-okienko.sk

05. 02. – 11. 02. 2018

 

Každý týždeň nový horoskop od Majky pre všetky znamenia…

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   ! nové !

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Drobné úskalia, ktoré sa vám zamotajú do bežných dní, budete brať ako niečo, čo vás brzdí, obťažuje a čo si nezaslúžite. Pozor si dajte na to, aby ste sa vyhýbali pomenovaniu „smola“, čím by ste si ťahali k sebe niečo, čo sa za ňu dá pokladať. Slovné potýčky neberte príliš vážne, inak sa z ničoho naozaj môže stať niečo. V práci sa radšej snažte zbytočne „nevyrývať“ a nepoukazovať na nedokonalosti, či zlyhania iných, samozrejme, platí to aj smerom k sebe samým. V partnerstvách sa budete snažiť počúvať, chápať, vnímať a viac si pripúšťať vlastné pocity. Zdravie – oblasť 7. čakry.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Všetko budete vidieť v lepšom svetle, pričom si dovolíte sústrediť sa aj na svoju budúcnosť a aj na to, po čom túžite, čo chcete a o čom snívate. Je to super cesta vizualizácie, ktorá vám pomôže v priťahovaní si toho, čo je predmetom vášho chcenia. V zamestnaní sa aj pri voľbe rôznych alternatív dostanete do rovnakého bodu, čo je v tomto prípade žiaduce, lebo sami si pripravíte iba príjemné spestrenia. V láske si pripomeňte, čo je vo vašom partnerstve jej základom. Nezadaní sa budú pomaly otvárať novým možnostiam. Zdravie – „narazeniny“, modriny (kosti).

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

To, že sa nejaké procesy u vás a vo vás uzatvárajú, je znakom toho, že sa sprístupňuje niečo nové, takže spolu s tým môžete zažehnať aj svoje emocionálne bolesti, ktoré si niekedy dobrovoľne pripomínate a oživujete. Vykoľajiť vás môže stret rôznych záujmov. V pracovnej sfére sa len tak poľahky nevzdávajte, sami najlepšie poznáte svoje kvality, razantnejšie kroky učiňte iba vtedy, ak budete s nimi úplne stotožnení. Prípadná stagnácia v partnerstvách bude prerušená nečakane, no o to príjemnejšou formou. Zdravie – pocity a prejavy stŕpnutosti (mravčenia) v končatinách.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nepodmieňujte si všetko časovými limitmi, ktoré máte stanovené v presných linajkách, budete sa tak vystavovať ešte väčšiemu stresu. V prípade potreby, či vo vašom čase vzniknutých nezrovnalostí, poproste o pomoc anjelov, možno budete prekvapení, ako sa vám všetko podarí a to dokonca v potrebnom limite. Pustite do jednotlivých dní viac farebnosti, čím vytesníte prípadnú monotónnosť a všednosť. V práci budete niečím alebo niekým milo prekvapení, takže svoj priestor bude mať aj radosť, či úsmev. V láske sa pristihnete v akomsi rozjímaní a fantazírovaní. Kto vie, možno nejakú milú a nevinnú z tých prijateľných fantázií „pretavíte“ aj do reality. Zdravie – opuchy, začervenané a citlivé oči.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Pri štveraní sa a lezení vpred máte tendenciu otáčať sa a prehodnocovať, v tomto prípade však vykročíte v ústrety svojim predstavám a odhodlaniu s takou istotou, že nikto v okolí, ani vy sami, nebudete prechovávať žiadne pochybnosti. V pracovnej oblasti majte oči a uši otvorené, vďaka čomu zachytíte niečo pre vás dôležité a potrebné. Viac pozornosti venujte aj jasným a čitateľným náznakom určitej osoby. V partnerskej oblasti sa na seba, aj svoju „polovičku“, pozeráte z prílišnej výšky, preto môžete získavať „rozprestretý“ a rozmazaný pohľad. Radšej si priblížte všetko potrebné a pocity sa budú rinúť jedna radosť. Zdravie – pocit akejsi ťažkopádnosti.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Ponáraním sa do hlbín osudov iných ľudí si uvedomujete svoje vlastné šťastie, čím precitáte v možnostiach, ktoré vám život ponúka a postupne aj podsúva. Nezištným počúvaním a povzbudzovaním blízkych ľudí robíte veľmi veľa a oni na to nezabúdajú, aj keď sa vám to tak niekedy javí. V práci sa nenechajte „otráviť“ a zneistiť „dusnom“, negatívnym myslením, či prehnaným strachom, ktoré okolo seba vytvára osoba tzv. „panikár“. V osobnom živote previazanom na lásku majte na pamäti fakt, že na ticho sa rovnako môže odpovedať tichom, no druhy ticha, samozrejme, je potrebné rozlišovať (môže byť +/-). Zdravie – nos, dutiny a základná čakra.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

K slovu sa prihlási vaša jemnocitnosť a tak si budete vypovedané, či naznačované veci o čosi viac pripúšťať, ale vaše korene sú veľmi silné a tak si s tým poradíte spôsobom, že to na vás nezanechá žiadne výraznejšie stopy. Bude sa jednať len o chvíľkové a momentálne stavy prepojené na premýšľanie. V práci budete riadne naštartovaní a dobre nastavení, takže tu vás nič nespomalí a neodkloní od toho, čo je vašou náplňou. V láske sa stanete trochu jemnejšími, celkovo prístupnejšími a hravejšími, čo rozprúdi tie správne energie, pocítia to aj nezadaní. Zdravie – oslabené hrdlo, mandle, hlasivky.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Prichádza vlna menšieho chaosu, ktorý sa postará nielen o zamiešanie kariet, ale aj príchod drobnejších zmien, ktoré sa môžu prejaviť aj vo vykonávaní ústupkov z vašej strany. Vo všeobecnosti budete menej trpezliví a tak by bolo fajn, keby ste si svoju trpezlivosť trochu potrénovali, určite to nebude na škodu a zároveň trochu skrotíte svoju prílišnú chtivosť a zvedavosť. V práci môžete zakopnúť na úplnej maličkosti, či banálnosti, takže netreba podceňovať ani úplné základy vašej činnosti. Láska sa stretne s chuťou niečo zmeniť alebo „rozpumpovať“. Zdravie – citlivosť nôh.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

S ľahkosťou si budete kompenzovať všetko, v čom nenájdete uspokojenie alebo radosť. Vy sami najlepšie viete, čo vás teší, čo vám robí radosť a skvelí priatelia to vedia tiež. Vaše očakávania, ktoré narastajú v určitých oblastiach, majú tendenciu prerásť vám cez hlavu, tak si to kontrolujte. V pracovnej oblasti niekde použijete svoju dominantnejšiu stránku, čo sa môže stretnúť s nevôľou, preciťujte, kde a do akej miery ju môžete „zakomponovať“. V partnerskom vzťahu budú „čipernejšie“ a vynaliezavejšie práve ženy, ktoré svojou náladou bezprostredne strhnú k úsmevu aj svoje „polovičky“. Zdravie – párové orgány.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Snažte sa, aby ste nepatrili do skupinky ľudí, ktorí vodu kážu a víno pijú. Mali by ste mať pod kontrolou, čo, kde a kedy poviete. Samozrejme, názory človek meniť môže, no bodom zlomu sa môže stať vaše prílišné protirečenie si, či zamotávanie sa v tom, čo vlastne v skutočnosti chcete vypovedať. Na pracoviskách sa prejaví nervozita, ktorú si so sebou môžete ťahať práve zo súkromnej oblasti, preto sa pokúste tieto dva svety aspoň trochu oddeľovať. V láske budete v tomto období na partnera o čosi náročnejší, no vaše „polovičky“ si s týmto stavom poradia. Vo vás dokonca vzplanie chuť tráviť spoločne čo najviac času. Zdravie – hlava a oblasť čela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Svet bude pre vás gombička, nemajte preto žiadne výčitky a aspoň na čas „vytesnite“ všetko, čo vás trápi, spaľuje, či ničí. Aj vy máte právo na bezstarostnosť, prípadne „úlet“ alebo oddych a aspoň na čas vypnite už len z toho dôvodu, aby ste si pripomenuli, aký je život vo svojej podstate krásny. Dokonca sa vám podarí uzavrieť niektoré pootvárané záležitosti, nevylučujem, že práve tie, ktoré sú naviazané na úrady. V práci vás povzbudí podpora, ktorú pocítite alebo zachytíte úplne nečakane, dokonca sa môže stať, že si s niektorými kolegami vyrazíte na kávu. Váš partner sa spoľahne na vašu zodpovednosť a vy mu ju s radosťou preukážete. Zdravie – intenzívnejšie búšenie srdca (aj v previazaní na emócie).

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Máte pocit, že vás niečo zväzuje, že ste niekedy ako na retiazke, ktorá vám vymedzuje pohyb iba v určitom priestore, no pokiaľ z neho vystúpite, tak vás zasa sprevádzajú rôzne, niekedy aj nepríjemné, pocity. Toto všetko by ste si mali v sebe „upratať“ a prísť na to, či to nie ste vy sami, čo ste si ohraničili len určitý priestor, dané aktivity a dané miesta. V práci sa snažte udržať si priateľskosť, ktorá otvára brány aj prípadnej mlčanlivosti ľudí, s ktorými prichádzate do kontaktu. Prelomiť ľady sa vám podarí kdekoľvek a kedykoľvek. V láske a partnerstvách sa všetko upokojí, pričom na povrch vypláva jej základ a síce priateľstvo, ktoré vás spája. Zdravie – strava, stravovanie.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist