www.elenn-okienko.sk

28. 05. – 03. 06. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vaša myseľ je otvorená len na prijímanie určitých správ, ostatné akoby ste považovali za tabu. Jednoducho povedané, nevyhovuje vám to a tak sa hodíte do stavu nevidím, nepočujem, no dobre viete, že to kedykoľvek môžete zmeniť. Vo všeobecnosti si zakladáte na celkovej presnosti a to v každom smere, práve preto sa vám jej teraz až v takej miere dostávať nebude, vďaka čomu sa vyhnete akejsi „nalinajkovanosti“. V práci budete mať toho o čosi viac, čo privítate a dokonca si to po svojom aj užijete. V oblasti lásky prichádza k spriechodneniu určitých „nánosov“, ktoré vás vo vzťahu brzdili. Zdravie – citlivosť na vonkajšie podnety.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Únava sa končí a spolu s ňou sa uzatvárajú a ukončujú záležitosti, ktoré vás svojím spôsobom po nociach „strašili“, otvára sa vám nové vnímanie a s nimi aj samotné možnosti. Do týchto dní vám vchádza celková prístupnosť. V práci si žiadne „tlačenie“ na vás veľmi nepripúšťajte, inak rozbehnete kolotoč energií, ktoré vás o to skôr budú hnať k premýšľaniu nad prípadnou zmenou zamestnania, čo neplatí v prípade, ak ste o tom sami už nejakú dobu jednoznačne presvedčení. Vzťahová línia sa ťahá v smere vysporiadania sa so všetkým, čo ste si v sebe (na vnútornej úrovni) niesli z minulosti ako bloky, strachy, či nízka sebaúcta a sebavedomie, stávate sa silnejšími. Zdravie – celková „rozhodenosť“, rôzne boľačky.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Uvedomíte si v plnšej miere, že v ľuďoch, ktorých stretávate… v podstate je jedno, či krátkodobo alebo naopak, dlhodobo… zanechávate určité stopy a preto sa budete o čosi viac snažiť zanechať v nich len to dobré a povzbudzujúce. Celkovo však platí, aby ste aj k sebe pristupovali aspoň v tomto období rovnako. V práci to predsa len chce viac obozretnosti, preto majte uši a oči vo väčšej miere v pozore a keď to bude potrebné, určite to energeticky zachytíte. V láske pookrejete a doslova sa vyváľate v záplave vláčnych prejavov citov, je krásne kúpať sa v sile lásky, ktorá bude mať pre vás liečivé a terapeutické účinky. Zdravie – energetická práca so srdcom, rozmnožovacie orgány.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

V tomto týždni sa vám vybičujú určité zmysly, vďaka čomu sa stanete skvelými „anténkami“ na zachytávanie všetkého potrebného, každý to zužitkuje a zúročí sebevlastným spôsobom a štýlom, ktorý mu bude vyhovovať. Vo všeobecnosti  platí stále budovanie si viery a nenakladania si na seba toho viac, než stíhate zvládať, či fyzicky, tak psychicky. V práci ste „nabudení“ a nasmerovaní správnym spôsobom, čo bude na vás viditeľné a badateľné, aspoň sa postaráte o príval sviežosti a čerstvého vánku. Vaša láska sa v tomto týždni bude opierať o opätovanie toho, čo do vzťahu dávate, no berte v úvahu osobnosť a individualitu, ako aj možnosti, čo a do akej miery sú vaše „polovičky“ schopné dávať, milujte a netlačte na pílu za každú cenu. Zdravie – hlava, myseľ, oblasť brucha.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Niekedy nie je na škodu, keď človek zostane na jednom mieste stáť dlhšie, než by sám chcel, môže to priniesť veľmi veľa, dokonca toho môže dať viac ako vziať, čoho sa naozaj niekde v podvedomí obávate. A toto sa vám bude diať, trošku to pre vás bude ťažšie prijať, no keď sa to stane, tak bude prichádzať práve to prínosné a nasledovať bude radosť z poznania. V práci sa vaša neochvejnosť pretaví do menších náznakov nervozity, ktorá vás môže trochu povláčiť alebo prispieť k nejakým tým úsmevným a možno aj „trápnejším kiksom“, snažte sa to napraviť správnym nastavením. V láske sa vám vo všetkom zazelená. Zdravie – oblasť hrdla, hlas.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Celkovo pôsobíte ako rozbuška, neľakajte sa, nemyslím to v tom zlom, ale práve naopak, v tom dobrom zmysle. Nosíte v sebe veľa univerzálnej lásky, radosti, nadšenia, elánu a takto by som mohla pokračovať, no buchnutie tejto bomby si stále niečím podmieňujete, čo keby ste to nechali voľne vytrysknúť alebo postupne, ak chcete a hlavne, keď to tak cítite, trebárs aj vtedy, keď ste práve sami. Ako zvyknem hovorievať – vďaka tomu sa stanete, vlastne už ste sa stali, akýmisi energetickými žiaričmi. V práci a aj vo vzťahoch sa to rysuje na rôzne prekvapenia a potešenia. Láska pre vás kvitne a pokiaľ ešte nie, tak čoskoro zakvitne. Zdravie – alergie, rôzne vonkajšie aj vnútorné podráždenia, hormóny.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Chýba vám rozmanitosť? Nuž, keď si ju do života pustíte, tak sa tak aj stane, veď sa vám snaží klopať na dvere, len jej nechcete alebo nevidíte, že jej máte otvoriť, skúste si v tomto smere na začiatok otvoriť myseľ a srdce. Napriek tomu, že sa vás niekto pokúsi postaviť do pozície sudcu alebo budete postavení pred nejaké rozhodnutia, zvládnete to všetko k svojmu prospechu a v prípade tých iných ľudí to rovnako ustojíte bez nejakých roztržiek, či mráčikov. V práci ste správne nastavení, len vás niekedy opantá akási mrzutosť, ktorá vám príliš neumožňuje pritiahnuť si v plnej miere to, po čom v skutočnosti túžite. V láske sa síce budete cítiť ako tuláci, no je to len vaše vnímanie a voľba, viete dobre, že to tak nemusí byť a rovnako vám to dáva pocítiť aj vaša milujúca „polovička“, ktorá je vám plne prístupná a otvorená, odmietanie a dupkanie si je vaše rozhodnutie. Zdravie – oblasť podbrušia, nadúvanie, plynatosť, črevá.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Najskôr chcete riadiť „svoju loď“ sami (svoj život a všetko, čo môžete, napr. v práci a pod.) a keď vám je to umožnené, tak nie ste spokojní, lebo zodpovednosť… lebo úsilie… lebo čas a pod., takže, keď ste sa už rozhodli, tak sa do toho „obujte“ a nereptajte v prvom rade na seba a zároveň aj na ľudí, pri ktorých si to máte tendenciu kompenzovať. Dobre to všetko viete a aj dokážete zvládnuť krásne až ukážkovo, tak prečo toľko „povyku“? V práci sa čo-to rozvíri a rozkýva, ale len na kratučkú dobu, v podstate akoby sa to ani nestalo. A čo sa týka lásky,           k tomu len toľko – milujte a buďte milovaní. Zdravie – spánok, preplnená hlava, relax, dýchanie.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Vy sa jednotlivými dňami budete doslova prechádzať, vnímate krásu daných okamžikov, ste vďační aj za maličkosti a radosť vám prináša všetko, čo sa vám pritrafí a podarí. Prirovnám to k prechádzke krásnou rozbujnenou prírodou, pričom si poskakujete a hvízdate. Budete precitať v pocitoch šťastia, ktoré pri vás nateraz aj stojí. Na pracoviskách sa vám darí a v podstate sa dostanete do stavu pokoja a ustálenosti, nič vás nevytočí ani nerozladí. Vzťahová rovina prinesie podporu, spoločné zdieľanie všetkého a zároveň aj rýchle riešenie prípadných súkromných maličkostí, ktoré sa odignorovať nedajú a je ich potrebné vybaviť. Zdravie – pokožka – slnko, štípance, podráždenie…

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Viac sa ocitnete vo sfére financií, pričom sa budete snažiť všetko rozanalyzovať a akoby poprehadzovať z každej strany, jednoducho nadobudnete potrebu v tomto smere cítiť akési istoty. No ani v prípade nejakého výdavku sa nemusíte ľakať, svojou podstatou sa všetko u vás dostáva do potrebnej rovnováhy a teda aj vrátane spomínaných financií. V práci si skrz svoje zapálenie odpustíte aj nejakú/é tú/tie prestávku/y, no nič netreba preháňať, tak sa snažte v rámci možností čo-to „zobnúť“ a piť vodu, inak doma odpadnete a aj samotná výkonnosť následný deň klesne, preto sa šetrite. V láske si vychutnávajte spoločne strávený čas, čo vás nielen „nabudí“, ale aj „dobije“. Zdravie – vplyvy počasia.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Nadobudnete pomerne výrazný pocit sily a podľa toho budete aj konať, čo znamená, že do okolia vysielate signály neochvejnosti, čo sa naozaj stretne s patričným rešpektom, takže nikto si na vás ani na vašich najbližších v žiadnom smere nedovolí a dokonca ľudia zvážia aj samotný pohľad na vás. No netreba to brať v tom tvrdom a priamom ponímaní, práve naopak, ukrýva sa za tým aj úsmev. Samozrejme, okrem sily máte v sebe aj nežnosť, priateľskosť a všetky tie potrebné ľudské prejavy. Práca vám prinesie menšie zamotanie hlavy, ocitnete sa v riešení nejakých vecí – hlavolamu, nad čím však zvíťazíte a všetko dopadne dobre. Láska sa bude niesť v sfére intimity, sexuality, náruživosti a príťažlivosti. Zdravie – pohyb, rozmaznávanie na fyzickej úrovni – vlasy, nechty, masáž a pod.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Aj keď sa to teraz nezdá, prikladáte jednu dobrú vec k druhej, ale očakávaný výsledok sa dostaví o čosi neskoršie, než očakávate, no stáť to bude rozhodne za to. Predstavte si to ako kyticu, ktorú držíte v plnej kráse v ruke a prikladáte jeden kvet k druhému… Ste v procese, kde na sebe duchovne stále „makáte“ a tak sa môžete „rozšupnúť“ aj v pre vás nežiaducom smere, chce to trošku viac sebakontroly a pôjde to hladko. Práca vám prinesie uvoľnenie a akúsi celkovú voľnosť, čoho následkom bude vybičovanie nadšenia. Pod kontrolou však majte vety, ktoré vypoviete, ako aj ich význam. Láska sa nesie v duchu čistej bielej farby, takže do popredia pôjde vaše citlivejšie a po ochrane bažiace JA. Zdravie – celá oblasť brucha.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist