www.elenn-okienko.sk

04. 06. – 10. 06. 2018

 

Horoskopy od iných…              Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu   

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Ocitnete sa v stave, kde si s niektorými ľuďmi na vás naviazanými akoby vymeníte pozície, vďaka čomu získate, vy aj tí, ktorých sa to bude týkať, nové pohľady na určité záležitosti. Sprievodnými sa stanú možno nie príliš pre vás známe a časté pocity. Na pracoviskách to bude o rýchlom jednaní a rozhodovaní sa, všetko bude postavené na vašich vlastných prioritách. Láska sa u vás bude zmietať medzi rozumom a srdcom, preto majte na pamäti, že niektoré záležitosti, ktoré nám život prináša, sa nedajú vypočítať ako matematický príklad. Stále platí rovnováha a utíšenie, aby ste precitli v sile srdca. Zdravie – spodná polovica tela.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Opantá vás akási veľkoleposť, kolosálnosť a túžba po „okázalosti“, stále chcete na seba upozorňovať tým, čo dokážete alebo vlastnou zmenou. Ak budete robiť všetko kvôli sebe, uznanie od okolia príde aj bez prehnaných očakávaní. Pre Vás je podstatou tohto týždňa hojnosť a to v každom smere, takže všetko bude do seba prekvapivo a ľahko zapadať. V práci v rámci vašej náplne majte pod kontrolou záležitosti naviazané na čísla a sumy, v iných prípadoch, ktorých sa to netýka, skroťte svoje strečkovanie. Zároveň sa vo všeobecnosti nevyhýbajte spoločenskosti. V oblasti lásky to s nasadzovaním koruniek a hrebienkov nepreháňajte, razom sa niečo príťažlivé môže zmeniť na pravý opak. Zdravie – celá oblasť trupu.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Vďaka vašej rozšafnej nálade sa budete dostávať do úsmevných situácií, z ktorých v rámci historiek môžete ťažiť aj v budúcnosti. Svet bude pre vás gombičkou, dopomôže vám k tomu sila Univerza, vďaka čomu môžete začať opäť voľne dýchať bez prejavov strachov, obáv, či paniky. V práci budete mať tendenciu zameriavať sa a príliš prežívať rôzne medziľudské vzťahy, preto pozor, aby ste to nevnímali skreslene a ústne neposúvali veci, ktoré ste si len „posplietali“. Okrem toho veľa postíhate a dokončíte veci, ktoré prebiehajú, čím otvoríte priestor na príchod noviniek. Vzťahová úroveň sa vyšplhala do bodu, kde sa cez správne naladenie môžete úplne na všetkých úrovniach vnímať a chápať. Zdravie – oblasť 5. čakry.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Nevadí, že len tak postávate a hľadíte na to všetko, čo sa okolo vás deje, možno máte pocit, že ste ako divák hľadiaci na plátno, teda, že ste toho súčasťou, ale v podstate vlastne nie ste. Pracujete s energiami (aj na nevedomej úrovni), ktoré zachytávate a to je dobré, ste teraz akousi špongiou, ktorá nasáva všetko potrebné. Na pracoviskách, v súkromí a teda i v láske platí rovnako – počúvajte pozorne, vnímavo, neodstrkujte ľudí, ktorí vám chcú niečo povedať. Veď tým, že si ich minimálne vypočujete, sebe určite neublížite. Podporovanú máte  komunikáciu, kam spadá aj zvýšená zdatnosť učenia sa, napredovania, či plynulejšieho hovorenia v cudzích jazykoch. Zdravie – vyrovnanosť, sexualita.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Aj keby ste kráčali po tenkom ľade, neuvedomíte si to, nepripustíte si to, vďaka čomu prejdete každou situáciou na prvé zdanie plynulo, no berte v úvahu fakt, že daný ľad mohol nadobudnúť po vašej chôdzi trhliny a pukliny, čo môže vyplávať na povrch až o čosi neskôr a nečakane. V práci to chce čistý nielen fyzický, ale aj vnútorný zrak, pričom si určité okolnosti priam vypýtajú pohľad z vyššej a široko spektrálnejšej perspektívy. Ide o kontrast využívania pohľadu zblízka a z výšky alebo zďaleka, ak chcete. V oblasti srdcových záležitostí si „pilujte“ celkovú trpezlivosť a rozoznávajte, kedy vám len niečo naznačia a kedy úplne vylezú zo svojich emocionálnych ulít. Zdravie – zadná čas tela (temeno hlavy, krk, chrbát, kríže, atď.).

PANNA (24.08. – 23.09.)

Zakliesnite sa v spektre možností, ktoré sa vám naskytnú na vašej ceste, či už za tým alebo za oným, no aj keď na chvíľku zneistíte, práve tá vaša cesta vám bude v určitom čase ukázaná. Viac budete nastavení na svoje vnútro, čiže na intuíciu, s ktorou sa však niekedy obávate spolupracovať. V práci sa prípadných skomolenín, či menších nezdarov, netreba držať a pozvoľne sa nimi nechať strhávať, máte tú silu a aj entuziazmus prebiť to, takže pre vás štýl „kam ma dáš, tam budem“ nateraz neplatí. Pracujte srdcom, láskou, vierou a samozrejme aj so znalosťami. V láske bude hra na netýkavku neúčinná, aj tu platí, aby ste sa otvorili. Zdravie – pocit celkovej strnulosti, stuhnutosti.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Vďaka situáciám, v ktorých sa ocitnete, si začnete myslieť, že o všetko a za všetko musíte bojovať, akoby ste nič „nedostali“ len tak a práve tieto pocity budú vami „zametať“, do čoho sa primieša akási urážlivosť z nespravodlivosti. Nuž, o čo viac budete o tom premýšľať a podliehať tomu, o to viac sa v tom ocitať aj budete, takže sa pozitívne nalaďte a začnite sa zameriavať na to, čo vám „klaplo“ a podarilo sa. Na mieste je aj samotné poďakovanie. V práci sa strhne u vás v hlave taká „mela“, ktorá vám môže veci skresliť a tým pádom vás rozladiť natoľko, že sa odkloníte od toho, čo vás naozaj baví a čomu je potrebné venovať pozornosť. V láske sa nesústreďte iba na seba. Zdravie – základná – koreňová čakra.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Akoby sa z energetických ľudí milujúcich zábavu, šum, trmu-vrmu, stali ľudia, ktorí chcú byť aspoň nejaký čas neviditeľnými. Chýba vám taký váš osobný vnútorný pokoj, ale ten vám teraz bude dopriaty, bude pre vás (tí, ktorí to chcú) akousi očistou, „psychosprchou“, upokojením a hĺbkovejším rozjímaním. Na pracoviskách možno začnete vnímať ľudské prejavy u tých, ktorí doteraz podliehali silnej sebakontrole. To, či sa vám to bude páčiť alebo sa vám zvraští čelo, je už na každom z vás, na vašom precítení, pochopení, či osobnom vzájomnom „sadnutí si“. V láske sa bude miešať ohnivosť so spomalenosťou. Zdravie – ruky, lopatky.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Týždňom si akoby „precupitáte“, ženy sa stanú princeznami a presne tak nimi bude okolím aj zaobchádzané, čo si aj patrične vychutnáte a páni sa stanú bezprostrednými, šarmantnými osôbkami, ktoré úsmevmi rozhodne šetriť nebudú – povylieza z vás tá bláznivejšia časť, ktorá tvorí to vnútorné detské JA. Na pracoviskách budete svojím spôsobom nezastaviteľní, pričom nezabudnete v kolektíve podporovať práve to dobré. Popri tom všetko rozsievate okolo seba (pokiaľ si to dovolíte) akúsi iskrivosť. Vzťahy prinesú kreativitu a túžbu tráviť spoločný čas spolu tak často, ako to len bude možné, niekde však „vykukne“ aj žiarlivosť.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Pútate a aj budete na seba pútať pozornosť, zachcelo sa vám byť aspoň trochu obdivovanými a viete čo? Ono vám to bude u každého iným spôsobom dopriate už len z toho dôvodu, že to nebude o egu, ale o úprimnom chcení s cieľom naštartovať sa, či správne „nabudiť“. V práci sa vám viaceré veci zamotajú alebo omeškajú, no nedávajte si nič za vinu, pokiaľ tam boli kľúčovejšie aj iné vami neovplyvniteľné faktory. Veď iste viete, že všetko bude fajn, tak neklesajte na duchu. V láske sa snažíte neukázať z pocitov úplne všetko, nechcete prejaviť akékoľvek náznaky slabosti, no uvedomte si, že vaše „polovičky“ beztak tou vašou „slabosťou“ už dávno sú. Zdravie – oblasť žalúdka.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Prskáte na všetko, čo vám nie je po vôli, je to našťastie milé, až úsmevné mrmlanie, ktoré vám okolie zazlievať nebude a keď sme už pri tom, na tento stav veľmi rýchlo zabudnete. Jednotlivé dni vám to budú kompenzovať, vyvažovať menšími, ale aj väčšími prekvapeniami rôzneho rázu. V práci budete prekvitať a to nezávisle od toho, akú činnosť vykonávate. Okoliu to môže byť podozrivé a preto si nejeden z nich vypýta „recept“ na tento váš stav. Čo sa týka srdcových záležitostí, v tých sa doslova utopíte – premiešate a skĺbite svoju predstavivosť s realitou, splníte si svoje spoločné, trebárs len tie najmenšie, predstavy. Zdravie – dutiny, menšie boliestky.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Krásna karta s vyobrazením srdca vám dáva na známosť, že sa okolo vás šíri univerzálna láska, sami ste v jej liečivej energii doslova zabalení, vaše srdce vám rozpúšťa všetko, čo vás obťažuje, či brzdí. Budete viac empatickí, citlivejší, ale zároveň cez seba budete robiť akúsi osvetu toho, ako sa dá so sebou a na sebe v duchovnom smere cez pochopenie pracovať. V práci sa zlomí prípadné brzdenie, či akési „hlucho“, verte tomu a sami uvidíte, že sa vysporiada všetko, čo sa má, vrátane kolegiálnych vzťahov. V partnerstvách to bude, ako inak, o spomínanom srdci (rozpúšťaní) a láske. Nezadaným sa vyskytne tá „ich“ chvíľa. Zdravie – hruď, hlava, možné pocítenie slabosti.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist