www.elenn-okienko.sk

27. 08.- 02. 09. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Vaše celkové rozhýbanie sa v každom smere vám prinesie akúsi hojnosť, čo platí aj v prepojení na finančné záležitosti. Všade sa poľahky orientujete, nemáte problém s prehľadom, čo sa odzrkadlí na schodnosti jednotlivých situácií, ktorým budete priebežne vystavovaní. Na pracoviskách a v súvislostiach s vašou prácou pociťujete s určitými ľuďmi alebo skupinkami prepojenie, až istý druh blízkosti, kolegialita nadobudne u vás trošku iný rozmer. Láska a samotný vzťah oklieštený na pravidelné „rituály“ alebo inak povedané, stereotyp, sa svojím tempom a štýlom „rozpumpuje“ a rozhýbe. Zdravie – 3. a 4. čakra, stravovanie.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

V každom dni akoby ste stáli v pozore, zmysly sú napäté v istom očakávaní. Dovoľte si uvoľniť sa, prijímanie správ sa bude viac-menej niesť v pozitívnom duchu. Nepriťahujte si prostredníctvom vlastného myslenia rôzne, aj keď len malé komplikácie. Aktívnejšia a o čosi viac aj „nabudenejšia“ bude mužská časť znamenia, dámy si prípadné pokojnejšie dni vychutnajú po svojom. V práci si potrebné písomnosti prečítajte sústredene, mohli by ste si čo-to vysvetliť po svojom alebo na druhej strane, niečo vám môže aj nechcene uniknúť. Ostatní, ktorých sa to v rámci náplne práce netýka, budú vybičovaní k vylepšovaniu komunikačného kanála. Vzťahová oblasť prinesie vzájomné počúvanie a príjemné iskrenie. Zdravie – posilnenie sebadôvery a celkové prijímanie sa.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Napriek tomu, že vaše „rozkokošenie“ sa je milé, až rozkošné, rovnako ako naladenie na flirty, či slovný ping-pong, v určitých situáciách si to bude vyžadovať isté krotenie sa, no to vy poľahky správne odfiltrujete, ale pre istotu to do pozornosti predsa len dávam. Vďaka energetickým tokom ste pri sile, cítite sa dobre, až príťažlivo, čo sa aj vďaka nastaveniu mysle odrazí aj v oblasti práce, kde bude pre vás o čosi náročnejšie akceptovať isté kompromisy. V prípade potreby alebo akejsi skúšky správnosti to prioritne prežeňte cez svoje pocity, prípadne, keď neodoláte, aj cez hlavu a dospejete k uspokojivému stavu. Na oblasť lásky a vzťahov zaatakuje žiadostivosť, iskrivosť, ohnivosť a v medziach udržaná výbušnosť.  Zdravie – nechty, zuby, ďasná.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Pri „paprčení sa“ si položte jednu otázku, naozaj vám to komplikujú ľudia a samotné situácie alebo si ich svojimi postojmi, či myslením, komplikujete sami? Obvykle v týchto stavoch rozpoloženia vidíte, čo chcete vidieť a počujete, čo chcete počuť, tak sa trošku utlmte, čím dovolíte svoje spraviť osobnej vnímavosti a iným náhľadom, pričom v prípade potreby máte stále možnosť si všetko potrebné „odkomunikovať“. V práci si myslíte, že sa niečomu (vo vašom ponímaní) možno až „hrdinsky“ vzpierate, no keď sa na to pozriete nezaujate, uvedomíte si, že sa v určitých momentoch staviate na „zadné“ sami v sebe a pred sebou. Vo vzťahoch pozor na podrezaný, štipľavý a „britký“ jazyk. Zdravie – procesy čistenia sa, citlivosť zraku a sluchu.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

Máte za svoje, že všetko potrebné a pre vás zaujímavé, je vám známe a máte to preskúmané z viacerých strán, no v tomto prípade budete vyvedení z miery. Stále je čím vás prekvapovať, až ohurovať, čo platí aj bytostne pre vás smerom k sebe samotným. Pretrváva vám spoločenská nálada, ktorá sa v prípade neprijatia určitých „vecí“ razom môže zmeniť na dočasný „jaskynný“ štýl života, no vy to všetko zvládnete. V práci sa stretnete s príjemnými odozvami, kde v istých momentoch a pri určitých ľuďoch precítite „prezlečenú“ vtieravosť. Celkovo sa v práci orientujete dobre a isto. Vzťahy prinesú hravosť, nápaditosť a srdečnosť. Zdravie – oblasť krížov a bruška.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Ani ste si neuvedomili, a možno si stále neuvedomujete, ako sa všetko okolo vás pekne čistí a dáva do poriadku a to dokonca v korešpondencii s vaším kladným nastavením. Ste akísi pokojnejší, istejší a odhodlanejší a to bez zbytočných orácií, či samotnej teatrálnosti. Nemuseli ste na nič upozorňovať, či cápať okolo seba rukami, vynechali ste aj povestné kopanie a ajhľa, všetko sa hýbe, mení, profiluje, rieši, dopĺňa a napĺňa k vašej spokojnosti. V práci na vás zaútočia „flákacie“ energie, no v tomto prípade už sami najlepšie viete, čo si môžete a do akej miery dovoliť. Vzťahy budú opradené akousi, obrazne povedané, čistotou. Zdravie – oblasť žalúdka.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Akoby ste si všetko začali šetriť do zásoby – dobrú náladu, lásku, radosť, pozitívne myslenie a aj peniažky. Kde nič – tu nič a vy už myslíte na horšie časy, no dá sa byť v každodennej napätosti, keď tie „mrcha“ chvíle a časy prídu? Podporujete to svojím myslením a v podstate ich očakávate, neťahajte si to k sebe na vedomej úrovni. Práca vás istým spôsobom smerom k súkromiu limituje a keď sa toho budete chytať, iba sa v tom začnete „bahniť“ a prepadávať do stavov rozladenia. Prehoďte imaginárnu páku svojho myslenia smerom k pozitívnu a dobru. Vo vzťahoch niekedy spravíme aj „kixy“ (vyčítanie, hádky, „odutosť“ a pod.), je to ľudské a prirodzené, no vždy sa dá s tým niečo robiť. Zdravie – povrchová citlivosť (vnemy, pokožka).

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Dobrovoľne ste sa „nalodili“ a vybrali si určitú cestu, je jedno za akým úmyslom…, no a potom si začnete hádzať do vody, okrem tých, ktoré tam šplechnú samovoľne, kamene, ktoré vytvárajú vlny a vy venujete veľa času tomu, že sa na danú rozbúrenosť vôd sťažujete. Takže pokoj mysle, čistota srdca, prijímanie, trpezlivosť, láska, či komunikácia s anjelmi (ale to všetko už viete) vám budú skvelými pomocníkmi. V práci sa nejaké veci ponaťahujú, či predĺžia, no nič z toho vás neobmedzí, ani nijako nezasiahne. Vzťahová oblasť a samotná láska je aj o istej vzájomnej starostlivosti (v závislosti od potreby), ktorá  je u vás niekedy v nerovnováhe, popracujte si na tom. Zdravie – hlava, pohybový aparát (bolestivosť a pod.).

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V nepreskúmanom teréne a v oblasti noviniek sa viete pohybovať isto a pokojne, no nateraz do vás dobiedza netrpezlivosť a aj nejaké tie zrnká neistoty. Viete, kto ste a uvedomujete si svoj celkový potenciál, len si to nezabudnite v prípade potreby pripomenúť a hneď sa čo-to presvetlí, či sprístupní. Pracovné povinnosti vás síce v tomto týždni budú trošičku viac vyčerpávať, no nič nenecháte na náhodu a všetko potrebné priebežne vykonáte a „zmáknete“ s víziou „čistého stola“, čo vy máte veľmi radi. Menšie novinky, doplnenia, či spestrenia, vás nijako obzvlášť neovplyvnia. Láske a vzťahom praje celková plodnosť (vrátane fyzickej) a prínosnosť. Zdravie – pri cvičení a aktívnejšom pohybe svaly, šľachy, odreniny a pod.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Keďže vám improvizácia ide a nemáte s ňou väčší problém, budete v nej aj pokračovať. Dôvodom je, že v podstate nemáte byť na čo pripravení, lebo veci, ktoré chcete, aby boli pre vás predvídateľné, sa vám akosi neodhaľujú, čiže nie sú pre vás nateraz čitateľné. V podstave viacero záležitostí je v procese, takže nič hrozného sa nedeje a vďaka vašej osobnej „vyzbrojenosti“ (povaha, znalosti a pod.) a šikovnosti to bude dobré. Práca sa vám síce vlečie, no v nečakanom bode sa razom všetko spustí a vy nabehnete na vyššie „otáčky“. Ľudia, ktorých milujeme a ľúbime, nám môžu (aj vďaka spoločnému, neviditeľnému prepojeniu) dovoliť, aby sme ich „čítali“. Zdravie – prašnosť, oči, sliznice.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Strach z prípadného rázcestia, na ktoré môžete naďabiť, prijmite (oslabíte strach a aj stres) a podobne aj fakt, že rozhodovanie je súčasťou nášho bytia (poprosíme o pomoc anjelov, zapojíme pocity, veď toto vy už viete). Či si zvolíte jednoduchšiu alebo ťažšiu, a teda strastiplnejšiu, cestu, vždy si z nej niečo prinesiete, niečo, čo si osvojíte a zostane vo vás (skúsenosť, uvedomenie, ponaučenie a pod.). V práci sa rýchlo zorientujete vo všetkom potrebnom, dokonca vám zostanú aj nejaké chvíľky na prípadný oddych, či „vyfúknutie“. Láska a vzťahy prinesú prepojenie a spojenie v určitom bode, ku ktorému sa spoločne prepracujete. Zdravie – žily, pocity ťahania, kŕče.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Prichádza celkové uvoľnenie (tela, mysle, ducha), tak si to pekne vychutnávajte. Konečne ste si spracovali, či ovládli všetky rušivé elementy, ktorými ste sa nechcene dali povláčiť. Tento stav je prirodzeným spúšťačom pre započatie hry – zábavy – nášho detského Ja. Určite ho už veľmi dobre poznáte a teraz dostane svoje slovo a priestor. Prejavy sú individuálne – od „ješitnosti“, hravosti, až po rôzne prejavy infantilnosti (no a čo?). V práci to uchopíte za správny koniec a tortúra z toho, čo všetko musíte, sa zmení na ľahké spracovanie, vybavenie, vykonanie toho, čo vaša práca „obnáša“, bloky v tomto smere nie sú. Vzťahy a láska sa budú vyvíjať v napojení na vaše naladenie a nastavenie. Zdravie – odreniny, modriny, menšie boliestky, žalúdok.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist