www.elenn-okienko.sk

21. 05. – 27. 05. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Rozprúdenie energií okolo vašich osôb sa podpíše pod nábeh na uskutočnenie rôznych zmien, ktoré sa vám budú podsúvať. No to, či do nich pôjdete, si budete v niektorých prípadoch voliť sami a v iných prípadoch niektoré zmeny prebehnú k vášmu prospechu samovoľne. Rovnako sa vám podarí vytesniť stres a zhon, k čomu dopomôže trénovanie trpezlivosti a osvojenie si nadhľadu. Na pracoviskách sa v istom zmysle zotrie akási čiara medzi nadradenosťou a podriadenosťou, nastúpi pochopenie a podpora. Vzťahy sú otvorené v prípade chcenia nového života – teda deťom, prosperite a emocionálnej hojnosti ako takej. Vo všeobecnosti  (v každej oblasti) sa vám celkovo otvorí hlbšie vnímanie.  Zdravie – zhyby, ohyby, ústna dutina.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Na vás si sadne akási noblesa, no niektorí z vás budú prepadať až prehnanej dôležitosti, ktorú budú v sebe podnecovať, na tom by nebolo nič zlé, lenže platí staré známe a neraz napísané – všetko s mierou. Pokiaľ si to ustrážite, tak to dokážete udržať v rovine osobnej črty byť očarujúcimi, čo niektoré veci, s ktorými sa budete stretávať, urýchli a zjednoduší. Na pracoviskách si trochu viac „máknete“ s tým, že by ste nemali podceňovať ani zanedbávať maličkosti, ktoré môžu pri ich neriešení prerásť do väčších rozmerov a naprávanie si vyžiada znalosti a čas, takže nezametajte pod koberec na vedomej úrovni. V láske sa budú efektívnejšie obracať ženy, pričom muži sa s radosťou hodia do pozície rozmaznávaných . Zdravie – plecia, ramená, opatrnosť pri prenášaní a nosení ťažších predmetov.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Prvé dni budú o akomsi kľučkovaní a neistote, no pri naladení sa na svoje pocity a intuíciu sa rýchlo zastabilizujete a potom pôjde už všetko ako po masle, nezaskočia vás ani menšie rozhodnutia, pred ktorých učinenie budete postavení. V práci si budete chcieť vylepšiť alebo doladiť nastavený systém, v ktorom fungujete, takže to bude chcieť trochu skúmania, sústredenia a vychytávania, no vyhliadky na dosiahnutie tohto predsavzatia sú celkom pozitívne, aj keby sa to malo trochu časovo predĺžiť. V láske sa s partnerom, pri nezadaných to platí s osobou vášho záujmu, stretnete v jednom bode, takže, aj keď sa vám niečo nepáči alebo nepozdáva, dajte tomu dostatok priestoru. Zdravie – vyskakovanie už známych problémov, hormonálny systém.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Týždeň vám prinesie v niečom podstatné a prelomové momenty, situácie, či okolnosti, následne sa vzhľadom k nim môžete posúvať ďalej. Podstata je v tom, že v ničom nebudete príliš tápať alebo sa motať, mrznúť, strácať, či zamotávať sa. Na pracoviskách sa o čosi viac zblížite s konkrétnou osobou, pričom vás z nejakého dôvodu prepoja rovnaké ťažkosti, minulosť alebo len sympatie, čím si budete vo viacerých veciach nápomocní. Celkovo sa budete oslobodzovať od prejavov zdráhania sa, uzavretosti alebo hanblivosti, takže do popredia pôjde vaša posilnená osobnosť. Pre spoločnosť ste zaujímaví a máte čo ponúknuť, tak sa nepodceňujte. V oblasti citov a lásky naskočíte na dynamickosť, otvorenosť a milú bláznivosť, až rozšafnosť. Zdravie – žalúdok, strava, trávenie.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Rozbehnete sa smerom k životu, voľnosti a radosti, čo je skvelé, no napriek tomu vás niečo alebo niekto pribrzdí a ukáže vám iné stránky, hodnoty a pohľady, ktoré si budú vyžadovať vaše skúmanie a spolu s ním príde pochopenie a poodhalenie u seba samých toho, čo ste si doteraz neuvedomovali (duchovný prínos). Práca a vykonávanie vašich povinností sa bude dať prirovnať vodám, po ktorých sa plaví loď. Niekedy je voda pokojná, o chvíľu môže byť už rozbúrenejšia, no vy sa tomu dokážete rýchlo a efektívne prispôsobovať. V oblasti partnerstva a lásky k vám prichádzajú pozitívne, povzbudzujúce pocity, vnemy a možnosti, ktoré s radosťou prijmete. Dokonca aj nezadaní sa rozhodnú „vyhodiť kotvu“ a zastabilizovať sa. Zdravie – hlava, tlak, pitný režim, chrbát.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Kolotoč motaníc, zamrznutia a stagnácie sa postupne končí, čo môžete začať prvotne pociťovať na maličkostiach, všetko začne prúdiť a púšťať sa tak, aby ste so všetkým mohli narábať podľa toho, ako potrebujete. Platí to aj pre záležitosti naviazané na rôzne úradné vybavovania a aj na medziľudské vzťahy. V práci sa pohnete vpred, aj keď to pôjde o čosi pomalšie, no určite pôjde, dokonca do pozadia pôjde aj prípadná únava, či celková vyčerpanosť. V láske ste konečne prijali seba, máte sa radi, čo sa automaticky odzrkadlí aj na prístupe voči partnerovi, citeľnejšia bude uvoľnenosť, radosť a spoločné prepojenie. Nezadaní si vďaka zvýšenému sebavedomiu tiež rozprúdili tie správne priťahujúce energie. Zdravie – nevoľnosti rôzneho rázu.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Zvládnete „ukočírovať“ svoje vystrkujúce rožky, čo sa prejavu týka. Prílišná úprimnosť, niekedy až nekontrolovateľná a nadnesená, sa päť okreše do prijateľnej formy s tým, že tomu dopomôže zvýšená empatia a pochopenie. Na pracoviskách všetko ustojíte a udržíte si svoju tvár napriek tomu, že vám niekto bude hľadieť cez plece alebo sa o to aspoň pokúsi alebo sa dokonca v niektorých prípadoch pustí do direktívnejšieho poučovania, až kázania. Vo vzťahoch sa pokúste nastoliť neutralitu a nervozitu vašich „polovičiek“ nevzťahujte na seba. „Rozhodení“ dvaja ľudia sa dávajú do pokoja pomalšie ako jeden, skúste túto energiu vyvážiť práve cez vašu „vláčnosť“, uvoľnenosť a lásku. Zdravie – celkové zharmonizovanie sa.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Rozmanitosť asi najpresnejšie označuje dni, ktoré k vám prichádzajú, zároveň sa však bude dopĺňať s rastúcou a von sa derúcou komunikáciou a aj láskavosťou, takže sa môžete pristihnúť v pozícii intenzívnejšej precitlivenosti a dojemnosti. V práci pôjde všetko tak, ako má, v podstate doriešite to, čo potrebujete, pričom vás nezaskočia ani nové úlohy, projekty, či školenia, pri monotónnejšej práci zase akékoľvek zmeny, vrátane kolegiálnych vzťahov. V tomto smere si veríte a ste tak príkladom pre ľudí, ktorí zvyknú prepadať panike a majú problém so sebadôverou, viete im pomôcť. Vzťahy začnú naberať na obrátkach a všetko pôjde nielen o čosi rýchlejšie, ale aj ľahšie. Nezadaní majú zvýšené šance zapôsobiť. Zdravie – krčné stavce, stuhnutosť, bolestivosť, podbruško.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Obrazne povedané, rozprestriete krídla a necháte sa jednotlivými dňami unášať, necháte si otvorenú myseľ a nič si nebudete pripúšťať na takej úrovni, ktorá by vás svojím spôsobom stopla, zablokovala alebo zneistila. Toto nastavenie vám bude prinášať pocity slobody a uvoľnenia, ktoré budú natoľko silné, že vám v podstate všetko pôjde hravo a to dokonca aj tam, kde ste boli zvyknutí narážať na rôzne prekážky. V práci sa viac nabeháte, najazdíte viac kilometrov, no nič z toho vás nerozladí, práve naopak, padne vám to vhod s tým, že si vytvoríte potrebný osobný priestor a budete sa venovať svojim záležitostiam o to viac a           s väčšou oduševnenosťou. V láske budú vaše „polovičky“ všetko stíhať, platí to i naopak a naladení budete na rovnaké vlny. Zdravie – močové cesty, zachladnutie, oblasť bedier.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Napriek náladovosti a z nej prameniacej nevrlosti, respektíve akejsi „nabrúsenosti“ a to aj neopodstatnenej (každý máme aj takéto dni), ktorá vás bude obchádzať, všetko ustojíte so šarmom a aj s úsmevom, takže nápomocné vám bude akési odľahčenie, po ktorom siahnete. V práci sa môže stať, že rozladenosť bude pre vás ťažšie zvládnuteľná a to z dôvodu celkovej dusivosti alebo konfliktom medzi niektorými kolegami. Jazyk vás bude poriadne svrbieť, či vyklopíte zo seba to, čo máte v sebe alebo to prehltnete, je už na vašom zvážení v prepojení na okolnosti. V láske sa môžete stretnúť s menším nedorozumením alebo nepochopením, no všetko sa dá objasniť alebo vysvetliť, takže radšej neprikladajte polienka do ohňa žiadnym osočovaním alebo kričaním. Zdravie – celá oblasť hlavy.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Ste nastavení na prijímanie dobrých správ a všetkého, čo je ladené do pozitívna a vďaka tomu si naozaj budete sprístupňovať tie milé a potešujúce veci. Pokiaľ ste riešili financie, tak práve v tomto smere sa toho viac rozhýbe, takže je tu príchod nejakých peňazí, či doriešenie nevykryštalizovaných záležitostí. Je možné, že sa dopracujete k odpovediam, či informáciám pre vás potrebným. V práci budete v porovnaní s ostatnými o čosi viac vytŕčať, takže všetko zvládnete ľahšie a dokonca aj rýchlejšie. Vzťahová rovina sa tiež u vás preukáže ako niečo žijúce, dynamické a dokonca aj zmyselné, dá sa to prirovnať k akejsi celkovej hojnosti a prajnosti. Zdravie – lopatky, bolestivosť v tejto oblasti, strava.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Okrem vody, ktorá je pre vaše znamenie typická, budete v napojení aj na ostatné živly, ktoré vás budú udržiavať v potrebnej rovnováhe, čiže na všetko budete reagovať podľa potreby s pozitívnym výsledkom bez prípadného zanechania vecí otvorenosti. Všetko potrebné a spontánne vykukujúce rázne, pohotovo a aj rýchlo vyriešite, takže od ťaživosti z prenášania vecí do ďalších dní budete nateraz oslobodení. V práci sa toho bude veľa „točiť“ o viere v seba, svoje schopnosti ako aj improvizáciu prinášajúcu očakávané výsledky. Vzťahy sa budú opierať o vašu spoločnú silu, po ich zlúčení vzíde z toho niečo pekné, spolu sa môžete popasovať so všetkým a teda v tomto týždni to nebude o silnom individualizme. Náklonnosť vašich „polovičiek“ voči vám bude citeľná. Zdravie – dutiny, sliznice, podráždený tráviaci systém, žlčník.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist