www.elenn-okienko.sk

20. 08.- 26. 08. 2018

 

Horoskopy od iných…         Pohladenie duše – Obrazy, ktoré Vám pohladia dušu            Šťastný život

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

 

BARAN (21.03. – 20.04.)

Pristihne vás celková „rozlietanosť“, „rozbŕkané“ budú vaše myšlienky, kroky a aj samotné konanie. Zároveň sa to snažíte ustáť a nájsť si svoj pokojný stred, čo sa vám viac bude dariť až v druhej polovici týždňa. Zároveň sa pripravte na zvýšenú komunikáciu, máte toho viac na vybavovanie a riešenie (telefonáty, emaily, priatelia, rodina). Obrnení pri tom všetkom budete nadhľadom, ktorý si sami „kočírujete“. V práci dobre počúvajte a nič nebagatelizujte, skvelou pomôckou bude zapisovanie si poznámok, či záchytných bodov. Vo vzťahoch sa snažíte teraz pevne držať opraty vy, avšak vaše „polovičky“ vedia ako na vás, preto v niečom s radosťou a s láskou poľavíte. Zdravie – oblasť krížov, sedacie svalstvo.

 

BÝK (21.04. – 21.05.)

Prijímate všetko, čo prichádza a čo sa deje, zároveň si veci spracovávate a začisťujete, takže spejete k tomu, aby ste v realite nadobudli čistý štít, z ktorého sa vám bude ľahšie odrážať. Budete si voliť niečo nové vo viacerých smeroch aj vďaka nadobudnutým skúsenostiam, či samotným pocitom a ponaučeniam. Na pracoviskách sa niečo „láme“, čiže aj v tomto smere máte otvorené svieže, rýchle a dynamické myslenie. Na svoje si príde aj vaša inovatívnosť a kreativita. Vzťahová rovina sa nesie v duchu budúcnosti, minulosť prestane dobiedzať a vy sa v nej už nebudete toľko rýpať a prplať. Precítite to, čo v srdci nosíte, láska má zelenú. Zdravie – celkové zharmonizovanie a vyrovnanie síl, menšie prejavy bolesti.

 

BLÍŽENCI (22.05. – 21.06.)

Hojnosť je to, čo je pre vás typické, rovnako ako aj pomerne rýchle zhmotňovanie myšlienok. Vaše úsilie bude prinášať svoje výsledky a niekde vám pomôžu „zhora“, takže nepriechodné záležitosti naberú na obrátkach a budú spriechodnené. Čo-to sa vyrieši aj v oblasti financií. V práci sa pod vplyvom nejakých pletiek nezastavíte, máte vo všetkom prehľad a na každú situáciu, napriek tomu, že to možno ani netušíte, máte v rukáve ukryté viac než jedno riešenie. Tí, čo majú monotónnejšiu prácu, si uvedomia, že ich to v tomto týždni až tak neirituje a zvládajú to pomerne dobre bez zbytočného „nervovania“ sa. Láska je podkutá celkovou prospešnosťou a zdarom, pričom v prípade chcenia je tam podporená aj samotná plodnosť. Zdravie – stredová časť tela – odbúravanie strachov, všeobecné pracovanie s energiami lásky (empatia, ľudskosť, odpustenie, samotná láska a pod.).

 

RAK (22.06. – 22.07.)

Uchýlite sa do akejsi bubliny samoty, niektorí sa tam dočasne uzavrú dobrovoľne, iní tam budú jednoducho hodení. Ocitnete sa v objatí liečivého ticha, ktoré vám prinesie nielen poznanie a pochopenie, ale aj nadobudnutie a dočerpanie síl. Tak isto máte sprístupnenú prácu s vašou vlastnou intuíciou. Čo sa týka pracoviska a práce, tam budete mĺkvejší, no na vašich povinnostiach to citeľné nebude. Všetko si spravíte tak, ako je potrebné a s tým, že voči okoliu budete zmyslovo o to viac vnímavejší. V oblasti lásky vaše vnútorné ticho trošku preskočí aj na vaše „polovičky“, no nie je to nič zlé, aj v tomto stave sa dokážete vnútorne prepojiť a komunikovať bez slov, tým pádom ste obaja dopĺňaní energeticky tam, kde ste už boli trochu vysilení. Zdravie – oblasť hlavy (čelo, oči) a podbruška.

 

LEV (23.07. – 23.08.)

 

Vidíte svoj cieľ cesty, ale zároveň vnímate aj viacero ciest, ktoré k nemu vedú a tak premýšľate, ktorú z nich si zvolíte. Pokúste sa na seba netlačiť, počúvajte svoje vnútro, prípadne pri tejto voľbe poproste o pomoc anjelikov. Voľba príde pre niektorých nečakane a pre všetkých pomerne rýchlo, takže v oblasti času a pri pocite zaháľania stratoví nebudete. Pracovné povinnosti akosi primrznú, neviete, čo skôr a v podstate všetko, do čoho sa pustíte, v istom bode zamrzne. Nezúfajte, keď sa na to pozriete z iného uhla pohľadu, uvidíte v tom pre vás síce zvláštny, ale predsa len systém, od ktorého sa už poľahky odrazíte. Takže celkovo v oblasti práce pôjde všetko ako má, ale svojským štýlom a tempom. Láska si dá u vás načas, viac sa pohltíte do vlastného Ja, no ale vaše „polovičky“ do toho budú úspešne vstupovať, pričom budú do tohto procesu zapadať presne ako jednotlivé kúsky puzzle. Zdravie – oblasť prvých dvoch čakier, vlny vnútorného chladu (v rámci čistiaceho procesu).

 

PANNA (24.08. – 23.09.)

Nabrali ste chuť – chuť do života a všetkého, z čoho sa viete a chcete tešiť. Obalí vás akási bezprostrednosť, ktorá prekvapí aj vás samotných. Ľudia ju budú nielen chápať, spracovávať, ale aj prijímať, od čoho sa odvíja aj fakt, že sa vám poopravia a zacelia naštrbené vzťahy nezávisle od samotného dôvodu. „Vláčne“ a priateľské energie pracujú. V oblasti práce sa nedáte strhnúť žiadnou zlou náladou kolegov a už vôbec nie vplyvom vecí, ktoré by vás za iných okolností viac či menej vytočili alebo rozladili. Do lásky sa vám vnesú prvky typické pre vaše vnútorné detské JA a síce „ješitnosť“, maznavosť, hravosť, jemnosť, nevinnosť, ale aj samotná nápaditosť prepojená na radosť a smiech. Zdravie – trávenie (žalúdok, črevá), prejavy nechutenstva alebo naopak, stálej potreby jesť.

 

VÁHY (24.09. – 23.10.)

Stále na niečo čakáte a rovnako stále niečo aj očakávate a práve v bode, keď prestanete na to tlačiť a poľavíte v ostražitosti, postupne sa to začne diať. Dôvodom je fakt, že sa nič nedeje len tak, deje sa to, čo ste vo svojej podstate začali prijímať alebo ste už v plnej miere prijali. Prijímať budete správy rôzneho charakteru, zväčša nesúce sa v pozitívnom duchu a s tými menšími zádrheľmi si poľahky poradíte. V práci budete viac vyhľadávaní a zároveň sa na vás môžu viac obracať s prosbou o pomoc, či radu, do popredia pôjde vaša šikovnosť. Ľuďom bude vo vašej prítomnosti dobre. V láske budú u vás, nezávisle od pohlavia, posilňované mužské princípy, no skvelo budete zosúladení v každom smere. Zdravie – chrbát, ruky.

 

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Postupne sa do vašich životov začleňujú kadejaké zmeny, ktoré si veľmi rýchlo osvojujete a zžívate sa s nimi. Chceli ste závan sviežosti a čerstvosti (v realite, na pocitovej úrovni) a teraz sa to deje, opäť ožívate, ste „nabudení“ a vo svojej podstate aj spokojní, tak si to vychutnávajte. Podporenú máte celkovú trpezlivosť, ktorá u vás trošku pokrivkávala, naučili ste sa s odhodlaním počkať si na dobré veci. V práci ste ostražití a všetko máte pod kontrolou, nič vám neunikne, popri svojich povinnostiach budete stíhať osvojiť si alebo naštudovať aj veci (problematiku), ktorá sa vás priamo nedotýka. Jednoducho, chcete byť v obraze, čo sa vám aj bude dariť. V láske sa udejú pozitívne posuny. Zdravie – hlava, pitný režim – močové cesty.

 

STRELEC (23.11. – 21.12.)

Trošku viac vás začali ovládať obavy a strachy naviazané na tú, či onú oblasť, postupne sa však na tom s podporou „zhora“ pracuje, takže, ak máte obavy smerom k financiám, tu nastane posun k lepšiemu, čo vás trochu upokojí. Skúste si so strachom popracovať, aby vás neovládol natoľko, že vaše oči, uši a srdce budú zastreté viac, než ste sami čakali. V práci by bola na mieste postupnosť s tým, že by ste nič dôležité nemali príliš posúvať na „potom“, aby sa vám toho nenakopilo, s vaším prekvapením, veľa. Celkovo sa v práci budete obracať a orientovať dobre. V láske a partnerstvách utíchnu mrzuté nálady a obaja sa jeden druhému sprístupníte, čím sa otvorí aj hlbšia komunikácia a samotné citové prepojenie. Zdravie – správne dýchanie, krk.

 

KOZOROŽEC (22.12. – 20.01.)

Ste spurní, trošku ufrflaní a staviate sa na zadné, chcete demonštrovať svoju silu, osobnosť, či už preventívne alebo, podľa vás, opodstatnene. Niekde vám to zaúčinkuje a inde veru nie, dokonca, narazíte aj na opätovanie týchto prejavov, čo sa dá obrazne prirovnať k bojovému  postaveniu sa dvoch kohútov proti sebe. Stojí za tým to, že pred niečím utekáte? Nebojte sa, všetko toto slabne a dostávate sa do pokoja a celkového normálu, sú to už len nejaké dozvuky vašej nespokojnosti alebo nahnevanosti samých sa seba. Popasujete sa s tým dobre. Na pracoviskách sa objaví celkový útlm, ktorý bude každým ubiehajúcim dňom rozbíjaný a teda na ústupe. Vo vzťahoch sa objaví utvrdenie sa, že jeden na druhého sa môžete spoľahnúť. Zdravie – podráždenosť, pokožka, spodná časť tela.

 

VODNÁR (21.01. – 19.02.)

Programu máte až-až, ste stále v kurze, vírite sa v spoločenských udalostiach, takže ste stále v pohybe a ak náhodou predsa len postojíte, snažíte sa nejakú aktivitu vymyslieť sami. Svoj čas prerozdelíte aj medzi priateľov, s ktorými si spoločné chvíle budete vychutnávať, ako ste si povedali – leto je vaše. Celkovo ste energeticky vyvážení a spokojní, takže nateraz nestrádate. V práci sa pohybujete so zdravou sebaistotou a uvedomujete si, že všetko vychádza podľa plánov a aj predstáv, v tomto nastavení to bude pokračovať aj ďalej. V oblasti lásky a vzťahov sa spoločne na všetkom zhodnete, pričom sa vám otvára priestor aj na spoločné projekty (dotvorenie, dobudovanie, inovovanie domácností a pod.). Láska kvitne. Zdravie – hormonálny systém, oblasť druhej čakry.

 

RYBY (20.02. – 20.03.)

Namiesto toho, aby ste sa sústredili na seba, stále vás ťahá k tomu, aby ste si detailnejšie všímali správanie, postoje a konanie iných ľudí, pričom dokážete dať najavo aj samotnú nespokojnosť alebo priamo slovné oponovanie. O čosi viac budete v rozpoložení smerom k ženskému pohlaviu, unavujú vás klebety a všetko, čo sa točí okolo posudzovania, preto si pôjdete svojím štýlom s tým, že to nie je vaša vec a v podstate všetkých ľudí beriete s tým dobrým a aj s tým zlým. V práci budete prekvapení pre vás zvláštnymi názormi alebo prejavmi niektorých ľudí, pokúste sa týmto vplyvom nepodľahnúť, v inom smere sa vám ku koncu týždňa samotná práca rozbehne. V oblasti lásky sa utlmíte a podvolíte srdcovým energiám vašich „polovičiek“, čiže vplyv okolia vytesníte a budete tu v spoločných chvíľach jeden pre druhého celým bytostným aj duchovným telom. Zdravie – „dobíjanie sa“, odchádzanie rušivého, hlava.

 

Za vašu priazeň a podporu ďakuje Mária Petrovičová

Zdroj: www.zlatemoravce.info 

OKIENKO SNOV zverejňuje Majkin horoskop so súhlasom autorky Ing. Márie Petrovičovej
(kopírovanie pre iné ako vlastné potreby podlieha autorským právam)

Leave a reply

TOPlist