www.elenn-okienko.sk

03. 09.- 09. 09. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Budú vami prechádzať ženské energie, ktoré so sebou prinesú citlivejšie vnímania všetkého s čím sa stretávate, vrátane ľútostivosti, empatie a samotnej intuície. Vo všeobecnosti ste pripravení na celkové prijímanie a zachytávanie všetkého potrebného, čo vám zároveň odbúra prípadné zamotanie, či zauzlenie, situácií. Na pracoviskách sa ocitnete v pokojnejších vodách, ktoré sú vám známe, a tak vás nateraz nič nezaskočí. V oblasti lásky si popracujete s hodnotami, prioritami, kde slovo „samozrejmosť“ svoje miesto mať nebude. Precítite vo význame slová dar a vďačnosť v prepojení na duchovnú oblasť. Zdravie – oslabené ruky.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Budete vhodení do prospešného ticha, síce nebudete môcť s niektorými vecami hýbať podľa predstáv, no nič sa nedeje, využite tento priestor pre samovoľné náhľady do svojho JA, všetko sa vám postupne rozhýbe. V práci na seba a na kolegov netlačte, efektívnosť sa nedá umelo vydobyť, svoju rolu pri tom zohrávajú aj samotné energie, ktoré sú pre vás v rámci svojej intenzity menej „tekavé“. Vo vzťahoch sa zmrazí všetko šarapatiace a vy sa tak môžete sústrediť na to dobré, čisté a hrejivé. Nezadaní sa v hľadaní trošku stiahnu, čím si vytvoria priestor na celkové zharmonizovanie sa a posilnenie viery. Zdravie – spodná časť tela.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Premknú vás radostnejšie pocity a chuť popustiť z prípadnej škrobenosti, dovolíte si naplniť sa pocitmi hravosti, nadšenosti a strhujúcej vitálnosti. Obrníte sa akousi ľahkosťou, ktorá vám na rôzne situácie poskytne odľahčenejší náhľad (uvidíte možnosti, cestičky, ktoré by ste vďaka čistému „raciu“ mali tendenciu prehliadať). Na pracoviskách sa vďaka vám aj „ofučanejšie“ a vážnejšie tváre zmenia na usmievavé a prípustné a zrazu pôjde všetko o čosi ľahšie. V partnerstvách a láske sa, okrem povinností a rozhovorov točiacich sa okolo domácnosti, venujte aj sebe. Spoločné šantenie vám prinesie uvoľnenosť. Zdravie – trávenie, podbruško.

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Prešľapovanie na jednom mieste doslova z nohy na nohu sa končí, príchod rôznych impulzov vás dá do chceného pohybu, okrem toho k vám prúdia rôzne správy, pričom niektoré z nich vnímate smerom k sebe ako prospešné. Pri plnení si svojich pracovných povinností síce narazíte, podľa vás, na prejavy arogantnosti, či nadradenosti, no niekedy zdanie klame… Z celkového hľadiska sa u vás zmenia niektoré vnútorné pochody, čo sa postará o isté prehodnocovanie a poopravovanie názorov, či vnemov. Vo vzťahoch budú intenzívnejšie a citeľnejšie mužské, posilňovacie energie. Zdravie – únava, držanie tela.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

V istých oblastiach a situáciách ste vysadení do sedla, kde sa inštinktívne chopíte oprát a budete riadiť všetko potrebné sami v prepojení na intuíciu a pocity. Tam, kde budete sťahovaní, použite nadhľad, ktorý vám bude nápomocný. V práci sa vyberiete jedným smerom s tým, že prípadné odbočenie budete vnímať ako nemilé zdržovanie sa. Vo všeobecnosti ste otvorení novým veciam, ktoré však musia spĺňať vami zadefinované limity, či kritériá, veď uvidíte… V oblasti vzťahov a lásky sa vzájomne zladíte a stotožníte vo viacerých smeroch, pričom máte sprístupnené aj počúvanie sa. Všetkému vypovedanému bude venovaná náležitá pozornosť. Zdravie – oblasť 1. čakry.

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Napriek tomu, že sa okoliu môže zdať, že v ničom nemáte systém a že sa netradične pre vás pohybujete a konáte chaoticky, nebude tomu tak, vo všetkom máte jasno a vy veľmi dobre viete, prečo konáte, rozprávate a správate sa tak, ako to prezentujete. Čas ukáže aj okoliu výsledky, ktoré postupne dosiahnete. V práci si nič dôležité neodkladajte na „potom“, „škrečkovanie“ práve  v tejto sfére nie je vítané, v určitom bode by vás to „dobehlo“. Vo všeobecnosti sa nedajte ťahať myšlienkami na financie a samotné výdavky. V láske sa stretnete v určitom bode, kde budete nasávať, spracovávať a preciťovať vzájomné energie. Zdravie – povrchová citlivosť, pohybový aparát.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Sprístupňuje sa vám celková hojnosť a prosperita. Úsilie a námaha preukáže svoje výsledky, snažte sa nemať veľké oči a buďte vďační za každú prospešnosť, hoci aj vo veľkosti malého zrnka. Nestopnite to tlačením a prevažujúcim materializmom. V práci sa hýbete a obraciate so znalosťami, takže viacerí si vás budú všímať (v dobrom) s cieľom, čo-to si od vás osvojiť, vrátane samotného nasadenia, či optimizmu. V oblasti lásky sa vám darí, každý prispievate svojím dielom, čo spolu tvorí harmóniu, prepojenie a súlad. Nezadaným sa otvoria nejaké možnosti na zoznámenie, zvyšok je na vás. Zdravie – dýchanie, tlak.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Vaše srdce vás bude viesť jednotlivými dňami, jeho čisté energie roztopia všetko zamotané, škodlivé, či vám neprospešné a veci komplikujúce. Hmla, ktorú ste doteraz vnímali, sa začína vytrácať a vám budú poskytnuté čisté náhľady na realitu. V práci sa posuniete nielen v kolektíve, ale aj v prepojení samých na seba, čo sa pocitovo vníma ako „vpred“. Prinesie vám to pokojné a oslobodzujúce pochody. Vo všeobecnosti budete pomáhať, kde sa dá, a to aj na nevedomej, čisto energetickej úrovni (stačí len vaša prítomnosť). Vo vzťahoch to bude o zaľúbenosti, vášni, hrejivosti a teple, ktoré vás komplexne zaleje a naplní. Zdravie – pocity tepla, oblasť brucha.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Viacero vecí bude pre vás zastretých, ale to nevadí, je to len na určitý čas, nuž, buďte trpezliví. Stavaní budete pred situácie bez príprav, takže všetko sa krúti okolo momentu prítomného okamžiku. Na pracoviskách sa netrápte malichernosťami, ktoré vyskočia, rovnako ako prídu, na ďalší deň sa už stanú minulosťou, zbytočne si vnútorne nenabaľujte strachy, obavy a tlaky. Vo všeobecnosti sa vo vás premieľa kadečo, je to v štádiu, v ktorom sa všetko svojským spôsobom dáva na poriadok. Láska a vzťahy sa stabilizujú, takže žiadne problémy by vyskakovať nemali. Užite si príjemnú pokojnú hladinu a spoločne nasávajte krásne pocity. Zdravie – oblasť hlavy, kŕče rôzneho rázu.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Samovoľné napojenie sa na vlastné vnútro, ako aj na duchovnú stránku celkového bytia a existencie, vám prinesie nejedno poznanie a spolu s ním aj vaše celkové posilnenie v každej oblasti. Vo všeobecnosti, keď sa ponoríte do duchovna, popracujete si aj na odpúšťaní a prijímaní. Na pracoviskách si prípadné ticho nevysvetľujte zle, je tu obdobie, kde sa ľudia trošku „utlmujú“, sú zadumaní, no energetický prenos je stále v pohybe, takže čo-to od iných určite zachytíte. V oblasti lásky a vzťahov sa vytesní potreba všetko gradovať, vrátane prehnaných, či teatrálnych  hlasových a gestikulačných prejavov. Zdravie – dýchanie, relax.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Udomácnite sa v stave a pozícii, ktorá vám nateraz určite vyhovuje, obrníte sa voči všetkému rušivému a tomu, čo by malo tendenciu vás „nabúravať“, či znervózňovať. Udržíte si svoj pokoj, akoby ste mali okolo seba stenu (o ktorej viete iba vy) a to, čo nechcete k sebe pustiť, sa od nej jednoducho odrazí. V práci sa síce trochu zamotkáte a zmotkáte na nejakej konkrétnej záležitosti, no poľahky sa z toho „kolečka“ aj odpojíte a pôjdete už len smerom, ktorým chcete. Láska a vzťahy sa zamerajú na vytváranie rodinného zázemia, ako aj podnecovania lásky i súdržnosti v rámci rodinných vzťahov. Zdravie – hrudná chrbtica, pocit ťažoby.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Vystrite sa a namiesto hľadenia do zeme zdvihnite hlavu a hľaďte pred seba (obrazne povedané). Nepoddávajte sa, či už svojmu alebo z okolia plynúcemu skepticizmu. Vy si tú krásu nájdete prostredníctvom vlastného pohľadu, cez vlastné vnímanie. Začnite chcením, ostatné už pôjde samo. V práci sa celkovo trochu poľaví a tak sa môžete venovať odloženým veciam. Vo všeobecnosti si však pracovne nenakladajte príliš veľké sústo, totiž, rýchlejšie sa unavíte. V láske by vás v ničom nemala opúšťať viera, lebo tá je základom toho, aby ste nepodliehali mrzutosti, ale naopak, vyzdvihovali a tešili sa z toho, čo všetko vám „klape“. Zdravie – vnútorné vyrovnávanie a vyvažovanie (duchovno).

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist